>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Winmasters

S 674

slukasz123

Użytkownik
Firma ma chyba problemy z finansami niby pisza ze maja 72h na zlecenie kasy a od piatku czekam i nic support polski milczy tylko anglojezyczny odpisuje takze dziwie sie ze kolega wyzej poleca!!Dla mnie maja zólta kartke poki co!!!
 
A 2

alorotom

Użytkownik
Zaczynają blokować, ale dostawcy internetu, tylko że do obejścia blokady wystarczy jeden trik i to żaden vpn czy coś. Jeśli bukmacher nie wycofał się z przyjmowania polaków to nie ma żadnego problemu.
Ja jestem zadowolony z winmasters
 
K 0

kmllmk

Użytkownik
Fakt przyznaję rację. Wszystko było fajnie do czasu, weryfikacja i kontakt. Kasy też nie mam support mówi że mam czekać bo one są w kolejności wysyłane. Jednak jak ty czekasz od piątku a ja dopiero w niedzielę zleciłem wypłatę to super....
 
M 0

martadela

Użytkownik
Witajcie!
Jak widzę problem wypłat z winmasters nie dotyczy tylko mnie. Mam tam konto jakieś pół roku i byłam bardzo zadowolona z tego buka - obracałam sporymi kwotami po 10-20 tyś. i nigdy nie było problemów z wypłatą. Niestety ostatnio zaczęły dziać się tam cuda, zleciłam pod koniec maja wypłatę 7000 pln i wciąż czekam. Najpierw zbywali mnie regulaminem, że trzeba czekać 72 godziny, kiedy ten czas minął pisali, że mają kolejki do wypłaty potem kazali po raz kolejny wysłać dowód, znów przepraszają za opóźnienia itp., itd - niekończąca się mailologia. W sumie mam tam zlecone trzy wypłaty - 7000, 6000 i 1000 PLN i naprawdę zaczynam się obawiać, że nie dostanę tej kasy ????
Czy w waszej sprawie coś się ruszyło? Wypłacili wam coś może?
I jak to jest możliwe, że w ciągu miesiąca bukmacher staje się niewypłacalny/...
 
marc0 202

marc0

Użytkownik
Witam,

Faktycznie w ostatnim czasie wypłaty przychodza z opóźnieniem. Ostatnia wyplata została zlecona przeze mnie w zeszły poniedziałek i doszla w czwartek, wiec są wypłacalni. Myślę, ze w końcu otrzymacie te pieniądze.
 
S 362

sztaba

Użytkownik
Hej podłączam się do tematu. U innych buków wypłaty na skrilla - natychmiastowe. Tutaj już czekam 3 dzień. Coś niedobrego się w ogóle kroi. Bet-at-home też przestało wypłacać. Chyba ustawa hazardowa za tym stoi. Jeśli chodzi o mastera - zasłaniają się, że mają 72 godziny, ale dla mnie to i tak jest popelina. Pieniądze biorą natychmiast, ale żeby zrobić wypłatę to już są cyrki. Do tego ostatnio mam jakieś blokowanie stron właśnie winmasters i bet-at-home... robi się w tym kraju nieciekawie....
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
u mnie troche ponad 1k doszlo w ciagu 72h, takze zlego slowa nie moge o nich powiedziec - fakt ze kiedys bylo szybciej, ale najwazniejsze ze sa wyplacalni jak narazie.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Ja radzę do nich nie wpłacać. Wypłaty u nich coraz gorzej funkcjonują co może świadczyć o problemach finansowych. W dodatku najbardziej lipną i najmniej wiarygodną licencję mają.
 
A 2

alorotom

Użytkownik
No ogólnie cała sytuacja jakaś dziwna jest bo jeśli mamy dwa tygodnie na wypłaty obojętnie skąd to powinno info masowo pójść, a nawet sam skrill nie informuje o takiej decyzji.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Ja nie w temacie. Gdzie jest więcej informacji o blokadach skrill? Nie będzie można wpłacać/wypłacać skrillem do stron z listy zakazanych stron??
 
A 185

adikos

Użytkownik
skrill olewa graczy, a wszelkie problemy przerzuca na gracza, to on ma się dowiadywać sam o wszystkim, widać do czego doprowadza dominacja na rynku, informację o blokadzie ciężko było uzyskać nawet od buków, bo to informacja niejawna była.
 
Do góry Bottom