>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Włochy-Szwecja & Belgia - Irlandia] - 2 kolejka grupy E, 17-18.06.2016 r.

robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik





Betclic - zakład bez ryzyka do 100zł (oferta bez obrotu)

Skreślani przez wszystkich Włosi pokazali kawał dobrej piłki i wygrali 2:0 z Belgami, którzy byli uznawani za faworytów. Nie ma Pirlo, ale Leandro Bonucci wszedł w buty maestro Andrei i zagrał piłkę bajeczną do Giaccheriniego. Czy Wilmots ma pomysł na Belgów w ogóle? Jak to wypadnie przeciwko Irlandii? Macie już swoich faworytów w tej grupie?

Zapraszamy do dyskusji ;)
 
W 115

wrobel007

Użytkownik
Włochy - Szwecja
Chciałbym bardzo dokładnie przyjrzeć się temu meczowi i ocenić realne szanse na wygranie Włochów.
Po obejrzeniu meczu z Belgią, można śmiało stwierdzić, że Włosi są solidnie przygotowani, w defensywie grali bardzo dobrze moim zdaniem, Belgia miała ciężko cokolwiek ugrać pod ich polem karnym jedynie mogli klepać za szesnastym metrem... Ale czy to czasem nie przez to, że Belgia zagrała słabe spotkanie? Oglądając ich niczym za bardzo nie zaskoczyli, kilka nieudanych przerzutów, czasem łatwa strata piłki w środkowej strefie boiska. Może początek meczu należał do Belgii, ale potem coś się zepsuło.
Chciałbym zapytać o zdanie kogoś, kto dokładnie oglądał mecz Irlandia - Szwecja, jak Szwedzi sie prezentowali?
Przy takiej grze Włochów kurs 1,80 jest całkiem przyjemny, ale niestety nie wiem w jakiej dyspozycji jest reprezentacja Szwecji...
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Włochy - Szwecja
Chciałbym bardzo dokładnie przyjrzeć się temu meczowi i ocenić realne szanse na wygranie Włochów.
Po obejrzeniu meczu z Belgią, można śmiało stwierdzić, że Włosi są solidnie przygotowani, w defensywie grali bardzo dobrze moim zdaniem, Belgia miała ciężko cokolwiek ugrać pod ich polem karnym jedynie mogli klepać za szesnastym metrem... Ale czy to czasem nie przez to, że Belgia zagrała słabe spotkanie? Oglądając ich niczym za bardzo nie zaskoczyli, kilka nieudanych przerzutów, czasem łatwa strata piłki w środkowej strefie boiska. Może początek meczu należał do Belgii, ale potem coś się zepsuło.
Chciałbym zapytać o zdanie kogoś, kto dokładnie oglądał mecz Irlandia - Szwecja, jak Szwedzi sie prezentowali?
Przy takiej grze Włochów kurs 1,80 jest całkiem przyjemny, ale niestety nie wiem w jakiej dyspozycji jest reprezentacja Szwecji...
Oglądałem cały mecz Włochy vs Belgia i fragmentami Szwecja vs Irlandia. Pierwsze wnioski na szybko to: Szwecja beznadzieja, Włochy świetne. W przypadku Włoch nie tylko defensywa, ale mieli zadziwiająco szybką i dokładną formację ofensywną. Belgowie przy nich wyglądali jak dzieci przy profesorach co by metrykalnie nawet pasowało. Buki też musiały wyciągnąć podobne zdanie bo kurs na Włochy zw meczu ze Szwecją u wszystkich buków pospadał z 2,00 do 170-1,85.
W tej grupie moim zdaniem na następne mecze warto pograć coś w stronę Belgii i Włoch, bo Belgia musi teraz ostro walczyć, a Irlandię mogą zjeść, a z kolei Włochy wydają się na tyle mocne, że jeśli nie będą się zadowalali 1 pkt ze Szwecją (a na pewno nie) to zjedzą Szwecję, nawet z handi.

Co do oceny Belgii, tak naprawdę to był nieźle nadmuchany balonik. Większość wybitnych graczy gra w słabej angielskiej lidze no i brakuje w tej chwili kogoś kto by wziął odpowiedzialność za zespół, wobec absencji Vincenta Kompany&#39;go. Może to był przypadek, ale na tle Włoch wypadli słabo, tym nie mniej z Irlandią, a szczególnie Szwecją nie powinno być problemów.
 
W 115

wrobel007

Użytkownik
Oglądałem cały mecz Włochy vs Belgia i fragmentami Szwecja vs Irlandia. Pierwsze wnioski na szybko to: Szwecja beznadzieja, Włochy świetne. W przypadku Włoch nie tylko defensywa, ale mieli zadziwiająco szybką i dokładną formację ofensywną. Belgowie przy nich wyglądali jak dzieci przy profesorach co by metrykalnie nawet pasowało. Buki też musiały wyciągnąć podobne zdanie bo kurs na Włochy zw meczu ze Szwecją u wszystkich buków pospadał z 2,00 do 170-1,85.
W tej grupie moim zdaniem na następne mecze warto pograć coś w stronę Belgii i Włoch, bo Belgia musi teraz ostro walczyć, a Irlandię mogą zjeść, a z kolei Włochy wydają się na tyle mocne, że jeśli nie będą się zadowalali 1 pkt ze Szwecją (a na pewno nie) to zjedzą Szwecję, nawet z handi.

Co do oceny Belgii, tak naprawdę to był nieźle nadmuchany balonik. Większość wybitnych graczy gra w słabej angielskiej lidze no i brakuje w tej chwili kogoś kto by wziął odpowiedzialność za zespół, wobec absencji Vincenta Kompany&#39;go. Może to był przypadek, ale na tle Włoch wypadli słabo, tym nie mniej z Irlandią, a szczególnie Szwecją nie powinno być problemów.
Właśnie Belgia gra mecz o duża stawkę, więc wydaje mi się, że wyjda ofensywnie nastawieni, a jak wiemy na papierze Belgia jest dużo lepszym zespołem niż Irlandia i teraz pytanie, czy gracze reprezentacji Belgii przeanalizują mecz z Włochami i wyjdą z dużym lepszym przygotowaniem na Irlandię, bo nie oszukujmy się, Belgów stać spokojnie, na dobry wynik z Irlandia... Skoro dali rade stworzyć sobie pare sytuacji, które wyglądały obiecująco w meczu z Włochami, to z Irlandia, nie powinno być problemu...
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Właśnie Belgia gra mecz o duża stawkę, więc wydaje mi się, że wyjda ofensywnie nastawieni, a jak wiemy na papierze Belgia jest dużo lepszym zespołem niż Irlandia i teraz pytanie, czy gracze reprezentacji Belgii przeanalizują mecz z Włochami i wyjdą z dużym lepszym przygotowaniem na Irlandię, bo nie oszukujmy się, Belgów stać spokojnie, na dobry wynik z Irlandia... Skoro dali rade stworzyć sobie pare sytuacji, które wyglądały obiecująco w meczu z Włochami, to z Irlandia, nie powinno być problemu...
Pierwsze co zanotowałem po meczu z Włochami to grać na Belgię i Włochy w grupie. Irlandia ma oczywiście świetną defensywę, twardych zawodników i to nie są ogórki jak wszyscy wiemy, ale Belgia jeśli chce wyjść z grupy przynajmniej z 2 miejsca nie ma wyboru i musi rzucić wszystko na Irlandię i Szwecję. Moim zdaniem Belgia wygra z Irlandią. Idealnym zakładem byłby - Włochy(DNB) + Belgia(DNB) i coś na dokładkę np jutrzejszą Francję z Albanią i dało by niezły kurs z zabezpieczaniem na remisy. Ryzyko, że Irlandia czy Szwecja pokona Włochy i Belgię jest minimalne. Remis możliwy, ale myślę, że i bez podpórek można uderzyć.
 
L 0

leon-turkoglu

Użytkownik
Z ta swietna obrona Irlandii to gruba przesada. Nasi wbili im 3 gole w eliminacjach a Belgowie maja chyba wiekszy potencjal w ofensywie. Dodatkowo jak maja przywiezc medal to limit bledow wyczerpali.Warto uderzac w strone Belgii.
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Co do Belgów to moim zdaniem są po prostu przereklamowani i daleko raczej nie zajdą.Obrona dziurawa,łatwo dali się zaskoczyć przy pierwszej bramce gdzie poszła długa laga z środka boiska praktycznie,Włosi świetnie ustawieni taktycznie,dobrze zorganizowani,grający agresywnie,twardo,obrona bardzo mocna i zgrana a w przodzie też fajnie to wyglądało i sytuacji sobie trochę stworzyli.Belgia w pierwszej połowie kiepsko ale w drugiej grali moim zdaniem znacznie lepiej już,przy 1:0 Lukaku zmarnował świetną okazję wówczas gdy mieli okres lepszej gry,dobrze grał Hazard i jakieś tam pozytywy przed meczem z Irlandczykami można wyciągnąć.Trafili też na świetnie dysponowanego rywala,Irlandia półka niżej jednak.Na pewno potencjał Belgowie mają ale mam wrażenie,że są często przeceniani.Irlandię powinni ograć chociaż może być męczenie buły.Dla mnie under albo rożne Belgów ale to już w zależności jak będzie linia.
Kurs na Włochów kuszący patrząc na to jak zagrali w pierwszym meczu i co pokazali Szwedzi.Włosi jakoś byli przed euro pomijani jeśli chodzi o walkę o czołowe lokaty(czy słusznie to się okaże) ale w pierwszym meczu zrobili swoje i oprócz silnej defensywy pokazali sporą jakość w ataku.Jeśli uda im się to podtrzymać to Szwedów powinni ograć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Belgowie leżeli pod styl Włochów i ich elegancko zaszachowali przybijając na koniec Mat, Włosi lubią takich rywali.Mecz ze Szwecją to będzie zupełnie inne spotkanie, może być nawet brzydkie i nudne.
 
thecakeisaspy 1,5K

thecakeisaspy

Użytkownik
Belgowie leżeli pod styl Włochów i ich elegancko zaszachowali przybijając na koniec Mat, Włosi lubią takich rywali.Mecz ze Szwecją to będzie zupełnie inne spotkanie, może być nawet brzydkie i nudne.
Dlatego ja tu widzę Wlochy win + NO BTS i w meczu z Irlandią to samo, jednak klubowe zgranie bloku defensywnego na takim turnieju jest wieeeelkim plusem. Nie zdziwie sie jak oba mecze skończą się po 1-0 dla Włochów ????
 
maly1203 1K

maly1203

Użytkownik
Patrząc na zawodników Belgii można powiedzieć że będą walczyli o zwycięstwo na Euro ale jak spojrzy się na ich grę to można mieć przypuszczenia że dalej niż do 1/8 nie dotrą. Ewidentnie widać że trener sobie nie radzi (może nadmiar dobra działa negatywnie) i nie potrafi dobrze poukładać tej drużyny.
 
B 342

bladasek23

Użytkownik
niestety zgodzę się z przedmówcą... oglądając mecz z Włochami to Belgowie wyglądali jak zagubieni chłopaczki z podwórkowego boiska.. szkoda bo potencjał mają w ofensywie ale defensywa kuleje.. zresztą defensywa to nie tylko obrońcy bo też muszą pomagać pomocnicy a oni to kompletnie się nie wracali do pomocy.. Teraz mecz z Irlandią - nie oglądałem meczu ze Szwedami ale chyba pechowo z nimi zremisowali... więc i Belgia będzie miała z nimi problem skoro mają taką dziurawą obronę. Mam nadzieję, że jetem w błędzie
 
W 0

walo22

Użytkownik
Po tym co Włosi pokazali w meczu z Belgią to przestałem się o nich bać. Azzurri zagrali jak dotąd najlepszy mecz ze wszystkich ekip i ze Szwecją spokojnie sobie poradzą.
 
T 70

twister1992

Użytkownik
Włosi jak to włosi grają ostry defensywny futbol, w pierwszym meczu nawet pokazali, że dobry taktycznie, nie wiem czy akurat Belgowie im tak spasowali, ale mniejsza z tym, są rywalem niewygodnym dla każdej drużyny z którą się mierzą. Szwedzi w poprzednim meczu nie pokazali nic specjalnego i jeżeli chcą się na tym turnieju jeszcze liczyć, powinni myśleć o zwycięstwie, a już przynajmniej o tym żeby tego meczu nie przegrać. Włosi z kolei mają dosyć komfortową sytuacje, co prawda nie jest to jeszcze awans, ale mogą przystąpić do tego spotkania z luzem i grać swoje szachy, co może powodować frustracje u Szwedów. Arbitrem tego spotkania będzie Viktor Kassai, który daje średnio 5.01 i 0.24 czerwonej kartki na mecz, to stosunkowo dużo porównując go z innymi arbitrami na euro. Uważam, mająca nóż gardle Szwecja i grające zachowawczo Włochy sprawią, że obejrzymy trochę kartek.
Moja propozycja to over 3.5 kartki @1.8 całoroczny. ⛔
Można też próbować łapać niższą linię live z lepszym kursem.
 
A 28

alus99

Użytkownik
Belgia ? Od WC2014 i teraz kazdy Belgia Belgia ... A ja ? Dalej uparcie sadze , ze jest to druzyna bez ducha... Nie tworzą monolitu ... Tu sie liczy cos wiecej, trener tez sobie nie radzi z nadmiarem pilkarzy o wysokiej klasie ( bo przy takim skladzie to sory taka Irlandia czy Szwecja po prostu sie chowaja ) Nie sadze , że nie wyjda z grupy , bo zapewne po ciezkich bojach pokonaja te 2 druzyny.. Na Włochow z Belgia sie nie mylilem .. Dzisiejszy mecz Wlochy Szwecja wyczuwam w nim underek 2,5 oraz DW do przerwy 0:0 .. Wroce do Belgii - kapitan ? Kto? Hazard ? To nie jest wojownik to jest zwykla przereklamowana gwiazda nie ublizam jego umiejetnosciom ... Prosze Was kapitanem musi byc walczak ! Osoba z charyzma , wola walki ktos jak Buffon ???? ( brak takich osob u Belgow)! Bez takiej osoby ciezko cos ugrać , pewnie znajda sie znawcy beda mowic co za bzdury plote ???? Tak samo Portugalia ? Ronaldo kapitanem ? Jaki on daje wzor kolegom z druzyny , ze obraza Islandczyków po meczu ? Szczyt chamstwa jak dla mnie( pokory troche ) .. jeszcze nic nie gra do tego ???? Na takich mistrzostwach liczy sie druzyna,ktora ma kogos kto ja ciagnie czy po porazce czy po wygranej , by wygrac nie licza sie nawet umiejetnosci ,a takie &quot;pierdulki&quot; o ktorych pisalem ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Włochy - Szwecja 2,05 Betsson ✅
Włosi w pierwszym meczu całkowicie odebrali chęć gry Belgom. Bardzo dobra gra obronna nie pozwoliła chaotycznym rywalom na nic. W ataku natomiast grali prostą piłkę, długie podania, ewentualnie szybka wymiana piłki. Efekt to dało i wygrali 2-0, pokazując bardzo ciekawy futbol. Szwecja z kolei męczyła się z Irlandią. Z przebiegu gry byli zespołem słabszym ale błysk Ibry i samobójczy gol dały remis. Ekipie Trzech Koron brakowało jednak pomysłu na rozegranie ataków. Mieli problem z przejściem obrony Irlandii to co dopiero będzie dziś, gdzie stoi tercet Juventusu + czujny Buffon.
Włosi z Belgią mogli grać z kontry i widać, że taka sytuacja im pasowała. Dziś to oni będą musieli prowadzić grę. Szwedzka obrona nie jest jednak monolitem, co pokazał ostatni mecz. Myślę, że gracze z Półwyspu Apenińskiego poradzą sobie z rywalem i po nudnym meczu wygrają nieznacznie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Kurs na Włochy cały czas idzie w górę. Wczoraj do 1.80/1.90, dzisiaj już po 2.05 można łapać. Jak Szwecja dzisiaj nie wygra to już raczej mogą się żegnać z Euro, bo z Belgią większych szans im nie wróżę. Będą dzisiaj musieli przycisnąć i atakować, a dla Włochów to przecież jak woda na młyn. Włosi z tego co widzę bez żadnych kontuzji, więc kompletnie nie rozumiem co tutaj buki kminią.
Włochy - Szwecja @2.05 563teb ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
He he ludziska co wy z tymi Wlochami? Jeden mecz im sie udal , nie przecze zagrali chyba najlepiej w 1 rundzie , ale bez przesady. Trzeba patrzec troche szerzej na pilke , czytac gre. ITA ma najslabsze pokolenie od lat , wielu lat.....drugi mecz im juz taki nie wyjdzie. To minimalisci , zadowola sie remisem. Szwedzi im za duzo nie pozwola i to oni raczej beda dazyc do wygranej. Typowy mecz na remis , najpewniejsze under 2,5
SWE-ITA remis + under 2,5 @ 3,45 betsson ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
He he ludziska co wy z tymi Wlochami? Jeden mecz im sie udal , nie przecze zagrali chyba najlepiej w 1 rundzie , ale bez przesady. Trzeba patrzec troche szerzej na pilke , czytac gre. ITA ma najslabsze pokolenie od lat , wielu lat.....drugi mecz im juz taki nie wyjdzie. To minimalisci , zadowola sie remisem. Szwedzi im za duzo nie pozwola i to oni raczej beda dazyc do wygranej. Typowy mecz na remis , najpewniejsze under 2,5
SWE-ITA remis + under 2,5 @ 3,45 betsson
cześć Marylka :grin:
Włosi zagrali dobre spotkanie, z ekipą która wg buków jest liczącą się ekipą w walce o wygranie tego Euro,
choć dla mnie Włosi mają większe szanse niż Anglia i Belgia razem wzięte :grin:
Włosi mają silną obronę co może im dać wysokie miejsce na tym turnieju, bo te ME
są mocno underowe i to będzie klucz do sukcesu. W ataku i pomocy nie mają lidera,
ale to też jest siłą, ciężar zdobywania bramek rozkłada się na wszystkich zawodników.
Z underem się zgodzę, ale z wszystkich kursów na faworytów do tej pory, to ten na Włochów jest najbardziej odpowiedni, Ukraina, Austria czy wczoraj Anglia nie miały tak niskich wartości.
Dla mnie Włosi zagrali najlepiej z wszystkich ekip na tym Euro nie tylko w 1 kolejce, ale i wszystkich spotkaniach.
 
A 30,4K

atr

Użytkownik
cześć Marylka :grin:
Dla mnie Włosi zagrali najlepiej z wszystkich ekip na tym Euro nie tylko w 1 kolejce, ale i wszystkich spotkaniach.
Bez przesady. Wygrali ale mieli sporo szczęścia w kilku sytuacjach. To że zagrali najlepiej ze wszystkich to zdecydowana przesada....
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
cześć Marylka :grin:

Włosi zagrali dobre spotkanie, z ekipą która wg buków jest liczącą się ekipą w walce o wygranie tego Euro,
choć dla mnie Włosi mają większe szanse niż Anglia i Belgia razem wzięte :grin:

Włosi mają silną obronę co może im dać wysokie miejsce na tym turnieju, bo te ME
są mocno underowe i to będzie klucz do sukcesu. W ataku i pomocy nie mają lidera,
ale to też jest siłą, ciężar zdobywania bramek rozkłada się na wszystkich zawodników.

Z underem się zgodzę, ale z wszystkich kursów na faworytów do tej pory, to ten na Włochów jest najbardziej odpowiedni, Ukraina, Austria czy wczoraj Anglia nie miały tak niskich wartości.

Dla mnie Włosi zagrali najlepiej z wszystkich ekip na tym Euro nie tylko w 1 kolejce, ale i wszystkich spotkaniach.
Belgowie zagrali fatalnie , malo zespolowo , ten zespol po tym meczu juz sie posypal , rozne pretensje , fochy , juz jest po BEL. Nie odnosilem sie jak daleko Wlosi moga dojsc w turnieju , tylko do dzisiejszego meczu. Zadowoli ich remis , zreszta czy stac ich na zwyciestwo ze SWE? Nie sadze.
 
Do góry Bottom