>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wimbledon 2017

Status
Zamknięty.
G 1,5K

gaevicisti

Użytkownik
Ja tam nie twierdze, ze niezasłużenie.Wgrana w tenisie zawsze jest zasłużona i tyle. Chodzi tylko o ciezki do strawienia styl ????
A to tak ???? wiadomo, że chyba każdy by chciał oglądać same Radwańskie na kortach, ale nie można Andżeliki za nic winić, prawdopodobnie żaden inny styl gry nie przyniósłby jej dwóch wygranych szlemów.
 
T 143

tdulko

Użytkownik
Dla kazdego cos milego. Rozumiem ze walenie (czasem na oslep) ma duzo fanow. Ja nie jestem przywiazany do zadnego stylu, typu lup lup tez. Nie rozumiem dlaczego gre defensywna, budowanie puntku nie moze sie tez podobac.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Babos/Hlavackova-Kuznetsova/Mladenovic 1-2
Babos/Hlavackova+1.5 seta 1.55 1xbet
✅✅✅
Nie widzę powodu, żeby tak faworyzować Kiki ze Swietą. Timea z Andreą grają już ze sobą chwilę, jakieś porozumienie jest i w tym roku zrobiły już bilans 16/6. Krysia wyraźnie postawiła na singla przez co jej wyniki deblowe mocno straciły. Powiedzmy sobie szczerze, Kuznetsova nie jest dobrą partnerką do regularnej gry, jeżeli myśli się o jakichś większych sukcesach. Rosjanka dalej gra tutaj w turnieju gry pojedynczej i na razie większość uwagi powinna kierować właśnie tam. Swieta najpierw zagra w poniedziałek singla z Isią, a później dopiero wyjdzie między linie deblowe. Pojedynek z Polką nie musi być najkrótszy, więc Kuza może stracić trochę sił, ale to dodatkowy, poboczny argument. W poprzednich meczach obie pary zaliczyły potknięcia w postaci utraty seta z o wiele niżej notowanymi rywalkami. To się jednak zdarza, tym bardziej w tegorocznym, absurdalnym Wimbledonie. Tak jak wspomniałem na początku, nie widzę tutaj większy wskazań za tym, aby to właśnie parę francusko-rosyjską faworyzować w taki sposób. Przy tych kursach wolę wziąć seta Timei oraz Andrei, niż czysty win ich przeciwniczek.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Muguruza - Kerber 1 @1,72 ✅1xbet
Mnie tutaj Angie nie przekonuje. Ten jej tenis porównując do okresu kiedy wygrywała szlema w Melbourne jest dużo mniej skuteczny. Gra bardzo pasywnie, oczywiście zdaje sobie sprawę, że to jest jej styl, typowy &#39;pusher&#39; próbujący zamęczyć rywala, ale to co było jej wielkim atutem, czyli timing, defensywa - obecnie są na niższym poziomie i to zdecydowanie. Co ciekawe, Hiszpanka gra dużo ofensywniej, uderza mocniej, częściej szuka winnerów, a po trzech meczach to Kerber ma więcej niewymuszonych błędów - 48 do 29 Muguruzy. Różnica dosyć znacząca. Garbine bez straty seta, ta jej gra wygląda fajnie, kończy dużo piłek bekhendem. Znakomicie wyglądają także statsy serwisowe &#39;Muggsy&#39; - tylko raz dała sobie odebrać podanie, a rywalki w trzech pojedynkach miały zaledwie 8 okazji na brejka. Niemka ciężkie boje z Flipkens, z Rogers. H2H 4-3 Muguruza, wygrała ona cztery ostatnie mecze. Dużo więcej argumentów ma po swojej stronie Garbine.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
Panowie wtrzymajcie sie z graniem bo jutro i we wtorek wedlug prognoz pogoda troche lipna ma byc sa duze szanse opadów ????
 
C 0

casti

Użytkownik
ale tylko centralny ma czy tez court nr 1 ???? ?

Tylko centralny / Pezio
&quot;In April 2013, the All England Club confirmed its intention to build a retractable roof over No.1 Court. The roof is expected to be in place for the 2019 Championships.&quot;


Co waszym zdaniem pewniejsze, zwycięstwo Muguruzy z Kerber czy Kuzniecowej z Radwanska?
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Panowie wtrzymajcie sie z graniem bo jutro i we wtorek wedlug prognoz pogoda troche lipna ma byc sa duze szanse opadów ????
spokojnie. opady jutro mają być lekkie w anglii góra 3mm.
we wtorek to popada porządnie, a jutro to raczej taki lekki deszczyk ma być...
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Jeszcze jeden typ z STS, bardzo ciekawy. Najwięcej asów w turnieju? Jo Konta @2,50 ✅
A więc tak. Konta ma 18 asów i mamy na nią kurs @2,5, następnie jest Rogers z 24 asami, która nie gra już w turnieju. Na win Konty z Garcią mamy @1,35, a więc jeśli zakładam, że Brytyjka pokona Caroline to zagra jeszcze minimum dwa mecze, w których żeby pokonać Rogers musi posłać 7 asów (na lajcie). Następnie jest Konjuh - 14 asów, Garcia - 14 asów (tutaj już odpada po przegranej z Kontą), Venus - 12 asów, Azarenka - 12 asów, Rybarikova - 11 asów i także 11 asów - Svitolina. Największe zagrożenie to chyba Rybarikova, choć różnica 7 asów jest znacząca. Martic powinna pokonać, następnie Coco/Wozniacki - tutaj będzie trudniej. Konta po wygranej z Garcią trafiłaby na Halep lub Vike. Nawet zakładając, że przegra ten mecz ciężko zakładać, że akurat Ryba sięgnie po wielkiego szlema czy nawet dojdzie do finału (pamiętając, że ma do odrobienia 7 asów do Jo). Venus i Konjuh - któraś z nich odpadnie, ale też któraś będzie grać dalej. Później trafiają na Ostapenko / Svitolina i ewentualnie półfinał z Kontą / Halep / Azarenka. Dużo tych zależności między sobą, ale uważam, że jeśli Konta pokona Garcie i później nawet przegra z Halep bądź Viką - to wyprzedzi Rogers i może tak być, że to wystarczy do wygrania w tej statystyce.
 
cobynie 277

cobynie

Użytkownik
... Dużo tych zależności między sobą, ale uważam, że jeśli Konta pokona Garcie i później nawet przegra z Halep bądź Viką - to wyprzedzi Rogers i może tak być, że to wystarczy do wygrania w tej statystyce.
Dokładnie - jak dla mnie zbyt dużo zależności, a tym bardziej na moje to Konta żegna się dzisiaj z turniejem ;)
Nie mam czasu na analizę bo w robocie jestem, ale win Carcia po kursie w granicach @3 warty gry. Caroline grać na trawie potrafi co pokazała rok temu na turnieju w Mallorce wygrywając go.
 
T 143

tdulko

Użytkownik
Co waszym zdaniem pewniejsze, zwycięstwo Muguruzy z Kerber czy Kuzniecowej z Radwanska?[/quote]

Dobre pytanie, kto odpowie nia nie ????

Radwanska gra na swojej ulubionej nawierzchni, nie wykluczam, ze ten mecz moze byc zdradliwy tak jak z Bacsinszky, gdzie wiekszosc nie dawala Isi szans a okazalo sie inaczej. Trudno powiedziec, czy winna jest tylko slabsza gra Bacsinszky. Podejrzewam, ze gdyby grala z gorsza zawodniczka, to spokojnie by wygrala, nawet majac problemy z forehadem i bedac troche kontuzjowana. Wiec Radwanskiej nie skreslalbym na trawie, nawet ze swoja zmora, Kuznetsowa. Balbym sie stawiac w tym meczu kasy prawde mowiac, chociaz wiele wskazuje, ze Isia znowu nawalnicy nie przerwa, nie ma argumentow, bedzie biegala i tyle, to nie wystarczy.

Co do Muguruzy tu sytuacja wydaje mi sie jednak troche jasniejsza bo mamy obraz zawodniczki grajacej szybko, plasko i pewnie przeciwko Kerber ktora nie wyglada najlepiej w tym roku. Czytalem gdzies, ze w tamtym roku Kerber tez do 4 rundy grala tak sobie a potem wrzucila drugi bieg. Ale duzo musiala by chyba zmienic w grze, zeby skutecznie przeciwstawic sie Muguruzie. Przede wszyskim mniej czekania na blad i wiecej gry ofensywnej, ale czy bedzie to mozliwe przy tak slabym serwisie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
A Ostapenko-Svitolina ktos ogladal mecz ktorejs z nich ? ????
Dla mnie no bet, Ostapenko niby zyciowa forma, ale patrząc na jej gre można dostrzec sporo mankamentow, m.in jak sporo błedów popełnia podczas meczu, wygrała french Open, jakby wygrała też wimbledon, to można rzec że to w przyszlości będzie 1 światowego tenisa, ale jest jeszcze młoda sporo przed nią, wiadomo jak kariery takich zawodniczek przebiegały, po wygraniu wielkiego turnieju w młodym wieku róznie poźniej te kariery się potoczyły, na przeciw Ukrainka Elena Svitolina, której tenis sobie bardzo cenię, jest bardzo waleczna, coś jak Andżi Kerber, bardziej doświadczona, od Ostapenko, lepiej wygląda fizycznie od Lotyszki, mecz według mnie 50% na 50%, i nie odważyłbym się go typować, najwyżej jeśli już coś w tym meczu to over 2,5 seta w meczu, bo tu gladkie 2:0 z jednej czy drugiej strony z pewnościa nie będzie...
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Halep vs Konta. Halep 1.94
Obie zawodniczki w swietnej formie dlatego kursy sa wyrownane. Dlaczego Halep ? Bo caly czas od bodaj pierwszego turnieju na kortach ziemnych jest dziewczyna w formie. Przegrala z Ostapenko we French Open, ale mloda lotyszka zagrala tam fenomenalny turniej. Obie beda walczyc jak lwy wiec mozecie poszukac overa gemowego lub setowego. Ja typuje wygrane i idę w stronę Simony. Moze to nie jest jej ulubiona nawierzchnia ale gre poprawila i widac pewnosc uderzen. Konta bedzie sie spinac i moze przegrac ten mecz w szatni, presja ciazyc bedzie bardziej na brytyjce wg mnie. Idę w Halep bo na WImbledonie w tym roku jej gra wyglada solidnie i jest wg mojej opinii bardziej waleczna tenisistka od Konty, umiejetnosci ma wg mnie ciut wieksze, w formie sa obie. Wiecej argumentow jest po stronie Halep wiec tylko patrzec na wygrana rumunki. Nie powinna zawieść.
1:2. Ehh, szkoda Simony. Dzis publika za Kontą, no ale ta pilka meczowa gdzie publicznosc zawyła a SImo nie wiedziala co jest grane i uderzyla w siatke pchajac pilkę, nieladna sie zrobila ta brytyjska publika..
Rybarikova vs Coco. Rybarikova 2.4 Fortuna
Coco trafila z forma. Jednak Rybarikova rowniez gra swoj tenis na jej ulubionej nawierzchni. Kiedys juz ograla Coco na tym turnieju 2:0 choc okolicznosci byly inne. Rybarikova wg mnie jest bardziej solidna tenisista i bedzie spokojnie tworzyc swoje akcje, bez pospiechu, z glowa. Coco bedzie grala znow jak dzik.. a nie raz jak serwis zawodzil amerykanka rzucala przeklenstwami i rakietami na lewo i prawo. Idę w chlodna glowe i wyrachowanie Rybarikovej.
2:0 Rybarikova.
Svieta vs Muguruza. Svieta 2.2 Fortuna.
Tak gladkie ogranie Isi mnie lekko zaskoczylo. Garbine to nie tenisistka,ktorej trawa lezy. Owszem w tym turnieju wyglada dosc dobrze, ale potrafia sie nagle pojawiac z jej strony proste bledy. Mecz z Kerber napewno ja troszkę zmeczyl, po trzech setach moze jutro sil nie starczyc. Uwazam,ze po dosc zacietym meczu wygra jednak rosjanka. Nie widzę Muguruzy w polfinale.
2:0 Muguruza.
Ostapenko vs Venus. Ostapenko 2.0 Fortuna.
Ostapenko nie zawiodla z Giorgi, nie zawiodla ze Svitolina. Czemu mialaby zawiesc z Venus ??
Ja tu widze Ostapenko taka jaka byla na Rolandzie. Mecze zaciete, duza agresja, sporo walki, sporo bledow tak jak w poprzednim turnieju ale jej gra jest wrecz odbiciem lustrzanym tego co pokazywala we French Open. Dobrze przygotowana fizycznie, swietnie przygotowana taktycznie, widac ze realizuje plan taktyczny swojego sztabu trenerskiego. Na Venus tez cos pewnie wymysla. No i mloda lotyszka gra naprawde mocne pilki. Venus jeszcze rywalki powaznej nie miala. Dobra, ktos powie ograla Konjuh .. Ale nie znacie tenisa Konjuh ?? Raz gra dno , raz gra super i nie porusza sie tak dobrze po korcie jak Ostapenko. A gdy trzeba lotyszka potrafi albo przylozyc albo poprzebijac, ale poprzebijac tak by rywalka z tego nie uderzyla konczacego uderzenia,potrafi wyczekac w wymianie i potem skonczyc. Ja tu widzę Ostapenko w polfinale a moze cos wiecej..
2:0 Venus.
Simona powalczyla ale jednak Konta wytrzymala presję ale ciezko sie gra gdy coraz mniej sil a publika jeszcze nie chce cie ogladac w tym turnieju tylko wlasna brytyjska faworytke.
Rybarikova ladny mecz.
Dwa ostatnie mecze czyli Muguruza i Ostapenko to byly z mej strony lipne typy.
 
troy 7

troy

Użytkownik
Halep vs Konta. Halep 1.94
[...] Wiecej argumentow jest po stronie Halep wiec tylko patrzec na wygrana rumunki. Nie powinna zawieść.
Halep masz na czarnej liście :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Chciałbym podzielić się z Wami moją opinią odnośnie meczu Rybarikova-Vandeweghe. Jak to widzicie?


Coby nie zostawiać suchej nitki po pytaniu, chciałbym dodać swoje 3 grosze. Oglądam praktycznie każdy mecz Rybarikovej. Zachwyca mnie ta dziewczyna. Ma świetny bilans na trawie w tym roku, ale abstrahując od tego - na Wimbledonie z meczu na mecz grała świetnie. Dominowała w każdym aspekcie - świetne dopshoty, zmiany tempa gry, czy świetna gra przy siatce, a co najważniejsze - serwis. Gram ją skrupulatnie odkąd styknęła się z Pliskovą. Wtedy wszedł pięknie kursik powyżej 3.50 na jej zwycięstwo. Jest bardzo mobilna, ładnie broni, ambitnie biega do każdej piłki. Miała w tym właśnie meczu problem z plecami/barkiem, lecz później już tego nie zauważyłem. Widocznie przerwa dobrze jej zrobiła i z Lesią już rozprawiła się koncertowo w godzinę. Małe problemy miała dzisiaj z Martić. Ktoś wie coś więcej o formie tej dziewczyny? Wyglądała naprawdę solidnie. Chciałbym wiedzieć, czy to spadek formy Magdaleny, czy po prostu trafiła na mocną rywalkę. Mecz Coco oglądałem tylko dzisiaj z Wozniacki. Wcześniej widziałem, że miała dziwne momenty, których nie uchwyciłem w grze Magdaleny (chociażby z Riske). Czy ktoś ma jakieś wątpliwości co do mojego typu, lub inne niż moje sugestie co do tego meczu? Moim zdaniem &quot;Ryba&quot; ugra seta albo i mecz. Coco ma bardzo mocny serwis, ale Pliskova ma lepszy, z którym sobie Magdalena dobrze poradziła. Poza tym nie gra wybitnie oprócz mocnego backhandu po linii, którym karciła dzisiaj Wozniacki.
Co myślicie o typie:

Rybarikova-Vandeweghe
Rybarikova +1.5 seta
@1.51 LVbet ✅✅✅ pięknie ????
 
mateusz190 357

mateusz190

Użytkownik
Rybarikova vs Coco. Rybarikova 2.4
[/B Kiedys juz ograla Coco na tym turnieju 2:0 choc okolicznosci byly inne.


Skąd masz takie informację? Na Wimbledonie nie spotkały się podczas swojej seniorskiej kariery. Jedynym wyznacznikiem może być mecz na FO, ale to nie była ta sama Coco, nie ta nawierzchnia.
Każdy ma swój punkt widzenia, ale śledząc mecze Coco i nawet jej wypowiedzi czuję się bardzo pewnie i tak też gra. W Birmingham odpuściła sobie dalsze granie będąc w formie, nie chciała narażać swojego organizmu. Tutaj widać, że jest w pełni sił i tak raczej zostanie.
Jest to prawda, że Rybarikova jest bardziej opanowaną zawodniczką, ale czy tenisowo ma szanse z Amerykanką w takiej formie? Jak dla mnie to nie. To, że ograła Pliskovą, która popełniała dużo błędów i to w ważnych momentach nic nie znaczy.
Coco przełamała przegraną passę z Wozniacki i zrobi to jutro z Rybarikovą.
Coco 1.59 eFortuna
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom