>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

(Women) Australian Open 2018 - turniej główny (15.01-28.01.2018)

Status
Zamknięty.
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
No niestety w końcówce II seta włączył się Wozniacki tkzw &quot;balon style&quot; i trzymała się tego do końca, a meczowa była na rakiecie ...
Tego właśnie się obawiałem i dlatego Pogralem na gemy. Osoboiscie spodziewałem się wygranego 1 seta przez Caroline 6-3 może 6-4 potem przegrana po walce i decydujący wygrany 6-1. Było podobnie tylko, że na odwrót ????
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Elise Mertens – Caroline Wozniacki
Pierwszą z półfinałowych par Australian Open stworzą nierozstawiona w turnieju Elise Mertens oraz wciąż czekająca na swój pierwszy wielkoszlemowy tytuł Caroline Wozniacki.
Elise Mertens jest niewątpliwie &quot;czarnym koniem&quot; turnieju. Według mnie może ona zajść jeszcze dalej, choć na pewno półfinał przed turniejem brałaby w ciemno. Belgijka prezentuje bardzo poukładany tenis, który nie tylko jest skuteczny, ale także ciekawy dla oka.
Mertens w tym sezonie prezentuje się wyśmienicie. W Hopman Cup wygrała 2 pojedynki, uległa tylko Kerber po 3-setowym pojedynku. Następnie wygrała turniej w Hobart, a w Australian Open dotychczas nie straciła jeszcze seta. Jakby nie patrzeć wyniki te robią wrażenie. Myślę, że szykuje nam się zawodniczka, która w najbliższej przyszłości może pojawić się w TOP 10.
Jeśli chodzi o Caroline Wozniacki to mimo, iż wyniki w tym roku osiąga dobre, to jednak tak dobrego wrażenia, jak Mertens na korcie nie zostawia. Przed AO grała w Auckland, gdzie dotarła do finału. Właściwie to w drodze do tego finału nie miał ją kto pokonać, bo nazwiska Brengle, Martic, Kenin, Vickery to jest zupełnie inny kaliber. W samym finale uległą w 2 setach Julii Goerges.
W Melbourne jej dyspozycja jest daleka od optymalnej, już w 2. rundzie z Fett miała ogromne problemy i była bliska odpadnięcia. Następny trudny mecz z Bertens, gdzie jej zachowanie na korcie pozostawiało wiele do życzenia. Wreszcie ćwierćfinał z Suarez Navarro, gdzie również miała problemy, jednak Hiszpanka nie była w stanie ugrać więcej, niż seta.
Według mnie w tegorocznym Australian Open dużo lepiej wygląda forma Mertens. Jedyne czego obawiam się to brak doświadczenia w spotkaniach o tak wielką stawkę. Jeżeli Belgijka poradzi sobie z presją to ją widzę w finale.
Mój typ na to spotkanie: Elise Mertens @ 3.01 Pinnacle [3.5/10j]
Szanse Mertens oceniam na 50%, byłoby więcej, ale jednak nie wiadomo do końca jak ona poradzi sobie z presją.
Wartość valuebeta: 0.50 * 3.01 = 1.51
Planowany start spotkania: 25.01.2018, godz. 09:30
 
inkub1986. 343

inkub1986.

Użytkownik
Kerber - Keys 1.58 ✅
Kerber w gazie, Keys tez. Trudniejsze sprawdziany dla Kerber. Kurs dosc tlusty. Mnie przekonuje wygrana z Sharapova. Ciekawe tylko czy gladkie 2-0 czy sie pomeczymy dzis w nocy.
 
supermariobros 358

supermariobros

Użytkownik
Kerber - Keys 1.58
Kerber w gazie, Keys tez. Trudniejsze sprawdziany dla Kerber. Kurs dosc tlusty. Mnie przekonuje wygrana z Sharapova. Ciekawe tylko czy gladkie 2-0 czy sie pomeczymy dzis w nocy.
Mecz ze stojącą w miejscu Szarapową nie jest żadnym wyznacznikiem formy, a raczej męczenie buly z Hsieh pokazuje, iż Angi nie jest taka super, jak to się wydaję co poniektórym.
Kerber, Wozniacki będą blisko przegranych. Która bliżej, jeszcze nie znam odpowiedzi, dopiero zaczynam dokładniej się temu przyglądać ...
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Ja narazie na szybko i krótka analiza bo brak czasu a potem postaram się wam to jakoś racjonalnie wytłumaczyć.
O Mertens narazie nie wspomnę ale gram jej win na 100%.
Na noc widzę to tak:
Kerber - Keys
3sety @ 2,35 Fortuna

Dla mnie to nie będzie jednostronny mecz.
Amerykanka gra dobry turniej tak samo jak i Niemka i sądzę, że jest na spokojnie w stanie urwać seta z racji, że są to ćwierćfinały i stawka jest półfinał. Keys idzie jak burza narazie bez straty seta a Kerber ostatnio trochę mnie zaskoczyła i dała sobie w głupi sposób urwać seta. Liczę, że dziś będzie Podobnie i szczerze mówiąc nie widzę tego inaczej. Choc h2h zdecydowanie na korzyść Niemki to jednak wkoncu Keys musi się jej postawić i jeśli nie spali się psychicznie tk będzie to dzisiaj a jeśli Keys wygra pierwszego seta to napewno Kerber nie odda deugiego bez walki i może dojść do decydującego i tak samo w drugą stronę.
Halep - Pliskova
Typ : 3 sety @2,33 Fortuna
Tutaj widzę podobny przebieg meczu ale do tego typu mam większą pewność bo obie zawodniczki nie grają &quot;turnieju życia&quot; i mają swoje przestoje. Niezależnie od tego kto wygra pierwszego seta to jestem pewien, że drugiego już nie wygra i dojdzie do 3seta.

 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Halep - Pliskova 1 @ 1.78 eFortuna
To już ćwierćfinał AO18 gdzie spotkają się obecna numer 1. światowego rankingu z byłą liderką, a obecnie zawodniczką z 6 miejsca. Moim zdaniem Czeszka już nigdy nie zdobędzie najwyższego miejsca w rankingu, udało jej się to tylko przez totalny brak formy całej czołówki, ale na temat.
Ja wcale tak tego nie widzę, że Halep jest bez formy, że olewa AO, wynik tutaj jest dla niej nie ważny. Wszystko zależy od stawki i od formy. Ona sobie nie może powiedzieć &quot; a chce wygrać RG i tylko ten szlem mnie interesuję&quot;. W takim sensie, że nie wie czy w tym okresie będzie w topowej formie i nie wie jak z jej zdrowiem w przyszłości. Tutaj drabinka dopiero zaczyna robić się ciekawa, ale do półfinału ma bardzo duże szanse przejść.
Jak wiadomo potrafi Rumunka grać z Czeszką. H2H ewidentne. Zresztą nie ma co się dziwić. Halep mimo swoich wymiarów też potrafi bić mocno. Przede wszystkim jest o wiele lepsza technicznie. Zagrania kątowe, szybkość, gra z defensywy. To wszystko jest na plus dla Halep. Jedynym aspektem jest serwis. Tutaj króluje Pliskova i nie ma o czym dyskutować. Tylko, że Halep do swoich gemów serwisowych mimo, że traci ich sporo nie potrzebuję tylko serwisu, bo tak będzie szachowała Pliskovą, że ta nie będzie miała łatwo.
Dzisiaj Strycova pokaza w pierwszym secie kawał dobrego kobiecego tenisa i gdyby nie osiadła z sił, bo ewidentnie od drugiego seta jej gra się posypała to mogłoby być ciekawiej niż szybkie 6-3, 6-2. Halep z sił nie opadnie (nawet mimo tego prawie 4h meczu). Będzie wyrzucać za kort Pliskovą i kończyć przy siatce albo nie będzie nawet takiej potrzeby. Każdy kto śledzi trochę tenis wie, że Czeszka po przebiegnięciu dłuższego dystansu potrafi tylko mocno uderzyć i liczyć na winnera. W innym przypadku już nie potrafi się szybko ustawić do piłki i odegrać dokładnie. Halep na pewno będzie grała po rogach od prawej do lewej, bo to potrafi robić i jest to jej naturalna gra.
Jedyna szansa dla Karoliny to gra oparta tylko i wyłącznie na serwisie. Simona największy problem będzie miałą z serwisami na zewnątrz kortu z dużą rotacją. Tylko moim zdaniem Pliskova nie jest w aż tak dobrej formie żeby wygrać z Halep tylko serwisem.
Podsumowując: Pliskova jest w średniej formie, serwis to jedyna jej broń. Z drugiej strony to też nie jest Isner czy Karlović. Simona będzie konsekwentnie męczyła zagraniami kątowymi swoją rywalkę, która nie lubi i nie potrafi tak dobrze poruszać się po korcie. H2H też przemawia tutaj za Halep i akurat w tym przypadku biorę tą statystykę pod uwagę.
BTW: Też polecam grać coś w stronę Mertens i Keys.
Halep @ 1,82 Fortuna ✅
Zgadzam się z przedmówcą. Dodam tylko, że Halep świetnie się zregenerowała po meczu z Davis co dużo mówi o jej przygotowaniu do tego turnieju. Wymęczy Czeszkę i to da jej zwycięstwo.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Halep @ 1,82 Fortuna
Zgadzam się z przedmówcą. Dodam tylko, że Halep świetnie się zregenerowała po meczu z Davis co dużo mówi o jej przygotowaniu do tego turnieju. Wymęczy Czeszkę i to da jej zwycięstwo.
A ja dodam ze takie ktore wracaja z piekla jak Halep z Davis czy Wozniacka z Fett pozniej albo wygrywaja cale turnieje albo dochodza chociaz daleko
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Nie sądzicie, że forbet popełnił błąd?
Jest u nich zakład
Kto więcej asów handicap
Kerber - 4,5 @1,80 Keys +4,5 @1,80
Przecież Keys serwuje lepiej i jest w czołówce w tym aspekcie w Australian Open.
Wydaje mi się, że w tym zakładzie chyba o to chodzi, że Keys nie będzie miała mniej od przeciwniczki niż 5 asów.. Przecież to jest raczej pewne.
Co sądzicie?
Jeśli dobrze rozumiem to ja to biorę
 
marko87 214

marko87

Użytkownik
No nie jestem taki pewien. Może być zwrot. Dlatego takich zakładów się nie pisze na forum tylko gra. Podałeś, pograł ktoś jeszcze. Zobaczyli, że idą grubsze kwoty na ten zakład i wycofali. Pewnie pozwracają i nikt nie zarobi. Myślcie trochę, bo nie tylko obstawiają ci, którzy tu się udzielają, ale setki osób, które tylko przeglądają. Masz promocję graj i sprawdź. Trudno, aby buk nie był na plusie skoro jeszcze graczy ma po swojej stronie, którzy dają mu cynki ::zoltakartka:
Hmm wydaje mi się, że dobrze rozumiesz. Ale wiesz jak to jest czasami buk opisze jakiś zakład nielogiczne a potem jest wojna z nimi, że weszło a oni tłumacza, że chodziło o coś innego
Racja i mogą być zwroty, bo zakład raczej wejdzie na miękko. Wszędzie handi na Keys -2,5 średnio w asach a tu +4,5. Myślałem, że pomylili z DF, ale widzę, że i ten zakład jest poniżej to nie.
Dopiero spostrzegłem. Zwrot raczej na bank, bo zakład źle zapisany. W nawiasie 4,5-0, a w zakładzie -4,5 dla Kerber. Z tytułu zakładu wychodzi, że do dla Kerber miało być +4,5. Tak ja to rozumiem. Brakuje minusa. Chyba że Forbet ma tak w zwyczaju zapisywanie handi. Trochę to niejasne i zawsze można poddać w wątpliwość.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Hmm wydaje mi się, że dobrze rozumiesz. Ale wiesz jak to jest czasami buk opisze jakiś zakład nielogiczne a potem jest wojna z nimi, że weszło a oni tłumacza, że chodziło o coś innego
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Halep @ 1,82 Fortuna ✅
Zgadzam się z przedmówcą. Dodam tylko, że Halep świetnie się zregenerowała po meczu z Davis co dużo mówi o jej przygotowaniu do tego turnieju. Wymęczy Czeszkę i to da jej zwycięstwo.
Simona rozpoczęła jak Keys ( spięta mocno). Pierwszy gem zacięty, potem dwa gładko i Czeszka prowadzi 3/0. Następnie zacięty gem i break-point na 4/0..Halep się broni i wygrywa, tak, tak 9 gemów z rzędu!! Była piłka na 10 gemów. Czeszka serwuje pierwsze dwa asy przy 1/4 w drugim secie, co pokazuje, że też napięcie ją trzymało. Halep jak się rozluźniła dzieliła i rządziła zdecydowanie na korcie. Jedynie przebłyski Pliskovej dawały punkty. Świetnie przygotowana Halep. Zagra moim zdaniem wczesny finał z Kerber. Plus dla Halep, że się obudziła co nie zawsze jej się udawało. Fizycznie jest bardzo mocna i gra dokładnie przy świetnej regularności. Mecz z Angie trzeba zobaczyć! ????
 
B 167

borys30

Użytkownik
Mertens - Wozniacki 1 @3 ( fortuna ) ????????????
Belgijka forma życiowa nie dała żadnych szans Svitolinie. Gra równo popełnia mało błędów dobrze się porusza po korcie gra agresywnie. Caro miała lekkie problemy w meczu z Suarez w 2 secie dziwny zastój w 3 już to wyglądało lepiej, na pewno bardzo dobra jak nie najlepsza zawodniczka grająca defensywnie jednak siła uderzeń znacznie słabsza niż u rywalki. Kursy są wzięte z kosmosu i jeśli tu grać coś to tylko w stronę Belgijki jak nie win to hc +4,5 @1.6 dla mniej odważnych do dubla wydaje się być dobrym pomysłem.
brakło chłodnej głowy żeby myśleć o zwycięstwie
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
jak rozliczyli ten blad z Keys ?
zycie pisze rozne scenariusze i juz od dluzszego czasu gram w strone pieknych historii a wiec najpierw Wozniacka ktora wyszla z 1-5 w 3 secie z Fett i obronila 2 pilki meczowe, pozniej Halep ktora obronila 3 pilki meczowe z Davis. Obie przechodza gladziutko po tym wszystkim dalej i wroze final miedzy nimi !
Druga historia to dramatyczna forma Kiki Mladenovic i jej 0-15 w singlu a ona po cichutko dojechala do finalu debla w Szlemie i zycie bywajac przewrotne zgarnie tytul zeby media mialy piekna historie. !
Co do kursow przyzwoite, Halep 2,10, Mladenovic 2,4 , Wozniacka po 1,40 odpuszczamy...
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Mertens - Wozniacki 1 @3 ( fortuna )
Belgijka forma życiowa nie dała żadnych szans Svitolinie. Gra równo popełnia mało błędów dobrze się porusza po korcie gra agresywnie. Caro miała lekkie problemy w meczu z Suarez w 2 secie dziwny zastój w 3 już to wyglądało lepiej, na pewno bardzo dobra jak nie najlepsza zawodniczka grająca defensywnie jednak siła uderzeń znacznie słabsza niż u rywalki. Kursy są wzięte z kosmosu i jeśli tu grać coś to tylko w stronę Belgijki jak nie win to hc +4,5 @1.6 dla mniej odważnych do dubla wydaje się być dobrym pomysłem.
Popieram i dodam swoje trzy grosze:
Mertens - Wozniacki 1 @ 2,90 Fortuna ⛔
Martens zagra lepiej niż Fett i się nie spali co udowodniła w poprzednich meczach. Byłem pod wrażeniem jak z Gavrilovą wyciągnęła z 0/5 na 75 w pierwszym secie. Taktyka będzie opracowana i realizowana perfekcyjnie. Jest sumienna do bólu i Woźniacka to odczuje. Seria 12 zwycięstw w tym roku, 1 stycznia przegrała z Kerber w Perth 6/7 6/7. To jest faworytka dla mnie tego meczu, kurs dla mnie wysoki. Biorę to na singla i czekam na mecz. Powodzenia !
 
zajebaninho 41

zajebaninho

Użytkownik
Kerber - Halep
Typ: Kerber 1,72 Unibet
Chociaż nie lubię stawiać kobiecego tenisa to tutaj się wyłamię. Kerber gra świetny turniej, ogólnie ma świetny okres bo wygrała turniej w Sydney przed AO, paradoksalnie boję się, że to może wpłynąć na jej niekorzyść a dokładniej na jej świeżość. Co ciekawe Halep też wygrała turniej przed AO ale miała więcej dni na odpoczynek. H2H bardzo zbliżony - cztery mecze wygrane przez Kerber, trzy przez Halep, ostatnie dwa wygrała Angelika. Postawiłem na Kerber z Sharapovą i byłem zdziwiony dlaczego w tym meczu jest na nią taki duży kurs. Myślę, że Kerber miała cięższą przeprawę do tego półfinału niż Halep. Wygrała po męczarniach z Hsieh, ten mecz ją wzmocnił, z Keys już wygrała spokojnie. Moim zdaniem Halep brakuję tego czegoś do wygrywania wielkich szlemów(w przyszłości może wygra ale moim zdaniem nie ten), nie wiem czy chodzi o charakter ale dla mnie gdy po drugiej stronie stoi zawodniczka o zbliżonych umiejętnościach i wojowniczka jak Kerber nie stawiłbym żadnych pieniędzy na Halep. Nawierzchnia też raczej sprzyja bardziej Angelice.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
No właśnie ta Mertens kusi bardzo by na nią zagrać.
Ja lubię takie ciekawostki to je tutaj też przetocze:
Dwa ostatnie turnieje Australian Open bez Sereny wygrały Belgijki ????
2004: Henin i 2011: Clijsters
Czyli wychodzi na Mertens teraz ???? ???? ????

A tak na poważnie to gdyby Belgijka grała w półfinale z Kerber czy Halep to nie stawiał bym na pewno, ale Wozniacki jest do ogrania na tej nawierzchni! Kursy na pewno będą spadać do meczu, także najlepiej teraz postawić na Mertens.
 
inkub1986. 343

inkub1986.

Użytkownik
Mertens - Wozniacki 1.43
Mertens gra dobrze, ale zauwazcie, ze Wozniaki sie rozkreca z forma i jest lakoma tytulu. Svitolina byla srednia, to Belgijka zamiotla. Dzis poprawna Suarez nie istniala w 3.secie. Moim skromnym zdaniem masowka idzie w zla strone, bo kurs ponad 2 male value. Podobnie bedzie z Cilicem, bo kurs na Edmunda az 3...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom