>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wimbledon 2017

Status
Zamknięty.
aldialdi 0

aldialdi

Użytkownik
Muguruza mi imponuje. Widać, że złapała odpowiednią formę, ta jej gra jest spójna.
Jak by nie patrzeć, jest faworytką do zwycięstwa aktualnie. Potem kolejno Konta, Venus i Ryba. Oczywiście ta kolejność może się zmienić, chociażby jutro o tej porze ????
Natomiast Venus vs Konta... no to dopiero jest zagadka... Pezio napisz coś ????

Venus wygra seta ?
 
T 143

tdulko

Użytkownik
Pezio,
A mecz Rybarikovej z Pliskova? To mnie zaskoczylo zupelnie.
Pliskova gra kurde troche podobnie do Mugu, tego sie boje.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Co do meczu Pliskova - Rybarikova to tam Czeszka psuła w końcówce drugiego seta proste piłki. Zdaje się smecz i łatwy volley, Rybarikova przełamała i gra obecnej liderki rankingu się posypała. W pierwszym secie i przez większość drugiego Pliskova dominowała. Tak jak napisałem, typuję wygraną Garbine.

Konta - Venus Williams, typuję win Jo. Z Halep grała ofensywnie, w newralgicznych momentach potrafiła przejąć inicjatywę w wymianie. Znakomity procent pierwszego podania. Venus nie miała jeszcze takiej rywalki, Ostapenko psuła wiele piłek.
 
dergon 88

dergon

Użytkownik
Ja bym faworytkę meczu Williams v Konta widział w Amerykance.

Johanna zaliczyła bardzo przeciętne występy przed Wimbledonem i w 3 imprezach na swoim terenie, przegrywała z Vekić, Coco + kreczowała w Eastbourne. Do nienajlepszej gry dochodziły problemy ze zdrowiem w pierwszych turniejach i kontuzja z Kerber, gdzie poślizgnęła się, przez co musiała poddać mecz z Pliskovą. Na Wimbledonie drabinka ułożyła się po jej myśli, chociaż była blisko wylotu z Vekić i przedwczoraj z Halep, która męczy się z trawą od zawsze. Dopiero trzeci set tak naprawdę zagrała wzorowo, wcześniej miała sporo problemów.

Venus jak widać, swoimi problemami w USA zbytnio się nie przejmuje i zaliczyła już drugi z rzędu półfinał Wimbledonu. Jej drabinka też nie była ekstremalna, ale dwie bardzo mocno grające zawodniczki - Konjuh i Ostapenko, odprawiła bez większych problemów, więc dostała rozgrzewkę przed Kontą. Bardzo regularne pierwsze podanie, dzięki któremu przeciwniczki dostają pojedyncze szanse na przełamanie. Do tego Amerykanka zrobi to, co Vekić - ona będzie dominować w sile uderzeń w tym meczu, ale według mnie, zrobi to lepiej niż Chorwatka.

Kurs &gt;@2.00 warto spróbować! ;)

✅ V Williams 64 62 J Konta
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
Muguruza 4 podwójne błędy w 5 meczach, Rybarikova 6 DF. Razem daje to 10 podwójnych błędów na 10 pojedynków, a więc znakomite statsy. Linia zatem dla mnie przesadzona, oczywiście to tylko WTA, ale wygląda bardzo fajnie.
Pezio, trochę niezręcznie to sformułowałeś, na pierwszy rzut oka wygląda, jakby statystycznie miał w tym meczu być 1 DF a nie 2 (10/10 = 1). Wiem co miałeś na myśli, ale niektórzy są słabi z matematyki i mogą się błędnie zasugerować. ;)
Kurs na to w 1xbet wzrósł, aż żal nie zagrać.
STS wystawił kursy na under 2,5 DF każdej zawodniczki, ale wyglą to znacznie słabiej niż oferta Rosjan. Jedyny minus jaki widzę w tym typie jest taki, że wbrew powszechnej opinii spodziewam się długiego meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Muguruza - Rybarikova 2 2.70
Liczę na to , że Rybarikova wybije z rytmu bardzo dobrze grającą do tej pory Hiszpankę i zdeneruje ją jak Mladenovic na RG 2017. Raz grały na trawie w 2015 w Birmingham i było 6 /3 6/1 dla Rybarikovej ( potem Muguruzą była w finale z Sereną na Wimbledonie).
Williams V. - Konta 1 2.00
Starsza siostra przeżywa drugą młodość. wygra doświadczenie, głowa oraz charakter mistrzyni.
Kurs 5.40 Totolotek
 
T 143

tdulko

Użytkownik
Rybarikova w wywiadzie mowi, ze nie czuje nerwow. Dobre nastawienie. Trudno tu grac przeciwko Muguruzie bo jest w dobrej formie ale kursy wydaja sie troche przesadzone bo to raczej nie jest az taki pewniaczek.
 
aldialdi 0

aldialdi

Użytkownik
Konta mnie zawiodła, żeby nawet 1 seta nie wygrać ???
Teraz faworytem jest Mugu, no ale panowie...
Venus rządzi z tego co było widać...
 
T 143

tdulko

Użytkownik
Tez sie dziwie troche, ze faworytka jest Mugu po tym co zobaczylem z konta to byla mlocka. To sa 2, 3 uderzenia nie wiecej jak w Rzymie. Kluczowa jest tu jakosc serwisu i return.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Muguruza zagrala swietnie ale czy Rybarikova nie przegrala tego meczu juz w szatni ?? Przeciez jej gra dzis to byla porazka totalna. Serwis nie funkcjonowal, braki kondycyjne, po jednej dluzszej wymianie slaniala sie na nogach. Doceniam agresywny styl Mugu i pomysl na ten turniej, nie dziwie sie ze jest faworytka, gra bardzo rowno od cwiartki.
Venus postawi jej sie jesli chodzi o serwis. Obie swietnie serwuja. Do tego obie graja bardzo silnie i Venus rowniez dzis grala solidnie.
Mecz 50 na 50 jednak idę w Venus. Nie raz ten turniej wygrywala,teraz nagle odżyła.
Koncie nie pozwolila na nic i widac bylo ze nie spina sie na maksa a zmiazdzyla Konte. Co bedzie w finale jak dorzuci jeszcze swoje Williamsovskie okrzyki i ambicje ??
Wg mnie Venus po na pewno bardziej wyrownanym boju niz z Konta wezmie ten mecz.
Venus 1.95 Fortuna.
 
M 75

marmas

Użytkownik
Panowie i Panie, Nie mam złudzeń Finał Pań da nam emocję których nie będzie w niedzielę w finale panów. ja daję większe szanse Muguruzie, ma dziewczyna formę. Wiliams gra prosty tenis przegra to. Kluczem będzie serwis
 
mateusz190 357

mateusz190

Użytkownik
Przede wszystkim duże gratki dla Pikarafa17 za analizę i wyczucie meczu Coco-Rybarikova.
Co do meczu finałowego to jest to strasznie trudny mecz do typowania. Jak dla mnie może tutaj stać się wszystko. Z czysto technicznego punktu widzenia jak dla mnie Venus w końcu będzie miała większy problem wygrać w prosty sposób spotkanie i będzie to aż niemożliwe. Muguruza nie popełnia tyle błędów co Ostapenko przy równie mocno bitych uderzeniach. Gra głębiej niż Konta, której dzisiaj tego zabrakło. Straciła tylko 4 gemy serwisowe podczas tego turnieju. To też o czymś świadczy. Garbine świetnie się porusza, jeżeli chodzi o szybkość jak i o zwinność mimo swoich gabarytów.
Mimo wszystko Venus również świetnie serwuję. Jestem aż w szoku jak dobrze się porusza po korcie i tutaj jest małe ALE. Czy ktoś ją sprawdził w tym turnieju? Tak na prawdę to nie. Wszystkie zawodniczki z którymi grała, jakby się przestraszyły jej wzroku i całej otoczki Williams jakby była Federerem.
Dla mnie jedyne co tu można grać to over na + 22.5 gema @ 1.77 eFortuna. Przy wyrównanych 2 setach już powinno wejść, a szczerze liczę na 3 setówkę na którą kurs też jest całkiem niezły, bo 2.29.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Jeszcze jeden typ z STS, bardzo ciekawy. Najwięcej asów w turnieju? Jo Konta @2,50
A więc tak. Konta ma 18 asów i mamy na nią kurs @2,5, następnie jest Rogers z 24 asami, która nie gra już w turnieju. Na win Konty z Garcią mamy @1,35, a więc jeśli zakładam, że Brytyjka pokona Caroline to zagra jeszcze minimum dwa mecze, w których żeby pokonać Rogers musi posłać 7 asów (na lajcie). Następnie jest Konjuh - 14 asów, Garcia - 14 asów (tutaj już odpada po przegranej z Kontą), Venus - 12 asów, Azarenka - 12 asów, Rybarikova - 11 asów i także 11 asów - Svitolina. Największe zagrożenie to chyba Rybarikova, choć różnica 7 asów jest znacząca. Martic powinna pokonać, następnie Coco/Wozniacki - tutaj będzie trudniej. Konta po wygranej z Garcią trafiłaby na Halep lub Vike. Nawet zakładając, że przegra ten mecz ciężko zakładać, że akurat Ryba sięgnie po wielkiego szlema czy nawet dojdzie do finału (pamiętając, że ma do odrobienia 7 asów do Jo). Venus i Konjuh - któraś z nich odpadnie, ale też któraś będzie grać dalej. Później trafiają na Ostapenko / Svitolina i ewentualnie półfinał z Kontą / Halep / Azarenka. Dużo tych zależności między sobą, ale uważam, że jeśli Konta pokona Garcie i później nawet przegra z Halep bądź Viką - to wyprzedzi Rogers i może tak być, że to wystarczy do wygrania w tej statystyce.
Jak ktoś pograł wtedy Konte po @2,50 teraz mamy @1,40. Brytyjka ma 35 asów, Venus 28, a więc jak łatwo policzyć 7 asów Williams mamy zwrot, 8 i więcej przegrana.
Muguruza - Venus Williams Pierwszy as? Venus Williams @1,72 ✅ 1xbet
Venus 28 asów, Muguruza 17. Amerykanka częściej szuka tych serwisów na zewnątrz, lub do środka. W meczu z Kontą miała tylko jednego asa, ale potencjał w tym elemencie ma ogromny. W finale pewnie będzie przykładać się jeszcze bardziej, wie, że podanie to jej główny atut. Hiszpanka często odejmuje siły aby serwować precyzyjniej. Kurs bardzo fajny.
 
nezus 3,1K

nezus

Użytkownik
Polecam zakład w 1xbet &quot;no aces to be served in First two games&quot; czyli bez asow przez 2 pierwsze gemy meczu @2.5
Zawsze te kilka gemow to wchodzenie w rytm meczu zawodnik jezcze nie jest rozgrzany i nie jest w tym &quot;transie&quot; do tego to kobiety chociaż obie zawodniczki dobrze serwują dobrze też returnuja. Jak dla mnie warte gry
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom