>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

[Włochy v Hiszpania] 1/8 Finału, Saint-Denis 27.06.2016 r.

adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Włochy vs Hiszpania remis kurs: 2,90 buk: Totolotek ⛔
Włochy vs Hiszpania remis(podwójna szansa HT/FT) kurs: 1,45 buk: Totolotek ⛔
Włochy vs Hiszpania Hiszpania - awans kurs: 1,50 buk: Totolotek ⛔
Zapowiada nam się bardzo wyrównane, taktyczne, szachowe widowisko. Każda z drużyn będzie uważała żeby nie stracić bramki, a ponieważ są w tym i jedni i drudzy bardzo dobrzy to wynik może być remisowy, a kwestia awansu przesądzona w dogrywce lub karnych. Kursy na remis spadły, ja pograłem wcześniej trochę lepiej i nie należy się temu dziwić. Podwójna szansa czyli remis do przerwy lub na koniec wydaje się jeszcze lepszą opcją do grania. Zgodnie z moją zasadą, która sprawdziła się w meczu Polska vs Szwajcaria. Albo drużyny się będą &quot;obwąchiwały&quot; w I poł i nic się nie stanie, albo ktoś otworzy wynik, a przeciwnik wyrówna do końca. Co do awansu Hiszpanii, mam pograną również Hiszpanię w długoterminówkach. wydaje mi się to drużyna najbardziej kompletna jeśli chodzi o to Euro. Trochę jest za mało mocy z przodu, ale defensywa i środek pola to rewelacja. Do tego grają gdzieś w połowie zawodnicy z najsilniejszej ligi na świecie - hiszpańskiej. Tak samo chyba tylko w reprezentacji Hiszpanii występuję tak dużo klasowych zawodników z jednej drużny czyli Barcelony. Nie trzeba nawet mówić ile to daje - automatyzmy, znajomość zachowań kolegów itd. Jeśli chodzi o Włochy i tyle typów na nich w tym poście to dziwi mnie taki trend. Pokonały Belgię, ale co pokazał wczorajszy mecz jaki i inne Belgia kompletnie nie umie grać z ataku pozycyjnego i w przypadku dobrze broniącego przeciwnika walą głową o mur. Tak było i z Włochami. Szybkie kontry i było po Belgii. Z Hiszpanią to nie przejdzie bo są mistrzami w ataku pozycyjnym. Jeśli chodzi o &quot;jakość&quot; zawodników to grają głównie w lidze włoskiej, która jak wiemy nie ma obecnie wysokiego poziomu - brak sukcesów nie tylko w LM, ale i LE. Jakościowo oczywiście słynna, świetna defensywa, ale już środek pola i atak w mojej ocenie słabszy niż Hiszpanii. Reasumując na pewno Hiszpanii nie będzie łatwo, będzie bardzo, bardzo trudno, ale ogarnie. Przewiduję 0:0 lub 1:1 i wygraną w dogrywce lub karnych, ewentualnie 0:1 dla Hiszpanii w czasie regulaminowym.
 
M 24

mariusz5891

Użytkownik
Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Kartki zerują się PO 1/4 więc OD 1/2 każdy będzie miał czyste konto
Chyba też nie do końca masz rację, bo mi się wydaję, że jeżeli zawodnik otrzyma swoją drugą w turnieju kartkę w 1/4 to w przypadku awansu jego drużyny nie zagra w półfinale. Kartki &quot;skasują&quot; się tylko tym, którzy mają ich nieparzystą liczbę. Dobrze mówię czy się mylę?
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
jeszcze jeden post o kartkach w tematach meczowych i sam je chyba zacznę rozdawać :]
co do spotkania moim faworytem są Włosi, i to już przed turniejem na nich dawałem, postawa w meczach grupowych tylko mnie utrwaliła do typu.Grają solidnie nie popełniają wielu błędów, Hiszpania gra nieźle ale czegoś tam jednak brakuję, styl gry Włochów pasuje pod ofensywną Hiszpanie, aczkolwiek obie ekipy to wyższa półka i nikt łatwo nie odda awansu.
X 2.90@ unibet
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Chyba też nie do końca masz rację, bo mi się wydaję, że jeżeli zawodnik otrzyma swoją drugą w turnieju kartkę w 1/4 to w przypadku awansu jego drużyny nie zagra w półfinale. Kartki &quot;skasują&quot; się tylko tym, którzy mają ich nieparzystą liczbę. Dobrze mówię czy się mylę?
Dlatego nie mówimy o karze zawieszenia na jeden mecz, która jest konsekwencją otrzymania dwóch żółtych lub czerwonej tylko o normalnych, pojedynczych upomnieniach. Wydaje mi się, że jest to logiczne, że jeśli dany zawodnik otrzyma czerwień lub drugą żółtą kartkę w turnieju na etapie 1/4 to w 1/2 nie zagra bo jest zawieszony.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Włochy - Hiszpania
under 1,5 2,25 Unibet ⛔
over 10,5 rzutów rożnych 10,5 1,90 Unibet ✅


Najciekawszy, najbardziej wyrównany mecz 1/8 finału. Scenariusz pojedynku jest chyba łatwy do przewidzenia - Włosi będą czekać w obronie na rywali i liczyć na kontry. Tak załatwili Belgię na otwarcie ME. Obronę mają najmocniejszą na tym turnieju - tu nie ma chyba wątpliwości. Hiszpanie z przodu prezentują się dobrze ale czy na tyle, by rozmontować tercet z Juventusu? Myślę, że wynik będzie w granicach bezbramkowego, może uda się którejś z ekip strzelić bramkę. Warto pamiętać, że na EURO 2008 i EURO 2012 Hiszpania grała po wynikach 0-0 po jednej dogrywce i rzuty karne (w 2008 roku w ćwierćfinale z Włochami). Dziś bardzo możliwy jest podobny wariant.
Hiszpania, w przypadku przedłużającego się wyniku remisowego czy niekorzystnego, będzie coraz mocniej atakować. Obrona Włoch w środku jest monolitem, więc powinni szukać szans na skrzydłach. To daje większe szanse, by nabić rzut rożny. Z kolei Włosi mają bardzo mobilne skrzydła i grać będą z kontry.
 
zraszacz-bukow 955

zraszacz-bukow

Użytkownik
Awans reprezentacji Wloch 2.60 bet365 ✅✅✅
Gram awans Wlochow, defensywa spisuje sie znakomicie (a w tym turnieju to ona wygrywa). Wlosi skoncentrowani, glodni rewanzu za 0:4 z Hiszpanami kilka lat temu. Mecz z pogranicza 50/50 wiec 2.60 to duze value. Wlochy to druzyna typowo turniejowa, zazwyczaj dochodza conajmniej do polfinalu. Ogladalem gre Hiszpanow, to nie jest ta Hiszpania, ktora zwyciezala MS i ME. Jezeli nie zablysnie ktoras z gwiazd to bedzie ciezko. Mozecie sie nie zgadzac, to jest moj typ. Gram go za bardzo duza stawke. Powodzenia!

//piekny mecz, wzorowa postawa Wlochow, osobiscie dla mnie to byl bet tych Mistrzostw Europy ;) ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
duckland 884

duckland

Użytkownik
Hiszpania @2.15⛔

Dużo osób przestawiło sie na Włochów po meczach grupowych i jest w tym sens, zagrali dwa niezle mecze i tragiczny z Irlandia ale po 8 zmianach w skladzie. Hiszpania bardzo podobnie, dwa dobre mecze i slaby wystep z Chorwacja. Jednak patrzac na potencjal obu ekip to tutaj wiekszosc jednak przemawia za La rocha. Wlosi sa swietni w obronie ale prawdziwy test tego jak sa dobrzy dopiero przed nimi. Z przodu duzo gorzej to wyglada, importowany Brazylijczyk i dlugo nic to moze byc za malo na Hiszpanow. Raczej to oni beda prowadzic gre i grac atak pozycyjny, znaja sie na tym i dobrze im to wychodzi. Dodatkowy zimny prysznic z Chorwatami powinien podzialac jako alarm. Gazety od rana trąbia tylko o zwyciestwie, w wywiadzie Conte powiedzial ze Wlosi beda musieli zrobic cos niezwyklego zeby wygrac, to raczej nie napawa mnie optymizmem. Sam fakt wystawienia @4.6 na zwyciestwo Włochów tez az sie prosi o granie, ja jednak omijam cos mi tu nie gra. Przed turniejem kazdy sie smial z makaronow, eksperci mowili o najslabszej kadrze od lat i dwa udane mecze pozwolily o tym zapomniec. Dzisiaj wydaje mi sie ze Hiszpania wygra a Wlosi nawet nie bekną.
 
S 202

szymontom

Użytkownik
EURO 2016 Faza Pucharowa
Włochy - Hiszpania
27/06/2016 - 18:00
typ.under 2,5 gola
kurs.1,42
buk.http://bs.serving-sys.com/BurstingPipe/adServer.bs?cn=tf&amp;c=20&amp;mc=click&amp;pli=7289765&amp;PluID=0&amp;ord=[timestamp]]Betsson[/url]
Analiza.
1/8 Finalu i chyba najbardziej zaciete i wyrownane spotkanie przed nami...Spotykaja sie tutaj dwie potegi europejskie i dzisiaj jedna z nich bedzie musiala jechac do domu...A wiec stawiam,ze krolowac bedzie tutaj defensywa,a co za tym idzie mala ilosc goli...No ale skoro graja Wlosi to mozemy sie spodziewac doskonalej obrony ktora w wiekszosci spotkan gra barzdzo dobrze i wtedy 3 bramki w meczu z ich udzialem to rzadkosc...Na tych mistrzostwach Wlosi wygrali z Belgia 2-0,Szwecja 1-0 i przegrali w meczu o pietruszke z Irlandia 1-0...a wiec same undery...Hiszpanie natomiast wygrane 1-0 z Czechami,3-0 z Turcja i porazka z Chorwacja 1-2.Wiekszosc underow,ale tak naprawde Turcy bardzo slabi i dlatego 3 gole,a mecz z Chorwatami toczyl sie tylko o miejsce w grupie...Dzisiaj stawka wieksza i zapewne obie ekipy wiekszosc sil skupia w defensywie...Zreszta ostatnie spotkania pomiedzy tymi ekipami tylko to potwierdzaja...
24.03.16 MEC Włochy Hiszpania 1 : 1
05.03.14 MEC Hiszpania Włochy 1 : 0
27.06.13 FIF Hiszpania Włochy 1 : 0 (0 : 0)
Ostatni over to final EURO 2012 i wygrana Hiszpanii 4-0 i zapewne Wlosi juz nie dopuszcza do takiego blamazu...Stawiam tutaj na mala ilosc goli i wynik kolo remisu...
 
Do góry Bottom