• Witamy na bukmacherskie.com
    1. Betrally

Wokół Mundialu - dyskusje, informacje, pytania

Temat na forum 'Mistrzostwa Świata - Rosja 2018' rozpoczęty przez sumada90, Listopad 16, 2017.

1. pablo_89 Dobrze znany użytkownik

pablo_89
      Polubienia:
      190
      Reputacje:
      1429
      Moim zdaniem za niskie kursy wystawiłeś na ewentualne mecze z drużynami z czwartego koszyka. Nie jesteśmy jeszcze taką potęgą żeby dawać na nas 1,65 w meczach z Japonią czy Koreą czy 1,55 z Australią. Z Nigerią też za mało, dałbym kurs po równo.

2. piotrex007 Dobrze znany użytkownik

piotrex007
      Polubienia:
      285
      Reputacje:
      1577
      Niewiele się pomyliłeś ;)

kursy.png

3. contowsky Dobrze znany użytkownik

contowsky
      Polubienia:
      78
      Reputacje:
      289
      No i się doczekałeś - Belgia - Tunezja 23 czerwca. Jeżeli chodzi o inne spotkania tego typu to czy ktoś się orientuje jakie relacje mają ze sobą Egipt i Arabia Saudyjska? Wydaje mi się, że są to państwa sojusznicze ale mogę się mylić.

Załączam fajną infografikę, przejrzysty kalendarz. Jakby coś było nie teges z pobraniem w oryginalnym rozmiarze (3787 x 2709) to podrzucam link zewnętrzny.
      http://ocdn.eu/jcmsprzegladsportowy/c45d0e4ab6f704c341e884ba3fedef24.jpg

4. pablo_89 Dobrze znany użytkownik

pablo_89
      Polubienia:
      190
      Reputacje:
      1429
      Też się zastanawiałem nad parą Egipt z Arabią, lecz poczytałem w necie i z tego co tam piszą to te państwa mają że sobą dobre stosunki. Szkoda że Maroko nie trafiło na Belgię albo Francję. Przynajmniej ja mam takie wrażenie że jednak Marokańczycy to więksi narwańcy od Tunezyjczyków.

5. contowsky Dobrze znany użytkownik

contowsky
      Polubienia:
      78
      Reputacje:
      289
      Taka ciekawostka - zestawienie par graczy, którzy na co dzień grają w jednym klubie, a na Mundialu zagrają przeciwko sobie w fazie grupowej:

15 czerwca Hiszpania - Portugalia: Ramos - Ronaldo (Real Madryt)
      19 czerwca Senegal - Polska: Kalidou Koulibaly - Piotr Zieliński (Napoli)
      21 czerwca Argentyna - Chorwacja: Leo Messi - Ivan Rakitić (Barcelona), Gonzalo Higuain - Mario Mandżukić (Juventus)
      24 czerwca Polska - Kolumbia: Lewandowski - James Rodriguez (Bayern), Kamil Glik - Radamel Falcao (AS Monaco)
      26 czerwca Dania - Francja: Christian Eriksen - Hugo Lloris (Tottenham)
      28 czerwca Belgia - Anglia: Kevin de Bruyne - Raheem Sterling (Manchester City), Romelu Lukaku - Chris Smalling (Manchester United)
      28 czerwca Polska - Japonia: Łukasz Piszczek - Shinji Kagawa (Borussia Dortmund)

6. ulatek Użytkownik

ulatek
      Polubienia:
      0
      Reputacje:
      12
      A ja mam pytanie, co decyduje o miejscu w grupie w przypadku takiej samej ilosci punktow, bilans bramkowy ogolny, czy wynik w bezposrednim starciu??

7. contowsky Dobrze znany użytkownik

contowsky
      Polubienia:
      78
      Reputacje:
      289
      Najpierw różnica bramek, później liczba strzelonych bramek i na samym końcu bezpośredni mecz

8. ibis Moderator

ibis
      Polubienia:
      365
      Reputacje:
      4054
      Potwierdzone! Bazy operacyjne zespołów z Rosji 2018.

9. Waldi1979 ModTeam Członek Załogi

Waldi1979
      Polubienia:
      404
      Reputacje:
      1968
      Zostało 100 dni do Mundialu w Rosji, odliczacie już?

Magical Snap - 2018.03.06 08.58 - 001.png

xsebax lubi to.
    10. Madman01 Dobrze znany użytkownik

Madman01
      Polubienia:
      41
      Reputacje:
      752
      Kadra która powinna poleciec do Rosji wg. mnie : Szczęsny, Fabiański, Białkowski,- Glik, Pazdan, Piszczek, Jędrzęjczyk, Bereszyński, Cionek, Rybus,-Mączyński, Krychowiak, Linetty, Zieliński, Grosicki, Błaszczykowski, Frankowski, Michalak, Mierzejwski, Peszko - Lewandowski, Milik, Teodorczyk

Pogrubionym tekstem zaznaczyłem pewniaki, których nie będe opisywal, opisze tylko tych którzy powinni dołącząć do pewniaków, krótki komentarz.

Białkowski: A więc 3 bramkarzem który poleci do Rosji powinien być Białkowski, który zbiera bardzo dobre noty w Ipswich Town, oglądałem jego kilka meczu na zapleczu premier league, i zrobił na mnjie duże wrażenie, wole jego niż Tytońa czy Skorupskiego którzy grzeja ławę w swoich klubach, Białkowski pewny punkt swojej drużyny, W Ipswich włąsnie od niego trener ustala skład, a kilka interwencji któremogłem zobaczyć na światowym poziomie,

Cionek - tu nie będę się rozpisywał, gdyż dla Cionka miejsce w kadrze powinno być, gra w swoim klubie w serie a, a w kadrze gdy wchodził z ławki udowodnił że jest solidny i warto na niego psotawić

Rybus - Bardzo uniwersalny zawodnik, może zagrać w obronie jak i na boku pomocy, powinien zagraćw Rosji gdyż zna ten klimat grywa na co dzień w Lokomotiwie, i na pewno przyda się kadrze,

Frankowski - Chyba najbardziej wartościowy gracz lidera naszej lotto ekstraklasy, Jagielloni Białystok, którego obserwowali już skauci Borussi Dortmund, bardzo solidny, dobra technika, z dużymi perspektywami na przyszłość, wielki talent którego w karze nie powinno zabraknąć,

Michalak - Dla niektórych może to być niespodzinka że go wpisałem, ale widziałem jego kilka meczów w Wisłe Płock, i muszę przyznać, że Selekcjoner przy ustalaniu 23 osobowej kadry powinien wziąć go pod uwagę, bardzo szybki zawodnik, i bardzo dobry technicznie, który potrafi jednym rajdą stworzyc akcję bramkową, takich graczy kadra potrzebuje,

Mierzejwski - gracz niewiadoma, z jednej strony bardzo dobre wystepy w lidze australijskiej 12 bramek, 6 asyst, 3 miejsce w klasyfikacji strzelców, ale z drugiej strony czy liga australijska jest na tyle mocna żeby brać go pod uwagę, myślę że trener powinien go jednak powołać, doświadczony zawodnik, który przyda się kadrze, liczby w A-League nie wzięły się z nikąd, Adrian zapracował aby trener dał mu jeszcze jedną szansę

Peszko - według mnie taki zawodnik powinien pojechać do Rosji, ma charyzmę, bardzo waleczny, mimo iż zaawansowany wiekowo, to na pewno taki duch drużyny się przyda, znakomity Joker, który nie raz pokazal że potrafi wnieśc sporo ożywienia do gry,

Milik - Dla mnie spora niewiadoma, wraca po kontuzji, nie gral kilka miesięcy, i ciężko coś powiedzieć o jego formie, osobiście, nie z bardzo cenię tego gracza, ze względu na ilość niewykorzystanych sytuacji w meczu ile potrafi zmarnować, co było widać na euro we francji, ale czy mamy duży wybór z przodu? Wilczek się nie sprawdził, może Świerczok, chociaż też byl raz powołany i nie błysnął, ew, Kownacki, tak czy siak Nawalka i tak powoła MIlika, bo zbytnio wyboru nie ma, a do mistrzostw pzostalo 100 dni,

Teodorczyk - Wydawało się że Teo się zagubił, gdyż w pewnym momencie stracił miejsce w Anderlechcie, mało grał, malo strzelał, ale ostatnio z powortem wróćl do łask trenera, i pokazał że stać go na wiele, 5 bramek w 2 spotkaniach, pokazuje że jescze nie powiedzail ostatniego słowa...

A wy kogo byście zabrali do Russia 2018?

Ostatnia edycja: Marzec 7, 2018
    11. ibis Moderator

ibis
      Polubienia:
      365
      Reputacje:
      4054
      Mamy pierwszego przegranego zbliżających się MŚ

Filipe Luis obrońca drużyny z Madrytu doznał kontuzji, której diagnoza okazała się najczarniejszym z możliwych scenariuszy.

12. arass1 Dobrze znany użytkownik

arass1
      Polubienia:
      23
      Reputacje:
      266
      Szkoda chłopa, ale na lewej obronie Brazylia ma Marcelo i Alexa Sandro, więc grać ma kto na tej pozycji w reprezentacji Brazylii.

13. Brajan82 Aktywny użytkownik

Brajan82
      Polubienia:
      13
      Reputacje:
      46
      I jak tam kryzys dyplomatyczny?? Putin lekko zdenerwowany. Jeszcze ponad 70 dni i to żadna teoria spiskowa. A gdyby tak Rosja chciałaby pozbyć sie Anglików juz w fazie grupowej?? Jakieś lewe sędziowanie i Tunezja oraz Panama 1x w meczach z Anglikami??

14. pitcairn Użytkownik

pitcairn
      Polubienia:
      12
      Reputacje:
      2
      Bardzo wątpię w możliwość takiego rozwiązania. Nie sądzę żeby macki Putina sięgały tak daleko żeby wpłynąć na sędziowanie najważniejszego turnieju piłkarskiego czterolecia. Tym bardziej, że ze względu na VAR bardzo trudno byłoby coś takiego przeprowadzić z czysto technicznego punktu widzenia. Poza tym Panama i Tunezja odstają od Anglików czysto piłkarsko o jakieś 3 klasy i tutaj żaden wałek sędziowski, w który szczerze wątpię, nie powinien przeszkodzić reprezentacji Synów Albionu w awansie z grupy.

15. ibis Moderator

ibis
      Polubienia:
      365
      Reputacje:
      4054
      Wczoraj poznaliśmy listę sędziów, których zobaczymy na boiskach w Rosji. Zaskoczeniem jest to, że na liście niema żadnego sędziego z Anglii, a z Hiszpanii jest tylko Lahoz!. Cała lista poniżej:

Sędziowie główni:

AFC (Azja) - Fahad Al-Mirdasi (Arabia Saudyjska), Alireza Faghani (Iran), Ravshan Ermatov (Uzbekistan), Mohammed Abdulla Mohamed (Zjednoczone Emiraty Arabskie), Ryuji Sato (Japonia), Nawaf Abdulla Shukralla (Bahrajn).

CAF (Afryka) - Mehdi Abid Charef (Algieria), Malang Diedhiou (Senegal), Bakary Papa Gassama (Gambia), Ghead Grisha (Egipt), Janny Sikazwe (Zambia), Bamlak Tessema Weyesa (Etiopia).

CONCACAF (Ameryka Północna) - Joel Aguilar (Salwador), Mark Geiger (USA), Jair Marrufo (USA), Ricardo Montero (Kostaryka), John Pitti (Panama), Cesar Arturo Ramos (Meksyk).

CONMEBOL (Ameryka Południowa) - Julio Bascunan (Chile), Enrique Caceres (Paragwaj), Andres Cunha (Urugwaj), Nestor Pitana (Argentyna), Sandro Ricci (Brazylia), Wilmar Roldan (Kolumbia).

OFC (Oceania) - Matthew Conger (Nowa Zelandia), Norbert Hauata (Tahiti).

UEFA (Europa) - Felix Brych (Niemcy), Cuneyt Cakir (Turcja), Siergiej Karasiow (Rosja), Bjorn Kuipers (Holandia), Szymon Marciniak (Polska), Antonio Mateu Lahoz (Hiszpania), Milorad Mazić (Serbia), Gianluca Rocchi (Włochy), Damir Skomina (Słowenia), Clement Turpin (Francja).

Asystenci:

16. Brajan82 Aktywny użytkownik

Brajan82
      Polubienia:
      13
      Reputacje:
      46
      Takie moje luźne przemyślenia to sa tylko. A var jak var. Wszystko da sie oszukać. A jak Rosja będzie chciała to znajdzie tysiąc sposobów jak wkur.ic anglikow.

17. Karciarz Moderator

Karciarz
      Polubienia:
      341
      Reputacje:
      2928
    18. ibis Moderator

ibis
      Polubienia:
      365
      Reputacje:
      4054
      Niestety mamy kolejnego przegranego zbliżających się Mistrzostw.
      Zerwane ścięgno Achillesa i około sześciu miesięcy przerwy - to diagnoza urazu Laurenta Koscielnego po wczorajszym spotkaniu Atletico - Arsenal.

ibis, Maj 4, 2018 Reputacja: (0)
    19. sieko Aktywny użytkownik

sieko
      Polubienia:
      7
      Reputacje:
      13
      @ibis no przykra sprawa, najgorzej złapać kontuzję tuż przed MŚ... Dodatkowo wiek już mu raczej nie pozwoli na występ w następnych MŚ to tym bardziej przykro samemu Koscielnemu. Strata spora dla Francuzów, ale chyba nie gigantyczna, na środku obrony jest Varane, Umtiti, Lucas Hernandez czy nawet Benjamin Pavard ze Stuttgartu. Z taką czwórką w środku obrony mają dużą możliwość wyboru, więc powinni sobie poradzić bez większych problemów :)

Tak z innej beczki - wiadomo, kto będzie wykonawcą piosenki (oficjalnego hymnu) na MŚ? Bo już "na dniach" powinna się pojawić zapewne :D

20. Madman01 Dobrze znany użytkownik

Madman01
      Polubienia:
      41
      Reputacje:
      752
      Juz chyba byla przeszukaj google

Poleć forum