>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
Fortuna bonus

Wokół Biało-Czerwonych

adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jeśli zależałoby im na, przynajmniej częściowym, zmazaniu plamy po wcześniejszych blamażach, to dlaczego nie gryźli trawy, nie cisnęli Japończyków i nie starali się jak najbardziej uprzykrzyć im te ostatnie minuty i wbić gola, który wyeliminowałby ich z Mundialu? Dlaczego zagrali tak jak orkiestra rywala?
Odpowiedź jest bardzo prosta: bo NIE SĄ Koreą Płd., Iranem, Maroko, Islandią czy Egiptem... Na całe szczęście nie jesteśmy jeszcze największymi frajerami tych mistrzostw bo tutaj palmę pierwszeństwa dzierżą Niemcy, którzy zagrali ciężki, ale dobry mecz ze Szwecją, który dawał im awans po to, żeby wyjść na mecz o wyjście z grupy z Koreą w... okrojonym składzie i tak mniej więcej grać jak Polska - czyli samo się zrobi, piłka SAMA wleci do siatki przeciwnika, na stojąco... Na dzień dzisiejszy mimo wszystko wolałbym bym jednak być kibicem polskim niż niemieckim bo to co tamci odwalili mając w składzie takich zawodników to piłkarski kryminał i żadnego usprawiedliwienia dla sztabu, zawodników i trenera... Pozwolić aby jedna z najsłabszych drużyn mundialu wywaliła z grupy mistrzów świata...
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Można się śmiać z Niemców, że wylecieli z hukiem, ale przynajmniej poszczególni zawodnicy mieli jaja powiedzieć jak jest i nikt tam nie owijał w bawełnę. Z kolei tutaj wygląda to tak jakby z totalnej klapy chcieli zrobić coś pozytywnego. Postawa jeszcze gorsza od tej prezentowanej na boisku.
 
anzelmo 134,2K

anzelmo

Użytkownik
Tylko ze ci Niemcy wyciągnąć z tego wnioski i za 4-8 lat będą mistrzem świata- europy a my za kolejne 15 lat będziemy grac mecz otwarcia i o honor.... to jest kwestia mentalności i pasja oni jej nie mieli -nie maja niestety przykre...sa tam ciekawe postacie jednostki ale nie warto wymieniać powinni patrzeć na Sona jak przeprasza naród przed kamerami i plącze po 2 porażka ze nie dali rady....Nawałka aut tylko kto po nim...
 
suvi 107

suvi

Użytkownik
A po tym, co nasi zrobili w końcówce spotkania z Japonią, kibice powinni się zmobilizować i zbojkotować kolejny mecz w Lidze Narodów, aby grali przy pustych trybunach. Wtedy może nasi kopacze zrozumieliby, że honor i miłość do narodowych barw znaczy niejednokrotnie w sporcie więcej niż troska o własne kości, aby nie doznać kontuzji na koniec pseudo-występu, a miłość kibica ciężko jest kupić i trzeba na nią solidnie zapracować.
Nie sądzę by to zrozumieli. Nie z taką mentalnością i nie z tym przegrywczym charakterem. Powiedzieliby, że to nie prawdziwi kibice skoro odwracają się od drużyny w trudnym momencie.
A tak w ogóle to co Wy chcecie. Czepiacie się tej końcówki z Japonią, a włączcie sobie jeszcze raz mecz Polaków z Kolumbią od 40 minuty do przerwy. Tam sytuacja była tym dziwniejsza, że przegrywaliśmy 1:0, więc nie ma, że mieliśmy korzystny wynik. Obrońcy Kolumbii podawali piłkę między sobą na własnej połowie, a my pięknie i konsekwentnie graliśmy &#39;niskim pressingiem, czy jak kto woli, staliśmy i czekaliśmy na gwizdek kończący połowę.
Widać, że ten element jest trenowany od dawna i nie jest to przypadek. Konsekwencja taktyczna godna pochwały i pozwalająca z nadzieją patrzeć w przyszłość.
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Dziękuje Panie Adamie za świetny mundial i życzę powodzenia w przyszłości ????
nie no żartuję na steamie musiałem zmienić narodowość na inną żeby się ze mnie w grach nie śmiali, a za to że Linettego nie wpuściłeś, a Peszke tak to dalej mnie trzepie
 
D 559

dobryx

Użytkownik
Plan minimum nie został zrealizowany. Nie było widać pomysłu na grę. Mecz z Japonią był kabaretem. Podjął jedyną słuszną decyzję.
Nawałka się wypalił ? Czy o co chodzi z tym Mundialem ? A może konflikty w środku, są grupy które nie lubią LEWEGO
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Nawałka się wypalił ? Czy o co chodzi z tym Mundialem ? A może konflikty w środku, są grupy które nie lubią LEWEGO
Nie wiem... Mam nadzieję, że kiedyś dowiemy się prawdy. Jednak do kadry trzeba zacząć wprowadzać świeżą krew i zrezygnować z kilku nazwisk.
 
D 559

dobryx

Użytkownik
Nie wiem... Mam nadzieję, że kiedyś dowiemy się prawdy. Jednak do kadry trzeba zacząć wprowadzać świeżą krew i zrezygnować z kilku nazwisk.
A kto byłby dla naszej kadry teraz dobry wyborem ? Ktoś z Polski czy ktoś z zagranicy ?
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
A kto byłby dla naszej kadry teraz dobry wyborem ? Ktoś z Polski czy ktoś z zagranicy ?
Wszystko rozchodzi się o pieniądze. Jeśli PZPN sypnie lepsze pieniądze, niż dla Nawałki, to myślę że mamy szansę na &quot;lepsze&quot; nazwisko. Czas pokaże, co Boniek ma w planach.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ale co się kasy Nawałka natrzepał to się natrzepał z kontraktu z PZPN i reklam... Zresztą jak wszystkie &quot;gwiazdki&quot;. Teraz może odejść...
Nie wiem dlaczego, ale z całego tego mundialu naszych &quot;orłów&quot; utkwiła mi jedna wypowiedź Lewandowskiego: &quot;nie szkolono mnie abym wyprowadzał akcje z środka pola&quot; (cytat z pamięci). I to jak dla mnie bardzo przekreśla tego zawodnika bo popatrzcie jakiego użył zwrotu: nie - JA się nie szkoliłem tylko mnie nie szkolono. To postawa pracownika najemnego w hali, który czegoś nie zrobi bo go nie szkolono... Nie wiem czy Messiego lub Ronaldo szkolono czy nie czy sami się tego nauczyli, ale oni umieli wyprowadzać akcje często zakończone bramką, często decydującą. To widać, że Lewandowski miał postawę taką, że nic nie chciał lub nie umiał dodać od siebie. Może zapomnieć o transferze do Realu... Może Chelsea lub Arsenal... To właśnie ta różnica między wielkimi zawodnikami a tylko dobrymi lub bardzo dobrymi... Jak dla mnie to dla Lewego w tej chwili jest najważniejszy moment w karierze - albo stanie się wielki, albo upadnie... I myślę, że będzie to drugie bo już wspominał o zakończeniu kariery w USA... Pogra sobie jeszcze trochę w Bayernie lub Chelsea a potem wakacje w USA... W sumie z jego perspektywy to w sumie fajny plan, ale dowodzi, że brak mu takiej czysto sportowej ambicji jak Messiemu czy Ronaldo i dlatego nigdy nie dostał i nie dostanie złotej piłki...
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Trzeba celować w trenerów z doświadczeniem w prowadzeniu reprezentacji jakiś Queiroz czy van Marwijk, jak przyjdzie jakiś Probierz czy Piotr Nowak czy inny Magiera to XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
no tylko wiadomo $$ się musi zgadzać, ale chyba lepiej sypnąć więcej na najważniejszą rzecz jeśli chodzi o reprezentacje czyli trenera niż przycebulić i wziąć jakiegoś lamusa
no to Panie Boniek trzymamy kciuki za dobrą decyzję
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Tutaj nikt nie pomoże, ponieważ związek nie zatrudni trenera, który będzie się stawiał i chciał zrobić coś po swojemu. Za dużo układów i za dużo kasy do stracenia. Normalny trener posadziłby gwiazdeczki bez formy na ławie, ale że kasa musi się zgadzać to znowu zatrudnią kogoś kto nie będzie kierował się aktualną dyspozycją danego zawodnika czy aspektem sportowym. Potrzeba trenera z jajami, który wstrząśnie całym towarzystwem.
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Akurat razem z Bonkiem przyszla tez spora poprawa organizacji. Mozna sie smiac z rankingu, ale jednak jest to odzwierciedlenie nie poziomu gry, a bardziej poziomu prowadzenie reprezentacji.
Dlaczego trener zagraniczny?
Znakomita wiekszosc(Sampaoli wyjatkiem od reguly), trenerzy juz z jakims zapleczem doswiadczenia topowego poziomu, rzadziej patrza na nazwiska, a punkt odniesienia stawiaja sobie duzo wyzej niz prosto pilke kopnac w slabej lidze. Osobiste niesnaski Nawalki zabily ten projekt - blad ludzki, projekt byl ok. Mierzejewski dostanie szanse, Peszko wroci do roli mema, a narod przestanie zyc przeszloscia i powoli &quot;trojka z Dortmundu&quot; odejdzie do lamusa.
Czysta karta, to szukamy teraz piora )
 
owca26 171

owca26

Użytkownik
Ta cała konferencja to jakiś żart chyba, bo gdybym nie znał wyników z mundialu lub był zagranicznym reporterem to po słowach Bońka śmiało mógłbym odnieść wrażenie, że Polska odniosła sukces na mundialu i ciągle gramy o ćwierćfinał albo nawet już tam awansowaliśmy hahahahah. Ręka ręke myje.
 
S 30,4K

snickers69

Użytkownik
Dla mnie jedyna opcja to selekcjoner zagraniczny, moim zdaniem w Polsce nie ma ani jednego trenera, ktory moglby dorownac Nawalce, a co dopiero byc lepszym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
W 100

woswos

Użytkownik
Moim zdaniem nowy trener powinien budować nową drużynę głównie na następne el ms, ponieważ Euro 2020 tak jak i Euro 2016 to 24 drużyny i z awansem będzie łatwiej niż na kolejny mundial, prawdopodobnie ostatni z udziałem 32 drużyn, a pół aktualnego składu już nie będzie do gry.
W eliminacjach na turniej w Rosji trafiliśmy do grupy bez zdecydowanego faworyta i właściwie Lewandowski zapewnił nam awans, a nie drużyna, tak jak w Eliminacjach na Euro 2016.
 
Do góry Bottom