>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Winmasters

W 84

winmasters

Użytkownik
Informujemy, iż RACHUNEK-potwierdzenie adresu może być przesłane w jakiejkolwiek formie. Może to być rachunek, potwierdzenie wykonanego przelewu ( z zakrytymi danymi &quot;drugiej strony&quot;), właściwie cokolwiek, co umożliwia potwierdzenie adresu. Ważne, aby dokument był z ostatnich 3 miesięcy.
 
lazzarov 300

lazzarov

Użytkownik
An error occurred while processing your request.
Reference #30.4bc7f5ad.1492068881.af22400
Od wczoraj wieczorem, nagle padło i nie wstało do dziś. Na laptoku i telefonie ten sam komunikat.
Przypadek i będzie niebawem działać, czy kolejna ofiara 1 kwietnia ? ????

//
działa
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Wypłacał ktoś z Was ostatnio z Winmasters? Wypłata na Skrill idzie mi już piąty dzień, na maile nie odpisują...
kilka dni temu parę setek, weryfikacja + kasa na następny dzień.
weryfikacja ID+rachunek z adresem+scan skrilla, zażyczyli sobie także kopię karty kredytowej którą wpłacałem jakiś rok temu.na maile szybko odpisywali
 
A 2

alorotom

Użytkownik
&quot;Pragniemy uprzejmie poinformować, iż wszystkie przesłane dokumenty zostały sprawdzone i na tą chwilę zatwierdzone.&quot;
No to fajna weryfikacja jak na tą chwilę spoko a się później okaże jak hajs będzie wypłacany że coś jest nie tak :cool:
 
D 13

drizzd91

Użytkownik
Odnosnie mojej sprawy: pieniadze nie wyplacone, odpowiedzi supportu wiecznie te same, zlamales regulamin i nie wyplacimy ci kasy(szczegolnie jesli jest to gruba kasa) ...
Co ciekawe odnosnie ich T&amp;C maja tam taki punkt:
5. User Complaints
Jesli nie jestes zadowolony z danej sprawy mozesz zlozyc skarge: na poczatku jest ona rozpatrywana poprzez normalny support/senior support/ Head of Customer Support. Pozniej jesli nie jestes zadowolony z decyzji mozesz odwolac sie do firmy ktora dala licencje czyli ... https://www.curacao-egaming.com/
ponad tydzien temu 2 maile napisane 0 odpowiedzi
zaczalem szukac odpowiedzi i odnosnie ich regulatora curacao-egaming:
&quot;
You will not get any satisfaction if you try to contact the issuer of Curacao licenses, as time and time again we have seen and heard complaints from players that go unanswered when sent to the issuer of Curacao licenses. So if you do have any problems at any such site you are not going to get any help getting them looked into or resolved.&quot;

https://www.legalgamblingandthelaw.com/worldwide-gambling-licensing-authorities/government-curacao#Can_I_Complain_to_the_License_Issuer

wiele innych rowniez stron pisze podobnie o tym regulatorze.

Jedzmy dalej, jesli regulator(Curacao e-Gaming) nie wyda przychylnej opinii wtedy ostatnia nadzieja na rozwiazanie sporu jest: IBAS (Independent Betting Adjudication Service), co ciekawe WINMASTERS NIE JEST ZAREJESTROWANYM OPERATOREM na tej stronie.

http://www.ibas-uk.com/registeredOperators.php?start=w-z&amp;amp;bookId=1145

Wiec warto trzymac sie jak najdalej tego scierwa.
 
A 2

alorotom

Użytkownik
No może nie wypłacam po 20k ale przez ostatni miesiąc regularnie wypłaty szły i zero problemów ( raz gdzie mi cofneli wypłatę bo miałem 2 zrobione jedna po drugiej to tylko kazali jako 1 zrobić )
A Drizzd91 sam gdzieś tam pisałeś że machnąłeś się z tym stawkowaniem bonusa że coś tam przekroczyłeś.
 
D 13

drizzd91

Użytkownik
Ja sie nigdzie nie walnalem pilnowalem sie i to mocno, zreszta screeny to potwierdzaja, a tutaj odpowiedz IBASu odnosnie Winmasters:
 
K 0

kmllmk

Użytkownik
Hmmmm ja się nie dawno rejestrowałem zrobiłem jakoś 2 tygodnie temu wpłate 200zł i przed wczoraj 200zł udało mi się wygrać 2200zł i przyznam fajnie się grało. na grze book of dead stawka 2zł trafiłem 5 &quot;dżejsonów&quot; ;) Mam dwa pytania. Jak nie kożystałem z żadnych bonusów to ograniczenia stawkowe też miałem? Na logikę to chyba nie. A drugie jak długo trwa weryfikacja konta ? Zastanawia mnie trochę to co na zdjęciu pliki wrzucone i komunikat o ich braku ;) Czy to normalne?
http://ifotos.pl/zobacz/winmastes_aqesrxw.jpg
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Hmmmm ja się nie dawno rejestrowałem zrobiłem jakoś 2 tygodnie temu wpłate 200zł i przed wczoraj 200zł udało mi się wygrać 2200zł i przyznam fajnie się grało. na grze book of dead stawka 2zł trafiłem 5 &quot;dżejsonów&quot; ;) Mam dwa pytania. Jak nie kożystałem z żadnych bonusów to ograniczenia stawkowe też miałem? Na logikę to chyba nie. A drugie jak długo trwa weryfikacja konta ? Zastanawia mnie trochę to co na zdjęciu pliki wrzucone i komunikat o ich braku ;) Czy to normalne?

http://ifotos.pl/zobacz/winmastes_aqesrxw.jpg
Weryfikacja trwa do 2 dni. Gorzej z wypłatami bo tygodniami można u nich czekać.
 
K 0

kmllmk

Użytkownik
Przeczytałem ten cały dział z obawy że powtórzy się sytuacja jaką miałem z otobet , ale póki co lecz nie chcę chwalić dnia przed zachodem słońca , jest wszystko wporządku. Weryfikacja nie całe dwa dni było by szybciej gdybym wysłał odrazu im screena ze skrilla tak czy inaczej zweryfikowane. Kontakt e-mailowy z supportem szczerze przyznam 10/10 . Jeszcze nie miałem takiego kontaktu z firmą po 15 min odpisują na maile. Nie dawno otrzymałem odpowiedź w sprawie wypłaty. Wypłaty najczęściej realizowane są do trzech dni. No nie wiem co jeszcze dopisać ale póki co ✅✅✅
 
Do góry Bottom