>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Własna firma w UK, ktoś myślał?

P 0

patryk44

Użytkownik
Ktoś z was może ma firmę w UK? Świadczę usługi w kraju i zastanawiam się nad rozszerzeniem działalności własnie na wyspy i przydała by się do tego działalność tam na miejscu.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Wlasnie bardzo rozwojowy. Jesli np ktos bedzie chcial zostac a nie bedzie posiadal prawa do pracy to zaklada firme i jak ma customerow rzad moze mu naskoczyc bo da sobie rade
Zreszta tylko Polacy sie boja brexitu tutejsze suzby typu policja, ochrona zdrowia, granic itp sa tak zdziesiatkowane przez ciecia ze panstwo to jedna wielka fikcja, tylko trzy statki bronia wybrzeza calej wyspy. Moze to robi wrazenie wszystko w Dover czy na lotniskach ale wystarczy ze chce wplynac cztery statki naraz i nie ma komu tego zatrzymac
 
kapri76 241

kapri76

Użytkownik
Wszystko zależy jakie usługi kolega ma na myśli. Bo jeśli handel to wkrótce trzeba będzie doliczać cło, jeśli będzie musiał tam jeździć to starania oraz wykupienie wizy (samo posiadanie firmy nie będzie gwarantem otrzymania pozwolenia na wjazd do UK) a czy kolega będzie robił desant morski paroma statkami na wybrzeża Anglii to sam go musisz o to spytać :grin:
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
a po co mu wiza i cokolwiek jesli bedzie siedzial w UK i sie nie ruszal i mial klientow. Moze sobie siedziec i 300 lat co mu moga zrobic przepisy
w praktyce UK jest nie broniona, tzn moze kto chce wjezdzac przez Dover i lotniska to jest sprawdzany, skanowany jak sie da ale juz kto wjedzie motorowka na wybrzeza to juz go raczej nie dogonia bo wszystko jest mega wyciete przez ostatnie &#39;tory cuts&#39;
Sluzby publiczne leza i kwicza probowales kiedy wzywac np policje w UK? Lepiej nie mysl ze w czymkolwiek beda pomocni
Zreszta mowia ze np nie bedzie ograniczen dla wysoko kwalifikowanych ja sie pytam kto bedzie chcial tu przyjezdzac jak funt nurkuje na ryj kraj jest nieatrakcyjny w sensie globalistycznym nie ma nic do zaoferowania, jak narzuca za duze restrykcje wszystkie firmy zwieja do Europy
 
kapri76 241

kapri76

Użytkownik
W tej branży to chyba ze spokojnym sumieniem mogę polecić Irlandię, w tej kwestii to oni są daleko za murzynami, a projektowanie stron ogarniają głownie obcokrajowcy. Zrób rozeznanie rynku, ale wydaje mi sie ze powinno to Ci tu wypalić.
 
R 125

roger12

Użytkownik
Wlasnie bardzo rozwojowy. Jesli np ktos bedzie chcial zostac a nie bedzie posiadal prawa do pracy to zaklada firme i jak ma customerow rzad moze mu naskoczyc bo da sobie rade
Zreszta tylko Polacy sie boja brexitu tutejsze suzby typu policja, ochrona zdrowia, granic itp sa tak zdziesiatkowane przez ciecia ze panstwo to jedna wielka fikcja, tylko trzy statki bronia wybrzeza calej wyspy. Moze to robi wrazenie wszystko w Dover czy na lotniskach ale wystarczy ze chce wplynac cztery statki naraz i nie ma komu tego zatrzymac
Co ty gościu gadasz?? Tak tak ja już słyszałem jak tu w UK Polacy pobrali pożyczki na kilka lat by ich nie wywalili z Wysp. Tyle że angoli to bedzie ***** obchodziło czy ktoś ma pożyczke czy firme jak będą chcieli to odeślą nas a jak nie to zmuszą bo nie będzie sie opłaacalo, już się nie opłaca funt leci na łeb na szyje coraz gorzej traktują Polaków o pracę także ciężko. Polacy są zbyt pewni siebie, a już rząd w UK robi wszystko by przyśpieszyć choć to potrwa pewno jeszcze minimum 4 lata. To jedno jest pewne Polak dostanie po dupie. Ja bym biznesu nie otwierał z UK..
 
S 0

schnap

Użytkownik
Panowie, nikt nikogo nie wyrzuci... gdyby nagle mieli sie pozbyc obcokrajowcow ktorzy wypracowuja ich pkb to kraj by upadl
 
Do góry Bottom