>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wirtualne obstawianie

Q 0

qstom

Użytkownik
Witam
Jest jakaś strona bukmacherska na której można pobawić się w obstawianie za wirtualne pieniądze czy coś w ten deseń?
Jak wpisałem na google &#39;zakłady bukmacherskie wirtualne&#39; to wyskoczyły mi jakieś strony tylko z kilkoma możliwymi typami, a szukam czegoś dużego.
Jest coś takiego?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Wpisz do wyszukiwarki hasło &quot;konkursy typerskie&quot; - gdyż swego czasu zamieściłem w necie obszerny ich zbiór w 2 kategoriach: polskie i zagraniczne i zapewne choć część z nich jest nadal aktualna.

Otrzymuje się tam wirtualny budżet na grę - ale dla najlepszych nagrody są w pełni realne ????
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Konkurs typerski z nagrodami:
http://www.worldpronos.com./en/homepage
3 000 EUR* to win every week
Great news for the members of www.worldpronos.com.
From the competition n°32 of 06/08/2016, not only the total value of the prize of each weekly competition will double (3 000 EUR* instead of 1 500), but also the number of winners will increase to ten**.
Every week, several prizes ranging from 100 to 1 000 EUR will be indeed awarded to the ten** best tipsters. This will add up nearly 40 new winners per month, six times more than with the former monthly competition which came definitively to an end on July 31st, 2016.
For more details, please consult the Terms and Conditions.
* 3 000 EUR for the weekly competitions made up of four grids and more.
** Seven winners for the weekly competitions made up of three grids and less.
Kind Regards,
The WorldPronos Team
.......
na wyniki 1x2 z 13-14 meczów z 5 światowych totków piłkarskich - odpowiedników naszej Toto-Ligi:
http://www.worldpronos.com./en/free-predictions
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
WhiteTTT&gt;&gt; po co spamujesz, skoro wątek jest o czymś zupełnie innym?
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
Do góry Bottom