>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Włochy-Szwecja & Belgia - Irlandia] - 2 kolejka grupy E, 17-18.06.2016 r.

thecakeisaspy 1,5K

thecakeisaspy

Użytkownik
Belgowie zagrali fatalnie , malo zespolowo , ten zespol po tym meczu juz sie posypal , rozne pretensje , fochy , juz jest po BEL. Nie odnosilem sie jak daleko Wlosi moga dojsc w turnieju , tylko do dzisiejszego meczu. Zadowoli ich remis , zreszta czy stac ich na zwyciestwo ze SWE? Nie sadze.
czemu miałby zadowolić ich remis? Mecz z Irlandią będzie o wiele trudniejszy niż ze Szwecją wg mnie
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
czemu miałby zadowolić ich remis? Mecz z Irlandią będzie o wiele trudniejszy niż ze Szwecją wg mnie
Bo to sa Wlosi , a oni liczyc potrafia jak malo kto. To jest mecz grupowy , trzeba starannie wybierac ryzyko. Nie sadze by sie rzucili na SWE. Jeden punkt biora w ciemno. Oczywiscie mecz moze ulozyc sie roznie , ale raczej nie zrobia wszystkiego by wygrac. Najwazniejsze nie przegrac.
 
thecakeisaspy 1,5K

thecakeisaspy

Użytkownik
Bo to sa Wlosi , a oni liczyc potrafia jak malo kto. To jest mecz grupowy , trzeba starannie wybierac ryzyko. Nie sadze by sie rzucili na SWE. Jeden punkt biora w ciemno. Oczywiscie mecz moze ulozyc sie roznie , ale raczej nie zrobia wszystkiego by wygrac. Najwazniejsze nie przegrac.
No i właśnie przez to, że się nie rzucą na SWE i będą grali spokojnie to Szwedzi z ostrzejszym nożem na gardle będą atakować - więc idealnie dla Włochów na kontrę. Ja tu widzę 1-0, 2-0 dla Makaroniarzy ????
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
W grupie Włochów mogą być kalkulacje, z tego co patrzę zwycięzca grupy zagra z 2miejscem grupy D czyli Hiszpanii i Chorwatów, drugie miejsc natomiast ze zw grupy F czyli grupą Portugalii (chyba że coś źle patrzę)
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
No i właśnie przez to, że się nie rzucą na SWE i będą grali spokojnie to Szwedzi z ostrzejszym nożem na gardle będą atakować - więc idealnie dla Włochów na kontrę. Ja tu widzę 1-0, 2-0 dla Makaroniarzy ????
SWE to nie frajerzy , nie otworza sie. Remis pozostawia ich w turnieju. Zagraja o wszystko , sadze ze juz z kompletnie rozbita BEL. Oczywiscie mecz sie moze otworzyc po przypadkowej bramce. Juz niedlugo sie przekonamy.
 
poool90 61

poool90

Użytkownik
Włochy- Szwecja x/1 4,5 Unibet

W tym meczu myślę, że ma duże szanse powyższy zakład. Ciężko w tym turnieju faworytom przychodzi zwyciężanie z teoretycznie słabszymi teamami. W tym meczu Włosi mogę, a nie muszą wygrać, dlatego spodziewam się ofensywy (albo bicia głową w mur :p ) ze strony szwedzkiej od początku meczu. Włosi grają cierpliwie, bez szaleństwa w dodatku na ME zaledwie 29% goli padło w pierwszej połowie.
W drugiej wydaje mi się że mecz się wyrówna i Italia przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę.
Zastanawiałem się nad graniem undera 2,5 ale kurs 1.45 skutecznie zniechęca :p

✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Bo to sa Wlosi , a oni liczyc potrafia jak malo kto. To jest mecz grupowy , trzeba starannie wybierac ryzyko. Nie sadze by sie rzucili na SWE. Jeden punkt biora w ciemno. Oczywiscie mecz moze ulozyc sie roznie , ale raczej nie zrobia wszystkiego by wygrac. Najwazniejsze nie przegrac.
Moim zdaniem wręcz przeciwnie. To właśnie w rundzie pucharowej zaczną się kalkulacje bo jeden błąd może kosztować odpadnięcie z turnieju. Z kolei w fazie grupowej sa trzy mecze i nawet potknięcie w drugim meczu nie przekreśla szans na awans tym bardziej, że w pierwszym meczu bardzo pewnie wygrali z Belgią 2:0. Moim zdaniem tu nie będzie żadnych kalkulacji, Włochy wyjdą na to spotkanie z chęcia zwycięstwa. Oglądałem mecz Szwedów z Irlandią i Ibra i spółka nie pokazali niczego nadzwyczajnego. Ba! Gdyby nie błysk Ibry to ten mecz by przegrali. Z resztą, trudno tu mówić o błysku ponieważ Zlatan po prostu wbił piłkę w pole karne, a w takich sytuacjach zdarzają się samobóje. Gdyby nie to, to Irlandia zapewne zgarnęłaby trzy punkty. Wydaje mi się, że Włochy zagrają dziś swój futbol i wygrają to spotkanie bez straty gola.

Włochy wygrają do zera @ 2,80 ✅ 1:0
Exp
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
wodzuzks 118

wodzuzks

Użytkownik
Chyba jeden z najsłabszych spotkań na tych mistrzostwach. Bardzo dużo gry w środku pola, mało akcji skrzydłem , za to większość piłek do przodu górnych. Włosi jak to Włosi cwaniacko ugrali 3 punkty. Chociaż przy bramce dla Italii swoje dołożyła także Szwedzka obrona, która zrobiła Włochowi autostradę do bramki. Także Włosi już pewni awansu , a przed Szwedami bardzo trudne zadanie. Ciekaw jestem jak jutro na tle teoretycznie słabszej Irlandii wypadnie Belgia.
 
thecakeisaspy 1,5K

thecakeisaspy

Użytkownik
Trochę inaczej wyglądał ten mecz niż się spodziewałem i myślałem, że Włochy trochę wcześniej strzelą coś i będą kontrolować ale tak czy siak typ siedzi.
Co prawda finalnie zamiast Włochy + NO BTS @ 2.75 dałem Włochy + under 2.5 @ 3.25 (bo stwierdziłem, że 3:0 to tu na pewno nie bedzie) ale na jedno wychodzi bo w obu przypadkach gol SWE topiłby kupon
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Belgia v Irlandia

całoroczny

Brak kartki do 33 minuty @ 1.83 ✅
Poniżej 3.5 kartek @ 2.00 azjan ✅ On ma uczulenie na kartki:grin:



Mecz dla obu o dużą stawkę, remis nie zadowala żadnej z ekip. Teoretycznie można było by powiedzieć warto w kartki. Çakır sędziuje ten mecz także żadne overy kartkowe nie wchodzą w grę. Ten typek był tyle razy opisywany na forum, że ciężko coś jeszcze dodać. Każdy kto widział mecz Portugalii z Islandią utwierdził się jeszcze bardziej w przekonanie, że on tych kartek wcale nie pokazuje, a mecz był ostry. Będą ostre faule a on będzie uspokajał i może w końcówce coś pokaże. Cztery kartki na takiego sędziego to zdecydowanie za dużo.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Belgia - Irlandia 1,80 Unibet ✅
Belgowie zagrali całkiem bez pomysłu w spotkaniu z Włochami. Każdy piłkarz grał co chciał i zespół Conte to bezlitośnie wykorzystał. Myślę jednak, tak jak to pisałem w odpowiednim temacie, że potencjał jaki mają wystarczy do wygrywania z zespołami średnimi. Do takich zaliczam Irlandię. Ta z kolei w spotkaniu ze Szwecją była zespołem lepszym ale nie potrafiła uchronić się od błędów w obronie. Po stracie gola była już tylko gra o to, by utrzymać remis.
Włosi pokazali Belgom ich miejsce w szeregu i to może być dla Belgów korzystne, jeśli wyciągną wnioski.
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Belgia v Irlandia

