>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Wimbledon 2017

Status
Zamknięty.
B 342

bladasek23

Użytkownik
AldiAldi,
przepraszam, rzecz jasna, że chodziło mi o over czasowy. Z przebiegu turnieju Roger miał czasówkę w granicy 2 godzin. Jest to finał zatem żaden zawodnik nie będzie się spieszył z wykonywaniem serwisów itd. Po straconym pkt zawodnicy będą prosić pomagierów o podanie ręcznika i przetarcie czoła. To jest wg mnie finał więc swoją pracę trzeba wykonać skrupulatnie liczą się detale a wykonanie ich tylko przy dobrej koncentracji.
 
B 31

bushido

Użytkownik
Że Roger wygra ten finał to było oczywiste, że nie straci seta bardzo prawdopodobne, że nie będzie tie braku o który wcześniej pisałem, realne ale żeby w tak krótkim czasie tego nie spodziewał się chyba nikt.
Król Roger po raz kolejny zgarnia tytuł w swoim królestwie i to w jakim stylu.
Wciągnął ten tytuł nosem.
Dla mnie radość podwójna wygrywa mój idol i do tego uzupełnia mój portfel ????
Aby ta bajka jeszcze trwała, za niedługo US Open i Szwajcar oczywiście będzie faworytem
 
aldialdi 0

aldialdi

Użytkownik
Faworytem będzie, ale... no właśnie, kto to wie hehe ????
Zresztą na razie faworytem jest w kolejności Murray, Djoko i dopiero potem Fed...
W sumie nie wiem dlaczego...
 
M 66

mac-iek

Użytkownik
Według BWIN faworytem jest Federer, dość znacznym, kurs 2,9, na Djokovica, Nadala i Murraya jest @5. Faworytów tak naprawdę jest dwóch, są nimi Federer i Nadal, trudno oczekiwać od Djokoivca i Murraya zwycięstw kiedy są nie w pełni zdrowi i nie wiadomo czy będą w ogóle startowali, zwłaszcza Serb poddaje to pod znak zapytania.
Ja jestem ciekaw czy pojawią się jakieś propozycje na zakład, który zawodnik będzie na czele rankingu na koniec roku, Nadal ma obecnie 550 punktów przewagi, ale Federer sobie lepiej radzi w hali, w USO Series szanse są wyrównane, choć chyba ze wskazanie na Federera, w końcu grali na hardzie w tym roku trzy razy i trzy raz wygrał, dwa razy bardzo wyraźnie.
 
zapaleniec 0

zapaleniec

Użytkownik
Teoretycznie może dojść do takiej sytuacji jak przed rokiem, że to ATP World Tour Finals wyłoni lidera na koniec roku tak jak to było z Murrayem i Djokoviciem. Ten sezon wydaje się jednak specyficzny. Murray ma problemy z kontuzjami, Djoković wgl jakby miał jakiś większy kryzys, a wydaje się, że Rafa z Rogerem grają już bardziej dla wygranych Szlemów niż dla rankingu co sugerują odpuszczone starty na rzecz imprezy docelowej.
 
aldialdi 0

aldialdi

Użytkownik
Panowie, nie no sorry, ale Fed ma już swoje lata i raczej nie powtórzy tego co zrobił teraz... Nie przegrał ani jednego seta, pamiętam kurs 20 na to zdarzenie i nawet się zastanawiałem, ale wydawało mi się to totalnie niemożliwe ????
 
M 66

mac-iek

Użytkownik
Teoretycznie może dojść do takiej sytuacji jak przed rokiem, że to ATP World Tour Finals wyłoni lidera na koniec roku tak jak to było z Murrayem i Djokoviciem. Ten sezon wydaje się jednak specyficzny. Murray ma problemy z kontuzjami, Djoković wgl jakby miał jakiś większy kryzys, a wydaje się, że Rafa z Rogerem grają już bardziej dla wygranych Szlemów niż dla rankingu co sugerują odpuszczone starty na rzecz imprezy docelowej.
Ale jaką to imprezę w tym roku odpuścił Hiszpan? jeden turniej trawiasty w Queens, to tyle. Federer odpuścił całą mączkę, nadal na razie gra akurat wszędzie, komu to wyjdzie na zdrowie w dalszej części sezonu się okaże. Generalnie Szwajcar wykazał się nie lada sprytem, Nadal nie chciał tego robić odpuszczając właśnie Wimbledon, być może uznał, że na tego typu zagrywki jeszcze za wcześnie, lat ma 31 a nie 36.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom