>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Włochy - Serie A 2017/2018

Status
Zamknięty.
M 220

mm25

Użytkownik
Na dzisiaj dubel
Modena- Trentino over 180,5 @ 1,68 Unibet
Piacenza -1,5 @ 1,2 Unibet
AKO 2
Miałem nie prędko ruszać Trento albo Modene ale skoro grają ze sobą? Powinno być ciekawie i śmiesznie. Drużyny z podobnym potencjałem, troche wieksa siłe ognia ma Modena. Trento gra bardziej cwaniacko, obijają blok, wpychaja piłki gdzieś pod łokcie, to ich styl. Spotkania miedzy tymi ekipami rzadko w ostatnim czasie kończą sie szybko. W grudniu było 3-2 dla Trentino. Dzisiaj może sie wszystko wydarzyc. Od 0-2 do 3-2 dla każdej ze stron. Tydzien temu Trentino rozbiło Piacenze a w tygodniu widzieliśmy co sie wyrabiało przeciwko Zaksie. Modena z kolei wyciągneła z 0-2 na 3-2 z Valentią przegrywając w te breaku 6-9. Widzimy jakie huśtawki te ekipy potrafia urządzać, nie wierze, ze skonczy sie 3-0 albo jakoś niskopunktowo przy 3-1.
Drugi mecz raczej pewniak, nie ma sie co rozpisywać.
z tego co wiem to Modena dzis strasznie osłabiona, Sabbi (15 games and 199 points), Earvin Ngapeth (19 games and 338 points) and most likely also Urnaut (19 games and 243 points)
mozna isc na Trentino kurs 2.50 i kursy lecą
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
O cholerka dzieki ze mi wspomniales, nie sprawdzilem i byłby przypal za podanie takiego typu bez tak waznych info. W takim razie poczekam i wymysle cos innego
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
z tego co wiem to Modena dzis strasznie osłabiona, Sabbi (15 games and 199 points), Earvin Ngapeth (19 games and 338 points) and most likely also Urnaut (19 games and 243 points)
mozna isc na Trentino kurs 2.50 i kursy lecą
skąd info?
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Wypowiedź trenera przedmeczowa:
&quot;Gli infortunati? Sabbi è ancora lontano dall&#39; ingresso in palestra, sta lavorando ogni giorno per il suo recupero fisico ma ancora non riesce a giocare a pallavolo, con Argenta stiamo facendo i primi passi in palestra anche se a ritmi ridotti, e la stessa situazione si presenta con Urnaut e Ngapeth. Il nostro obiettivo rimane quello di recuperare tutti gli infortunati, lo staff medico sta lavorando bene e si sta impegnando al 100% quindi sono fiducioso per un recupero veloce. Domenica? E’ una partita in cui devo prendere decisioni importanti, ovviamente ci interessa il secondo posto ma ci interessa anche confermare il terzo e preparare la quadra per i playoff, abbiamo ancora due giorni per lavorare bene e non rischiare la salute dei giocatori. Come al solito noi entreremo in campo per lottare e domenica mattina decideremo con quali giocatori. Come vivo questa viglia? Sentire la partita per motivi personali significherebbe che non so fare bene il mio lavoro, le emozioni devo lasciarle fuori dal campo, sarebbe sbagliato pensare a come vincere contro Trento anziché impostare la squadra, non posso permettermelo e non l’ho mai fatto nella mia vita&quot;
Nie zagrają Urnaut, Ngapeth i Sabbi.
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
W takim razie pograc trzeba Trentino chyba ze bedzie wal jak kolega pisal .... Rzeszowianki win Trentino win Conegliano win i Hc -1,5 na Napoli @9.64 tak to widze na dzis ????
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Już tak grali ostatnio , mimo 3:2 ze słabą Valentią, ale może być tylko lepiej. Trento mimo w miarę OK składu ssie lekko.
 
uzytkownik-102873 25

uzytkownik-102873

Użytkownik
Gdzie w tej wypowiedzi trenera Modeny jest napisane że wymienieni zawodnicy napewno nie zagrają? Znając Włochów to kolejna zasłona dymna i wszyscy wyjdą na parkiet od początku...
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Kursy na Trento i Modene juz równe, śmierdzi ten mecz na kilometr. Juz ani over nie jest tak opłacalny a sam win tym bardziej. Poczekam sobie na początek, zobacze kto gra i wtedy coś sie wymysli. Póki co odpuściłem i gram dubelka
Ravenna -1,5 @ 1,8 Unibet
Latina- Monza over 3,5 @ 1,4 Unibet✅
Ravenna gra na wyjezdzie z Valentia, kóra spokojnie powinna skonczyc lige na trzecim miejscu od konca. ugrali 2 sety tydz temu z Modeną ale wiemy z jak osłabioną Modeną. valentia ma potencjał ale grają zdecydowanie poniżej swoich możliwości i tylko pokazują czasem jakies dobre momenty. Ravenna jest w formie i zobaczymy jak długo to potrwa. Ważne spotkanie bo jest ciasno od szóstego miejsca w dół i kazde 3pkt są na wage złota. Milano dzisiaj gra z Padową wiec jest szansa albo wskoczyc wyzej w tabeli albo uciec na większy dystans od Padovy,
W drugim meczu ciezko mi sobie wyobrazic jakieś 3-0. Obie ekipy mają tyle samo pkt i bezpieczne pozycje w tabeli. Personalnie też w miare zbliżone. Forma tak samo podobna ( troszke lepiej prezentuje sie Monza).
 
