>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wokół Mundialu - dyskusje ogólne o składach, informacje, pytania...

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Orientuje się może ktoś co do dzisiejszego składu Argentyny? Najbardziej interesuje mnie tu linia obrony. Maradona mówił może coś na ten temat?
W Argentyńskich portalach taki oto skład się przejawia :

ARGENTINA:
Sergio Romero; Nicolás Ottamendi, Nicolás Burdisso, Martín Demichelis, Clemente Rodríguez; Maxi Rodríguez, Juan Sebastián Verón, Mario Bolatti; Sergio Agüero, Lionel Messi y Diego Milito. Od razu podam też Greków.
GRECIA: Alexandros Tzorvas; Sotirios Kyrgiakos, Loukas Vyntra, Avraam Papadopoulos, Vassilis Torosidis; Alexandros Tziolis, Sokratis Papastathopoulos, Costas Katsouranis; Giorgos Karagounis, Fanis Gekas y Dimitris Salpingidis.
 
U 2

ufo21

Użytkownik
Mam pytanie odnoście kryteriów awansu z grupy jak drużyny mają tyle samo punktów to co się później bierze pod uwagę?? strzelone bramki? oraz co jeśli będą mieć taki sam bilans bramkowy i tyle samo punktów??
 
K 0

krakk

Użytkownik
Mam pytanie odnoście kryteriów awansu z grupy jak drużyny mają tyle samo punktów to co się później bierze pod uwagę?? strzelone bramki? oraz co jeśli będą mieć taki sam bilans bramkowy i tyle samo punktów??
Punkty, bilans bramkowy, a potem są brane pod uwagę bramki strzelone w przypadku tego samego bilansu, jeśli to jest nadal takie samo to wtedy mecze bezpośrednie, a w ostateczności może nawet dojść do losowania
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Mam pytanie odnoście kryteriów awansu z grupy jak drużyny mają tyle samo punktów to co się później bierze pod uwagę?? strzelone bramki? oraz co jeśli będą mieć taki sam bilans bramkowy i tyle samo punktów??
W pierwszej kolejności stosunek bramek.
Jeżeli on będzie identyczny to zespół z większą ilością bramek strzelonych.
Jeżeli to będzie identyczne to wynik bezpośredniego meczu między zainteresowanymi.
Jeśli na boisku był remis w tym meczu to wtedy decyduje losowanie.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
sędziowanie na tym mundialu to jakaś rzeźnia... Ciągle jakieś cuda wyprawiają panowie z gwizdkami... już nie mogłem się opanować i nie napisać o tym... wczoraj krew mnie zalewała jak patrzyłem na tego japońca..dziś kolejny idiota (mowa o sędzim w meczu RPA), wcześniej wypaczony wynik USA, a jeszcze wcześniej inne śmieszne mniej lub bardziej gwizdki.
oh bardzo dobre słowo : degrengolada ... ???? to nie przystoi na mundialu !!! ale jednak Fifa to jedna wielka mafia pod nazwa wielkiej piłkarskiej ogólnoświatowej organizacji... PZPN to przy tym pikuś... albo sędziowie będą wybierani najlepsi a nie z Wysp Zielonego Przylądka, Czadu, Kambodży... po prostu brak mi słów...
czy ktoś inaczej to widzi ?... czy może ja jestem nieobiektywny ?
 
brat-boom 0

brat-boom

Użytkownik
Jeśli dla was walenie przeciwnika z łokcia nie zasługuje na czerwień albo nawet na żółtą kartkę (przykład Kaki) to nie wiem co trzeba zrobić żeby taką kare otrzymać.
 
maciek1530 0

maciek1530

Użytkownik
Jeśli dla was walenie przeciwnika z łokcia nie zasługuje na czerwień albo nawet na żółtą kartkę (przykład Kaki) to nie wiem co trzeba zrobić żeby taką kare otrzymać.
Wg mnie, sędziowie karzą zbyt surowie. Wystarczyłyby w tych przypadkach żółte kartki.
 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
Ten Szwajcar ostro łapami machał i dziabnął aż dwóch Chilijczyków, więc jego nie żałuję, ale kartka dla Kaki moim zdaniem niesłuszna. Kaka tylko zastawiał piłkę i wystawił rękę. Zawodnik WKS nie dość że nabiegł na niego to jeszcze po gwizdku perfidnie trzymał się za twarz mimo że hipotetyczny cios padł na tułów.
 
brat-boom 0

brat-boom

Użytkownik
ale kartka dla Kaki moim zdaniem niesłuszna. Kaka tylko zastawiał piłkę i wystawił rękę
Tak? no to zobacz: http://www.youtube.com/watch?v=nH7B6GnOdCI&amp;amp;feature=related , wystawił rękę? przecież to jest ewidentne uderzenie łokciem , zawodnik WKS co prawda przy symulował z tą twarzą ale na żółtą kartkę się to jak najbardziej kwalifikowało.
Nie wiem też gdzie ty widzisz piłke w tej akcji , bo jak dla mnie to do piłki to Kaka miał daleko.
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
faul Kaki nie byl napewno taki zeby powalic rywala, wiec zagral aktorsko i karte dostal
ja tam juz widze piekne kursy na urugwaj i usa i trzeba bedzie je wziasc ????
 
maciek1530 0

maciek1530

Użytkownik
W półfinale mistrzostw będzie ktoś z czwórki: Urugwaj, Korea, USA, albo Ghana!
Do tego już w 1/8 szlagier Niemcy - Anglia, bardzo prawdopodobne, że też Holandia - Włochy!
Zaczynają się emocje! I to ma być nudny mundial :grin: ?
Cóż, skoro Włosi nie potrafią wygrać z Nową Zelandią to mogą grać z Holandią. A jeszcze Niemcy Anglia będzie dobry mecz ????
Skoro faza grupowa była taka sobie i bez emocji, faza pucharowa zapowiada się świetnie :cool:
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Jak narazie mundial moze sie podobac bo nie ma tak ze faworyt zwycieza grupe z latwoscia. dzieje sie duzo ciekawych rzeczy jak np. mecz hiszpanii ze szwajcaria i dzieki temu mundial jest pelen emocji. osobiscie trzymam kciuki za holandie i niemcow.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
ANGLICY po tytuł Mistrza jadą ????

Urugwaj z Diego Forlanem do półfinału ! ????
Ty tak na poważnie z tą Anglią ;)

W Anglii widać że potrzebna jest zmiana pokoleniowa; Nie zabranie Theo Walcotta na Mundial okazało się błędem kardynalnym; Fabio Capello podczas spotkań jest zbyt zdenerwowany, co świadczy o tym że sobie nie radzi; Gerrard jako kapitan nie potrafi pociągnąć za sobą reszty zespołu; Wayne Rooney cień samego siebie z przed kontuzji. W takiej sytuacji obawiam się że Anglicy długo nie pociągną tego wózka, zwłaszcza że w perspektywie mecz ze świetnie radzącymi sobie Niemcami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom