>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Wokół Mundialu - dyskusje, informacje, pytania

arass1 170,3K

arass1

Użytkownik
FIFA ogłosiła, że gospodarzem mistrzostw świata w 2026 roku będą Stany Zjednoczone, Kanada i Meksyk.
O organizację mundialu za osiem lat ubiegały się Maroko oraz wspólnie Stany Zjednoczone, Kanada i Meksyk. To &quot;koalicja amerykańska&quot; od początku była faworytem i ostatecznie wygrała wyścig o organizację mundialu.
Na Maroko członkowie FIFA oddali 65 głosów. 134 głosy zostały oddane na Kanadę, Meksyk i Stany Zjednoczone. Jedna federacja wstrzymała się od głosu, a trzy pozostałe nie wzięły udziału w głosowaniu.
- Bardzo dziękuję za ten niesamowity zaszczyt. Dziękuję za zaufaniem nam. Wszyscy jesteśmy zjednoczeni w piłce nożnej, pięknej grze, która przekracza granice i kultury. Dzisiejszym i jednym zwycięzcą jest piłka nożna - powiedział Carlos Cordeiro, prezes amerykańskiej federacji piłkarskiej.
Po raz pierwszy w historii mistrzostwa świata odbędą się zatem w trzech krajach.
Trochę dziwny wybór moim zdaniem. Mistrzostwa bedą rozgrywane praktycznie na całym kontynencie, co na pewno nie będzie sprzyjało samym zawodnikom, którzy będą musieli pokonywać wiele kilometrów i do tego dochodzą zróżnicowane warunki klimatyczne i wiążące się z tym duże różnice temperatur. Ale po wyborze Kataru na gospodarza parę lat temu to już nic nie powinno dziwić.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
nawet nie chce mi się na te głupoty i jakieś teorie o dogadywaniu odpisywać chyba że sobie jaja i to tak zwane trollowanie
Ok. zobaczymy po wyniku. Zagram remis i pow 2,5 goli... Zobaczymy po wyniku i sposobie gry...Mogę się oczywiście mylić to tylko teoria więc bez hejtu proszę...
edit po meczu:// no i taido widzisz jakie były &quot;głupoty&quot;. Miałem rację ????
????Rece opadaja za kazdym razem jak sie czyta twoje wypowiedzi. Nie masz zielonego pojecia o czym mowisz. Nie masz zielonego pojecia o sporcie, taktyce, motywacji. Swoje &quot;analizy&quot; opierasz na swoich przeczuciach i wybujalej wyobrazni podpartymi swoim wybujalym ego. ????
Ale kolego nie umiesz się odezwać żeby kogoś nie obrazić ??? Nie znam się, opieram swoje teorie o przeczucia i w ogóle jestem głupi, ale zarabiam na bukmacherce więc może te teorie nie są takie głupie... Piszcie, dyskutujmy, ale nie piszmy, że ktoś nie ma o czymś pojęcia bo nikt nikomu nie zagląda na wyciąg z konta ile zarobił na bukmacherce....

&quot;Hiszpania to samograje&quot; ???? hahaha jasne. To jest wlasnie twoja wiedza na temat sportu - rzuc im pilke a zawodnicy beda biegali i strzela gola. Daj im pilke i niech sami sobie na boisku dobiora taktyke, ustawienie, niech sami doszukaja sie slabych punktow przeciwnika, bledow w ustawieniu i sposobow by to wykorzystac na swoja korzysc. Wlasciwie to po kiego uja w ogole sa trenerzy, skoro zawodnicy to &quot;samograje&quot;. Adamo po raz kolejny sie kompromitujesz...
To był skrót myślowy, ale muszę rozwinąć jak zwykle żeby nie zostało mylne wrażenie... ciągle trzeba coś tłumaczyć. Pół twojego postu to obrażanie mnie (ile masz lat - 12 hormony Ci buzują ? ) Wiadomo, że trener to ważna rzecz. Pisząc samograje, użytego zresztą w temacie o grupach, a także już użytego przez parę osób ze świata sportu: komentatorów/kibiców mamy na myśli sytuację, że drużyna już jest na tyle poukładana taktycznie i ma wyrobione takie automatyzmy, że jest w stanie grać bez trenera (przynajmniej do czasu na &quot;autopilocie&quot;). Jak możesz myśleć, że nie wiem jak wielką rolę odgrywa trener ? To oczywistość co piszesz i nie zadałeś sobie minimum trudu żeby zastanowić się o co mi chodziło. Napisałem wyraźnie, że na Maroko i Iran ten &quot;autopilot&quot; wystarczy, ale może być problem dalej... Na pewno założenia taktyczny to już z kilka miesięcy temu były opracowane na każdy mecz, a Maroko i Iran nie zaskoczą na tyle Hiszpanię żeby sobie z tym nie dali rady sami bez trenera. I nie zapominajmy, że we współczesnej piłce to oprócz trenera są całe sztaby szkoleniowe, a nie jeden trener jak w 1914r. Napiszę więc Ci jak krowa na granicy - brak trenera Hiszpanii, a w zasadzie nieoczekiwana zmiana w minimalnym stopniu wpłynie na drużynę w fazie grupowej, a dalej przy lepszych przeciwnikach mogą być problemy... Tyle i tylko tyle miałem na myśli

&quot;A co do calej sytuacji, to jest ona kompromitujaca dla Hiszpanskiej federacji pilkarskiej. 2 dni przed pierwszym meczem Finalow MS wywalic trenera bo nie poinformowal federacji, ze rozmawia z Realem w sprawie kontraktu i pracy w klubie jest nielogiczne. Federacja podjela kompromitujaca decyzje strzelajac sobie w stope. Nikt logicznie myslacy nie wywala trenera 2 dni przed turniejem za blache przewinienie.
Tu się zgadzam. Zawsze w większym czy mniejszym stopniu jest to jakieś osłabienie - szczególnie wprowadza dekoncentrację do zespołu. Panowie się pokłócili i szef federacji hiszpańskiej wywalił swojego kolegę mimo, że piłkarze prosili żeby tego nie robił. Sam Real przyjmując na takich warunkach trenera może stracić sympatię części kibiców Realu, którzy są Hiszpanami ???? Niewytłumaczalna głupota... Podobno ma być trenerem jego zastępca i wszystkie założenia zostają... Zresztą na 2 dni przed pierwszym meczem nie ma innej opcji.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Może być podobnie jak w PL ekstraklasie, odszedł Jozak został Klafurić i Legia zdobyła dublet, ale mistrzostwa świata to nie ten poziom to inny wymiar, i zmiana trenera na tak krótko przed mundialem może być strzałem w kolano zwłaszcza że pierwszy mecz Hiszpania gra z Portugalia jak nie przegrają to może być z górki bo grupe mają łatwą, ciekaw jestem jak zaprezentują się w pierwszym spotkaniu czy warto na nich stawiać w dalszej fazie turnieju...
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Dobrze, że zapisałem się na Przegląd Sportowy ze skarbem kibica. Pani z kiosku dostała 18 szt i o 7:02 wszystko się sprzedało ???? Generalnie mega wypas - wszystko o zespołach, szkoda, że nie miałem dużo wcześniej jak grałem awanse... Naprawdę skarb kibica, ale i typera...
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Skarb kibica w przeglądzie sportowym zawsze najlepszy, ale jedyny minus ze zawsze późno wychodzi, w dniu mś troche późno zwłaszcza jak ktoś wcześniej typuje, wczesniej wychodzi w pilce noznej chyba tydzien czy 2 wczesniej ale jakosciowo gorszy od ps.
 
ortalion 0

ortalion

Użytkownik
Na jakiej stronie można znaleźć dokładne statystyki poszczególnych zawodników? Chodzi mi o % celność podań w meczu. Na oficjalnej stronie mistrzostw chyba nie ma, a kilku buków ma w ofercie zakłady na to.
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Zgadzam się w pełni. Jak to się mówi Hiszpania to samograj. Bez przesady z trenerem. Być może od 1/8 to będzie miało znaczenie, ale nie w grupie. Mi się widzi remis w meczu z PORT i tak zagram. Mogą się nawet tak &quot;dogadać&quot;, a znają się świetnie ???? żeby zrobić w h. Maroko i Iran. Wykręcą 3:3 ✅✅✅✅✅ i w bilansach bramek mogą załatwić Maroko i Iran nawet jak by tam wyszły jakieś underowe remisy ????
Gosciu a zagrales dokladny wynik 3:3 ?? ???? ciekawe jaki kurs ????
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Dobrze, że zapisałem się na Przegląd Sportowy ze skarbem kibica. Pani z kiosku dostała 18 szt i o 7:02 wszystko się sprzedało ???? Generalnie mega wypas - wszystko o zespołach, szkoda, że nie miałem dużo wcześniej jak grałem awanse... Naprawdę skarb kibica, ale i typera...
Ja się nie zapisywałem, a już o 8 rano w dwóch standardowych miejscach koło domu nie było :drunk:
Taką miałem adrenalinę, że zamiast wsiąść w auto i podjechać spokojnie do najbliższego centrum handlowego polazłem z buta, żeby mi nie zabrali, a wróciłem tramwajem ????
Co do Przeglądu, to czytam codziennie od prawie 30 lat i nikt im do pięt nie dorównuje jeśli chodzi o Skarby Kibica. Zgadzam się jednak w 100%, że takie książki, jak Skarb Kibica o mundialu, powinny być wypuszczane przynajmniej 2-3 dni wcześniej (nawet kosztem większej korekty), bo ja też typowałem rozstrzygnięcia grupowe i ledwo się wyrobiłem do rozpoczęcia pierwszego meczu.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Po pierwszych meczach w grupach trzeba powiedzieć sobie jasno: Bardzo wyrównany poziom, faworyci nie ogarniają lub ogarniają bardzo słabo:
A - Urugwaj z grającym bez Salaha Egiptem ledwo co dał radę, strasznie się męczył, skromne 0:1, Egipt zagrał bardzo dobrze w defensywie z świetnymi wypadami
C - Francja męczarnie z Australią, ledwo co 2:1
D - Argentyna z Islandią 1:1, nie dawali rady przebić defensywy Islandii, a jak już przebili to Messi nie wykorzystał karnego
E - Brazylia mimo wielu sytuacji tylko 1:1 ze Szwajcarią
F - No a tu mamy Niemcy przegrywające z Meksykiem 0:1, ale Niemcom to nie ufałem już przed turniejem i spodziewałem się, że tak może być...
Mimo wszystko myślę, że faworyci powychodzą z grup, ale będzie ciężko. Na dzień dzisiejszy mimo wszystko Brazylia dla mnie mistrzem świata. Pogram 1-2 na nich w długoterminówce...
No jeszcze zobaczymy Belgię...
 
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
Po pierwszych meczach w grupach trzeba powiedzieć sobie jasno: Bardzo wyrównany poziom, faworyci nie ogarniają lub ogarniają bardzo słabo:
A - Urugwaj z grającym bez Salaha Egiptem ledwo co dał radę, strasznie się męczył, skromne 0:1, Egipt zagrał bardzo dobrze w defensywie z świetnymi wypadami
C - Francja męczarnie z Australią, ledwo co 2:1
D - Argentyna z Islandią 1:1, nie dawali rady przebić defensywy Islandii, a jak już przebili to Messi nie wykorzystał karnego
E - Brazylia mimo wielu sytuacji tylko 1:1 ze Szwajcarią
F - No a tu mamy Niemcy przegrywające z Meksykiem 0:1, ale Niemcom to nie ufałem już przed turniejem i spodziewałem się, że tak może być...
Mimo wszystko myślę, że faworyci powychodzą z grup, ale będzie ciężko. Na dzień dzisiejszy mimo wszystko Brazylia dla mnie mistrzem świata. Pogram 1-2 na nich w długoterminówce...
No jeszcze zobaczymy Belgię...
Belgia to mój faworyt.
Ale nie zapominajmy o Hiszpanii. Przez tą &quot;aferę&quot; z trenerem sprawy czysto piłkarskie jakby zeszły w cień. A oni rozegrali fajne zawody z Portugalią, momentami wręcz totalnie ich dominując. I do tego mają stosunkowo łatwą ścieżkę przynajmniej do ćwierćfinału.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Ciekawa sytuacja się robi jeśli chodzi o grupy E i F. Coraz bardziej realny robi się wielki hit w 1/8 finału, czyli Brazylia - Niemcy. Brazylia zapewne wygra swoją grupę, natomiast Niemcy mogą mieć spory problem. Meksyk powinien ograć Koreę i już ma 6 punktów, ze Szwecją pewnie też coś ugrają. Niemcy nawet jak wysoko wygrają dwa następne mecze, to prawdopodobnie grupy nie wygrają. Wiele wskazuje na to, że Niemcy wyjdą z drugiego miejsca.
I teraz pytanie co na to Brazylia. Z jednej strony trafić nie Niemców to gigantyczne ryzyko, bo to mecz 50-50, na dodatek w głowach im siedzi to 1:7, ale z drugiej jest okazja na rewanż... Mimo wszystko moim zdaniem Brazylia będzie kombinować, żeby nie trafić na Niemców. W tej sytuacji już czekam na ich spotkanie z Serbią. Kto wie, czy jeśli zaistnieje taka możliwość, to czy Brazylia nie odda pierwszego miejsca Serbom... No ale dużo też zależy od meczu Serbia - Szwajcaria. Oby Serbia wygrała, wtedy będzie bardzo ciekawie ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ciekawa sytuacja się robi jeśli chodzi o grupy E i F. Coraz bardziej realny robi się wielki hit w 1/8 finału, czyli Brazylia - Niemcy. Brazylia zapewne wygra swoją grupę, natomiast Niemcy mogą mieć spory problem. Meksyk powinien ograć Koreę i już ma 6 punktów, ze Szwecją pewnie też coś ugrają. Niemcy nawet jak wysoko wygrają dwa następne mecze, to prawdopodobnie grupy nie wygrają. Wiele wskazuje na to, że Niemcy wyjdą z drugiego miejsca.
I teraz pytanie co na to Brazylia. Z jednej strony trafić nie Niemców to gigantyczne ryzyko, bo to mecz 50-50, na dodatek w głowach im siedzi to 1:7, ale z drugiej jest okazja na rewanż... Mimo wszystko moim zdaniem Brazylia będzie kombinować, żeby nie trafić na Niemców. W tej sytuacji już czekam na ich spotkanie z Serbią. Kto wie, czy jeśli zaistnieje taka możliwość, to czy Brazylia nie odda pierwszego miejsca Serbom... No ale dużo też zależy od meczu Serbia - Szwajcaria. Oby Serbia wygrała, wtedy będzie bardzo ciekawie ????
Moim zdaniem Szwajcaria wyjdzie z grupy. Serbia nie da rady Szwajcarii...
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
na razie to niech te zespoły po wychodzą a nie..gdybanie co będzie 1/8 teoretycznie takie mecze mogą byc juz łatwiejsze- to jest turniej i warunki mogą byc rożne. Zawsze słabszy mecz sie trafi , lepiej na początku niz na końcu.... taka Francja grała bardzo wcześniej plus z zespołem dobrze przygotowanym fizycznie ale swoje zrobiła jakieś tam problemy większe mniejsze maja Brazylijczyk no i Niemcy Argentyna nikt tym wielkim sie nie położy no moze poza Arabusami....
 
Do góry Bottom