B 39

bagadyr

Użytkownik
Kursy na Trento i Modene juz równe, śmierdzi ten mecz na kilometr. Juz ani over nie jest tak opłacalny a sam win tym bardziej. Poczekam sobie na początek, zobacze kto gra i wtedy coś sie wymysli. Póki co odpuściłem i gram dubelka
Ravenna -1,5 @ 1,8 Unibet
Latina- Monza over 3,5 @ 1,4 Unibet
Ravenna gra na wyjezdzie z Valentia, kóra spokojnie powinna skonczyc lige na trzecim miejscu od konca. ugrali 2 sety tydz temu z Modeną ale wiemy z jak osłabioną Modeną. valentia ma potencjał ale grają zdecydowanie poniżej swoich możliwości i tylko pokazują czasem jakies dobre momenty. Ravenna jest w formie i zobaczymy jak długo to potrwa. Ważne spotkanie bo jest ciasno od szóstego miejsca w dół i kazde 3pkt są na wage złota. Milano dzisiaj gra z Padową wiec jest szansa albo wskoczyc wyzej w tabeli albo uciec na większy dystans od Padovy,
W drugim meczu ciezko mi sobie wyobrazic jakieś 3-0. Obie ekipy mają tyle samo pkt i bezpieczne pozycje w tabeli. Personalnie też w miare zbliżone. Forma tak samo podobna ( troszke lepiej prezentuje sie Monza).
I jakim składem wyszła Modena?
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Na jutro do analizy bardzo fajne 3 spotkania jak dla mnie
Ravenna-Modena
Czuje tutaj albo jakis over punktowy albo win gospodarzy po poki co fajnych kursach w granicach 3. Dzisiaj jednak nie chce mi sie tego ogarniac chocaiz boje sie, ze kursy jutro po południu mogą spasc gdzies do 2,5
Padova-Lube
W tym spotkaniu mysle o + 2,5 na Padove w granicach 1,7
Monza- Piacenza wygrana gosci
jutro przyjdzie czas na jakąs większą rozpiske i ostateczne bety
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Gruby dubelek
Padova- Lube + 14,5 @ 1,57 eFortuna
Piacenza win @ 1,52 eFortuna⛔
AKO 2,38
Do konca sezonu zasadniczego pozostały tylko 3 kolejki. Padova wyglądała swietnie od listopada do poczatku roku, później sie cos posypało. Jest to mecz ostatniej szansy. Nadzieje na PO i tak nie są jakies bardzo duże ale spokojnie mozna jeszcze powalczyć. Padova ma 33 pkt natomiast będące wyzej Ravenna oraz Piacenza po 38pkt. Jak sie chce walczyć to trzeba zacząć od siebie i nie patrzec na terminarz oraz na wyniki rywali. Gospodarze przez ostatnie tygodnie nie sąw takiej formie jak wczesniej ale grać potrafią. W niedziele przegrali bardzo wazny meczz Milano 1-3 jednak zrobili to troche na własne zyczenie. Przegrali pierwszy set do 18 ale pozniej mielismy 3 partie na przewagi. W drugim secie Padwa prowadziła juz bodaj 15-8 i przegrali tego seta. Partie trzecia wygrali a w czwartej wyciagneli z 14-10 na kilkukrotne prowadzenie od stanu 16-16 jednak przegrali na przewagi. Milano prezentuje sie ostatnio bardzo dobrze i jednak tak zaciety mecz. troche przegrany na włąsne zyczenie moze dawac jakis promyk nadziei. na pewno gospodarze bedąsie chceili bardzo dobrze zaprezentowac na tle lube i będa walczyc o kazdy punkt. Civitanova z kolei gra swoje. Powinni spokojnie skonczyc na drugim miejscu. W dodatku patrzac na h2h to przewaznie maja problemy z Padową, traca sety i nie wygrywaja miazdzaco. Pamietam jak grałem to spotkanie na jesien i wtedy doszło do taja. Byc moze w koncowce sezonu zasadniczego pojawi sie juz jakies lekkie rozluznienie.
W drugim meczu ide na Piacenze. Sa w dobrej formie. Masa wygranych spotkan ostatnio przedzielona tylko wtopą w Trento. Bardzo wazne spotkanie zeby zaklepac na 90% awans do PO i spróbowac ataku na wyzsze pozycje. Miejsca 7-8 to automatyczne ścięcie głowy. A jest przeciez szansa powalczyc nawet o coś wyzej. Monza ma 25pkt i 3pkt przewagi nad Latiną, ktora zajmuje ostatnie bezpieczne miejsce. Też dośc wazny dla nich mecz jednak Latina gra w Perugi i tam nic nie ugra. Zdecydowanie wyzej cenie Piacenze. O wiele wieksza siła w ataku.
Ravenna + 1,5 @ 1,94
verona- Milano over 176,5 @ 1,56
AKO 3 Unibet⛔

W drugim dubelku na pierwszym ogien będąca w bardzo dobrej formie Ravenna. Ostatnio wygrywają non stop. W niedziele pewna wygrana 3-0 z Valentią. Również ekipa walcząca o jak najwyzszą lokate, bo zajmują ósme miejsce z 38 punktami. Od miejsca piątego doósmego sa tylko 4 pkt wiece jest o co walczyc. Modena ostatnio prorblemy kadrowe jak wiemy. Nie gra Sabbi, Ngapeth musi jeszcze popracowac zeby dojśc do formy jak mowi trener. Ogólnie Modena nie wydaje sie byc w dobrej formie i wątpie czy będa umierac za ten mecz. Wiemy, ze potrafią czasem totalnie olać sprawe niczym Trentino. Zblizaja sie najwazniejsze mecze i jednak Ci co maja lub mieli problemy zdrowotne musza spokojnie sobie dochodzic do formy.
Mecz w Weronie chyba najciekawszy dzisiaj. Sąsiedzi z tabeli i ekipy o zblizonym poziomie. Przez większą czesc sezonu verona prezentowała sie swietnie ale pozniej troche coś sie popsuło. Być moze troche za wąska kadra. Jak patrze na te ekipy to lepsze przyjęcie i wieksze mozliwosci kombinacyjnej gry ma Milano, jednak Verona wydaje sie miec troche bardziej doswiadczoną kadre i lepszy środek. Nie wyobrazam sobie tutaj trzech setów lub czterech i jakiś pogromów. Zbyt wazny mecz o miejsce i za bardzo zbliżony poziom

Eh niestety, Modena i Lube wygrały nadspodziewanie gładko. Jakby człowiek obstawił-1,5 w ich meczu z jakąś Sora to wtedy by pewnie dali ciała ???? Piacenza ładnie wyciagneła no i Verona-Milano idealnie pokryty over, niestety zle sklecone kupony ????
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Ravenna - Modena
Ravenna 2,99 Fortuna
Jesteśmy już coraz bliżej rozstrzygnięcia pierwszej fazy w lidze Włoskiej. O ile Modena jest już pewna pierwszej ósemki o tyle Ravenna nie jest jeszcze do końca pewna na 100% a i co ważne muszą także walczyć o miejsce wyższe niż 7 bo raczej z Perugią lub Civitanova nie mają czego szukać ale reszta drużyn już jest do walki. Strata punktów do miejsca 6 wcale nie jest taka duża bo zaledwie 2 punkty (a 3 kolejki do końca). Ale do sedna...
Jeśli chodzi o Modene to ten sezon nie mają najlepszego, ostatnie 3 spotkania to same mecze 5 setowe na przestrzeni paru dni na pewno jest zmęczenie + jak by nie było nie najlepsza forma.
Ravenna wręcz odwrotnie... są w gazie, wygrali 8 meczów z rzędu, na pewno ich morale poszły mocno do góry.
Dziś przeciwnik już jednak z dużo wyższej półki, w ostatnich meczach tylko Verona była takim przeciwnikiem mniej więcej poziomem podobnym do Modeny wygrali 3:2. Dziś myślę, że Ravenna ma spore szanse na wygranie.
Myślę, że nie zobaczymy tylko 3 setów a im dalej w las tym Modena może odczuwać zmęczenie po paru 5 setówek z rzędu a Ravenna musi walczyć o każdy punkt natomiast Modena myślę, że ani nie spadną z 3 miejsca ani nie awansuję na 2 lokatę.

Tak jak kolega wyżej także polecam:
Ravenna +9,5
1,70 Fortuna
Verona - Milano powyżej 176,5 1,50 Fortuna
i właśnie myślę także nad Piacenzą ...
 
paulinka99 518

paulinka99

Użytkownik
Jakieś typki na dzisiaj ?
Ja myślałam nad programie Lube , Ravenna i Perugia win , taki triple z fajnym AKO: 2.99
Co myślicie ?
Tylko trochę ta Perugia mi sie nie podoba , nie wygrali z Modena od 2014 roku , czy aż tak im ten przeciwnik nie leży ? Moze jakieś przełamanie w dniu dzisijadzyn ? Wkoncu Modena w słabszej formie ostatnio. Liczę na wasza pomoc
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Jakieś typki na dzisiaj ?
Ja myślałam nad programie Lube , Ravenna i Perugia win , taki triple z fajnym AKO: 2.99
Co myślicie ?
Tylko trochę ta Perugia mi sie nie podoba , nie wygrali z Modena od 2014 roku , czy aż tak im ten przeciwnik nie leży ? Moze jakieś przełamanie w dniu dzisijadzyn ? Wkoncu Modena w słabszej formie ostatnio. Liczę na wasza pomoc
Dla Perugii to mecz o pietruszke w dodatku we srode maja kolejne prestizowe starcie z Lube o pierwsze miejsce w LM. To samo Lube, graja na trudnym terenie w Piacenzy i raczej juz drugie miejsce mają na 90%. Kurs marniutki wiec wole isc w gospodarzy.
Ja gram duble
Ravenna -1,5 @ 1,76
Milano -1,5 @ 1,35 Unibet
Piacenza + 2,5 @ 1,42
Latina - Padowa over 176,5@1,55 Unibet
Ravenna, Milano i Piacenza walczą o szóste miejsce. Pierwsze dwie ekipy nie maja wymagających rywali. Mecz z Castellaną powinien byc formalnościa dla Milano. Monza ostatnio gra niezle ale Ravenna to półka wyzej. Wpadł mi w oko jeszcze typ na mecz Latiny z Padwą.. Dla Padwy sezon ligowy sie praktycznie zakończył. Szanse na ósemke tylko matematyczne jednak czy położą sie przed meczem jak to kursy wskazują? Moim zdaniem nie. Latina ma 4pkt mniej od Monzy. Wygrywajac dzisiaj za 3 i biorąc pod uwage bardzo mozliwą porazke Monzy moga sie zblizyc na 1pkt i ostatnia kolejka zadecyduje kto zajmie jedną z dwóch bezpiecznych pozycji w lidze. Dziwi mnie tak słaba pozycja Latiny bo personalnie stać ich było na obecność w okolicach ósmego miejsca. Tutaj raczej nikt do zera nie wygra,
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Ja z Włoskiej gram tylko 2 mecze :
Modena - Perugia powyżej 177,5 1,49
Piacenza - Civitanova powyżej 170,51,50
Taki dubelek
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
I to juz ostatnia kolejka najpiekniejszej ligi na świecie
Verona-Piacenza wynik po secie 2 remis @ 2,05
Perugia -1,5 @1,18
Milano -1,5 @ 1,35

Ako 3,1 Unibet
Spotkanie w Weronie chyba najciekawsze dzisiaj. Gospodarze mają jeszcze iluzoryczne szanse na czwarte miejsce ale musieli by wygrac za 3 i liczyc na wygraną Monzy z Trentino. Piacenza z kolei ma jeszcze szanse na szóste miejsce jednak tutaj z kolei muszą liczyc na strate pkt przez Milano. Nie ma duzych szans aby obie ekipy poprawiły swoje pozycje o jedno oczko ale powinna być tutaj walka. Potencjał obu ekip zbliżony i nawet ze wskazaniem na Piacenze bym powiedział. Verona jednak gra u siebie i ostatnio poprawiła gre. Nie gram overa punktowego ponieważ jezeli któras ekipa wyszła by na 2-0 to ta druga juz kompletnie nie ma wtedy zadnego interesu w tym aby marnować siły na odrabianie strat.
Perugia dzisiaj moze sobie wybrac rywala w pierwszej rundzie i zapewne zostawi tak jak jest czyli bedzie to Ravenna. A wiec trzeba te Ravenne pokonać. Perugia ciągle w gazie i ciągle nie odpuszczają. Tydzien temu ulegli na wyjezdize Modenie jednak była wielka spina na ten mecz u gospodarzy. W tygodniu trzy zaciete sety ale jednak prestizowa wygrana z Lube po raz kolejny.
No i Milano powinno dzisiaj ogarnąc spokojnie sprawe i zaklepac szóste miejsce. Latina ma niby szanse na wyjscie ze strefy walki o utrzymanie jednak szanse szansami a gra, która ostatnio jest bardzo słaba to druga sprawa.
I jeszcze na luzie
Castellana + 2,5 @ 2,95
Sora- Valentia over 3,5 @ 1,4

Lube ma już mecz na luzie, być moze będą spore rotacje w składzie albo jakaś olewka? Kto wie. Skoro w grudniu potrafili przegrac z Castellaną to dlaczego mieli by teraz nie oddac im seta.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Ja na dziś taki oto dubelek:
Verona - Piacenza powyżej 173,5 1,50 3:2
Sora (-10,5) - Vibo Valentia 2 1,52 3:1
 
mathias21 340

mathias21

Użytkownik
Ja też dziś gram na Milan handi ujemne -11.5 kurs @2. Milan gra o utrzymanie 6 miejsca, a napewno wolą grać z Modeną niż z Lube czy Perugia. Jeżeli chodzi o Latine to grają o nic i nie mają szans wyjść z &quot;teoretycznej strefy spadkowej&quot; bo mają gorszy stosunek meczy wygranych do przegranych niż Monza.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom