>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WinBig21 21 free

E 318

eric99

Użytkownik
www.winbig21.com
21 po rejestracji, obrót 95,24(2000), maks wypłata 210, jak w każdym Rivalu depozyt wymagany przed wypłatą.
Powodzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
mateusz: I played with Polish, if you make the conditions of the bonus can I withdraw?
paul: yes

wiec nie byłbym taki pewnie czy pol zablokowana.
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
Jeśli macie pusto na koncie, to powinniście odczekać trochę a bonus dopiszą manualnie i wrzucą w &quot;Claim Promotions&quot; i dostaniecie o tym meila ;)
Ja czekałem około 2h a wcześniej w Cashierze miałem pusto.
Grałem sobie na tym najnowszym slocie i miałem nawet 180€ ale spadłem do zera.
Grałem stawką 1€.
 
mic1984 356

mic1984

Użytkownik
Current Promotion Status

  • Active
  • You have not met the wagering requirements for your current promotion.

jak zrobicie obrót to zmieni się na dole na Wagering Requirements are met ????
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Pochwalę się, obrót zrobiony ???? ???? ???? . Mam 500 euro na koncie, ale jak ktoś napisał 210 maksymalnie do wypłaty, za chwilę wrzucę zdjęcie z wygraną (z bonusu 255 euro ???? ). Tylko jeszcze pozostaje się dowiedzieć o depozyt i skany i to wszystko. Taka przerwa z wygranymi w kasynie, a tu sobota rano się mile zapowiedziała ???? .
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
Pochwalę się, obrót zrobiony ???? ???? ???? . Mam 500 euro na koncie, ale jak ktoś napisał 210 maksymalnie do wypłaty, za chwilę wrzucę zdjęcie z wygraną (z bonusu 255 euro ???? ). Tylko jeszcze pozostaje się dowiedzieć o depozyt i skany i to wszystko. Taka przerwa z wygranymi w kasynie, a tu sobota rano się mile zapowiedziała ???? .
Standard:
Depo 25€ i skany dokumentów ;)
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
juz niewazne ;)

zabrakło 400euro obrotu.

swoja drogą dawno nie bawilem sie w ND, ale kiedys takich wymaganiach ogromnych to nie było, w Rivalach z tego co pamietam to 20-40x przewaznie obrobcic trzeba było.
 
Do góry Bottom