>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wokół Mundialu - dyskusje, informacje, pytania

alpha 758

alpha

Użytkownik
Potwierdza się po raz kolejny, że granie faworytów podczas Mundialu jest zgubne.
Francja wymęczone 2-1, Urugwaj gol w 90 minucie, Argentyna 1-1, Niemcy w plecy, Brazylia 1-1.
Bukmacherzy niezłą kasę trzepią na januszach, a tych podczas Mundialu powychodziło jak grzybów po deszczu. Jak lubię posiedzieć w STS czy Fortunie tak teraz wchodzę puszczam kupony i wychodzę, bo nie mogę słuchać tych mądrości ludzi, którzy piłką interesują się jedynie podczas takich imprez. Wczoraj gość grał grubo Niemcy oraz Brazylię w dublu, ktoś mu mówi żeby się nie zdziwił a ten z mordą, że Meksyk i Szwajcarzy to jest poziom Polski, więc z czym do ludzi, hahaha. A chwilę wcześniej psioczył, że mu duży hajs uwaliła Argentyna. Na takich kretynach firmy bukmacherskie trzepią grube siano.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Potwierdza się po raz kolejny, że granie faworytów podczas Mundialu jest zgubne.
Francja wymęczone 2-1, Urugwaj gol w 90 minucie, Argentyna 1-1, Niemcy w plecy, Brazylia 1-1.
Bukmacherzy niezłą kasę trzepią na januszach, a tych podczas Mundialu powychodziło jak grzybów po deszczu. Jak lubię posiedzieć w STS czy Fortunie tak teraz wchodzę puszczam kupony i wychodzę, bo nie mogę słuchać tych mądrości ludzi, którzy piłką interesują się jedynie podczas takich imprez. Wczoraj gość grał grubo Niemcy oraz Brazylię w dublu, ktoś mu mówi żeby się nie zdziwił a ten z mordą, że Meksyk i Szwajcarzy to jest poziom Polski, więc z czym do ludzi, hahaha. A chwilę wcześniej psioczył, że mu duży hajs uwaliła Argentyna. Na takich kretynach firmy bukmacherskie trzepią grube siano.
W bukmacherce zawsze trzeba analizować i wyciągać wnioski... Teraz gra na faworytów będzie miała sens... bo zobaczyli, że nie tak łatwo... i w wielu wypadkach muszą się przyłożyć....Mimo takich, a nie innych wyników wciąż gra faworytów była dobra, zobaczymy jak dogi fizycznie zniosą w następnych meczach taki poziom zmęczenia z pierwszych... Np. na mnie Brazylia wywarła bardzo dobre wrażenie, szkoda tylko, że się cofnęli... W sumie najlepsze z wszystkich dotąd drużyn.
 
arass1 165,3K

arass1

Użytkownik
Według serwisu 24Sata Mistrzostwa Świata dla Nikoli Kalinicia już się zakończyły.
Zdaniem chorwackich dziennikarzy selekcjoner Zlatko Dalić podjął decyzję o odesłaniu napastnika do domu po tym, jak ten odmówił wejścia na boisko w końcówce meczu z Nigerią, tłumacząc się drobnymi problemami zdrowotnymi.
O 16:15 odbędzie się konferencja prasowa, na której wiadomość ma zostać oficjalnie potwierdzona przez trenera.
30-letni Kalinić podczas spotkania z Nigerią zasiadł na ławce rezerwowych, co niezbyt mu się spodobało. Miejsce obok Mario Mandžukicia zajął Andrej Kramarić. Dalić chciał jednak skorzystać z usług napastnika Milanu na pięć minut przed końcem meczu. Ten powiedział jednak, że bolą go plecy, więc na boisko za zmęczonego Mandžukicia wszedł Marko Pjaca.
Jeśli wiadomość się sprawdzi, wówczas Chorwacja zostanie w Rosji z 22 zawodnikami.
 
roger198585 8

roger198585

Użytkownik
jak dla mnie nasi niestety popłyną , dlaczego powód jest prosty trener nawalka jak każdy inny , boi sie zaryzykować i wystawia tych samych dziadów i kolegów od kieliszka jak jego poprzednicy , wg mnie ze wyniki narazie go bronią to gra juz ne i , widze 3 mecze i do domu jak dla mnie trener powinien wystawić bednarka, góralskiego, Kownackiego i linetty Zieliński sorry ale wystawianie Błaszczykowskiego czy Pazdan lub krychowiaka to dla mnie pomyłki roku , maja grac za nazwiska , ok kiedyś byli najlepsi swoje zrobili ale ich czas minął taki sport , a skoro tacy młodzi w lidze włoskiej graja regularnie i tam trenerzy ich widza w składzie i chwalą ,a u nas tka Krycha ma grac co w spadkowiczu WBA nie miała nawet wyjścia w składzie to o czym my mówimy, oczywiście na taki skład na dziś jest juz za późno , bo wg mnie od początku roku w tych 4 meczach towarzyskich nawalka powinien grac tymi młodymi aby dac im ogranie zaufanie i pewność siebie, następna sprawa peszko i jędza powołani a super kolo Mierzejewski gracz roku nie? czy tylko ja sie nie znam , a sorry gram w 4 lidze wiec co ja mogę powiedzieć , a no tyle ze znam piłkę od kuchni , i wiem ze mlodzi z talentem lepiej sie spiszą niż dziadki bez formy i ambicji juz , co do kuby myślę ze jeszcze uciągnie , ale sorry forma juz nie ta
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
taidio 882

taidio

Użytkownik
Przecież Krychowiak pokazał się z bardzo dobrej strony w sparingach, tego Kownackiego to chcesz za Robercika wrzucić?xD
Błaszczykowski zgadzam się że nie powinien grać od poczatku, bo według mnie sporo brakuje mu kondycyjnie, ale jak możesz mu odmówić ambicji skoro zawsze jak gra to gryzie trawę
A w obronie Bednarek+Cionka bym widział, Pazdan niepewny mi się wydaje
Generalnie to trochę głupoty pleciesz, przecież z tych młodych co podałeś to na 90% będą grać właśnie Bednarek, Zieliński i Linetty/Góralski, Kownaś nie będzie no bo mamy Lewego no to chyba nic dziwnego, także sam sobie zaprzeczasz sugerując że coś się nie stanie mimo że to się przecież stanie xD
I weź rób jakieś akapity czy coś bo ciężko się te twoje wypociny czyta takie niesformatowane
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Krycha to się nadaje jak prowadzimy, a trener chce utrzymać to prowadzenie, co w przypadku Orłów zbytnio nie wychodzi. Jeśli mamy atakować i strzelać gole to ja bym posadził modnisia na ławie :bandit:
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Przecież Krycha jako jeden z niewielu u nas w kadrze nie boi się rozciągnąć i przerzucić piłki, jak Góralski by grał za niego to ten potencjał ofensywny byłby właśnie gorszy, a nie lepszy także nie rozumiem
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Z tymi długimi piłami to się zgadzam, ale to spowalnianie akcji... Senegalczycy odpowiednio zajmą się Grześkiem i jeśli nie postanowi szybciej reagować to nie wykorzysta swojego ofensywnego potencjału i pewnie często będzie cofał piłe do obroncow. Obym się mylił... Jestem pełen wiary, że wyłazimy z tej grupy i mordujemy Angoli ????
 
roger198585 8

roger198585

Użytkownik
Przecież Krychowiak pokazał się z bardzo dobrej strony w sparingach, tego Kownackiego to chcesz za Robercika wrzucić?xD
Błaszczykowski zgadzam się że nie powinien grać od poczatku, bo według mnie sporo brakuje mu kondycyjnie, ale jak możesz mu odmówić ambicji skoro zawsze jak gra to gryzie trawę
A w obronie Bednarek+Cionka bym widział, Pazdan niepewny mi się wydaje
Generalnie to trochę głupoty pleciesz, przecież z tych młodych co podałeś to na 90% będą grać właśnie Bednarek, Zieliński i Linetty/Góralski, Kownaś nie będzie no bo mamy Lewego no to chyba nic dziwnego, także sam sobie zaprzeczasz sugerując że coś się nie stanie mimo że to się przecież stanie xD
I weź rób jakieś akapity czy coś bo ciężko się te twoje wypociny czyta takie niesformatowane
hah sam głupoty pleciesz a o pisownie nie martw się to nie szkolą ,
tak 90% będzie grac chyba ogony , bo w podstawowym wyjdzie Grosicki bez mózgu i Błaszczykowski egoista ,. grałem z nim w Rakowie za młodu koleś ma talent ale to typ kolesie , gdzie sa bilety dla mojej rodziny czyli roszczeniowy , powinno byc 2 napastników jeden lekko cofnięty i wtedy Kownacki sie nadaje , ale milki krzywa lapa będzie grac
o krychowiaku to mówić nic nie trzeba to jest porażka człowieka , w głowie mu torebki a nie gra stylista od zachowania i ubioru a nie myśl taktyczna i wola gry , gra na alibi byle tylko pozbyć się piłki , ma najmniej przebiegniętych km coś mówi samo za siebie
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Co ma pozaboiskowe hobby do jego gry? Nie gra na alibi, wręcz przeciwnie nie boi sie wziąć ciężaru gry na siebie i zaryzykować jakimś dalekim przerzutem czy prostopadlym podaniem
Podrzuc statystyke przebiegnietych km bo jej nie widziałem
Grosicki może i nie ma mózgu, ale na boisku się przydaje co pokazal chociażby w eliminacjach
 
roger198585 8

roger198585

Użytkownik
to dlaczego Krycha nie łapie sie w składzie słabego WBA? skoro jest taki mocarz
grosicki swojego czasu tez miał problemy z składem , grosik to taki duplikat Ireneusza jelenia
 
dab1967 7

dab1967

Użytkownik
Panowie nie wiem czy to jest odpowiedni dział na takie pytanie, mianowicie czy których z bukmacherów oferuje zakłady na rzuty z autu ? linia, handi itp...
edit: 1xbet oferuje takie zaklady w ofercie przedmeczowej /ranczo
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
No jak dotąd obejrzałem wszystkie mecze na żywo. Codziennie po ok 6 godz jest ciężko... ???? i do tego normalna praca, ale daję radę... Sen limitowany... ???? Właściwie nie wszystkie bo opuściłem Niemcy - Meksyk, ale obejrzę cały na powtórce...
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Panowie nie wiem czy to jest odpowiedni dział na takie pytanie, mianowicie czy których z bukmacherów oferuje zakłady na rzuty z autu ? linia, handi itp...
Wiem, że Unibet ale na Live dopiero lub kilka minut przed rozpoczęciem meczu.
No jak dotąd obejrzałem wszystkie mecze na żywo. Codziennie po ok 6 godz jest ciężko... ???? i do tego normalna praca, ale daję radę... Sen limitowany... ???? Właściwie nie wszystkie bo opuściłem Niemcy - Meksyk, ale obejrzę cały na powtórce...
Nie jesteś jedyny ???? aczkolwiek ciężko wszystkie obejrzeć pracując 8h dziennie.
Już odliczamy minuty do pierwszego meczu bialo-czerwonych. Polacy muszą zagrać bez presji, najbardziej się boje o Lewandowskiego bo wszystko spoczywa na jego barkach. Teoretycznie jak tacy faworyci do zdobycia Mistrzostwa jak Niemcy, Brazylia czy nawet Argentyna potracili punkty to widać jak bardzo się poziom wyrównał i potwierdza się, ze tutaj nie ma słabych drużyn. Buki są tak zarobione, że kilka lat nie mieli takiego zysku..niestety..
 
D 559

dobryx

Użytkownik
No jak dotąd obejrzałem wszystkie mecze na żywo. Codziennie po ok 6 godz jest ciężko... ???? i do tego normalna praca, ale daję radę... Sen limitowany... ???? Właściwie nie wszystkie bo opuściłem Niemcy - Meksyk, ale obejrzę cały na powtórce...
Adam obejrzałeś wszystkie mecze wiec mam do ciebie pytanie.
Jakie drużyny najlepiej grać na overy rzutów rożnych &gt; ?
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Potwierdza się to, co z doświadczenia zaobserwowałem na turniejach typu ME czy MŚ - kompletnie nie opłaca się grać na poszczególne mecze, bo można łatwo udupić - jeśli już chcemy próbować, to tylko układy na miejsca w turnieju albo na końcowe rozstrzygnięcia w grupie. Wtedy, nawet jeśli zdarzy się jakaś niespodzianka, nadal mamy szansę na wygraną. A Janusze, jak ktoś tu dobrze nazwał, oddają sos bukom co kolejkę ????
 
Do góry Bottom