>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Wokół Mundialu - dyskusje, informacje, pytania

adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Adam obejrzałeś wszystkie mecze wiec mam do ciebie pytanie.
Jakie drużyny najlepiej grać na overy rzutów rożnych &gt; ?
Na tym aspekcie się nie skupiałem bo nie gram w ogóle kornerów i nie mam nic w notatkach, ale było parę drużyn gdzie można było to grać
 
aress155 617

aress155

Użytkownik
W pierwszej rundzie spotkań padło łącznie 50 żółtych kartek co daje średnią 3,125 na mecz.
Zauważyć trzeba, że tą średnią podniósł sędzia Sikazwe który w meczu Belgii z Panamą pokazał łącznie 8 żółtych kartoników. Gdybyśmy nie wliczyli tego meczu do średniej, to wyniosła by ona 2,625.
Widać że sędziowie nie są zbyt chętni do sięgania do kieszonki i często granie underów mogło by przynieść zysk.

*nie wliczałem czerwonych kartek
 
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
Strasznie nudny jest ten mundial brakuje dramaturgii i zwrotów akcji za to jest wiele monotonii .
druga kolejka grupowa -powinno zaczac sie wiecej dziac, bo niektorzy beda grac o zycie. Ale absolutna zgoda, ze generalnie, poki co, ogladamy raczej nudne mecze, niestety...
Moim zdaniem 3 najlepsze mecze z pierwszej kolejki, gdzie rzeczywiscie byly emocje i dramaturgia to Portugalia-Hiszpania, Dania-Peru i Niemcy-Meksyk. Pozostale bardzo srednie.
I pomyslcie tyko, ze za 8 lat na MS bedzie 48 druzyn...
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Najgorzej chyba mają Niemcy. Trudno sobie wyobrazić, żeby nie wyszli z grupy. Ale zagrają mecz o wszystko ze Szwecja, która pokazała już, że potrafi grać w piłkę. Nawet bez Zlatana. Te MŚ narazie obfitują w niespodzianki.
Brazylia akurat może być spokojniejsza. Przed nimi Kostaryka i Serbia z którymi nie powinni mieć problemów.
Ciekawie jak zaprezentuje się Argentyna. Chorwacja jest bardzo wymagająca a już na Isladnie granie wszystkiego na Messiego nie wystarczylo.
Bardzo pozytywnie zaskakuje Rosja ale ich trzeci mecz w grupie dopiero tak naprawde udowodni czy faktycznie są mocna ekipą, które może być &quot;czarnym koniem&quot;
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Najgorzej chyba mają Niemcy. Trudno sobie wyobrazić, żeby nie wyszli z grupy. Ale zagrają mecz o wszystko ze Szwecja, która pokazała już, że potrafi grać w piłkę. Nawet bez Zlatana. Te MŚ narazie obfitują w niespodzianki.
Bardzo pozytywnie zaskakuje Rosja ale ich trzeci mecz w grupie dopiero tak naprawde udowodni czy faktycznie są mocna ekipą, które może być &quot;czarnym koniem&quot;
Moim zdaniem wygrana Niemiec ze Szwecją do gry za dużą stawkę. Szwecja po za świetną defensywą nie ma niczego więcej do zaoferowania. Niemcy mają zawodników świetnie strzelających zza pola karnego i są w stanie zrobić to czego nie mogła zrobić Korea. Już właśnie Korea próbowała cały czas i miała swoje sytuacje... Niemcy rozbiją Szwecję być może nawet wysoko...
Co do Rosja vs Urugwaj ciężko się odnieść. Niby Rosja zaprezentowała się bardzo dobrze na tle Arabii I Egiptu za to Urugwaj męczarnie z Egiptem i &quot;odpoczynek&quot; z Arabią, ale Urugwaj ładnie umie się organizować w obronie i ma zawodników bardzo doświadczonych. Mam pograny Urugwaj 1 miejsce i prawdopodobnie coś skontruję... Przypominam też, że Rosji wystarczy remis aby wyjść z 1 miejsca więc mają łatwiej. Tak czy siak obie drużyny już awansowały...
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
kompletnie nie opłaca się grać na poszczególne mecze, bo można łatwo udupić
Bzdura. Potwierdza się tylko to, że w turniejach są niespodzianki. Trzeba umieć je wykorzystać, a nie grać januszowe typy, czyli takie, co skreślają leszcze w naziemnych sts-ach.
Najgorzej chyba mają Niemcy. Trudno sobie wyobrazić, żeby nie wyszli z grupy.
Mało kto, by nie powiedzieć nikt, nie wyobrażał sobie mundialu bez Italii
Moim zdaniem wygrana Niemiec ze Szwecją do gry za dużą stawkę.
Bzdura. Niemcy mieli kelnerską grupę w eliminacjach i to wykorzystali. Ale ich późniejsze mecze to dramat. Nie wygrali z żadnym mocnym rywalem, tylko jedno zwycięstwo 2-1 z Arabią Saudyjską. Porażka z Meksykiem nie była przypadkowa. Nie ma tam atmosfery, ani zawodników z jajami. Jak Kahn, Lahm, Balack, Bastian i paru innych. Nie ma też komu strzelać bramek jak wcześniej robili to Klose i Podolski.
Szwedzi mogą powiedzieć Niemcom Auf Wiedersehen. Osobiście chciałbym, aby tak się stało.
P.S.
Skoro &quot;orły&quot; Nawalki mogły ograć Niemców, to Szwedzi też mogą.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Bzdura. Potwierdza się tylko to, że w turniejach są niespodzianki. Trzeba umieć je wykorzystać, a nie grać januszowe typy, czyli takie, co skreślają leszcze w naziemnych sts-ach..
Umiałeś jak dotychczas? Ja wolę jednak na rozstrzygnięcia grupowe postawić i emocjonować się cały czas, a nie denerwować, że jeden czy drugi mecz nie wyszedł.
 
miles87 63

miles87

Użytkownik
Witam,
luźne pytanko do ludzi obserwujących mś. Gram w takiej lidze u siebie w firmie. Pasuje mi zrobić roszady w składzie i nie mam pomysłu w kogo iść. Skupiłbym się na ataku i pomocy bo tu można najwięcej zyskać. Na ten moment mam 3 belgów, 2 brazylijczyków i jednego francuza. Zastanawiam się czy nie wystawić ofensywy niemieckiej kosztem 1 belg, i francuza? Jakieś pomysły? ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Bzdura. Niemcy mieli kelnerską grupę w eliminacjach i to wykorzystali. Ale ich późniejsze mecze to dramat. Nie wygrali z żadnym mocnym rywalem, tylko jedno zwycięstwo 2-1 z Arabią Saudyjską. Porażka z Meksykiem nie była przypadkowa. Nie ma tam atmosfery, ani zawodników z jajami. Jak Kahn, Lahm, Balack, Bastian i paru innych. Nie ma też komu strzelać bramek jak wcześniej robili to Klose i Podolski.
Szwedzi mogą powiedzieć Niemcom Auf Wiedersehen. Osobiście chciałbym, aby tak się stało.
P.S.
Skoro &quot;orły&quot; Nawalki mogły ograć Niemców, to Szwedzi też mogą.
Ale ty mieszasz różne okresy czasu i różne rozgrywki. Jak możesz pisać o meczu z Arabią na który wyszli na stojąco + roszady w składzie i jak możesz pisać o meczu z Polską, który odbył się 11.10.2014 r (!), a więc 4 lata temu i to był mecz eliminacyjny do ME, a nie mecz o życie. Na przykładzie Arabii widać jak &quot;silni&quot; byli w sparringach i jak słabi są na MŚ. Z kolei Rosja niby &quot;słaba&quot; w sparringach gra jak z bajki.
Ja oglądałem i mecz Szwecji z Koreą i mecz Niemiec z Meksykiem jak wszystkie inne mecze na mundialu i Niemcy moim zdaniem rozjadą Szwecję. Z Meksykiem wcale nie zagrali słabo, po prostu Meksyk miał furę szczęścia. Równie dobrze wczoraj Iran lub/i Maroko mogło strzelić pierwszą bramkę i była by znowu sensacja bo np. Hiszpania by miała małe szanse na wyjście... To spotkało Niemcy... Teraz mają Szwecję, która całym zespołem gra defensywnie, ale Niemcy strzałami zza pola karnego będą umieli to rozbić. Szukam betu, że Niemcy strzelą zza pola karnego w tym meczu. I czysty win na Niemcy jak najbardziej do gry ! Do tego Szwecja ma już 3pkt więc dla niej to nie jest mecz o życie w przeciwieństwie np do nas gdzie mamy Kolumbię, która również gra mecz o życie.
I nie wiem dlaczego osobiście byś chciał aby tak się stało, ale to nie ma żadnego związku z typowaniem.
Żebyście się jeszcze nie zdziwili jak Niemcy wyjdą z 1 miejsca bo Meksyk może nie dać rady Szwecji bo wpadają na pole karne, żyją z kontr, ale nie umieją grać w ataku pozycyjnym, a Szwecja się ładnie zastawia.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jak dotąd to MŚ mnie nie zachwycają... Minimalizm faworytów na maxa. W większości meczy po 1 bramce. Nie umywa się to do LM... Pewno w fazie pucharowej będzie jeszcze gorzej... Gdybym nie grał tego mundialu to spokojnie można sobie odpuścić.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Jak dotąd to MŚ mnie nie zachwycają... Minimalizm faworytów na maxa. W większości meczy po 1 bramce. Nie umywa się to do LM... Pewno w fazie pucharowej będzie jeszcze gorzej... Gdybym nie grał tego mundialu to spokojnie można sobie odpuścić.
Proszę nie oceniaj fazy pucharowej po pierwszej kolejce w grupach. I nie porównuj LM do MŚ bo klub a reprezentacja jest czymc innym a to przede wszystkim inny odstęp czasu. Cały mundial trwa miesiąc tylko.
Zobaczymy jak Ci faworyci zaczną grać o być albo nie być. Dlatego między innymi nie widzę Rosji w ćwierćfinale
 
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Można już wysnuć pierwsze wnioski, z odbytych meczy, mamy półmetek rywalizacji. Rosyjski klimat ewidentnie nie służy zespołom z Ameryki Południowej. Po za dwoma wymęczonymi wygranymi Urusów z kelnerami to reszta nie wygrała meczu. Peru dwa mecze i do domu, Argentyna dziś druga kompromitacja, Kolumbia w łeb z Japonią, Brazylia remis z Szwajcarami.
Druga reguła to fatalna postawa drużyn afrykańskich. Przegrały wszystkie swoje mecze po za jedną wygraną Senegalu ale nie szło nie przegrać ale też nic nie pokazali to nasze gwiazdorki się skompromitowały.....
Trzeci wniosek to drużyny grają strasznie minimalistycznie, żaden faworyt po za Belgią nie wygrał żadnego meczu więcej niż jednym golem, wiec nie warto grać ujemne handi.
Ogólnie szykuje się mundial niespodzianek, Argentyna na wylocie, następni w kolejce Niemcy. Najlepiej póki co pokazują się Chorwaci, w końcu ten potencjał gwiazd zaczyna być kolektywem, grają świetnie z tyłu i skutecznie z przodu, mogą zajść daleko, powtórka z 98 bardzo możliwa a może i coś więcej ????
Zobaczymy jeszcze co pokaże Belgia?
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Ale ty mieszasz różne okresy czasu i różne rozgrywki. Jak możesz pisać o meczu z Arabią na który wyszli na stojąco + roszady w składzie i jak możesz pisać o meczu z Polską, który odbył się 11.10.2014 r (!), a więc 4 lata temu i to był mecz eliminacyjny do ME, a nie mecz o życie. Na przykładzie Arabii widać jak &quot;silni&quot; byli w sparringach i jak słabi są na MŚ. Z kolei Rosja niby &quot;słaba&quot; w sparringach gra jak z bajki.
Ja oglądałem i mecz Szwecji z Koreą i mecz Niemiec z Meksykiem jak wszystkie inne mecze na mundialu i Niemcy moim zdaniem rozjadą Szwecję. Z Meksykiem wcale nie zagrali słabo, po prostu Meksyk miał furę szczęścia. Równie dobrze wczoraj Iran lub/i Maroko mogło strzelić pierwszą bramkę i była by znowu sensacja bo np. Hiszpania by miała małe szanse na wyjście... To spotkało Niemcy... Teraz mają Szwecję, która całym zespołem gra defensywnie, ale Niemcy strzałami zza pola karnego będą umieli to rozbić. Szukam betu, że Niemcy strzelą zza pola karnego w tym meczu. I czysty win na Niemcy jak najbardziej do gry ! Do tego Szwecja ma już 3pkt więc dla niej to nie jest mecz o życie w przeciwieństwie np do nas gdzie mamy Kolumbię, która również gra mecz o życie.
I nie wiem dlaczego osobiście byś chciał aby tak się stało, ale to nie ma żadnego związku z typowaniem.
Żebyście się jeszcze nie zdziwili jak Niemcy wyjdą z 1 miejsca bo Meksyk może nie dać rady Szwecji bo wpadają na pole karne, żyją z kontr, ale nie umieją grać w ataku pozycyjnym, a Szwecja się ładnie zastawia.
Nie bądź śmieszny.. jak Niemcy nie byli w stanie zagrozic porzadnie Meksykanom to niby maja Szwedom nastrzelac ? Szwedzi maja o niebo lepsza defensywe od Meksyku a i na ten moment od Niemców też a chcialbym Ci przypomniec , ze oni wcale atakowac nie musza i wystarczy , ze zagraja na 0-0 tak jak w barażach z Wlochami. Remis i maja 4 pkt , Meksyk ogrywa Koreancow i w ostatniej kolejce Meyksyk ze Szwecja wiec jestem pewien na milion % , ze poszli by na uklad i zremisowali by wywalic Szwabow. Niemcy graja bez pomysłu , nie ma tam nikogo kto.mógłby blysnac i i ruszyć skrzydlem bo Sane zostal w domu ???? . Ja grubiej atakuje, ze Meksyk i Szwecja wyjda z grupy .
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Można już wysnuć pierwsze wnioski, z odbytych meczy, mamy półmetek rywalizacji. Rosyjski klimat ewidentnie nie służy zespołom z Ameryki Południowej. Po za dwoma wymęczonymi wygranymi Urusów z kelnerami to reszta nie wygrała meczu. Peru dwa mecze i do domu, Argentyna dziś druga kompromitacja, Kolumbia w łeb z Japonią, Brazylia remis z Szwajcarami.
Druga reguła to fatalna postawa drużyn afrykańskich. Przegrały wszystkie swoje mecze po za jedną wygraną Senegalu ale nie szło nie przegrać ale też nic nie pokazali to nasze gwiazdorki się skompromitowały.....
Trzeci wniosek to drużyny grają strasznie minimalistycznie, żaden faworyt po za Belgią nie wygrał żadnego meczu więcej niż jednym golem, wiec nie warto grać ujemne handi.
Ogólnie szykuje się mundial niespodzianek, Argentyna na wylocie, następni w kolejce Niemcy. Najlepiej póki co pokazują się Chorwaci, w końcu ten potencjał gwiazd zaczyna być kolektywem, grają świetnie z tyłu i skutecznie z przodu, mogą zajść daleko, powtórka z 98 bardzo możliwa a może i coś więcej ????
Zobaczymy jeszcze co pokaże Belgia?
Masz rację , dla mnie Niemcy leca tak jak Argentyna . Francja maksymalnie ćwierćfinał , Hiszpania może wysoko zajść bo pomimo meczarni z Iranem to każdy wie jak niewygodnie gra sie z takimi drużynami. W meczu z Portugalią byli o niebo lepsi. Belgii bym narazie nie ocenial bo grali z druzyna , ktora juz przed mundialem dostała latke najsłabszej ekipy , która sie zakwalifikowała. Anglia nieźle wyglada w defensywie ale raczej zawiodą jak co 4lata. Uwazam , ze Chorwaci moga byc nawet w finale , drabinka sprzyja, ale nie ocenial bym tak wcześnie Brazylii, oni nadal sa faworytem i jestem pewien , ze polfinal to minimum , a pojde nawrt krok dalej i spokojnie moglbym bardzo mocno pograć , ze będą w finale . Z reszty drużyn ,ktore według mnie nie dojda do najlepszej czworki to na pewno : Francja o której juz wspomniałem(chyba , ze naorawde bedzie im.drabinka sprzyjać ), Portugalia , Urugwaj, Niemcy (odpadna w grupie , tak czuje).
Ogólnie w półfinałach widze ( nie wiadomo kto z kim zagra wiec wymienie wiecej drużyn)
Chorwacja / Hiszpania ( bardzo prawdopdobne , ze taki bedzie ćwierćfinał )
Anglia / Belgia
Brazylia
I ktos z czworki : Urugwaj , Portugalia , Francja , czy Islandia jeśli awansuje . Jest duze prawdopodobieństwo , ze ktoa z nich zagra w półfinale bo tak wyglada drabinka .
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nie bądź śmieszny.. jak Niemcy nie byli w stanie zagrozic porzadnie Meksykanom to niby maja Szwedom nastrzelac ? Szwedzi maja o niebo lepsza defensywe od Meksyku a i na ten moment od Niemców też a chcialbym Ci przypomniec , ze oni wcale atakowac nie musza i wystarczy , ze zagraja na 0-0 tak jak w barażach z Wlochami. Remis i maja 4 pkt , Meksyk ogrywa Koreancow i w ostatniej kolejce Meyksyk ze Szwecja wiec jestem pewien na milion % , ze poszli by na uklad i zremisowali by wywalic Szwabow. Niemcy graja bez pomysłu , nie ma tam nikogo kto.mógłby blysnac i i ruszyć skrzydlem bo Sane zostal w domu ???? . Ja grubiej atakuje, ze Meksyk i Szwecja wyjda z grupy .
Oglądałeś cały mecz Szwecja - Korea ? Słabiutka Korea była w stanie stworzyć sobie wiele sytuacji, ale nie mieli wystarczającej jakości żeby strzelić zza pola karnego, a na 20 metrze Szwecja umiejętnie to pacyfikowała. I Szwecja wygrała minimalnie po karnym 1:0. Niemcy mają w sobie zawodników świetnie strzelających zza pola karnego i to jest dla nich mecz o wszystko. W meczu z Meksykiem mieli mnóstwo sytuacji i wielkiego pecha bo albo piłka trafiała w poprzeczkę albo minimalnie mijała bramkę. Tam równie dobrze mogło być 4:1 dla Niemiec i dzisiaj by wszyscy się zachwycali Niemcami... Ja gram grubo na Niemcy w meczu ze Szwecją, a ty zagraj grubo na to, że Meksyk i Szwecja wyjdą z grupy... Jeden z nas będzie płakał...
Nie zdziwię się jak Niemcy rozjadą Szwecję i to wysoko. Podejrzewam, że taka myśl zrodziła ci się po wczorajszym meczu Argentyny tylko poziom Szwecji a Chorwacji to dwa różne światy. Szwecja jest najsłabszym z krajów skandynawskich które są na mundialu.
 
Do góry Bottom