całoroczny

Brak kartki do 33 minuty @ 1.83
Poniżej 3.5 kartek @ 2.00 azjan



Mecz dla obu o dużą stawkę, remis nie zadowala żadnej z ekip. Teoretycznie można było by powiedzieć warto w kartki. Çakır sędziuje ten mecz także żadne overy kartkowe nie wchodzą w grę. Ten typek był tyle razy opisywany na forum, że ciężko coś jeszcze dodać. Każdy kto widział mecz Portugalii z Islandią utwierdził się jeszcze bardziej w przekonanie, że on tych kartek wcale nie pokazuje, a mecz był ostry. Będą ostre faule a on będzie uspokajał i może w końcówce coś pokaże. Cztery kartki na takiego sędziego to zdecydowanie za dużo.
Graj sobie co chcesz ale 31 żółtych kartek + 3 czerwone na 8 spotkań LM sezonu 15/16 a kariera średnia równa 4,05 na mecz . Dodajmy ze prawie cała obrona Belgów to gracze Premier League jak i Fellaini a Witsel gra w Zenicie gdzie nogi tez sie nie odstawia , dodajmy słabego Hazarda który co sezon prowokuje najwiecej kartek w PL przeciwko Irlandii . Zanosi sie na mecz typu premier League , jak sam zauważyłeś mecz o wysoka stawkę bo jeśli Belgia przegra to odpada i myśle ze mecz bedzie dużo bardziej ostry niż ten który przytoczyles. W tym meczu bedzie liczył sie za wszelka cenę i obie drużyny bedą chciały osiągnąć go za wszelka cenę co bedzie kumulować kartki zwłaszcza ze ekipa Belgii jak i Irlandii nie kartkowałem zbytnio w pierwszym meczu wiec bedą mogli sobie pozwolić na to w dzisiejszym meczu. Powodzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
furman19 928

furman19

Użytkownik
Graj sobie co chcesz ale 31 żółtych kartek + 3 czerwone na 8 spotkań LM sezonu 15/16 a kariera średnia równa 4,05 na mecz . Dodajmy ze prawie cała obrona Belgów to gracze Premier League jak i Fellaini a Witsel gra w Zenicie gdzie nogi tez sie nie odstawia , dodajmy słabego Hazarda który co sezon prowokuje najwiecej kartek w PL przeciwko Irlandii . Zanosi sie na mecz typu premier League , jak sam zauważyłeś mecz o wysoka stawkę bo jeśli Belgia przegra to odpada i myśle ze mecz bedzie dużo bardziej ostry niż ten który przytoczyles. W tym meczu bedzie liczył sie za wszelka cenę i obie drużyny bedą chciały osiągnąć go za wszelka cenę co bedzie kumulować kartki zwłaszcza ze ekipa Belgii jak i Irlandii nie kartkowałem zbytnio w pierwszym meczu wiec bedą mogli sobie pozwolić na to w dzisiejszym meczu. Powodzenia ????
Przede wszystkim na te średnie to trzeba patrzeć z przymrużaniem oka to raz. Pamiętasz finał LM w 2015?, mecz życia dla wielu zawodników 36 fauli. Pokazał w finale ledwo 3 kartki. Kolejny mecz Polska v Irlandia na tym meczu najwięcej stresu było, 44 faule w meczu. Do 85 minuty były ledwo 3 kartoniki dopiero w doliczonym czasie gry, gdy zaczęły się kombinacje z dwóch stron, pokazał karteczki . Wczoraj również był mecz o wysoką stawkę, 3 kartoniki w doliczonym czasie. Walia v Anglia masz mecz typowo wyspiarski skończyło sie na 1 kartoniku.
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Belgia-Irlandia godz 15:00
Belgia over 1,5gola @ 2,2 bet365 ✅

Nie no panowie,Belgia musi odpalić w koncu. Dostali w dupe 2-0 z Wlochami,zimny prysznic powinien pozytywnie wpłynąć na belgijskie gwiazdeczki.Na papierze wszystko pięknie wygląda,dobra obrona Curtois w bramce,napastnicy Lukaku hazard Henteke De Bruyne...W Irlandii Walters ze Stoke i Long z Sauthampton,potem jakies dziadki typu Oshea czy Keane,no prosze was.Bez ceregieli,kurs zacny
Pzdr
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ja też wierzę w Belgię. Dzisiaj moimi betami dnia jest Portugalia i właśnie Belgia, czyli drużyny które must win. Irlandia to świetnie defensywna ekipa i będzie Belgii strasznie ciężko, ale uważam, że ogarnie. Przegrana z Włochami raczej nie pozwoli na kalkulację. Do grania naprawdę wysoką stawką nadaje się Belgia(DNB) + Portugalia(DNB) bo oczywiście w jakiejś kiepskiej sytuacji boiskowej nawet remisy ich nie wyrzucają z grup, ale mniejszymi stawkami można pograć bez zabezpieczenia.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Belgia to score 3 or more
5.0 ✅ ładnie siadło
Bwin


Belgowie z potencjałem ale bez wyników,dzisiaj mecz o życie,jakakolwiek strata punktów może okazać się tragiczna w skutkach.W ofensywie jest De Bruyne i Lukaku więc powinno być gorąco pod bramką Iroli,niestety Hazard gra w pierwszym ale to dlatego że nazwisko robi swoje a nie forma.Mimo że gra dzisiaj Eden to wierzę że Belgowie dadzą radę,jedna bramka i bronienie wyniku tu raczej nie wchodzi w grę więc można spodziewać się że rzucą wszystkie swoje siły do ataku.Zarówno pierwszy skład jak i ławka Belgów to same wielkie nazwiska,zwycięstwo nie powinno podlegać żadnej wątpliwości.Trzy bramki po kursie 5 to trochę dużo ale Irlandia to rywal idealny na przełamanie a mając w ofensywie takiego asa jak De Bruyne to ilość okazji strzeleckich Belgów powinna być liczona dwucyfrowo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lucky-dice 54

lucky-dice

Użytkownik
Dwie rzucające się w oczy zmiany w porównaniu do meczu z Włochami - za Nainggolana wskakuje Dembele, za Fellainiego zagra Carrasco. Druga zmiana w szczególności napawa optymizmem, ale wydaje mi się, że i Moussa bardziej podłącza się do akcji ofensywnych niż Radja. Belgowie zdają sobie sprawę, że i w tym meczu będą musieli szachować się z obroną rywali, ale Irlandia to nie Włochy. Dzisiaj już nieporadność w ataku się nie powtórzy i Belgowie 2 bramy powinni wbić.
Belgia &amp; over 1.5 2.55 ✅ 3:0
Betano
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
dziwne reakcje sedziego , co nie zmienia faktu iz Belgia dzis byla pare polek wyzej Belgia - Irlandia X2 @ 2,02 marathonbet ⛔

To co , zegnamy juz dzisiaj Belgow? Mieli , maja byc czarnym koniem a moze po 2 meczykach do domu. To jest prawdopodobne , chociaz remis jeszcze zostawia obie ekipy w grze. Moim zdaniem w ekipie Belgijskiej nie ma team spirit , troche nie bedzie sie ukladac , zaczna sie wspolne pretensje , fochy , slabo to widze. Kilka indywidualnosci kontra wspanialy Irlandzki kolektyw. Irlandczycy dadza z siebie tyle ile beda mogli i 10 % wiecej , jeden bedzie pomagal drugiemu. Nie wygraja Belgowie tego meczu.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Są zmiany w składzie Belgów, zmiany na plus moim zdaniem. Carrasco i Dembele w miejsce Fellainiego i Nainggolana. Będzie większa siła ofensywna. Obaj zawodnicy powinni wnieść sporo do gry.
Skoro Belgia ma iść po medale na Euro to tkaie mecze musi wygrywać. Mecz z Italią do zapomnienia... Po prostu rywal był kapitalnie dysponowany.

Wg mnie Belgia wygra @ 1,90 b365
✅✅3:0
 
Do góry Bottom