>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wnioski o odblokowanie działów oraz PW.

edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
macio106&gt;&gt; a jak się wylogujesz to nie widzisz tej strony?
R/Dział widoczny jest tylko dla osób zarejestrowanych z odpowiednią ilością postów.
 
K 29

kiczny

Użytkownik
proszę o odblokowanie mi wiadomości priv, nie wiedziałem,że nie można pisać na &quot;dane tematy&quot;. Teraz już wiem.

R/Powód blokady jest Ci znany. Na forum jest taka zasada, że każdy zasługuje na kolejną szansę, ale warunek jest jeden. Aktywność na forum. Jak zobaczymy, że mocno się starasz, to może przywrócimy Ci pw. Pozdro ????
 
L 6

laci1

Użytkownik
Proszę o odblokowanie prywatnych wiadomości. Zablokowaliście mi je parę lat temu już nawet nie pamiętam za co. Myślę że już przez ten czas odcierpiałem swoje.
Chcę wrócić do typowania i chciałbym mieć możliwość pisania PW.
Pozdrawiam
PW odblokowane /M
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
O Ciebie akurat mi nie chodzi, ale z niektórymi prawdziwymi ,,znawcami&quot; czasem chciałbym wymienić parę spostrzeżeń.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Swoich znawców w pewnym miejscu miałeś, pw nie zostanie zdjęte póki co, odsyłam do pierwszego postu:
&quot;3- dowody na pozytywną aktywność w działach sportowych np. linki do swoich merytorycznych postów (głównie dzięki aktywności na forum, pomocy innym userom etc. będziemy odblokowywać dostęp)&quot;

bez odbioru.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
O Ciebie akurat mi nie chodzi, ale z niektórymi prawdziwymi ,,znawcami&quot; czasem chciałbym wymienić parę spostrzeżeń.
Spostrzeżenia można wymieniać na otwartym forum. Przełoży się to na same pozytywy ;)

Żeby odblokować pw musisz jeszcze trochę popracować postami w działach tematycznych. Taka zasada obowiązuje każdego, kto kiedykolwiek zboczył z drogi regulaminu FB.
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Cześć, proszę o odblokowanie mi PW. Prawie dwa tygodnie temu zostało mi zablokowane, napisałem od razu do Marcina Odry na GG w tej sprawie, wyjaśniliśmy sobie wszystko, powiedział, że mam odcierpieć tydzień i mu się po tym tygodniu banicji przypomnieć. Niestety od poniedziałku tak jak mi kazał napisać nie odpisuje na moje wiadomości. Jeżeli zajdzie potrzeba to mam nadzieję, że tutaj Marcin potwierdzi. Biorę aktywny udział w życiu forum, regularnie typuję w dziale z piłką ręczną, który udało mi się rozruszać, a także w typach na żywo. Pozdrawiam i proszę o odblokowanie.
R/ Odblokowane. Obyś nie stracił tej szansy ;) Pozdro
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Czytać to ja umiem, ale w moim poście nie ma wulgaryzmów a moderator, jako że nowy, chciał się chyba &quot;wykazać&quot; i dał ostrzeżenie za nic...

ted // ja tam jedno widzę
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
https://forum.bukmacherskie.com/f201/mma-mieszane-sztuki-walki-37927-48.html#post6126920
Następny geniusz, przez ostanie może 2-3 lata dostałem jedno ostrzeżenie, dzisiaj dwa nie wiadomo za co. Nawet co słowo &quot;pier***&quot; jest kartka? Jak ja to wygwiazdkowałem... Ja nie wiem czy nie macie już komu dawać moda że dajecie osobOM które nie mają co robić i chodzą po forum żeby być &quot;stróżem prawa&quot; na forum i dawać za byle co ostrzeżenie?
Ramzes/Ostrzeżenia są po to, by je dawać. Zamiast powiedzieć &quot;nie pierdol&quot;, możesz napisać nie gadaj głupot. Takie agresywne zwrócenie komuś uwagi przeważnie uruchamia efekt zwrotny, a później my te wasze spinki musimy usuwać.
Pomijam już fakt, że post harolda o Najmanie był na 99% ironiczny, ale Ty nie załapałeś.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Ja napisałem słowo &quot;nie pier***&quot;. Co może oznaczać &quot;nie pierdziel&quot; co jest chyba dozwolone? Więc na jakiej podstawie zostało stwierdzone że chciałem napisać &quot;nie pierdol&quot;?
Koniec tematu, dawid dostales wczesniej jedno ostrzezenie za rynsztokowy jezyk a dalej go uzywales, musisz sie liczyc z konsekwencjami
Ostrzeżenie pierwsze po napisaniu obu postów, więc nie jest to prawda. Tylko że tamten modowi tamten post nie przeszkadzał...
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Gdybyś chciał napisać &quot;nie pierdziel&quot; to nie zakrywałbyś tego, bo i po co?

Nic do tej kartki nie mam, ale piszę jak jest.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Koniec tematu, dawid dostales wczesniej jedno ostrzezenie za rynsztokowy jezyk a dalej go uzywales, musisz sie liczyc z konsekwencjami
 
Otrzymane punkty reputacji: +82
Do góry Bottom