>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wimbledon 2017

Status
Zamknięty.
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Skąd masz takie informację? Na Wimbledonie nie spotkały się podczas swojej seniorskiej kariery. Jedynym wyznacznikiem może być mecz na FO, ale to nie była ta sama Coco, nie ta nawierzchnia.
Każdy ma swój punkt widzenia, ale śledząc mecze Coco i nawet jej wypowiedzi czuję się bardzo pewnie i tak też gra. W Birmingham odpuściła sobie dalsze granie będąc w formie, nie chciała narażać swojego organizmu. Tutaj widać, że jest w pełni sił i tak raczej zostanie.
Jest to prawda, że Rybarikova jest bardziej opanowaną zawodniczką, ale czy tenisowo ma szanse z Amerykanką w takiej formie? Jak dla mnie to nie. To, że ograła Pliskovą, która popełniała dużo błędów i to w ważnych momentach nic nie znaczy.
Coco przełamała przegraną passę z Wozniacki i zrobi to jutro z Rybarikovą.
Coco 1.59 eFortuna
W Birmingham sie spotkaly.. pomylilem..
Jednakze w zyciu po 1.59 nie wezmę Coco, ktora lubi w kakaooowe oko .
Moze przesadzilem ale ta tenisistka ma goroacy łeb jak Paire. A Rybarikova lubi grac na trawie a ograla juz wiele mocniejszych rywalek i po prostu gra madrzejszy, sprytniejszy tenis.A Coco wszystkiego trafiac nie bedzie.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Na najwięcej asów - Konta mamy @1,50, a więc jak ktoś pograł po @2,50 może zamknąć bet, ale raczej warto zostawić. Obecnie Jo ma 25 asów, więcej ma jedynie Garcia - 26 asów, jednak jak wiadomo ona już nie gra. Dalej jest Venus z 19 asami i Coco, która potrafi serwować asy seriami, dziś miała 8 i ma obecnie 18 asów. Ale to wciąż odpowiednio o 6 i 7 mniej niż Brytyjka. Nawet jeśli Konta przegra z Halep to serwując te 4, 5 asów będzie miała ich 29/30. Venus wygrywając z Ostapenko zagra później z Konta/Halep, więc też jest szansa, że nie odrobi tej straty. Zaś jak Konta wygra z Simoną, to raczej na luzie wygra tę klasyfikację.
Vandeweghe - Rybarikova over 21,5 @1,80 ⛔ Uni
Obie z bardzo mocnym podaniem i obie w świetnej formie. Coco albo jest w gazie i zagrywa winnery, serwuje asy albo wali UE. Bardzo emocjonalna zawodniczka, żywo reagująca na swoje zagrania. Nie zawsze to pomaga, często się &#39;gotuje&#39;. No ale jak idzie to jest naprawdę groźna. Rybarikova bardziej opanowana, bilans na grassie znakomity. Forhend to jej markowe uderzenie. Over nasuwa się tutaj sam, przy dwóch setach do pokrycia.
Jak STS lub 1xbet wystawią ofertę na asy / double faulty to pewnie coś fajnego się znajdzie do pogrania
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
A Rybarikova lubi grac na trawie a ograla juz wiele mocniejszych rywalek i po prostu gra madrzejszy, sprytniejszy tenis
Ja nie wiem, gdzie Ty masz tutaj mocniejsze rywalki, oczywiście nie licząc Pliskovej...Proponuje zagrać wszystkie typy tego donka na odwrót, wtedy więcej zarobicie ???? Coco skupia się na Szlemach, oczywiście Paryż odpuściła, bo to nie jej nawierzchnia, ale w AO dotarła do półfinału. Od początku była moją faworytką do wygrania tego turnieju, nie licząc oczywiście Pliskovej, która zawiodła. Ograła dobrze dysponowaną Wozniacką, też mogę napisać, że na trawie lubi grać ???? Przypomnę tylko, że Rybarikova przez ostatni miesiąc rozegrała już 18 spotkań, w końcu zmęczenie da o sobie znać, a Amerykanka może i ma gorącą głowę , ale nie tym razem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
B 37

brawo-jasiu

Użytkownik
Konta - Halep 2 1,94 unibet
Stawiam na Halep. Konta cały czas mnie nie przekonuje aczkolwiek ostatnio spisuje się solidnie. Uważam że Halep zabiega Brytyjkę. Widziałem jej przygotowanie fizyczne i pracę nóg w tym turnieju - swą grą mówi przeciwniczkom &quot; nie przebaczam żadnych błędów a jak chcesz zdobyć punkt musisz się wznieść na wyżyny swoich umiejętności&quot;! Niestety myślę, że Koncie może zabraknąć mobilizacji i umiejętności do walki przez cały mecz . Dla ostrożnych proponuję zagrać +1,5 na Rumunkę.
V. Williams - Ostapenko 1 1,75
Wygląda na to że turniej jest dla Venus swoistym odkupieniem za wydarzenia które działy się w jej życiu niedawno. Jak można pisać że zabiła człowieka? Po prostu sprowokowała wypadek którego konsekwencje były dla jej psychiki straszne...
jednak jak widać wydarzenia te nie miały wpływu na jej profesjonalne podejście do tego co robi.
Uważam że Venus pokaże nierównej i nieokrzesanej choć zdolnej Łotyszce że jeszcze musi dużo się uczyć. Jelena nie wytrzyma presji ze strony mocno bijącej i zdeterminowanej Amerykanki. Jeżeli Venus od początkowych gemów pokaże kto rządzi na korcie mogą być w tym meczu dwa sety.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Konta ma 25 asów (2,12,4,7). 12 asów w długim meczu z Vekic, 7 asów z Garcią, gdzie panie rozegrały sporą ilość gemów. Pozostałe mecze krótsze. Konta najczęściej serwuje płasko, jednak czasami dodaje także rotacji, lub podaje na ciało. Mecz z Halep może być trzysetowy. Osobiście wystawiłbym linię 5,5 na asy Brytyjki, inne liczby brałbym jako value w jedną, lub drugą stronę. Jo ma także 7 DF (0,4,2,1). Tutaj już nie podejmę się wystawiania linii, pewnie będzie 2,5 gdzieś, ale no bet.
Halep ma 10 asów (1,3,5,1). 5 asów z Peng. Simona dużo słabsze warunki fizyczne, te asy serwuje głównie do środka. Wystawiłbym tutaj linię 2,5 i raczej poszedł w stronę undera. Rumunka ma więcej podwójnych błędów - 12 (4,4,1,3) a biorąc pod uwagę agresywny return Konty, może starać się grać głębiej i o te DF będzie łatwiej. Jakiś over ale zależy od linii.
Ciekawe jak buki wystawią asy i double faulty u Kuznetsovej. Rosjanka jak do tej pory cztery łatwe mecze, gdzie zaserwowała 8 asów (1,5,0,2) i 5 podwójnych błędów (0,3,1,1). Z Mugu mecz powinien być bardziej zacięty, możliwe także trzy sety, więc warto będzie pograć overy bo Kuze stać na więcej asów, ale i też podwójne.
Muguruza zaś ma zaledwie 2 DF w czterech meczach. Asów ma 12 (2,5,0,5).
Venus i Ostapenko - tutaj pewnie warto będzie pograć over double faultów w meczu - do tej pory Williams 19 podwójnych (1,6,5,7) a Ostapenko 20 (4,3,5,8). Obie mocno returnują wywierając presję na rywalce, więc będą bardziej ryzykowały drugim podaniem. Venus miała dziś 7 asów w dosyć gładkim meczu z Konjuh, ona ma predyspozycje do zagrywania podań nie do obrony. Zależy od linii, ale takie over 3,5 jakby dali to warto wejść, over 4,5 także. U Łotyszki zagrałbym under 4,5, ma 12 asów (1,3,4,4) ale grała dosyć dużo gemów, z Abandą w trzysetowym meczu miała 3 asy.
No i Coco - Rybarikova. Coco niesamowity potencjał na serwisie, dziś 8 asów. Dałbym jakiś over. Amerykanka ma 15 podwójnych błędów (8,3,3,1) ale właśnie 8 w pierwszym meczu, później już wyglądało to lepiej. Rybarikova 13 asów (1,6,4,2) tylko 2 asy w trzysetówce z Martic. Ma tylko 5 double faultów (0,1,0,4).
Zobaczymy jakie będą linie, dostosuje typy do tego. Jak znajdziecie coś w swoich bukmacherach to dajcie znać.
Venus - Ostapenko 1 @1,72 ✅ 1xbet
Po przemyśleniach jeszcze taki typ. Zacznę od tego, że kiedy Venus wygrywała swojego pierwszego wielkiego szlema, właśnie w Londynie, Ostapenko miała 3 lata ???? Pozdro dla Seby &#39;Nieszczęsnego&#39; który non stop wspomina przy okazji skoków o tym, że kiedy Noriaki Kasai zdobywał pierwsze punkty pucharu świata Andreasa Wellingera nawet nie było jeszcze w planach. No ale takie są realia. Łotyszka o 17 lat młodsza, Venus zbliża się ku końcowi swojej pięknej tenisowej drogi. Wiadomo, że Amerykanka przeżywała ostatnio ciężkie chwile z powodu wypadku, nie mnie oceniać tę sytuację, dodam jedynie, że nie typowałem meczów z jej udziałem, jednak widać, że nie ma to przełożenia na jej dyspozycję na korcie. Obie panie ofensywne, Ostapenko jeszcze bardziej nastawia się na winnery, jednak ta forma nadal faluje. Ona ciągle gra tak samo, bum bum - wejdzie, prosty UE, wejdzie, UE. Trzeba jej oddać, że nie załamuje się, jest energiczna, sporo gestykuluje, ale nie ma to wpływu na jej grę. Tyle, że jeśli tak popatrzymy na jej rywalki od turnieju Roland Garros to jedynie Stosur (poniekąd), Konte i Giorgi uznałbym za tenisistki grające podobnie (pomijam również Chirico i Abande bo to różnica klasy, ale nawet z tymi rywalkami Łotyszka miała problemy na korcie) do Williams. Sam Stosur gładko wygrała pierwszego seta, następne dwa dużo słabsze w jej wykonaniu. Konta wygrała z Ostapenko na trawie. Giorgi zaś dwukrotnie prowadziła, miała przewagę, jednak zawiodła psychika. Zmierzam do tego, że kiedy Jelena trafia na zawodniczkę grającą podobnie, nie jest już tak komfortowo. Statsy Venus dużo lepsze aniżeli u młodej - każdy mecz Williams kończyła z pozytywnym stosunkiem winnerów do niewymuszonych błędów. Doświadczenie po jej stronie, ona potrafi zwolnić rękę, Ostapenko niekoniecznie. Stawiam na Venus. Jeszcze jedna ciekawostka: Kiedy malutka Jelena miała 20 dni, Venus przegrała swój pierwszy mecz w seniorskiej karierze na Wimbledonie - co ciekawe z naszą tenisistką Grzybowską #SebaSzczesny. Venus do gry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
mike_aveli 190

mike_aveli

Użytkownik
J.Konta-S.Halep
Typ: 2
Kurs: 1,89 (Unibet) ⛔ [7:6,6:7,4:6]

Dla Brytyjskich kibiców na pewno będzie to przedwczesny finał.
Zapowiada się kolejne kapitalne widowisko podczas tegorocznej edycji, a więc bierzemy to.
Konta niesiona dopingiem zdziałała już w tym turnieju cuda, wątpię jednak aby zdołała to powtórzyć z idącą jak burza Halep.
Po przegranym finale French Open trzeba było szybko zapomnieć i przygotować się do kolejnego Wielkiego Szlemu i choć nie jest to Jej ulubiona nawierzchnia widać że forma idzie w górę.
Bardzo dobre poruszanie się po korcie, return a szczególnie defensywne czopy którymi wielokrotnie, udanie broniła się przed Azarenką robią wrażenie i pokazują jak bardzo ZNOWU Jej zależy.
Stosunkowo łatwo poradziła sobie nie tracąc seta we wcześniejszych rundach gdzie Konta dwukrotnie męczyła się niemiłosiernie i walczyła o pozostanie w turnieju.
Dodatkowym aspektem skłaniającym do gry na Rumunkę jest fakt że jeśli wygra zostanie numerem 1 światowego rankingu.
Dla Konty już wystarczy, a ten mecz to będzie żywioł Simony uwielbiającej grać mecze pod presją trybun, a nakręcona Halep może to spokojnie zamknąć w dwóch setach.
GL.
 
blaum 651

blaum

Użytkownik
Karo lub Halep liderką, więc Rumunka ma o co grać.
Jeśli Sveta nie będzie miała choke&#39;ów to wygra ten turniej, tak tylko mówię... A może Rybka, a może Tarki ma racje. Fajny turniej.
 
kobe28 319

kobe28

Użytkownik
Ja na dziś proponuje taka tasiemkę:
Wygra minimum 1 seta - Rybarikova, Halep, Kuznietsova, Ostapenko
Łączny kurs 4.10
LVbet
Wg mnie całkiem przyjemna opcja do gry, nie zdziwie się jeżeli każda z zawodniczek na które postawiłem wygrają nie tylko seta a cały mecz. Na tym poziomie już nie ma przypadkowych dziewczyn a jak wiadomo WTA w dużej mierze rządzi się swoimi prawami więc opcja gry na sety zawsze daje jakis wentyl bezpieczeństwa.
Co do poszczególnych spotkań... Rybarikova na trawie to zawodniczka o wiele lepsza niż sugeruje ranking czy kurs. Wiadomo, miała swoje problemy w ostatnich latach ale na tym turnieju sprawuje się bez zarzutu. Już tu wiele osób pisało o mentalnych problemach po stronie Coco i w sumie podzielam te opinie. Ciężko przyczepić się do formy amerykanki na tym turnieju ale tym bardziej ciężko nie docenić poczynań Rybarikovej która odprawiła z kwitkiem m.in Pliskovą. Secik jak najbardziej w zasięgu ręki. Halep: tutaj to w ogóle pograłbym ją na czysto. Konta wiadomo dzik, publiczność będzie ja mocno wspierać ale już wczoraj pokazała że bycie faworytką w meczu nie oznacza że wygra łatwo 2-0. Brytyjka już traciła sety w tym turnieju z Vekic i właśnie wczoraj więc tym bardziej powinna stracić z Halep a tak jak pisałem wcześniej wg mnie Rumunka bierze ten mecz w całości. Kuznietsova wczoraj zgodnie z planem zniszczyła nasza Isie ale w sumie nic w tym dziwnego nie było H2H z dupy się nie wzięło. Oglądałem sporą część meczu Muguruzy z Kerber i myślę, że to co wczoraj przechodziło w meczu z Niemką dziś nie przejdzie. A myślę tu o liczbie błędów w zestawieniu z winnersami. 50 błędów przy 55 zagraniach kończących takie liczby wczoraj wykręciła Hiszpanka i tak wiem Kerber jest świetna w obronie i zapewne to miało olbrzymi wpływ na błędy Muguruzy ale Rosjanka też nie jest przypadkową zawodniczką i sądzę że i dziś Garbine będzie miała ostrą przeprawę. Ogólnie stawiałbym w meczu na Muguruze i myślę że ten typ jest najbardziej ryzykowny ze wszystkich ale na tym etapie jak i na poprzednich, łatwych i pewnych typów nie ma. No i na koniec Ostapenko. Tutaj bardziej odniosę się do formy i gry Williams gdyż wg mnie to jest klucz do ugrania seta przez Łotyszkę. Amerykanka trochę się w tym turnieju ślizga. Zagrała ciężki mecz z Osaką, straciła seta z Wang i o ile wczoraj gładko pokonała Konjuh to każdy w miarę zorientowany w WTA gracz zauważy że Ana to typ zawodniczki z ogromnym potencjałem ale też bardzo nieregularna. Potrafi ograć kogoś z samego topu rankingu a na drugi dzień utopić mecz bez walki. Wczoraj akurat Konjuh w ogóle nie postawiła się Williams ale dziś mecz powinien wyglądać zupełnie inaczej i Ostapenko, która wczoraj ograła faworyzowaną przez wielu rywalkę z pewnością dziś powalczy z Venus bo argumenty by ugrać seta ma. To tyle przydługawej i powierzchownej analizy na dziś, za wiele czasu nie mam żeby pochylić się nad każdym spotkaniem bardziej szczegółowo.
 
H 430

hanii

Użytkownik
Co do zwyciężczyni turnieju to jest jeszcze jeden mały mankament...
Więc radzę zastanówcie się dobrze! :cool:
 
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
mamy jakies info odnosnie pogody ???? ? Narazie z tego co widze nie pada ale do meczu sie moze to zmienic
 
mateo239 102

mateo239

Użytkownik
Znalazłem ciekawy typ na over 1,5 podwójnych błędów Rybarikovej. Kurs 1,65 w lvbet. Uważacie że warto zagrać ten typ? Powinien być wyrównany mecz z dużą szansą na trzy sety i 2 do są jak najbardziej do gry bo rybarikova musi ryzykować w serwisie by nawiązać walkę z Coco.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Kuznetsova over 2,5 asów @2,84 1xbet ⛔
Analiza trochę wyżej, Kuza do tej pory 8 asów w czterech krótkich meczach. Jeśli pojedynek będzie dłuższy okazji na asy będzie więcej.
Coco over 4,5 asów @1,64 ⛔ 1xbet
Konta poniżej 4,5 asów @1,95 ✅ STS
W 1xbet mamy na to kurs @1,28. Jak ktoś gra w STS to warto pograć. Dziś warunki w Londynie nie są najlepsze, Konta dwa razy posłała więcej asów dla linii 4,5, ale mecze były bardzo długie. Stawiałbym na under.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Moze mi ktos powiedziec czemu Simona ostatnio gdy ma mecz w garsci oddaje go ??
RG 6:3 3:0 i dostaje lanie w trzech setach.. Teraz Konta 7:6 6:6 w Tie breaku 5:4 i dwa swoje serwisy i ... przegrywa oba podania i seta .. Dziewczyna jakby chciala juz by dawno jakiegos szlema wygrala, moze za rok we French Open w koncu wygra bo na maczce gra najlepiej. A moze w koncu w US Open .. Na hardzie gra lepiej niz na trawie a tutaj i tak doszla do cwiercfinalu a polfinal miala na wyciagniecie reki ..
Co do polfinalow.
Znow Rybarikova wygrala i w meczu z Muguruza znow jej daja kursy kolo 2.9 .. Muguruza znow poszalala ale nadal uwazam,ze nie jest to zawodniczka na gry trawiaste i Ryba na pewno sie jej postawi w tym meczu.
A Konta .. coz ograla moja faworytke ale czy z Venus znow publika pomoze i czy zagra Konta tak rowno jak w meczu z Simona ? od Tie breaku przy stanie 4-5 zaczelo wchodzic jej wiecej uderzen i trzymala serwis. Typowalbym Konta z racji tego ze gra u siebie i gra przy swoim serwisie niezle ale czy nie wylaczy sie jej mozg znowu ?? Ile razy Konta zawodzila a z Halep przyfarcila.. Mecz no Bet.
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Czy ktoś mi powie co się wydarzyło w meczu Konta- Halep, że Rumunka go przegrała, a tym samym rozwaliła mi kupon na 1500 zł? Bo widzę, że w statystykach to raczej była lepsza.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Czy ktoś mi powie co się wydarzyło w meczu Konta- Halep, że Rumunka go przegrała, a tym samym rozwaliła mi kupon na 1500 zł? Bo widzę, że w statystykach to raczej była lepsza.
Mafia bukmacherska wybrala Konte..
A tak powaznie Halep przy stanie 4:5 w Tie breaku i majac swoj serwis dala ciala ..
Konta zaczela trzymac serwis. Publicznosc rozpraszala Simone, pilka meczowa to byl popis publiki.. No i Konta zagrala agresywniej w trzecim secie . Drugi set ( tie -break) Halep nie potrafila skonczyc przeciwniczki.. Wiec w trzecim secie Konta skonczyla Simone ..
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
D 45

djrasfilterman

Użytkownik
Czy ktoś mi powie co się wydarzyło w meczu Konta- Halep, że Rumunka go przegrała, a tym samym rozwaliła mi kupon na 1500 zł? Bo widzę, że w statystykach to raczej była lepsza.
Fenomenalny mecz konty,w pierwszym secie nie wytrzymala nerwowo proste bledy w tibreku,ale niesiona dopingiem ambicja pokonala halep,ktora jak by stanela po przelamaniu na poczatku 3 seta.
Odbij sobie jutro Kont powinna pokonac Amerykanke.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
blaum 651

blaum

Użytkownik
Returny Brytyjki to śmiech...
Jesli Konta zdoła zregenerować siły to zobaczymy ją we finale z Rybką. Venus wcale nie jest faworytką, szczególnie że Jo gra mądry tenis na tym turnieju. Obstawiam trzysetówkę.
Liczyłem na Sviete, ale zawiodła. Magda wygra ten turniej.
 
S 673

stlabel

Użytkownik
Panowie bezpieczniej zagrać na minimum seta Muguruzy czy Rybki ? pomijam kursy nie mają dla mnie znaczenia tym razem
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Muguruza - Rybarikova 1 @1,40 ✅/ 2-0 @2,10 Uni ✅
Muguruza mi imponuje. Widać, że złapała odpowiednią formę, ta jej gra jest spójna. Znakomicie wygląda uderzenie ze strony bekhendowej, Hiszpanka lubi zagrać płasko po linii. Kuza zupełnie nie radziła sobie z głębokimi zagraniami. Rybarikova oczywiście szacunek, doceniam jej wygrane, jednak mecz z Coco nie jest dla mnie żadnym wyznacznikiem aktualnej dyspozycji Słowaczki, bo tam Amerykanka kompletnie przestała grać. Nie twierdzę, że Rybarikova jest już zmęczona na tym etapie turnieju, aczkolwiek może to wyjść w półfinałowym pojedynku, bo ta dawka meczów na kortach trawiastych w tym sezonie była spora (najwięcej pojedynków na grassie z wszystkich zawodniczek). Słowaczka nie jest stara jak Muller, czy Lopez którzy mieli paść przed Cilą ze zmęczenia, ale dawno nie miała takiej dawki tenisa, wcześniej grywała sporadycznie, często miała problemy z kontuzjami. Garbine nie będzie czekać na to aż Magdalena przejmie inicjatywę, tylko sama o to zadba. Przede wszystkim widać, że Hiszpanka jest zdeterminowana, pozytywnie nakręcona, walczy o każdą piłkę, non stop słychać &#39;Vamos&#39; i to jej służy. Dla mnie &#39;Muggsy&#39; bierze to w dwóch setach.
Dodatkowo pogram under 4,5 double faultów @1,83 1xbet ✅
Muguruza 4 podwójne błędy w 5 meczach, Rybarikova 6 DF. Razem daje to 10 podwójnych błędów na 10 pojedynków, a więc znakomite statsy. Linia zatem dla mnie przesadzona, oczywiście to tylko WTA, ale wygląda bardzo fajnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom