>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wokół Mundialu - dyskusje, informacje, pytania

zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Zapytam tutaj bo temat wokół mundialu. Nie macie może żadnych stronek z fantasy Mistrzostw Świata? Nic nie robią, nie wiecie może ? ????
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Do Filipe Luisa dołączył dziś Dani Alves, który na pewno nie zagra na MŚ. Kontuzja kolana sprawiła, że Brazylijczyk nie zagra na mistrzostwach świata w Rosji. Nawet jeśli 35-latek nie podda się operacji, i tak będzie potrzebował około sześciu tygodni przerwy od sportu
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
No i to będzie jedyna słaba strona w Brazylii właśnie ta prawa strona obrony ... Mogą to przeciwnicy bardzo wykorzystać, nie mają Oni dobrego prawego obrońcy na tę chwilę
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Od biedy na prawej stronie może zagrać Fabinho, który swego czasu grywał na tej pozycji. Jest jeszcze Danilo, ale to nie ten poziom co Dani Alves.
 
S 22

sieko

Użytkownik
Jak nie przepadam zbytnio za Danim Alesem, tak mi go szkoda troche, bo to byłyby jego ostatnie MŚ i zapewne zwieńczenie kariery reprezentacyjnej, 35 lat na karku swoje robi...
 
arass1 170,3K

arass1

Użytkownik
Dzisiaj powinniśmy poznać szerokie kadry reprezentacji wszystkich krajów biorących udział w zbliżających się Mistrzostwach Świata. Selekcjonerzy 32 uczestników mundialu muszą podać szerokie kadry liczące od 30 do 35 zawodników.
A tak swoją drogą, to który bukmacher ma w swojej ofercie powołania dla wybranych zawodników?
 
L 0

lundedgran

Użytkownik
Co sądzicie na temat reprezentacji Argentyny i jej szans? Nie wzieli ze sobą Icardiego, Romero ma tajemniczy uraz i też ma nie grać.
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Icardiego nie wzięli bo kilka lat temu jak zaczynał swoją przygodę we Włoszech, jeszcze Sampdorii, a nie Interze to &quot;ukradł&quot; żonę innemu Argentyńczykowi z drużyny Maxi Lopezowi który przyjaźni się między innymi z karłem(Messim), a że to jest reprezentacja Messiego no to żegnam panie Icardi, na podobnej zasadzie Peszko se jeździ na zgrupowania bo to ziom Lewego jeszcze z czasów Lecha
Icardi to generalnie niezłe ziółko
 
kuszu18 0

kuszu18

Użytkownik
Wiecie może kiedy będzie jakiś skarb kibica z przeglądem sportowym lub w innej gazecie godny uwagi ?
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Wiecie może kiedy będzie jakiś skarb kibica z przeglądem sportowym lub w innej gazecie godny uwagi ?
Myślę, że w PS będzie ale na dzień lub dwa przed MŚ (zazwyczaj tak bywało). Inne gazety jeśli zrobią to też wypuszczą przed samym startem mundialu.
e/ w Przeglądzie jak sprawdziłem będzie 14 czerwca (czwartek).
https://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/reprezentacja-polski/mundial-2018-mundial-historia-gwiazdy-100-momentow-i-skarb-kibica-ms-z-przegladem/7z33y54
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
No i chyba nigdzie nie ma zabawy &quot;Fantasy Mistrzostwa Świata&quot; a szkoda bo można było by się zabawić w składy. 2 tygodnie do Mundialu więc już chyba gdyby miało być to by było
 
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
TVP podał skład na MŚ oraz mecze wraz ze składem komentatorów. Tak jak obiecywał Kurski TVP Sport od 7 czerwca wskakuje ma MUXa czyli do naziemnej telewizji.
http://sport.tvp.pl/mundial2018/37417315/mundial-2018-tvp-sport-w-telewizji-naziemnej
No i chyba nigdzie nie ma zabawy &quot;Fantasy Mistrzostwa Świata&quot; a szkoda bo można było by się zabawić w składy. 2 tygodnie do Mundialu więc już chyba gdyby miało być to by było
W powyższym linku jest mowa o grze &quot;Menedżer Mundialu&quot; jednak na tą chwile nie znalazłem więcej informacji.
A dla tych, którzy chcą się wcielić w rolę selekcjonera, TVP Sport przygotowała grę &quot;Menedżer Mundialu&quot;. Będzie można stworzyć swój &quot;Dream Team&quot; i wygrać atrakcyjne nagrody.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
TVP podał skład na MŚ oraz mecze wraz ze składem komentatorów. Tak jak obiecywał Kurski TVP Sport od 7 czerwca wskakuje ma MUXa czyli do naziemnej telewizji.
http://sport.tvp.pl/mundial2018/37417315/mundial-2018-tvp-sport-w-telewizji-naziemnej

W powyższym linku jest mowa o grze &quot;Menedżer Mundialu&quot; jednak na tą chwile nie znalazłem więcej informacji.
No ja właśnie też nigdzie nie znalazłem a szkoda... Myślałem a wręcz byłem pewny, że będzie bo z roku na rok robiło się to coraz popularniejsze i ostatnio już tego jest mnóstwo ... ???? Czy na Ekstraklasę czy na 1 ligę czy na ligi zagraniczne, ligi mistrzów, na EuroU21 było itd.. ????
 
Do góry Bottom