>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Win by emdex

emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Cześć,
Postanowiłem jeszcze bardziej zaangażować się w życie forum.
Celem uczestnictwa jest miedzy innymi otrzymanie rangi typera, a dodatkowo wyrobienie sobie dobrej marki.
W tym temacie nie ma ograniczeń w kwestii dyscyplin jak i systemu, będą single jak i kupony akumulowane.
Wszystko grane płaską stawko 100 zł, tak by zysk/strata była czytelna (oczywiscie nie uwzgledniam tu podatku).
Co do statystyk, takowe będę starał się podawać dwa razy w miesiącu, w jego połowie i na koniec.
Podawanych typów można się spodziewać w godzinach późno wieczornych lub do południa.
Myślę że to wszystko w ramach wstępu, zachecam do śledzenia, grania i ogrywania buków!!!
POWODZENIA ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
#1 KUPON
Chimki M. - CSKA M.
Typ: over 166,5
Kurs: 2,02
Buk: Fortuna

Po pierwsze gospodarze w gazie, więc faworyzowanie CSKA przesadne. Niemniej jednak, CSKA wygrywa wszystko, nie wysoko ale z przecietnymi druzynami takimi jak Zalgiris przy overze 94-91.
Dużo trójek i pokaz siły, z obu stron w tym meczu przewiduję.
J.Hradec - Ostrava
Typ: Ostrava win
Kurs: 2,14
Buk: Fortuna

Mocno wierzyłem ostatnio w Hradec, i się 3 razy zawiodłem. Prawda jest taka że są slabiutcy, więc solidna Ostrawa notujaca dobre spotkania powinna sobie poradzić.
AKO: 4,32
Stawka: 100zł
EWK : 432zł

Dla grajacych w fortuna z podatkiem ( 380,16 zł)
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
#2 KUPON
Zawiercie - Czarni Radom
Typ: 1set/mecz - 2/2
Kurs: 2,52
Buk: Fortuna

Dobry okres Zawiercia, mecze z Olsztynem i Cuprumem rewelacja i myślę ze czas na lekki dołek, Czarni są młodą, ale lepszą ekipą i dziś wygrają.
Stawka: 100zł
EWK : 252zł
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
#3 KUPON
Bonn - Nanterre
Typ: over 167,5 pkt
Kurs: 2,51 u
Buk: fortuna

WITAM,
Dziś w LM pojedynek niemiecko-francuski pomiędzy Bonnem a Nanterre.
Obie ekipy charakteryzują się tym że są mocno usposobione ofensywnie,pod tym wzgledem francuzi trzymają swój poziom, niemcy ostatnimi czasy dość underowo jak na siebie.
W meczach Bonnu dużo zależy od tego jak gra ich przeciwnik, przykłady Aris czy Zastal.
Niespodziewam sie takiej gry po francuzach, którzy szybko grają po obwodzie a przede wszystkim rzuty 3 punktowe to ich atut, a kto jak kto, ale niemcka ekipa w typ aspekcie też nie ma się czego wstydzić.
Grali ze soba na przestrzeni 2-3 lat 4 razy, i tylko raz padło marne 76-77. W pozostalych 3 meczach oscylowal wynik miedzy 165 a 180pkt.
Zapowiada się szybkie i ciekawe spotkanie.
Stawka: 100zł
EWK: 251zł
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
#4 KUPON
Maribor - Rzeszów
Typ: małe punkty Maribor (+9,5) win
Kurs: 1,80
Buk: Fortuna

Czysto teoretycznie poziom sportowy Polek powinien być sporo wyższy niż Słowenek, jednakże jak się patrzy na wyniki gospodyń to przed oczami robi się zielono. W Rzeszowie morale obnizone po porażce z Ostrowcem.
Spodziewam się wyrównanego spotkania.
Capo &#39;d Orlando - Neptunas
Typ: Neptunas win
Kurs: 1,72
Buk: Fortuna

Oczywista oczywistość jak dla mnie, gospodarze grają jak im zawieje, ale LM w poprzedniej kolejce wybiła juz im Teneryfa wygrywając około 40 pkt.
Włosi już nie powinni sie przyłożyć do tego meczu, za to Litwini liczą sie mocno w tej grupie, wynik może być tylko jeden.
AKO: 3,10
Stawka: 100zł
EWK: 310 zł

 
Otrzymane punkty reputacji: +15
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
#5 KUPON
Cleveland - Milwaukee
Typ: Cleveland (-10,5) win
Kurs: 3,25
Buk: Fortuna

Po pracy zagladam na nocną ofertę NBA i bez wiekszego zastanowienia wchodzę w ten typ.
Ileż można? Mocno podraznieniony zespół Cleveland, nie pamiętam tak slabego początku. Trzeba się odkuc, a gdy na przeciw taka drużyna jak Milwaukee to nie widzę innej opcji jak odrodzenie gospodarzy. Leży im ta druzyna w ostatnich latach, personalnie bez startu do Kawalerzystow. Czas na przebudzenie!

Stawka : 100 zł
EWK : 325zł
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
#6 KUPON
Incheon - Anyang
Typ: Anyang win i over 170,5 pkt
Kurs: 3,20
Buk: forBet

Witam,
Dziś trochę bardziej egzotycznie. Obie druzyny w gazie, gospodarze aż 5 wygranych z rzędu a goście 3. Moim zdaniem to już i tak długa seria jak na Incheon, w końcu trzeba przegrać, tymardziej że na przeciw ekipa Anyang, jeden z głownych faworytów do mistrzostwa.
Bukmacherzy również faworyzuja gosci i chciałem pograć czysty win, jednak forBet proponuje ciekawy kurs na mini dubla, over +win. Obie w dobrej dyspozycje, obie sporo rzucają, w szczególności Anyang, stać spokojnie na zakrecenie się koło setki.
Ostanie bezposrednie pojedynki pokazują że są to widowiskowe, bardzo overowe spotkania.
Nie boję sie tu o gosci, byle by gospodarze nie wycieli takie numeru jak wczoraj Bonn.
Pełen wiary ????
Stawka: 100zł
EWK: 320zł
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
#7 KUPON
KOSZYKÓWKA EUROCUP 20:00
Lyon - Gran Canaria
Typ: Canaria win
Kurs: 1,85
Buk: Fortuna

Typowy mecz na czuja bo szanse 50/50. Lyon delikatny kryzysik, dwie porażki z rzędu i tu upatruje sens typu. Hiszpanie są mocni, sama liga lepsza, myślę że spore szanse na sukces.
KOSZYKÓWKA EUROCUP 20:30
Bayern - Reggiana
Typ: 1kwarta Bayern (-3,5)
Kurs: 1,52
Buk: Fortuna

Faworyt spotkania tylko jeden, i mój ulubiony typ w strone Bawarczykow, handi conajmniej 4 pkt w 1kw. To wczodzi na procencie 90 skuteczności, dziś nie powinno się to pogorszyc.
SIATKÓWKA LM 17:30
Valepa - Cz.Budziejowice
Typ: Budziejowice (+6,5) małe pkt win
Kurs: 1,85
Buk: Fortuna

Dla mnie faworytem spotkania są czesi i gram na nich grubo, jako singiel. Kapitalna forma od poczatku sezonu, nawet seta nie stracili. A liga czaska jest lepsza liga niz finska, dla mnie value bet na Czechów.
AKO: 5,20
Stawka: 100zł
EWK: 520zł

#8 KUPON
SIATKÓWKA LM 17:30
Valepa - Cz.Budziejowice
Typ: Budziejowice (-1,5 seta) win
Kurs: 4,10
Buk: Fortuna

Stawka: 100zł
EWK: 410zł
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
#9 KUPON
Czesi mnie zalatwili.
Ponawiamy kupon, grubo by odrobić straty.
KOSZYKÓWKA EUROCUP 20:00
Lyon - Gran Canaria
Typ: Canaria win
Kurs: 1,85
Buk: fortuna

+
KOSZYKÓWKA EUROCUP 20:30
Bayern - Reggiana
Typ: 1kwarta Bayern (-3,5)
Kurs: 1,52
Buk: fortuna

+
SIATKÓWKA WLOCHY 20:30
Castellana - Piacenza
Typ: (-1,5 seta) Piacenza win
Kurs: 1,60
Buk: Fortuna

AKO: 4,49
Stawka: 300 zł
EWK: 1349 zł

 
Otrzymane punkty reputacji: +20
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
#10 KUPON
Koszykówka - NBA - 02:00
Boston - L.A. Lakers
Typ: 1kw (-1,5) Lakers win
Kurs: 2,72
Buk: Fortuna

Boston 9 kolejnych zwycięstw, kapitalna dyspozycja. Bukmacherzy wystawiają jednak kursy 1,30 do 3,00...czy to nie dziwne? LaL ostatnio też przyzwoicie, ograli Memphis czy Nets, ale mimo to kursy i tak niski. Myślę że buki czują że Celtowie będą dość rozluzieni i zbyt pewni siebie. Spodziewam sie mocnego początku gosci, i trudnej przeprawy dla gospodarzy.

STAWKA: 100 zł
EWK: 272 zł
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
#11 KUPON
SIATKÓWKA - Korea Kobiety
Expressway Co - Hungkuk
Typ: Hungkuk win
Kurs: 2,95
Buk: forbet

Przyjezdne są po serii porażek, jedną z nich zaliczyły ostatnio w meczu z Expressway.
Hungkuk to ekipa która w tamtym sezonie walczyła o mistrzostwo, w finale przegrały z IBK. W tym zaś gra dość słabo. Jednak dziewczyny z Express to nie są jakoś nie osiagalna ekipa, bilans setowy 12-10. Typ ryzykowny ale dobry na przełamanie.
Stawka: 100 zł
EWK: 295 zł
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dzień zaczynamy tak źle jak wczoraj, teraz powinno być już z górki.
#12 KUPON
Koszykówka - Chiny - 12:35
Fujian - Tianjin
Typ: Tianjin win
Kurs: 5,50
Buk: forbet

Tak naprawdę spotkanie na mocnym ryzyku patrząc na kurs. Przez ostatnie 3 dni zysku jest sporo więc podejmuję ryzyko.
Nie do końca rozumiem kursy, dwie ekipy o bardzo podobnym potencjale, jedyny atut dla mnie to własna hala, a tak to typowo 50/50.
Obie ekipy z bilansem 1-4, ostatnio Fujian pokonał na wyjezdzie faworyzowane Qingdao, ale ten wynik to nie jakaś wielka niespodzianka, bo i ta drużyna szczyci się bilansem 1-4.
Tianjin dwie kolejki temu również ograł faworyzowany Chongqing, a ostatnie dwa bezposrednie pojedynki też na korzyść dzisiejszych gości.
Prawdopodobny wysoki over, myślę że można mniej ryzykownie z jakimś handi, ja jednak wchodzę po pełną pulę.

Później coś na Eurolige podam.
Stawka: 100 zł
EWK: 550 zł
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Trzeba skończyć z tą egzotyka....
#13 KUPON
Krótko bo nie mam czasu...
Euroliga-Koszykówka-18:00
Cska Moskwa - Valencia
Typ: Valencia under 75,5 pkt
Buk: forbet
Dziś Valencia będzie tylko tłem dla Moskwian, mecz mocno defensywny.
+
SIATKÓWKA- Czechy 18:00
Brno - Karlovarsko
Typ: Karlovarsko (-5,5) małe pkt win
Kurs: 1,75
Buk: forbet
Roznica klas, goście spokojnie powinni pokryć to handi.
Stawka: 300zł
EWK: 972 zł

 
Otrzymane punkty reputacji: +13
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
#14 KUPON
Anyang - KCC Egis
Typ: Anyang win
Kurs: 2,70
Buk: forBet

Jeszcze raz zaryzykuję typ na Anyang. 1,40 na ekipę Egis?? Rozumiem że trochę wzmocnieni w tym sezonie, a gospodarze lekki kryzys, ale to chyba lekka przesada. Dla mnie faworytem jest Anyang, a przy tym kursie długo się nie zastanawiam.
STAWKA: 200 zł
EWK: 540 zł


( z podatkiem w forbet 475,20 zł)
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
#15 KUPON
Koszykówka - BBL - 19:00
Mitteldeutsher - Ludwigsburg
Typ: Mitteldeutsher (+8,5) win
Kurs: 1,80
Buk: forBet

Ludwigsburg w kapitalnej dyspozycji i to nie podlega dyskusji. Tyle że ten grafik ostatnio był dość napięty a grali cały czas najlepszym co mają, spodziewam się więc jakieś rotacji, by zawodnicy zlapali oddech.
Gospodarze, beniaminek trochę nieregularny, ale niebezpieczny nawet dla najlepszych, szczególnie we własnej hali, chociażby z Alba Berlin gdzie ulegli po dogrywce.
Myślę że mecz na styku, i jednak underowy jak na obie ekipy, gdzie zazwyczaj sporo pkt pada.
+
SIATKÓWKA- Francja -20:30
Nantes - Ajaccio
Typ: Ajaccio (-3,5) małe pkt win
Kurs: 1,80
Buk: forBet

Tu chyba bez wiekszych niespodzianek, Ajaccio to ekipa zdecydowanie lepsza, która jest w niezłej dyspozycji. Handi skromne, wiec warto podbić do 1,80.
+
Euroliga-Koszykówka-20:00
Olympiakos - Panathinaikos
Typ: Under 149,5 pkt
Kurs: 1,50
Buk: forBet

Mocno statystyką kieruję sie w tym spotkaniu. Wielkie greckie derby na poziomie Euroligowym. Zawsze wielki prestiż tych pojedynków i święto w grecji. Spotkania charakteryzują sie zacietoscia i mocna obroną z obu stron, czesto i 140 pkt to granica ciężko osiagalna. Myślę ze sensowny typ.
STAWKA: 300 zł
AKO: 4,86
EWK: 1458 zł
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Ta ostatnia kwarta mocno zabolala...mnie jak i wielu z Was pewnie... ????
#16 KUPON
Koszykówka - NBA - 4:00
Portland - Brooklyn
Typ: over 220,5
Kurs: 2,00
Buk: Fortuna

Dwie mocno overowe drużyny, pod tym względem Netsi ostatnio zawodzili, myślę że dziś wszystko wróci do normy. Portland nie jest monolitem, więc spodziewam się bardzo wysokiego wyniku.
+
Koszykówka - NBA - 01:00
Detroit - Atlanta
Typ: Atlanta win
Kurs: 3,90
Buk: Fortuna

Mecz trochę na czuja i mocnym ryzyku. Hawsk bo trudnym początku mocno poprawili swoją grę, moze i przegrali ostatnie 4 z 5 spotkań, ale nie z byle kim i grali naprawdę nieźle, chociazby z Houston czy z Bostonem z ktorym przegrali tylko 3 pkt. A ograli przecież Cleveland.
Są wstanie ograć dzis Detroit.
AKO: 6,70
STAWKA: 200zł
EWK: 1340 zł

Z podatkiem w Fortunie 1179,20 zł

 
Do góry Bottom