>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

(Women) Australian Open 2018 - turniej główny (15.01-28.01.2018)

Status
Zamknięty.
V 0

vilan

Użytkownik
Idzie ktoś dzisiaj w kierunku młodej Kostjuk? ???? Młoda, ambitna Ukrainka nieźle zaprezentowała się w poprzedniej rundzie wygrywając z Rogowską w dwóch setach. Svitolina wygrała 2:1 po comebacku z Siniakovą. Wiadomo Svitolina to już wyższa półka ale kurs na zwycięstwo młodej zachęcający bo ~10, dużo pewniejsze handi +1,5 seta za 4,10 a można też pograć +8,5 gema w strone młodej do jakiegoś dubelka za 1,30 a więc nawet w razie przegranej 6:2, 6:2 typ wchodzi. Co o tym myślicie?
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
No i co z tego, że Magda grała debla a ta odpoczywała?
Znów uparliscie się na jeden czynnik i brnięcie w niego.
Broń Boże nie hejtuje waszych analiz, ale...
Ja patrzę na to zupełnie pod innym kątem i mam inne przewidywania co do tego meczu.
Magda zagrała dwa mecze w singlu i raz debla. Debel trwał niecała godzinkę, a z Kasatkina mimo że pierwszy set dłuższy, to drugi był spacerkiem 30 min i po sprawie.
Lepiej zastanówcie się, że to Czeszka ma w nogach 6 spotkań, a 6 spotkań w tak krótkim odstępie czasu to ona nie grała dawno dawno.
Druga sprawa to nie przesadzajmy, że ona zmiotła wszystkie rywalki bo jestem pewien, że Magda też pokonałaby rywalki, które miała na swej drodze Denisa. Kto oglądał mecz Linette z Zhang Hobart ten wie, że pierwszy set spokojnie był do wygrania przez Polke. Nie odstawała poziomem i rownie dobrze to ona mogła tamte spotkanie wygrać. Zadecydowały jedną dwie kluczowe piłki , jak zawsze w tenisie. Wtedy nie udało się Magdzie, teraz udało się Allertovej. Cały tenis. Nie wygrała z nią 6:2,6:3 tylko po wyrównanym meczu. Na tym poziomie w profesjonalnym tenisie czasami dwie, trzy stykowe piłki decydują o secie, a nawet całym meczu -oczywiscie przy takich wyrównanych spotkaniach. I nie robiłbym tutaj ze Zhang wielkiej przeciwniczki bo widać po jej grze jak daleka jest od swojej formy.
Do brzegu...
Sądzę, że będzie to spotkanie na styku i jeśli tylko zdrowie pozwoli (ale skoro zdecydowała się na debla to chyba czuję się ok) to właśnie w typie na Magdę widzę duże value. Tenis to sport piękny jak i nieprzewidywalny. 2.32 na Polke? Biorę to z pocalowaniem ręki. A kto miał rację to zobaczymy po meczu ????
LINETTE, MAGDA @2.32
 
B 167

borys30

Użytkownik
Idzie ktoś dzisiaj w kierunku młodej Kostjuk? ???? Młoda, ambitna Ukrainka nieźle zaprezentowała się w poprzedniej rundzie wygrywając z Rogowską w dwóch setach. Svitolina wygrała 2:1 po comebacku z Siniakovą. Wiadomo Svitolina to już wyższa półka ale kurs na zwycięstwo młodej zachęcający bo ~10, dużo pewniejsze handi +1,5 seta za 4,10 a można też pograć +8,5 gema w strone młodej do jakiegoś dubelka za 1,30 a więc nawet w razie przegranej 6:2, 6:2 typ wchodzi. Co o tym myślicie?
ludzie pewnie mnie zlinczują za takie podejście ale ja to widzę tak
1) Kostjuk wyniki dobre ( az za dobre )
2) nie oszukujmy się Siniakova jedna z kilku faworytek do wygrania AO
3) obie Ukrainki krzywdy sobie zrobić nie będą chciały
mecz skończy się niby po walce ale jednak tak by nie zmęczyć za bardzo Eliny a żeby młoda mogła pokazać się jeszcze trochę światu ...
upatruje tutaj czegoś ok 6-3 x2 na korzyść Svitoliny
jak bym miał grać osobiście to pograł bym hc+6/7 na młodą kursy ok @1.5
niestety skończylo się 2x 6-2 ????
 
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Kto nie podchodzi poważnie do turniejów wielkoszlemowych?
Może źle to ująłem, miałem na myśli, iż część zawodników nie potrafi przygotować najlepszej formy na turnieje wielkoszlemowe np. nasza Aga czy Wawrinka. Jeśli gościu jest chory lub po operacji to po prostu szlifuje formę i dba o zdrowie. Nasza Aga nie powiem ile to razy w turniejach poprzedzających szlemy robiła nam wielką nadzieję na wygranie jednego z nich a później zazwyczaj 3 łatwe rundy a później oklep od zawodniczki z czołówki rankingu. Wawrinka przyjechał zagrać 2 mecze i drugi puścił zupełnie. Zawodnikiem jest wielkiej klasy, ale ile niektóre rzeczy nie wypadają po prostu zawodnikowi tego pokroju. Tym bardziej, że turniej jest ciężki i łatwo o odnowienie kontuzji. Chorwatki ogólnie mi zaimponowały poprzednim sezonem Lucic-Baroni, Martić, Konjuh potrafiły fajnie się ogarniać na niektóre szlemy i liczę, iż teraz będzie podobnie z Martić.
 
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
No i co z tego, że Magda grała debla a ta odpoczywała?
Znów uparliscie się na jeden czynnik i brnięcie w niego.
Broń Boże nie hejtuje waszych analiz, ale...
Ja patrzę na to zupełnie pod innym kątem i mam inne przewidywania co do tego meczu.
Magda zagrała dwa mecze w singlu i ra
Tak ale Allertova nie grała tych spotkań po 1 h 40 m chociaż faktycznie jest ich o 3 więcej (5 spotkań w nogach a nie 6), bo debel to zupełnie inna gra i inny wysiłek.Poprzedni mecz to raczej Kasatkina przegrała a nie Magda wygrała. Musiałem wyjść do pracy przy stanie 4:2 w tie breaku i wydawało mi się, że już w tym momencie jest po meczu tzn. że Linette skreczuje. Kasatkina mając zawodniczkę kontuzjowaną i kulejącą cały czas grała na nią nie próbowała skrótów nic zupełnie nic co mogłoby wpłynąć negatywnie na Linette. Magda faktycznie grała bardzo odważnie nie doprowadzając do długich wymian, ale widziałem kilkukrotnie Kasatkinę w dużo lepszej formie. Jest młodą zawodniczką i jeszcze chyba psychika nastolatki niestety. Miała podwójne błędy serwisowe z tego co widziałem jeden raz w bardzo istotnym momencie meczu, w sumie 5 podwójnych błędów na 46 podań trochę sporo. Drugi serwis KAsatkiny też nie powalał. Na mój gust w tym spotkaniu Kasatkina zagrała bardzo słabo m.in.taktycznie, tak jak mówię mecz miała wygrany. Allertova będzie trudniejszą przeciwniczką. Ze Zhang zagrała dobre spotkanie. Na 53 podania 1 podwójny błąd, dobry drugi serwis, 30 zagrań kończących. Jest w lepszej dyspozycji niż w ostatnim spotkaniu Kasatkina i Allertova będzie trudniejszym rywalem, nawet jeśli Linette będzie w pełni zdrowa.
 
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
ludzie pewnie mnie zlinczują za takie podejście ale ja to widzę tak
1) Kostjuk wyniki dobre ( az za dobre )
2) nie oszukujmy się Siniakova jedna z kilku faworytek do wygrania AO
3) obie Ukraink
Switolina od poprzedniego roku forma życia. Nie ma rozprawiać o tym meczu. Wygra go łatwo i tyle. Piszę odnośnie Siniakovej. Odpadła już, ale po walce. Dziewczyna ma serce do walki. Widziałem ją kilka sezonów temu na turnieju w Pradze, gdzie przebijała się do 100 w rankingu. Zrobiła na mnie duże wrażenie. Może umiejętności jeszcze wtedy nie miała, ale wolę walki wielką jakby Radwańska taką miała chociaż w 50%.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Switolina od poprzedniego roku forma życia. Nie ma rozprawiać o tym meczu. Wygra go łatwo i tyle. Piszę odnośnie Siniakovej. Odpadła już, ale po walce. Dziewczyna ma serce do walki. Widziałem ją kilka sezonów temu na turnieju w Pradze, gdzie przebijała się do 100 w rankingu. Zrobiła na mnie duże wrażenie. Może umiejętności jeszcze wtedy nie miała, ale wolę walki wielką jakby Radwańska taką miała chociaż w 50%.
Odmowic woli walki Siniakovej nie trzeba, gra bardzo mocno.. ale jej minusem jest to,ze jej tenis bazuje tylko na mocnych petardach, jak w jakims dniu jej nie wchodza bomby to jest koniec.. nie ma planu B.. musi nauczyc sie regularnosci , planowania akcji itd..
 
supermariobros 358

supermariobros

Użytkownik
Ja tam widzę jutro rano Caroline Wozniacki na kolanach
Kiki Bertens - Caroline Wozniacki
Typ #1: Kiki Bertens + 4.50 gema
@ 2.54 / za 7j

Typ #2: Kiki Bertens wygra
@ 5.17 / za 3j

Pinnacle
Widziałem Karolinke na tegorocznym AO i ona nie potrafi tutaj grać swego najlepszego tenisa. Warunki są raczej pod te bardziej ofensywne zawodniczki. Z Buzanescu traciła własne podanie i była taka jakby bezradna, bez kontroli. Więcej pomogła rywalka raczej. Wozniackiej jak wspomniałem ciężko się gra, nie ma tego pewnego trzymania piłki w korcie, jak i ciężko przejąć inicjatywę, ustawić akcje od samego początku. Robiła to na hali w poprzednim sezonie, jednak tu tego nie zobaczymy.
Kiki Bertens może bez problemu przycisnąć rywalkę i ustawiać grę na korcie od pierwszej piłki. Jak nie wygra, to będzie blisko wygranej. Liczę na minimum dwa zacięte sety. Bertens nie kalkuluje i nie będzie wstrzymywac ręki. Ma dobre czucie na returnie i gra pewnie winnery, przy czym dobrze zamyka uderzenie. Serwis też dobrze działa, daje przewagę sytuacyjną aby wejść w kort. Taka Kiki jest groźna dla każdego. To ona ma przewagę siły nad rywalką i to jest recepta na sukces dla Bertens w tym starciu.

I jeszcze taki kuponik Bertens mi kończy . Dwa zdarzenia NBA na ✅ , więc Kiki musi to wygrać ...
 
W 49

whitejaguar

Użytkownik
No i co z tego, że Magda grała debla a ta odpoczywała?
Znów uparliscie się na jeden czynnik i brnięcie w niego.
Broń Boże nie hejtuje waszych analiz, ale...
Ja patrzę na to zupełnie pod innym kątem i mam inne przewidywania co do tego meczu.
Magda zagrała dwa mecze w singlu i raz debla. Debel trwał niecała godzinkę, a z Kasatkina mimo że pierwszy set dłuższy, to drugi był spacerkiem 30 min i po sprawie.
Lepiej zastanówcie się, że to Czeszka ma w nogach 6 spotkań, a 6 spotkań w tak krótkim odstępie czasu to ona nie grała dawno dawno.
Druga sprawa to nie przesadzajmy, że ona zmiotła wszystkie rywalki bo jestem pewien, że Magda też pokonałaby rywalki, które miała na swej drodze Denisa. Kto oglądał mecz Linette z Zhang Hobart ten wie, że pierwszy set spokojnie był do wygrania przez Polke. Nie odstawała poziomem i rownie dobrze to ona mogła tamte spotkanie wygrać. Zadecydowały jedną dwie kluczowe piłki , jak zawsze w tenisie. Wtedy nie udało się Magdzie, teraz udało się Allertovej. Cały tenis. Nie wygrała z nią 6:2,6:3 tylko po wyrównanym meczu. Na tym poziomie w profesjonalnym tenisie czasami dwie, trzy stykowe piłki decydują o secie, a nawet całym meczu -oczywiscie przy takich wyrównanych spotkaniach. I nie robiłbym tutaj ze Zhang wielkiej przeciwniczki bo widać po jej grze jak daleka jest od swojej formy.
Do brzegu...
Sądzę, że będzie to spotkanie na styku i jeśli tylko zdrowie pozwoli (ale skoro zdecydowała się na debla to chyba czuję się ok) to właśnie w typie na Magdę widzę duże value. Tenis to sport piękny jak i nieprzewidywalny. 2.32 na Polke? Biorę to z pocalowaniem ręki. A kto miał rację to zobaczymy po meczu ????
LINETTE, MAGDA @2.32
Czepiasz się cudzych analiz, to ja też się przyczepię się do Twojej, napisałeś sporo a tak naprawdę nic. Podałeś zaledwie 1 argument, czyli taki ze Allertova ma 6 rozegranych spotkań na turnieju, który tak na dobrą sprawę znosi się, z kontuzją i deblem Linette. Poza tym 0 wartości merytorycznej, piszesz że to value, ale co sprawi, że Magda wygra - jaki elementami ma górować nad przeciwniczką ? Czytając tą analizę, absolutnie niczego nie dowiedziałem się na temat stylu zawodniczek, czy też jak prezentowały się w poprzednich rundach w ujęciu statystycznym.
 
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
No i co z tego, że Magda grała debla a ta odpoczywała?
Znów uparliscie się na jeden czynnik i brnięcie w niego.
Broń Boże nie hejtuje waszych analiz, ale...
Ja patrzę na to zupełnie pod innym kątem i mam inne przewidywania co do tego meczu.
Magda zagrała dwa mecze w singlu i raz debla. Debel trwał niecała godzinkę, a z Kasatkina mimo że pierwszy set dłuższy, to drugi był spa
Qarny czepialski jest ale ogarnia dobre typy. Nie chcę się czepiać, ale chyba za dużo analizuje co tutaj jest pisane. Jak podałeś typ na Rybarikovą było ok naprawdę bardzo fajny mecz do grania i po dobrym kursie (nie zagrałem). Grałem podobnie jak Qarny na Babos wbrew temu co widziałem w Hobart, gdzie przegrała po parodii, a nie meczu z Curenko. Później Qarny zagrałeś przeciwko Osace z Wiesniną, logika wskazuje że Wiesnina powinna ten mecz ogarnąć. Ja wiem, że chyba nigdy nie zagram przeciwko Osace tej nieprzewidywalnej zawodniczce. Następny mecz ma z Barty, ale po tym kursie nie do grania na Australijkę. Skłaniam się raczej ku hc w stronę Osaki. Ogólnie OK tylko za dużo czepialstwa, wiadomo czasami człowiek podaje typ i gra bez wnikliwej analizy. W takich dyscyplinach jak tenis, skoki narciarskie, biathlon i inne dyscypliny indywidualne głębokie analizy często się nie sprawdzają. W skokach powieje, w biathlonie ręka zadrży, w tenisie bardzo ważna jest taktyka danego zawodnika na sezon i cele jakie chce osiągnąć. Przykład nasz Janowicz, wielu z nas będzie go grało a co on chce osiągnąć ? Nie wiem awans do TOP 100 powinien już to osiągnąć w poprzednim sezonie. Myślę, iż teraz po AO przymierzy się do jakiegoś turnieju ATP i tam można go pograć. Jeśli czegoś nie osiągnie do Wimbledonu to raczej już nic nie osiągnie wielkiego, a stać go na zdecydowanie więcej.
Wracając do turnieju szukam dobrych kursów na zwycięstwo Svitoliny w całym turnieju. Jestem pod wrażeniem jej gry już od poprzedniego sezonu, widzę że fortuna ma na zwycięstwo jej na French Open - 11, USOpen - 15, Wimbledon - 20. Obecny sezon będzie raczej bez wyraźnej dominacji jednej lub kilku zawodniczek. Serena, Woźniacka, Azarenka raczej nie poszaleją - jest więc szansa dla młodej Ukrainki, która niedługo zaatakuje czołówkę listy rankingowej. Polecam granie jej jako finalistki lub zwyciężczyni całego turnieju. Kursy podam jak pojawią się po zakończeniu dnia w Australii. Czekam też na kursy od Waszych bukmacherów.
 
mn712 17

mn712

Użytkownik
1. Hsieh - Radwańska
Typ: Hsieh wygra 1. set
Kurs: 2.70
Radwańska gra znośnie w tym turnieju, ale długo wchodzi w mecz. Pierwsze dwa spotkania rozpoczęła od przegranego 2:6 seta. Panie grały kiedyś ze sobą, ale było to dawno i nijak ma się do dzisiejszej formy obu zawodniczek. Hsieh zaimponowała zwycięstwem nad Muguruzą odprawiając ją w dwóch setach. Jest w dobrej formie i na pewno pełna pewności siebie po takim zwycięstwie. Ponadto jak na swoje warunki fizyczne ma mocne uderzenie. A Aga jak to ona, różnie bywa. Dla mnie zdarzenie warte jak najbardziej zagrania po takim kursie. Mimo wszystko uważam, że po przegranym pierwszym secie Radwańska znów wróci i awansuje do kolejnej rundy. Jak będzie, przekonamy się po zakończeniu spotkania.
2. Sasnovich - Garcia
Typ: over 9,5 gema w 1. secie
Kurs: 1.98
Krótko i na temat. Garcia jest faworytką tego spotkania, nie ma co ukrywać. Z meczu na mecz gra coraz lepiej, ale to jeszcze nie jest pełnia jej możliwości. Po drugiej stronie siatki Białorusinka lubiacą tę nawierzchnię i grająca bardzo dobry tenis. Spodziewam się jutro zaciętego meczu, gdzie obie panie mogą się połamać kilka razy, ale ostatecznie żadna nie zdominuje jakoś znacznie przeciwniczki w pierwszym secie. Garcia pierwsze dwa mecze turnieju pokryty over 9,5 (7:5 z Witthoeft i 6:7 z Vondrousovą). Sasnovich obie rywalki pokonała 6:3, ale na pewno nie były one zbliżone poziomem jakości do Francuzki. Dla mnie over 9,5 gema w 1. secie po takim kursie to dobre rozwiązanie. Oczywiście wszystko zweryfikuje kort.
3. Bogdan - Keys
Typ: Ana Bogdan wygra przynajmniej jednego seta
Kurs: 2.70
Kolejne spotkanie pań, kolejny zacięty pojedynek. Kursy według mają się nijak do tego co możemy ujrzeć na korcie. Dla Amerykanki to dopiero czwartego spotkanie w tym roku (porażka z Kontą przed AO i dwa zwycięstwie w Melbourne). Keys jak dotąd nie miała się jak wykazać z mocniejszą rywalką w tym turnieju. Ani drobniutka Wang, ani też Rosjanka Aleksandrova (która awansowała bardziej dzięki tragicznej grze Hercog niż dzięki sobie), nie stanowiły zbyt trudnych przeszkód. Rumunka ma już na rozkładzie wygraną z Mladenovic, której do dobrej formy daleko już od dawna oraz Putintsevą, z którą wygrała po trzech setach wracając do gry z 0:1. Ana może tu pomieszać szyki Keys i sprawić jej większe kłopoty niż miała w poprzednich rundach. Nie sądzę by miał się ten mecz zakończyć w dwóch setach i na pewno Rumunka powalczy o dalszą grę w tym turnieju, dlatego stawiam, że zdobędzie ona chociaż seta.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Qarny czepialski jest ale ogarnia dobre typy. Nie chcę się czepiać, ale chyba za dużo analizuje co tutaj jest pisane. Jak podałeś typ na Rybarikovą było ok naprawdę bardzo fajny mecz do grania i po dobrym kursie (nie zagrałem). Grałem podobnie jak Qarny na Babos wbrew temu co widziałem w Hobart, gdzie przegrała po parodii, a nie meczu z Curenko. Później Qarny zagrałeś przeciwko Osace z Wiesniną, logika wskazuje że Wiesnina powinna ten mecz ogarnąć. Ja wiem, że chyba nigdy nie zagram przeciwko Osace tej nieprzewidywalnej zawodniczce. Następny mecz ma z Barty, ale po tym kursie nie do grania na Australijkę. Skłaniam się raczej ku hc w stronę Osaki. Ogólnie OK tylko za dużo czepialstwa, wiadomo czasami człowiek podaje typ i gra bez wnikliwej analizy. W takich dyscyplinach jak tenis, skoki narciarskie, biathlon i inne dyscypliny indywidualne głębokie analizy często się nie sprawdzają. W skokach powieje, w biathlonie ręka zadrży, w tenisie bardzo ważna jest taktyka danego zawodnika na sezon i cele jakie chce osiągnąć. Przykład nasz Janowicz, wielu z nas będzie go grało a co on chce osiągnąć ? Nie wiem awans do TOP 100 powinien już to osiągnąć w poprzednim sezonie. Myślę, iż teraz po AO przymierzy się do jakiegoś turnieju ATP i tam można go pograć. Jeśli czegoś nie osiągnie do Wimbledonu to raczej już nic nie osiągnie wielkiego, a stać go na zdecydowanie więcej.
Wracając do turnieju szukam dobrych kursów na zwycięstwo Svitoliny w całym turnieju. Jestem pod wrażeniem jej gry już od poprzedniego sezonu, widzę że fortuna ma na zwycięstwo jej na French Open - 11, USOpen - 15, Wimbledon - 20. Obecny sezon będzie raczej bez wyraźnej dominacji jednej lub kilku zawodniczek. Serena, Woźniacka, Azarenka raczej nie poszaleją - jest więc szansa dla młodej Ukrainki, która niedługo zaatakuje czołówkę listy rankingowej. Polecam granie jej jako finalistki lub zwyciężczyni całego turnieju. Kursy podam jak pojawią się po zakończeniu dnia w Australii. Czekam też na kursy od Waszych bukmacherów.
Niestety, jak to mówią: nie zawsze jest niedziela ;)
A tak serio...
Bardzo nierówne te mecze, trochę jak rzut moneta.
Ja zastanawiałem się albo nad Linette albo Martic bo podobne kursy były na te dwa dogi i moim zdaniem, w obu przypadkach szansę były 50/50.
Jak wszędzie tak i w zakładach: trzeba mieć szczęście.
 
supermariobros 358

supermariobros

Użytkownik
Jednak Bertens nie ma czego szukać na Wielkich Szlemach. Tą Panią trzeba traktować jak np Andree Petkovic..
Kiki może coś ugrać, ale w kobiecych 250tkach na cegle. Nóżki, ręka, nic u niej nie pracuje ????
 
B 167

borys30

Użytkownik
Ktos gra Kerber czy omijacie?
mecz typowy 50/50 Szpara gra dość solidnie niezły serwis i wszystko na sile typowe dla niej raz wejdzie raz nie Kerber forma bardzo wysoka regularność solidna ale i meczy coraz więcej w nogach w tym sezonie tez musi w końcu przyjść słabszy moment ja bym odpuścił ew pograł coś w kierunku overa 20 gemów
 
B 167

borys30

Użytkownik
Radwanska - Hsieh typ 2 na hc +5,5 @1.6 ( fortuna ) ✅✅✅
nasza jak co roku jak co każdy wielki szlem ma nadzieje na zwycięstwo jednak z forma nie trafiła po raz kolejny na duży turniej ... 2 razy się uratowała z Pliskova i Tsurenko dziś już szczęścia może braknąć. Hsieh poza tym że serwis słaby to jest rywalka bardzo wymagającą dużo biega mało psuje a to dzięki błędą rywalek Polka przeszłą obie rundy zabezpieczenie się handi 5 gemami myślę że da spokojną szansę na ogranie buka ????
darmowa kasa ???? Nasza planowo 3 raz cudu nie osiągnęła
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Dokladnie mecz 50 na 50 tej Kerberowej,faworyt Kerber ale ruska tez bedzie kwiczec na korcie ze az co poniektorym dziadkom na korcie stanie wężyk ogrodowy ;)
A z typow zaryzykuje w:
Pera wygra seta ze Strycova 2.23 fortuna
Czemu nie ??
Pera gladko 2:0 z Konta. Strycova nie mowie ze przegra ale nie jest to zawodniczka, ktora gladko wygrywa mecze, w statach az 7 razy dawala szanse na breka rywalce. Osobiscie uwazam,ze Pera powinna zdobyc seta w meczu z Barbarą, ktora przeciez nie jest Sereną Williams ;) Pera czarny koń jak narazie i calkiem solidna gra .

 
supermariobros 358

supermariobros

Użytkownik
20.01, godz 05:30
Tenis, WTA Australian Open
Ashleigh Barty - Naomi Osaka
Typ: Naomi Osaka +3.00 gema ✅ ✅ ✅
Kurs: 2.27
Pinnacle
Stawka: 10j

Naomi Osaka 2:0 (6:4 6:2), przewaga +9.00 gema
Zysk: ✅ 12.70j


Miało pierw być czyste zwycięstwo Osaki @ 3.23, jednak ten kurs na handicap gemowy mnie satysfakcjonuje i daje pewien komfort oraz bezpieczeństwo, co nie oznacza że zakład jest już wygrany przed pierwszą piłką. Ash Barty gra teraz o wiele wcześniej, jej wcześniejsze gry byly ostatnimi grami na korcie, odbywały się grubo po 20:00 miejscowego czasu w Australii kiedy temperatura już tak nie dokucza. Teraz organizatorzy nie są już wstanie pomóc znowu własnej zawodniczce i Barty zmuszona jest grać w dużo mniej sprzyjających warunkach. A wiemy, że Australijka to krempa, niska zawodniczka która sprawia wrażenie bardzo ociężalej na korcie. Nie ma super warunków fizycznych, szybkości, lecz nadrabia to dobrą ręką i przyzwoitą pracą nóg (małe kroczki). Barty z trudami pokonała Sabalenke i Giorgi. Kolejna runda to znowu zawodniczka nastawiona na ofensywę i zapowiada się ponownie na zacięte spotkanie. Ashleigh musi pęknąć w końcu, ona zawsze przechodzi gorsze momenty, spóźnia się na nogach, zacina na serwisie, tyle że dotychczasowe rywalki nie potrafiły tego wykorzystać, a nie były gorsze (dominowały dużą część meczu wygrywając pierwszy set). Osaka podobnie nie będzie kalkulować jak jej poprzedniczki. Naomi ma więcej do zaoferowania od swych koleżanek. Jest to tenisistka, która jest nastawiona na ofensywę i robi to bardzo płynnie oraz naturalnie. Mimo młodego wieku potrafi przytrzymać wymianę i czekać na odpowiedni moment. Ona jak poczuje krew jest nie do zatrzymania i jakaś tam Barty nie jest tu żadnym zagrożeniem dla Naomi. Te płaskie uderzenia z końcowej linii to jest coś specjalnego w wykonaniu Osaki. Jest to przyszłość damskiego tenisa i duża satysfakcja dla oglądających. Może nie zakładam zwycięstwa Japonki, jednak liczę że nie będzie ustępować rywalce, a nawet powinna momentami bezwzględnie dominować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
reeisik 12,1K

reeisik

Użytkownik
Hsieh wygra pierwszego seta @2,46STS. Isia na tym turnieju cieżko wchodzi w każdy mecz. Potrzebuje zawsze przysłowiowy kubeł z wodą, aby się ocknąć i zacząć grać. Może taka jest taktyka, aby uśpić rywalkę i zadać ostateczny cios. Nie jest to nawet takie głupie. Duże prawdopodobieństwo, że jutro będzie tak samo. Kurs godny gry i polecam serdecznie ????
 
inkub1986. 343

inkub1986.

Użytkownik
20.01, godz 05:30
Tenis, WTA Australian Open
Ashleigh Barty - Naomi Osaka
Typ: Naomi Osaka +3.00 gema
Kurs: 2.27
Pinnacle
Stawka: 10j

Miało pierw być czyste zwycięstwo Osaki @ 3.23, jednak ten kurs na handicap gemowy mnie satysfakcjonuje i daje pewien komfort oraz bezpieczeństwo, co nie oznacza że zakład jest już wygrany przed pierwszą piłką. Ash Barty gra teraz o wiele wcześniej, jej wcześniejsze gry byly ostatnimi grami na korcie, odbywały się grubo po 20:00 miejscowego czasu w Australii kiedy temperatura już tak nie dokucza. Teraz organizatorzy nie są już wstanie pomóc znowu własnej zawodniczce i Barty zmuszona jest grać w dużo mniej sprzyjających warunkach. A wiemy, że Australijka to krempa, niska zawodniczka która sprawia wrażenie bardzo ociężalej na korcie. Nie ma super warunków fizycznych, szybkości, lecz nadrabia to dobrą ręką i przyzwoitą pracą nóg (małe kroczki). Barty z trudami pokonała Sabalenke i Giorgi. Kolejna runda to znowu zawodniczka nastawiona na ofensywę i zapowiada się ponownie na zacięte spotkanie. Ashleigh musi pęknąć w końcu, ona zawsze przechodzi gorsze momenty, spóźnia się na nogach, zacina na serwisie, tyle że dotychczasowe rywalki nie potrafiły tego wykorzystać, a nie były gorsze (dominowały dużą część meczu wygrywając pierwszy set). Osaka podobnie nie będzie kalkulować jak jej poprzedniczki. Naomi ma więcej do zaoferowania od swych koleżanek. Jest to tenisistka, która jest nastawiona na ofensywę i robi to bardzo płynnie oraz naturalnie. Mimo młodego wieku potrafi przytrzymać wymianę i czekać na odpowiedni moment. Ona jak poczuje krew jest nie do zatrzymania i jakaś tam Barty nie jest tu żadnym zagrożeniem dla Naomi. Te płaskie uderzenia z końcowej linii to jest coś specjalnego w wykonaniu Osaki. Jest to przyszłość damskiego tenisa i duża satysfakcja dla oglądających. Może nie zakładam zwycięstwa Japonki, jednak liczę że nie będzie ustępować rywalce, a nawet powinna momentami bezwzględnie dominować.
Nie chce tu zapeszyc, ale Australijce ide te zawody, ma tutaj po prostu szczescie, odradzalbym granie przeciwko niej w AO.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom