>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

World Championship League of Legends

kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Witam, w tym temacie skupiam się na najważniejszej imprezie esportowej w grze League of Legends jakims są Worldsy czyli mistrzostwa świata. Najlepsze ekipy zmierzą się o tytuł mistrzów świata, łączna pula nagród to 2 225 000USD + 12,5% ze sprzedanych tzw skinów grze więc nie są to małe pieniądze a wszystko odbywać się będzie w Korei czyli w kraju z którego drużyny są faworytem do wygrania w poprzednich latach aż 5 krotnie wygrywali ten turniej.
Mój cel na tych mistrzostwach to przede wszystkim dobra zabawa i możliwość zarobienia trochę pieniędzy mam nadzieję ????
Tak się prezentują kursy na zwycięzcę według eFortuny.
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Już jutro trochę typów wleci a jest na prawdę kilka perełek. Faza grupowa zaczyna się w środę więc jeszcze czas na research i głębszą analizę i przemyślenia. Proszę o nie komentowanie tematu żeby nie zaśmiecać wątku i o obserwację tematu dla ciekawych. Pozdrawiam.
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
A więc jutro się zaczyna esportowe święto w LoL&#39;u a wraz z tym trochę typów i przemyśleń jedziemy!
kursy z fortuny.
Kto lepszy? czyli która drużyna zajmie lepsze miejsce
Fnatic - G2 Esport @1.52
No jak dla mnie prezent od buka do ako idealny ale do rzeczy, generalnie rzecz mówiąc Fnatic jest duużo lepszą drużyną obecnie niż G2 które już miało spore problemy w fazie play-in z teoretycznie dużo słabszymi drużynami niż mają w grupie ( a w grupie mają na prawdę ciężko ) patrząc na składy to botlane Fnatic jest o kilka klas wyżej niż G2, Hjarnan (strzelec G2) według mnie jest jednym z gorszych adc na tym turnieju wystarczy, że zbanują mu heimera a w innych matchupach zostanie dolna aleja po prostu zjedzona w moim odczuciu, Perkz czyli gracz ze środkowej alei pokazał, że nie jest w formie, przypomina mi się gra przeciw Ascension Gaming gdzie już w 9minucie miał 3 zgony co jest nie do pomyślenia na takim poziomie jedynie leśnik (nasz rodak) i toplaner grają na przyzwoitym poziomie lecz już na tą fazę jest to o wiele za mało, nie będę się rozpisywał kogo mają w grupie ale grupę na pewno mają cięższą niż FNC. Co do Fnatic ich strzelec Rekkles uznawany za najlepszego w europie czyli przeciwieństwo Hjarnana, Caps mega talent mega forma w splicie, wielu doświadczonych ludzi w esporcie mówiło jeszcze nie dawno, że może rywalizować nawet z najlepszymi midlanerami świata więc coś to musi oznaczać reszta ekipy też solidna, do tego grupa dużo łatwiejsza i wierzę w przejście do następnego etapu turnieju. Biorę ten kurs z pocałowaniem ręki.
Zwycięzca grupy C
KT Rolster @1.20
Mistrzowie ligi koreańskiej czyli najlepszej ligi w mojej opinii w tej grze KT Rolster pierwsze miejsce w letnim splicie i wygrana letnich playoff&#39;ów wielu komentatorów i znawców esportowych jednogłośnie podtrzymuje opinię, że będą drużyną nie do powstrzymania w grupie jak dla mnie kurs powinien oscylować gdzieś w 1.05 w swojej grupie nie ma kto ich zdetronizować, MAD Team nie ma opcji, Team Liquid każdy kto się interesuje Lolem wie co NA robi na dużych imprezach i wątpię żeby najlepsza drużyna ameryki wyszła chociaż z grupy, zostaje EDG mieli swoje problemy w playinach mogą postawić opór ale i tak zostaną zdemolowani jak reszta nie opcji aby ktoś inny wygrał grupę C. Każdy z graczy biję resztę na głowę mechanicznie i grą mapy. Są to moi faworyci do wygrania całych mistrzostw ale to później.
Końcowy zwycięzca
KT Rolster @4.0
Oczywiście każdy wie jak trudno wytypować mistrzów jakiegoś turnieju czy to siatkówki czy piłki nożnej, tak tu mam swoje ewentualne 3 ekipy które mogą tego dokonać a mianowicie KT, RNG lub Invictus Gaming.
Wybrałem mistrzów z Korei myślę, że to ich czas wygrali ligę wygrali playoffy teraz zostały mistrzostwa mają super skład, niesamowity strzelec Deft, świetny leśnik Score który został MVP wraz z midlanerem Ucal&#39;em reszta też nie odbiega poziomem mają mega potencjał kurs mi się podoba. RNG jest faworytem po 2.6 według buka z czym się nie zgadzam chińska drużyna która wygrała swoją ligę chińską LPL, oglądałem finał i szczerze nie wiem jak oni to wygrali 3:2 właśnie przeciw Invictus Gaming, mają w swojej ekipie gwiazdę Uzi&#39;ego strzelca RNG ale wątpię aby poprowadził drużynę po zwycięstwo przy tak marnym kursie. choć skład mają też dobry, mógłbym się rozpisywać o każdym zawodniku ale by to za dużo zajęło. Jest jeszcze IG gdzie przegrali finał z RNG tak jak pisałem ale dla mnie to oni byli lepsi i byli o włos od wygrania na pewno wolałbym zagrać na nich po @6.5 i liczył na rewanż z finałów LPL. Starczy w moim przeczuciu jak i analizie typuje KT oczywiście nie za nie wiadomo jaką stawkę.
Jeszcze typ bez analizy
Kto lepszy?
Gen.G - EDG @1.55
Tyle z typów powiedzmy długo terminowych.
Fajnie jakbyście zostawiali po sobie jakiś ślad czy reakcję fajnie wiedzieć czy ktoś z nami ruszył w tą podróż ???? i czy ktoś z nami gra. Pozdrowienia. Później jeszcze wlecą typy na jutro.
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Propozycje na jutrzejsze spotkania gdzie pierwszy mecz zaczyna się ok. 10:00
KT Rolster - Team Liquid @1.22 STS ✅
Nie będę się rozpisywał nad tym spotkaniem po prostu najlepsza drużyna koreańska powinna przejechać się po rywalach.
KTR - TL KT Rolster zdobędzie pierwszą krew @1.55 STS ⛔
KTR - TL KT Rolster zdobędzie pierwszego smoka @1.45 STS ⛔

Afreeca Freecs - G2 Esports @1.22 STS ⛔
AF - G2 AF zdobędzie pierwszą wieżę 1.40 STS ⛔
Buki coś zawyżają kursy na przeciwników jak dla mnie super sprawa jeśli G2 ma mega problemy z przeciętnymi dużynami ze słabo znanych regionów to czego mogą szukać przeciwko kolejnej koreańskiej drużynie? nie wyobrażam sobie innego rezultatu.
No pierwszy dzień pierwsze niespodzianki G2 wygrywa na AF no chyba nikt się nie spodziewał jestem mega zaskoczony KT przegrywa mocno early game przeciwko ameryce :facepalm: Za to pierwsze zwyciestwa europejskich ekip z polakami w teamie \w/
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Pierwsze mecze w Korei pierwsze niespodzianki widać, że jest presja i chwila na zaaklimatyzowanie w Korei. Z tego co widziałem to Koreańskie teamy trochę zlekceważyły rywala oddanie heimera dla G2 i zbyt powolne tempo doprowadziły do niespodzianek.
Flash Wolves(+5,5) - AF handicap zabójstw @1.7 sts ✅
AF przegrali na G2 zdobywając tylko 3 zabójstwa! zaś FW zdemolowali wietnamską organizację 1:11 widzę tu różnicę formy na obecną chwilę w dodatku agresywny styl tajwanu prowadzi do wielu zabójstw płynąc na fali powinni pokryć linię a nawet wygrać, koreańscy gracze łatwo dawali się wyłapywać.
100Thiefs - FNC @1.40 sts✅
Pierwsze 10 zabójstw na mapie FNC @1.39 sts✅
Już 2 europejskie ekipy zwyciężyły czas na trzecią która jest na najsilniejszą drużyną europejską a ma teoretycznie najsłabszego rywala muszą to wygrać jeśli chcą myśleć o wyjściu z grupy świetni zawodnicy solo linie powinny wygrywać 1v1 a agresywny styl junglera powinien w tym pomóc.
TeamVitaliy - Cloud9 TV 1.96 efortuna ⛔
No muszę iść w ich stronę w pięknym stylu wygrali dzisiaj przeciwko koreańczykom mieli słabsze momenty ale każdy z osobna prezentował świetny styl jeśli jutro też tak zagrają to powinni gładko wygrać mają duże szanse na wyjście z grupy nie mogą sobie pozwolić na porażkę z C9 midlaner TV mega performance świetna gra wierzę w tą drużynę z dwoma polakami ???? na sts już kurs 1.7
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Szybie i bezlitosne zwycięstwo kolejnej europejskiej drużyny, brawo FNC klasa udowodnili że są najlepszą ekipą w EU. FlashWolves przejechali się po kolejnej drużynie 12:2 :movember: a Vitality przegrało wygraną grę to tak jakby z 2:0 przegrać 2:3 ech nie wiem jak to skomentować głowni carry byli bez śmierci przez 40min a i tak dali sobie odebrać zwycięstwo.
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Jutrzejsze mecze ciężkie ale ciekawe
IG - FNC @2.76 ⛔
IG w roli faworyta w pierwszym meczu wygrali z najsłabszą drużyną na tych mistrzostwach według mnie a FNC przejechało się po amerykańskiej też jednej ze słabszych drużyn z ameryki. Na ten czas EU pokazuję się chyba z najlepszej strony jako region a że jest to najlepsza drużyna tego regionu to kursy powinny być bardziej wyrównane, mecz 50/50 ale forma EU, kursy i forma poszczególnych zawodników na korzyść FNC
TeamLiquid - EDG @1.50 ✅
Nie przekonują mnie amerykańskie drużyny na wielkich imprezach to samo tyczy się tych mistrzostw 1 zwycięstwo na 4 mecze a tak naprawdę powinno być 0/4. Chiny są dużo lepsze niż NA Iboy strzelec EDG pokazuję się bardzo dobrze Scout również nie widzę tutaj zbyt dobrego wyniku dla TL.
MADTeam - KT over 17,5 zabójstw @1.85
C9 - Gen.G over 17,5 zabójstw @1.75
RNG - Vitality RNG pierwsza krew @1.47
 
Do góry Bottom