>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wirus z LSHunter TV?

madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Ściągnałem program z tej strony zeby ogladac transmisje, taka ikonka watch of your deskopt download czy cos takiego, noi po instalacji tego programu wolniej mi sie komputer wlacza i muli troche, niby go usunalem przez dodaj usun programy, odinstalowalem ale problem dalej jest dalej mi sie wolno komputer wlacza czy to jakis wirus albo zlosliwy program mi sie zainstalowal, nie wiem jak to teraz usunac, zeby plynnie chodzilo jak kiedys.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Ściągnałem program z tej strony zeby ogladac transmisje, taka ikonka watch of your deskopt download czy cos takiego, noi po instalacji tego programu wolniej mi sie komputer wlacza i muli troche, niby go usunalem przez dodaj usun programy, odinstalowalem ale problem dalej jest dalej mi sie wolno komputer wlacza czy to jakis wirus albo zlosliwy program mi sie zainstalowal, nie wiem jak to teraz usunac, zeby plynnie chodzilo jak kiedys.
Zobacz w procesach w menedżerze zadań czy nie masz jakiegoś syfu.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
ctr+alt+delete
Wchodzisz w procesy a później klikasz na CPU (żeby posortowac wg. użycia procesora)
Jak coś ci ciągnie procesor, to będziesz widział.
Ew. możesz jeszcze posortować wg. użycia pamięci i zobaczyć czy Ci nie zżera coś.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
ctr+alt+delete
Wchodzisz w procesy a później klikasz na CPU (żeby posortowac wg. użycia procesora)
Jak coś ci ciągnie procesor, to będziesz widział.
Ew. możesz jeszcze posortować wg. użycia pamięci i zobaczyć czy Ci nie zżera coś.
A to akurat wiedziałem, ale dajmy na to ze wejde w ten menadzer procesy i zamkne jakis proces to przy uruchomieniu kompa znowu sie wlaczu da sie jakos usunac calkowicie taki proces.
Hijack this tez uzywalem niby usunualem pare logow ktore byly podejrzane ale nic to nie dalo....
 
Do góry Bottom