>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wokół Mundialu - dyskusje ogólne o składach, informacje, pytania...

Status
Zamknięty.
K 0

karaskov

Użytkownik
Jest to oczywiście tak, że oglądam wiekszośc meczy, ale każdy jeden którego akurat nie mogę obejrzeć jest ciekawy. Obecnie mam na myśli mecz Włochy- Słowacja. Mam teraz pytanie - czy wie ktoś gdzie można obejrzeć w internecie, bądź w TV retransmisję ?? Od razu mówię, że nie mam TVP Sport ani HD więc prosił bym o inne propozycje jeżeli to możliwe ^^
 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
przecież to jest ewidentne uderzenie łokciem , zawodnik WKS co prawda przy symulował z tą twarzą ale na żółtą kartkę się to jak najbardziej kwalifikowało.
Nie wiem też gdzie ty widzisz piłke w tej akcji , bo jak dla mnie to do piłki to Kaka miał daleko
Heh, Brat Boom, pierwsze pytanie powinno brzmieć po co tamten zawodnik WKS nabiegał Kace na plecy? Bo poza głupimi skojarzeniami żadnej przyczyny sensownej znaleźć nie mogę. Jedyne co zrobił Kaka to odepchnął go przedramieniem, reszta to już czyste Hollywood. No ale rozdanie oskarów dopiero za rok w marcu..

Gdyby takimi odepchnięciami można było nokautować rywali to Artur Barciś mógłby zostać nawet mistzrem świata wagi ciężkiej.
 
maciek1530 0

maciek1530

Użytkownik
Jest to oczywiście tak, że oglądam wiekszośc meczy, ale każdy jeden którego akurat nie mogę obejrzeć jest ciekawy. Obecnie mam na myśli mecz Włochy- Słowacja. Mam teraz pytanie - czy wie ktoś gdzie można obejrzeć w internecie, bądź w TV retransmisję ?? Od razu mówię, że nie mam TVP Sport ani HD więc prosił bym o inne propozycje jeżeli to możliwe ^^
http://sport.tvp.pl/ Na tej stronie dzisiaj bądź jutro powinni wrzucić pełny mecz. Na razie masz do obejrzenia tam bramki.
 
heroglif 0

heroglif

Użytkownik
Jest bardzo fajna stroka www.rojadirecta.com
mozesz tam znalezc praktycznie wszystko
Jest to oczywiście tak, że oglądam wiekszośc meczy, ale każdy jeden którego akurat nie mogę obejrzeć jest ciekawy. Obecnie mam na myśli mecz Włochy- Słowacja. Mam teraz pytanie - czy wie ktoś gdzie można obejrzeć w internecie, bądź w TV retransmisję ?? Od razu mówię, że nie mam TVP Sport ani HD więc prosił bym o inne propozycje jeżeli to możliwe ^^
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Moim zdaniem faworytem mundialu jest holandia, ma juz ograna ekipe a poza tym w skladzie gwiazde ubieglego sezonu robbena. to musi w koncu cos dac. mimo tego ze ciagle sa w gronie faworytow to jak narazie im nie wychodzi wiec teraz ten czas musi nadejsc
 
T 0

tequilla

Użytkownik
To są najsłabsze mistrzostwa dla Europy ever. ( może nie licząc tych w 1930) na razie awansowały tylko 4 europejskie zespoły, mają szansę jeszcze trzy, ale nawet wówczas będzie to jedynie siedem drużyn z szesnastu w następnej rundzie. Do tej pory, poza 1930 nie zdarzyło się, żeby po fazie grupowej zespołów z Europy było mniej, niż połowa.
Marzy mi się finał Argentyna - Brazylia.
 
lamerte 0

lamerte

Użytkownik
No ciekawe. W 1/8:
-6 zespołów z Europy
-5 z Ameryki Płd
-2 z Ameryki Płn
- 2 z Azji
- 1 z Afryki

Patrząc na drabinkę wydaje mi się, że to właśnie Ameryka Płd zdominuje mistrzostwa.
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
3 NAJWIĘKSZE ROZCZAROWANIA MISTRZOSTW ŚWIATA 2010
MESSI
RONALDO
ROONEY
( kolejność losowa )​
podpisuję się pod tym w 100%. Argentyna sporo bramek przecież strzeliła, Messi żadnego gola, a i chyba żadnej asysty, co zresztą nie jest dziwne, bo wielki Leo nie potrafi normalnie wymienić kilku podań. Dodałbym do tego jeszcze Maradonę, oraz parę z Chelsea Terry-Lampard, która była właściwie najsłabszym ogniwem swego zespołu i moim zdaniem, szczególnie Terry, raz po raz się kompromitował.
 
wujo 360

wujo

Użytkownik
Messi zagrał dobry turniej ale nie miał wsparcia w kolegach z zespołu. Jeżeli oceniacie grę zawodnika po strzelonych bramkach to pzdr
Rooney jako napastnik miał strzelać... ale Anglia grała totalną klapę i nie miał sytuacji wypracowanych od kolegów aby móc pokazać swoją siłę.
Ronaldo - fakt niewidoczny.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Messi zagrał dobry turniej ale nie miał wsparcia w kolegach z zespołu. Jeżeli oceniacie grę zawodnika po strzelonych bramkach to pzdr
Rooney jako napastnik miał strzelać... ale Anglia grała totalną klapę i nie miał sytuacji wypracowanych od kolegów aby móc pokazać swoją siłę.
Ronaldo - fakt niewidoczny.
Czekałem tylko na usprawiedliwienia Messiego że nie miał wsparcia w drużynach. Jeżeli ty oceniasz po tym jak podał kilka razy, postrzelał i bronili bramkarze oraz zrobił kilka rajdów to na prawdę znawca z Ciebie przedni. Od Messiego oczekiwano bramek, bo to on został królem strzelców La Liga, Ligi Mistrzów oraz najlepszym snajperem Europy a pytam się ile bramek strzelił ? Jak nie miał wsparcia piłkarzy, chłopie to co on jest Bogiem, może jeszcze mieli stawać na boisku wycierać mu pot, a jak trzeba wiązać buty.
Higuain mimo krótkiego stażu w reprezentacji nie zawiódł 4 bramki, Tevez może nie zagrał najlepiej ale również swoje dołożył, a co Messi dołożył ? Nie wypracował wszystkich bramek, coś dołożył ale to on zawiódł i dla mnie jest wielkim rozczarowaniem.
Co do Rooneya się zgadzam, ale nie zmienia to faktu że również zawiódł ale tu cała jego drużyna zawiodła od początku do końca.
Co do Ronaldo to tu dopiero koleś nie miał wsparcia w kolegach. Messi miał do pomocy Teveza czy Higuaina. A pytam się kogo miał Ronaldo ? Liedsona, Almeide czy może Sabrose ? Bez jaj to nie są piłkarze światowej klasy może oprócz tego ostatniego. Więc gdzie on miał wsparcie ? Z resztą jako jedyny z tej trójki strzelił bramkę.
 
pokeromaniak 8

pokeromaniak

Użytkownik
Hahaha, weź się nie ośmieszaj... Higuain? Oglądałem mecze? Widziałeś te bramki? Przecież to setki same były. Kto podawał Higuainowi? Messi. Znafca.
 
wujo 360

wujo

Użytkownik
Po prostu coolmen7 oglądałeś inne mistrzostwa albo tylko śledziłeś wyniki zamiast oglądać mecze Argentyny. Argentyńczycy nie wychodzili po prostu na pozycje... każdy tylko stał i czekał na piłkę i tak było przez całe mistrzostwa... Messi w wielu przypadkach próbował ciężar wziąść na siebie i po wielu jego akcjach/strzałach/podaniach padały bramki. Jeżeli widział, że nie ma kto rozegrać a Veron siedzi na ławce to co miał stać i czekać 90 min aż dostanie piłkę? Królem strzelców był, bo w fcb ma z kim grać. Widział, że grają klape to sam cofał się na połowę żeby coś sklecić. Jedyne w czym Ronaldo był lepszy w RPA od Messiego to w ilości żelu nakładanego na włosy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom