>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wokół Biało-Czerwonych

roger198585 8

roger198585

Użytkownik
cóż, muszę napisać to co pisałem 2 dni temu , ze nasi to dno , i proszę mnie nie minusowa , bo patriotyzm od idiotyzmu rożni sie tym ze dobrze zyczy sie naszym , ale zna realia , a ja wie jedno ze trener nawalka sie pogubił i to juz dawno temu , jak można przez pól roku zmienić system na 3 obrońców a na mundial wrócić na 4 , ok bo glik wypadł? tylko co z tego jest bogiem? nie dlatego powinien mieć alternatywę i co ? ,, ok mial postawił wg mnie na skład z 2016 roku co mu mistrzostwa europy ugrał , tylko jedno ale pol składu jest na dziś nie do gry , po 1 cionek , zero czucia piłki refleksu i ustawiania sie , każda pilka to byla panika widać , bal sie , piszczek , najgorszy zawodnik w składzie razem z Milikiem ci 2 zagrali najgorsze spotkanie odkąd pamiętam , , dalej Błaszczykowski to co pisałem wcześniej dno , nie dlatego ze go nie lubie , bo grałem z nim razem rok w Rakowie po przejściu z olimpi Truskolasy pamiętam ten mecz 3;3 , walnął nam 2 bramki i pokazał wtedy ze lepszy jest juz , ale wczoraj był wrakiem piłkarza , sam to wiedział dlatego juz nie wszedł na 2 polowe żadna kontuzja , ale co mieli napisać, dalej kryska dno dno dno , bramkę strzelił? no i co nawet 2 bo to co zrobil to tragedia, do tego dochadzi to ze zero środka pola , nie podejmował ryzyka zero podań , mial dyrygować , a tracił piłki , ok nie byl najgorszy ale byl slaby,, Zieliński kolejne dno , ale chłopak młody techniczny w Napoli graja tercet podania klepa , obieg i chłopak może sie wykazać , tu nie bylo jak , linie obrony i pomocy rozciągnięta i złamana, przestrzenie za duze brak slow, jedyne kto dobrze gral to bednarek mimo tego klopsa , widać u niego jakoś ,Pazdan grał dobrze , Rybus tez widać chciał plus dobre ustawianie sie, Kownacki wszedł i tez gral dobrze , do tego lewy starał sie szarpał , ale zero miał podań , i 2 krycie nie mial szans, aha i grosik turbo ? chyba klapa zero rajdów zero na obieg czemu? bo bez formy
podsumowanie trener aut
2 mecz skład młodzi to co trąbie czyli obrona Rybus Pazdan Bednarek Bereszyński dalej Kownacki , Góralski , Zieliński, Grosicki dalej Teodorczyk , Lewandowski bramka Szczęsny mimo , ze wole Fabiana
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Wg mnie Polakom brakowało przyśpieszenia. Wszystko odbywało się za wolno i nie mogło zaskoczyć... Co do błędów obrony - nie oszukujmy się to były przypadkowe, głupie błędy. Senegal nie załatwił nas jakimiś niezwykłymi akcjami tylko bramkami w stylu słynnej już obrony Kariusa ???? Polacy ustawili się defensywnie oddając pola Senegalowi czekając na kontry... Ok na szybkich Senegalczyków taka taktyka może i nie była głupia, ale defensywna postawa w piłce zazwyczaj się nie opłaca lub opłaca jak się ma rewelacyjną defensywę jak Portugalia czy Islandia. My mieliśmy atuty z przodu i moim zdaniem trzeba było to wykorzystać.
 
N 50

nikt

Użytkownik
Wg mnie Polakom brakowało przyśpieszenia. Wszystko odbywało się za wolno i nie mogło zaskoczyć... Co do błędów obrony - nie oszukujmy się to były przypadkowe, głupie błędy. Senegal nie załatwił nas jakimiś niezwykłymi akcjami tylko bramkami w stylu słynnej już obrony Kariusa ???? Polacy ustawili się defensywnie oddając pola Senegalowi czekając na kontry... Ok na szybkich Senegalczyków taka taktyka może i nie była głupia, ale defensywna postawa w piłce zazwyczaj się nie opłaca lub opłaca jak się ma rewelacyjną defensywę jak Portugalia czy Islandia. My mieliśmy atutu z przodu i moim zdaniem trzeba było to wykorzystać.
Zgodzę się co do dużej roli przypadku. Z przodu wyglądało to umiarkowanie - Milik pokazał niewiele, dopiero po wejściu Kownackiego trochę ciekawych szarpnięć było.
Mecz słaby, nie ma co ukrywać, ale coś tam mogą chłopcy jeszcze szarpnąć ????
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Mecz słaby, nie ma co ukrywać, ale coś tam mogą chłopcy jeszcze szarpnąć ????
Mogą ale czasu na wyciągniecie wniosków jest mało. Na domiar złego musielibysmy zagrać bezbłędnie z Kolumbią bo nie ma już miejsca na żadne potknięcie.
Jedno mnie martwi, nasi rywale z Ameryki Południowej mają niesamowity potencjał w ofensywie. I jeśli naszym uda się strzelić gola to prawdopodobnie i tak z taką obroną coś stracimy. Nie ukrywajmy, że ten mecz z Senelem musieliśmy wygrać żeby marzyć o wyjściu z grupy, no ale niestety...
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Po wczorajszym meczu zrozumiałem dlaczego niektórzy określają to forum mianem &quot;forum dzieci i troli&quot;.
To co zostało napisane przez ostatnie kilka godzin o biało-czerwonych jest jednym słowem i ogólnie rzecz biorąc - żenujące.
Fala głupio-mądrych postów, fala krytyki i niespodziewana, duża aktywność użytkowników, szkoda, że w takim charakterze i szkoda, że nie wymądrzacie się tak jeśli chodzi o typy bukmacherskie. Polskość pełną parą.
Krycha to Krycha tamto, Piszczek sriszczek, Bednarek, Szczęsny itd... To jest nasza drużyna narodowa i każdy kibic piłki nożnej powinien ją wspierać, a nie szukać okazji do krytyki, bo jakby wygrali, co należało im się bardziej niż dzikusom, to by skowronki fruwały po forum. Bleeeeeeh :puke:
Brawo Krycha, brawo Bednarek, brawo Rybus, brawo Kownacki!!! Reszta zagrała poniżej swojego poziomu. Zdarza się, sport to również psychologia. Gdyby o sukcesie decydowały same mięśnie to nie oglądalibysmy codziennie meczów. Nasi mieli dzień paraliżu, ale nadal są dobrą drużyną, a Nawałka zajebistym selekcjonerem. Kto myśli inaczej ten trąba.
Jeśli PZPN zwolni Nawałke po mundialu to daje se spokój z oglądaniem reprezentacji na jakiś czas.
Wstydźcie się trole-pseudo-kibice!!! Jeśli tego nie pojmujecie to wstyd mi za was jako, że jestem dumnym Polakiem!!!
Mundial jeszcze się nie skończył i jeszcze pokażemy całemu światu, że Polacy mają wielkie jaja, nieogolone jaja, tylko zżarła nas presja, taka która dopadła też szkopów, żabojadów, itd.
Sam wtopiłem na 1X, ale odrobiłem na kartkach i spalonych. Kto ogarnięty ten nie pompował kokosów w 1szy mecz Polaków na mundialu, bo to był mecz 51/49 i nie żałuję tego 1X, bo to że nie siadło to jakaś siła wyższa, która czuwała nad Senegalem, piękno sportu.
Wystarczy :#%$#: Ehhhhh...
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
kiks-lfc trochę przesadzasz. Spójrzmy na to obiektywnie, z jakiej racji naszym się to zwycięstwo bardziej należało? Senegal zagrał mądrze w obronie a to, że my popełnilsmy głupie błędy w defensywie to po prostu wykorzystali. W żadnym wypadku Krychowiak nie powinien zagrać w taki sposób piłkę do środkowych obrońców.
Nikt nie mówił, że będzie łatwo z Senegalem. Nie mielibyśmy pretensji za tą porażkę gdybyśmy wiedzieli jakąś wolę walki. A tutaj zabrakło agresywniej gry. W zasadzie Kownacki po wejściu pokazał z jakim zaangażowaniiem powinnysmy zagrać.
Cieszy mnie, że jesteś dumnym Polakiem, tak samo jak ja ale to nie znaczy, że mam chwalić selekcjonera i piłkarzy po fatalnym meczu. W zasadzie nie skreslam jeszcze naszych z turnieju ale przed nami rywal, który ma lepszą ofensywę niż Senegal i wyjście z grupy bedzie bardzo trudne
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
&quot;Dumni Polacy&quot; dostali od &quot;dzikusów&quot; - To jest najpiękniejsze w sporcie, że o wygranej lub przegranej nie decyduje kolor skóry, pochodzenie, preferencje seksualne, religia... No patrzcie takim Wielkim Polakom a murzyni utarli nosa ???? NO TO RACISM !
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Stoję za naszymi, którym nie wyszedł mecz, idę w ich stronę, bo nie idę w stronę tej bandy troli :puke: może przesadzam, ale Senegal przy oddanym 1 strzale na bramke zdobył 2 gole i zgarnął 3 pkt, stąd mój nastrój. Więcej już się nie wypowiadam w tym temacie, bo mnie trole obskoczą... Pozdro dla prawdziwych:highhive:
E: Adamo nie wiem czy do mnie pijesz, ale ja użyłem słowa &quot;dzikusy&quot;, bo ten football co zaprezentował Senegal to był football rodem z dżungli.
 
nissoo 11

nissoo

Użytkownik
Wina ewidentna Nawałki i sztabu, nie przygotowali ich. Trzeba im było dać po du*** wysłać do Ukrainy na towarzyski a nie słabą Litwę ogrywać u siebie żeby zarobić z biletów... u nas jak zawsze - za zasługi, po znajomościach, dla kasy... ten mecz był konsekwencją błędnej myśli szkoleniowej którą widać od bardzo dawna no ale Nawałka nie do ruszenia... boli to wszystko, bo opinie na zagranicznych forach są bardzo złe na nasz temat i to uderza mocno w nas wszystkich, Polaków - napisała się historia i będzie zapamiętana a wiadomo że piłka nożna to coś więcej niż sport. Można przegrać ale nie w taki sposób (i jeszcze z Afrykanami, cały kontynent uradowany dzięki Polsce....)
To forum bukmacherskie, większość z nas to nieźli teoretycy z puszką piwa w łapie i serio sądzicie że nasi mają szanse z Kolumbią? Właśnie z Senegalem mieliśmy szukać punktów, u nas nie ma nikogo kreatywnego, za wolno gramy... nie widzę tego jakoś by nasi tu mieli szanse wręcz kasę postawię na Kolumbię. Obiektywnie.
 
N 50

nikt

Użytkownik
Wina ewidentna Nawałki i sztabu, nie przygotowali ich.
Tu prawda, odpowiada sztab. Ale zakładam że jednak znają się na taktyce i jakości piłkarzy lepiej niż my.
bo opinie na zagranicznych forach są bardzo złe na nasz temat i to uderza mocno w nas wszystkich, Polaków -
Że co? ???? )) Więcej wiary w siebie i własne życie!
Przegrana Niemców uderza we wszystkich Niemców? Argentyńczyków w całą Argentynę?
napisała się historia i będzie zapamiętana
W sierpniu nikt nie będzie pamiętał o fazie grupowej, a o meczu Polaków to już w ogóle. ????
piłka nożna to coś więcej niż sport.
No właśnie piłka można to tylko sport. ???? Nie ma co robić tragedii i rozdzierać szat.
Można przegrać ale nie w taki sposób (i jeszcze z Afrykanami, cały kontynent uradowany dzięki Polsce....)
No i co z tego z kim? Z każdym niefajnie przegrać, jakie ma znaczenie z kim? :eek:
Peace i fajnych meczów do oglądania sobie życzmy ????
 
alpha 758

alpha

Użytkownik
Pełna zgoda Kiks.
Co innego Euro, gdzie zna się doskonale przeciwników, co innego gra na Mundialu gdzie nie mamy żadnego doświadczenia. Ile meczów zagraliśmy przeciwko ekipom z Afryki za Nawałki? Jeden towarzyski z Nigerią przegrany 0-1. Można byłoby psioczyć gdybyśmy zagrali tak przeciwko jakiejś drużynie z Europy, ale na pewno nie przeciwko ekipie, której tak naprawdę nie znamy. Eliminacje też ciężko brać za jakiś wyznacznik przed Mundialem. I to się tyczy każdej reprezentacji.
Wczorajszy mecz był tak naprawdę na remis, bo Senegal niczego nie pokazał, zadecydował przypadek i błąd. W niedzielę to już będzie całkiem inne spotkanie, według mnie pod europejski styl o wiele bardziej leży zespół z Ameryki Południowej niż ekipy typu Senegal czy Nigeria.
 
nissoo 11

nissoo

Użytkownik
Tu prawda, odpowiada sztab. Ale zakładam że jednak znają się na taktyce i jakości piłkarzy lepiej niż my.
No jednak nie byłbym taki pewien... wychodzi ofensywny skład i gra defensywnie. Każdy jeden od dawna mówi że Milik jest niecelny, nie pasuje do kadry, nie ma formy, nie umie najzwyczajniej podac itp. a Nawałka go wystawia (za zasługi). Bednarek ma warunki, zaciętość a Nawałka i tak stawia na Cionka który mu się odpłacił... (przypadek ale jednak Bednarek byłby lepszym pomysłem, to było do przewidzenia)
Według mnie własnie jakość piłkarzy o której piszesz nie została odpowiednio wykorzystana. Jeżeli piłkarze wyszli sztywni i mieli pełno w majtkach to sztab dał ciała i tyle.
Że co? ???? )) Więcej wiary w siebie i własne życie!
Przegrana Niemców uderza we wszystkich Niemców? Argentyńczyków w całą Argentynę?
Mamy wysoki ranking FIFA, piłkarski świat chciał w końcu zobaczyć tę Polskę i się pokazała... to zostanie zapamiętane przez pryzmat całego naszego kraju (nie lubią nas na świecie i daliśmy powód do wyszydzania, patrzenia na nasz naród z góry) Wiem że to trochę kuriozalnie brzmi ale taka niestety jest prawda.
 
19dzik91 18

19dzik91

Użytkownik
Pełna zgoda Kiks.
Co innego Euro, gdzie zna się doskonale przeciwników, co innego gra na Mundialu gdzie nie mamy żadnego doświadczenia. Ile meczów zagraliśmy przeciwko ekipom z Afryki za Nawałki? Jeden towarzyski z Nigerią przegrany 0-1. Można byłoby psioczyć gdybyśmy zagrali tak przeciwko jakiejś drużynie z Europy, ale na pewno nie przeciwko ekipie, której tak naprawdę nie znamy. Eliminacje też ciężko brać za jakiś wyznacznik przed Mundialem. I to się tyczy każdej reprezentacji.
Wczorajszy mecz był tak naprawdę na remis, bo Senegal niczego nie pokazał, zadecydował przypadek i błąd. W niedzielę to już będzie całkiem inne spotkanie, według mnie pod europejski styl o wiele bardziej leży zespół z Ameryki Południowej niż ekipy typu Senegal czy Nigeria.
To w sumie wychodzi na to ze cale te przygotowania i sztab szkoleniowy, ktorego wlasnie chyba zadaniem jest tak ustawic nasza gre pod przeciwnika zeby cos z tego wyszlo nie robi nic. Bo tak piszecie jakby to byl od tak sobie pierwszy lepszy mecz w ktorym cala nasz kadra lacznie ze sztabem chce zobaczyc co z tego wyjdzie. Takie troche a zobaczymy moze sie uda. No prosze was przeciez Ci ludzie to profesjonalisci, nie mowcie mi ze Senegal nas porobil bo lepiej gral. Nic nie gral a 3 gole w meczu sa nasze. Jak to tu wczoraj ktos napisal, chcesz pokonac polakow daj im pilke.
 
b4ry 33

b4ry

Użytkownik
Ciężko napisac coś pozytywnego po tym meczu. Przyznam się, że nie byłem zwolennikiem Nawałki kiedy zostal wybrany. Ale kupił mnie podczas Euro. Wiedział czym dysponuje i grał tak na co pozwalał mu surowiec, czytaj piłkarze. Zbudował sobie Milika, Mączyńskiego, Pazdana. Drużynę, która wiedziała czego chce i jak ma grać. Skupiona na defensywie i szybkim przemieszczaniu piłki pod pole karne przeciwnika. Po Euro staliśmy się drużyną, przeciwko której to właśnie przeciwnicy ustawiają się na kontry. Niestety, wczorajszy mecz pokazał, że nie udało się przez ostatnie 2 lata wypracować świetnie działającego ataku pozycyjnego kiedy rywal broni 8 zawodnikami. Trener uległ chyba presji Lewandowskiego, ktory domagał się bardziej ofensywnej gry. Z drugiej strony jego współpraca z Milikiem wyglądała tak jakby bał się, że Arek może być większa gwiazdą niż on. 2 lata temu w meczu z Niemcami, za Robertem Hummels (chyba) biegał jak piesek na smyczy. Robert cofał się do środka boiska, obrońca za nim, robiło się miejsce dla Arka.
Ufałem Nawałce. Wierzyłem, że jego doświadczenie spowoduje, iż dobrze przygotuje fizycznie chłopaków. Że presja ich nie zje, bo też już byli na dużym turnieju. I tu chyba najbardziej jestem roczarowany. Nie było przyspieszenia jakie np. mieli Japończycy, którzy 2 miesiące temu zmienili trenera. Nie było ognia w oczach.
Granie długich piłek od cofniętego do linni obrony Krychowiaka na Grosickiego, który zanim piłka doleciala miał już podwojone krycie... I tak w koło macieju.
I ta zmiana Kuby na Bednarka... ludzie. gość na drugą połowę na skrzydło wpuszcza zmęczonego I połową Piszcza, mając na ławce świeżych zawodników...
Tak trochę po januszowemu poszukam jednak tego światełka w tunelu, które pozwoli wierzyć, że mamy jeszcze szansę. Mianowicie, Senegal wcale nie rozegrał kapitalnych zawodów. Samobój po podwójnym rykoszecie i odcięcie prądu u 3 zawodników na raz gdzie pewnie w identycznej sytuacji na 100 kolejnych prób, to sto razy by z tego gol nie padł. Po prostu nie wierzę, że pech będzie trwał dalej. Gdybylogia: gdyby Piszczu trafił, gdyby kownacki trafił, gdyby Milik trafił, gdyby Zieliński spróbował z dystansu uderzyć nawet nie mocno a cellnie to może ten rezerwowy bramkarz ligi gwinejskiej by też popełnił babola.
Gramy teraz z Kolumbią i Japonią. Z Kolumbią, która zaatakuje, bo musi wygrać. Z Japonią, która zaatakuje bo bedzie mieć szansę na awans. Dla kadry powinna to być woda na młyn. Zasieki i szybka kontra. To umiemy grać, na to mamy zawodników. Zobaczymy czy trener i zawodnicy wyjdą z jajami na mecz, czy zostawią je w hotelu.
 
Z 610,5K
Taktyka to o dupe rozbic.Najgorze że niemieliśmy szybkości,zangażowanie i wyglądaliśmy tak jakbyśmy prześli mega cięzki obóz treningowy i prosto z niego grali spotkanie.Inna sprawa że Polska to przecięętna drużyna i sukcesem będzie wyjście z grupy.Ale tak prawde mówoać takiej słabej gry niespodziewałem się.Trzeba było wziąsc mlodych zawodników i dać im szanse.Przeciesz większośc kadry to emeryci bez szybkości,przyszpieszenia ,gryzienia trawy i tak dalej.Sam wynik niejest tragedią bo można przegrać,ale styl był kompromitujący.Gorzej to w 1 rundzie to chyba Arabia Saudyjska tylko zagrała
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
To jest nasza drużyna narodowa i każdy kibic piłki nożnej powinien ją wspierać, a nie szukać okazji do krytyki,
Problem jest w tym, że nasza &quot;drużyna narodowa&quot; od b. długiego czasu jest najmocniejsza w gębie i w reklamach. Przekonałem się o tym, gdy trenerem był Engel i ciągle się w tym utwierdzam.
Ale gadaniem nie wygrywa się meczów, a już napewno nie mundialu.
Można przegrać mecz, ale trzeba pokazać klasę, walkę, determinację...
Polecam obejrzeć mecz Dania - Peru i walkę tych drugich do ostatniej minuty.
A u nas?
Nawet nie ma kogo wyróżnić. Zawodnikiem, któremu najbardziej zależało był Kownacki.
Za to &quot;znęcać się&quot; jest na kim. Piszczek załatwił Senegalowi 1 bramkę, a obrócz tego był wybitnie słaby. To samo Kuba, Milik, Zieliński, Cionek, Szczęsny i Pazdan. Obejrzyjcie sobie mecz, Senegal mógł spokojnie jeszcze ze dwie bramy strzelić, choć gral niewiele.
Bednarek, że młody? Ale sorry, nie ma gwizdka, to się gra, a ten fajansiarz patrzy w niebo z otwartą paszczą! Wymiękam!
Nawałka, strateg III milenium wpyszcza na plac dwóch obrońców, choć to my musimy gonić wynik, a poza tym on i cała ta masa pospólstwa co godzinami pier..... na TVP Sport wciska mi kit, że zmieniliśmy system na 3 obrońców, tylko żaden palan nie zauważył że na placu było ich pięciu!
Kiedyś Kazimierz Górski zdobył srebrny medal na olimpiadzie i tam banda pseudoznawców go zjadła. Długo było czekać na kolejny olimpijski medal.
Jerzy Engel też stwierdził, że zwolnili go dyletanci, z czym się zgadzam.
Ale winni są kopacze, którzy wolą ze swoją laską polecieć w ślinę po meczu, niż dać od siebie z wątroby na murawie.
Bo i po co, reklamodawcy od proszków, piwa, podpasek, bankierzy i aptekarze i tak przyjdą z kasą.
I to ma być reprezentacja narodowa? Chyba celebrytów i reklamodawców.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Przede wszystkim w środku pola zabrakło walczaka, który mógłby wygrywać pojedynki z rosłymi Senegalczykami. Dziwię się, że w wyjściowej jedenastce zabrakło miejsca dla Góralskiego. Nie jest to może wybitny technik, ale potrafi powalczyć, wygrywa pojedynki 1 na 1 i przede wszystkim nie boi się takiej walki podjąć. Wiadomo, że dość często gra na granicy, ale tacy zawodnicy są potrzebni zwłaszcza, gdy rywale są silni fizycznie. Moim zdaniem powinien wystąpić zamiast Milika, a za Lewandowskim powinien być Zieliński i lepiej, by to wyglądało. Kownacki spędził na placu gry raptem kilka minut, ale pokazał się z dobrej strony. Widać, że mu się chciało w odróżnieniu od Milika, który powinien grzać ławę.
Kolumbia mimo problemów w meczu z Japonią coś tam pokazała. Nie za dużo, ale zawsze. W drugiej połowie lekko uszło z nich powietrze, inicjatywę oddali Japończykom licząc na kontry, ale obróciło się to przeciw nim. Komentatorzy wspominali coś o zbyt dużych obciążeniach podczas treningu, więc pewnie to też wpłynęło na obraz gry w drugiej połowie. W meczu z Polską z pewnością będą lepiej wyglądać fizycznie i zagrają na full, bo jakby nie patrzeć mecz o być albo nie być. Jak wyjdzie, zobaczymy.
Kolumbia ma tę przewagę, że trener szybko reaguje na to co dzieje się na boisku i szybko zarządza zmiany. Ogólnie zawodnicy są szybsi, więc jeśli Polska chce wyjść to muszą się spiąć i Nawałka nie może popełnić takich błędów personalnych jak w meczu z Senegalem.
 
zworek 174

zworek

Użytkownik
Nie widze innej recepty niz wpuscic nowych, mlodych graczy i zostawic tych, co z reguly nie zawodza i sa doswiadczeni. Milik out. Dla mnie to on zwyczajnie nie umie grac w kadrze, dalbym Teodorczyka. Krychowiak out! Wiem, ze posypie sie hejt, ale on jest kompletnie bez formy! Wczoraj powinien wylieciec za czerwona kartke, oddal jednego gola Senegalczykom. Cionek out - po prostu jest rzadszy niz Bednarek. Kownacki bardzo ladnie gral.
Nie skazuje naszych na wypad z mundialu. Licze na 2 zwyciestwa.
 
Do góry Bottom