>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

World Cup of Darts - Frankfurt (01-04.06.2017)

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP

World Cup of Darts 2017

Data: 01-04 czerwca 2017

Miejsce: Eisporthalle, Frankfurt (Niemcy)

TV: Sky Sports

Oficjalna strona: http://www.pdc.tv/world-cup-of-darts

Formaty gry
Pierwsza runda
Lepszy z 9 legów 501, mecze deblowe
Druga runda, ćwierćfinały i półfinały
Lepszy z 7 legów 501, 2 mecze singlowe.
Przy stanie 1:1 po singlach rozgrywany
będzie mecz deblowy - lepszy z 7 legów 501.
Finał
Lepszy z 7 legów 501, 4 mecze singlowe.
Po dwóch singlach rozgrywany
będzie mecz deblowy - lepszy z 7 legów 501,
a następnie ewentualnie kolejny
mecz singlowy (kolejne mecze singlowe).
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Jedyna w swoim rodzaju formuła w całym sezonie, więc już nie mogę się doczekać tej rywalizacji we Frankfurcie. Standardowo na pierwszą rundę trzeba skleić taśmę na faworytów zachowując przy tym pewną ostrożność.
Australia-Dania 5-4
Australia 1.13✅✅✅
Belgia-Nowa Zelandia 5-2
Belgia 1.296✅✅✅
Austria-Chiny 5-0
Austria 1.125✅✅✅
Anglia-Gibraltar 5-2
Anglia 1.075✅✅✅
Holandia-Czechy 5-1
Holandia 1.032✅✅✅
1.83 1xbet✅✅✅

Zestaw faworytów, aczkolwiek nie widzę tutaj większych szans, żeby polegli. U Kangurów wreszcie mega siła, czyli Kyle+Simon. Może obaj ostatnio nie byli w jakiejś super formie, ale to 90-95 na spokoju powinni robić z niezłymi dablami. Duńczycy rzadko na scenie, nie grają w żadnych ET, więc widzę tutaj under 90. Kim z Ronnym trafili na Nowozelandczyków, może nie są to najwygodniejsi przeciwnicy, ale nie przesadzajmy. Starszy z braci potrafił pokazywać się fajnie na PC i ostatnio bywał też na ET. O Kimie nawet nie muszę wspominać. Zawsze fajnie spinają się na WCoD, więc swoją przeciętną przynajmniej powinni tutaj zagrać. Harris z Szabo potrafią być solidni, ale nie widzę tutaj z ich strony fajerwerków. Pokazywali się na tych pokazówkach na Antypodach, ale nic więcej. Austria z fajnym składem Rowby+Mensiur. Stać ich naprawdę na sporo, jednak nieregularność młodziana może być tutaj przeszkodą do osiągnięcia czegoś więcej. Z Chińczykami nie powinni mieć problemów. Wystarczy zobaczyć kto od nich wchodził do Ally Pally. Chyba każdy pamięta ziomka, który nie potrafił policzyć sobie dokładnie co powinien rzucać, a już na początku meczu celując w t20 rzucał s1 niedaleko bulla. Na koniec dwa pewniaczki ???? Anglia wreszcie bez Taylora. Piszę wreszcie, bo go nie lubię, dla wielu pewnie to pamiętna chwila. Teraz z Adikiem zagra Chizzi, który o ledwo kilkaset funtów wyprzedził Wade&#39;a. Patrząc na obecną formę bardzo dobrze, że to Żółty tutaj zagra, a nie Maszyna. Końcówka PL w wykonaniu Dave&#39;a bardzo przyzwoita. Ogólnie prezentował się ostatnio dobrze, więc możliwe nawet, że to on będzie tutaj ciągnął Angoli. Adik ostatnio lekko pod formą, ale nawet przy tym będzie tutaj grał na wystarczającym poziomie, żeby coś osiągnąć. O 1R nawet nie ma co wspominać. Ostatnie ET pokazało jak ogórkowi są Gibraltarczycy. Obok nich kolejni faworyci do końcowego triumfu, czyli MVG+RvB. Standardowa para Holendrów. Z rankingu znowu pasowałby tutaj Jelle, ale raz że jest po operacji nadgarstka, a dwa, że przecież Shrek nigdy nie zgodzi się na wspólne występy z Kobrą. Oranje trafiają na Czechów, którzy w PDC nie istnieją. Gramy tylko do pięciu wygranych legów, ale bez przesady. Obaj Pomarańczowi potrafią spokojnie grać na 100+ zaliczając niebotyczne zamki, a tutaj wystarczy im jakieś marne 90, jak nie niżej, żeby spokojnie triumfować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Już w czwartek zaczynamy mój ulubiony turniej. Pod względem formuły jak i miejmy nadzieję zarobku. W poprzednich latach otrzymywaliśmy spory zarobek na World Cupie i liczę, że w tym roku passa zostanie podtrzymana. Oczywiście zaczynamy od standardowej tasiemki i paru propozycji na inne spotkania.
Belgia x Australia x Szkocja x Austria x Holandia x Walia x Anglia
AKO: 2.33/unibet
⛔
Na sam początek mocna taśma na faworytów, którzy wydają się &quot;pewniakami&quot; do drugiej rundy. Zacznijmy może od Belgów na, których jest największy kurs. Czy oby na pewno buki troszeczkę nie przesadziły. Bracia od lat grają razem na World Cupie i zawsze prezentują wysoki poziom. Ostatnie 4 lata to dwa półfinały, ćwierćfinał oraz finał. Nowozalenadczycy w zeszłym roku mocno postraszyli Szkotów jednak odpadli w 1 rundzie. Kim to czołówka darta grający regularnie na średniej 90+, a Ronny często grający w PC czy początkowych rundach ET. Jego również spokojnie strać na 90. Ich przeciwnicy to zupełnie inna połówka i wydaję mi się, że nie mają tutaj czego szukać. Dla mnie kurs w okolicach 1.2 byłby odpowiedni.. Walia w silnym duecie Webster/Price. W zeszłym roku w pierwszej rundzie również grali z Finami i wtedy wygrali pewnie 5-1. W tym roku spodziewam się również tego samego. Dalej mamy również powtórkę ze zeszłego roku - Australia-Dania. Poprzednio 1-1 w singlu i pewna wygrana w grze podwójnej (4-0). Whitlocka nie trzeba nikomu przedstawiać (ahh gdyby nie te dable). Duńczycy pewnie powalczą ale Australia powinna pewnie. Austria czyli mój ulubiony, &quot;regularny&quot; Mensur + &quot;Little John&quot;. Wybuchowa para, która na krótkim dystansie może mocno namieszać. Przeciwnikami Chińczycy. O Azjatach ciężko coś powiedzieć, bo grają dopiero 3 rok. Moim zdaniem szybkie 5-0 i do domu. Może chociaż zrobią show jak w poprzednim roku przeciwko Anglikom? Na koniec mamy nieśmiertelne trio faworytów - Holandia, Szkocja, Anglia. Ci ostatni w odmienionym składzie Lewis/Chizzy mogą być ciekawym połączeniem. Holandia nadal MVG&amp;Barney, a Szkoci Anderson&amp;Wrighy. Każdy kto oglądał chociaż jeden turniej darta powinien dopowiedzieć sobie resztę. Kto będzie się najbardziej męczył? Myślę, że Anglia jednak wszystkie te drużyny razem nie powinny stracić więcej niż 4 legów. Ciekawe ako, które warto zaatakować!

Rzucam jeszcze parę luźnych przemyśleń na temat paru innych spotkań, które gram w różnych tasiemkach.
Irlandia - Niemcy
Widziałem opinię, że w Niemcach jest Value, osobiście sądzę jednak inaczej. Dla mnie jedynym argumentem, który sprzyja Niemcom to własna publiczność. Są głośni i potrafią naprzykrzyć życie jednak Gurney i Dolan to wysoka półka. Daryl w ostatnim czasie robił naprawdę fajne wyniki na ET. Pamiętam jak w jednym z turniejów odprawił MVG. Dolan to maruda pokroju Thorna jednak to nadal &quot;The History Maker&quot;. Na World Cupie zazwyczaj rzuca dość dobrze. W duecie z Gurneyem nie będzie aż tak bardzo widać jego 60, a gdy dojdzie do kończenia to powinien swoje zapiąć. Niemcy w odmienionym składzie już bez Artuta za to z Schindlerem. Zmiana na lepsze? Niekoniecznie. Parę występów na ET jednak nic wybitnego. Hopp to dla mnie to niewypał, który potrafi odpalić jednak dopiero, gdy nabierze tempo. W grze podwójnej będzie mu to ciężko zrobić, więc myślę, że Irole są wstanie tutaj osiągnąć dobry wynik.
Irlandia Północna (-1.5) - 1.8/unibet ⛔

Anglia (-3.5) - 1.66/unibet ⛔
Holandia (-3.5) - 1.5/unibet ✅
Szkocja (-3.5) - 1.67/unibet ⛔
Austria (-3.5) - 2.1/unibet ✅
Hiszpania - 1.29/unibet ✅
Grecja - 1.53/unibet
✅
Wrzucam wszystko do jednego wora, bo dużo wspomniałem wcześniej. Trio faworytów ma sporą szansę na gładkie wygrane. Wielkie różnice w umiejętnościach i obyciu na dużej scenie. Myślę, że warto spróbować w jakiś kombinacjach. Hiszpanie to specyficzna drużyna. W zeszłym roku napędzili mi sporo strachu w 1 rundzie, gdy prawie wyrzucili Anglików. Reyes ma to do siebie, że lepiej gra z mocniejszymi. Mimo wszystko razem z Alcinasem powinni bez problemu pokonać Japończyków. Nie chciałem jednak wrzucać tego tasiemki, bo tutaj mogą się namęczyć. Na koniec Grecja, która wpadła mi w oko. Może ze względu na to, że John Mitcheal został przeze mnie zapamiętany ze względu na specyficzne lotki i handi, które zniszczył na mś z Norrisem. Powinien ciągnąć swojego partnera i dość pewnie pokonać Tajlandię, która lubi przegrywać w 1 rundzie. 3 ostatnie występy i 3 porażki. Tyle ode mnie i miłego zarabiania $.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Panowie, a co sądzicie na temat meczu Polska-Irlandia? Czy waszym zdaniem ~ 1.5 na Irlandię nie powinno być niżej wystawione?
Dlaczego tak akurat? Przecież z wszystkich czterech darterów to właśnie Rataj był ostatnio najbardziej widoczny na scenie. Może 1R i 2R w ET to niedużo, ale kręcił się często na 90+, co na WCoD jest już solidnym poziomem. McGowan też potrafił się pokazywać z niezłej strony, ale zauważyłbym, że przecież ostatnio nie słychać było o nim. Willy jeszcze bardziej, jeszcze jakiś rok temu dało się go widzieć na scenie, a w tym sezonie ani razu nie pojawił się przed kamerami, o ile się nie mylę oczywiście, ale wydaje mi się, że tak właśnie było. Wiadomo, że odstawać powinien tutaj Tytus, który z PDC miał tylko styczność w kwalach do ET. Kwestią w tym meczu będzie właśnie fakt, czy Kanik wyjdzie osrany i będzie rzucał under 80, czy jednak dotrzyma chociaż trochę kroku Krzyśkowi i zrobi jakieś 85-90. Jasne jest, że to nie my jesteśmy faworytami, ale przecież w 1R jest tyle lepszych meczów do stawiania, że akurat w meczu Polaków skupiłbym się na samym oglądaniu.
 
lebron2134 1K

lebron2134

Użytkownik
Szkocja miejsce (1-2)
Typ : Tak
Buk Unibet
Kurs 1,57⛔
Fajny zakładzik daje nam unibet, Szkocja obok pomaranczowych to główny faworyt do zwycięstwa, Jedyna drużyna która moze im zagrozić to Anglia z Chizzym i Spoconym na czele ale oni są w połówce holandii dlatego wybieram bezpieczniejsze wyjscie i daje finał dla Szkocji która zmierzy sie zapewne z Walią albo Australia w połfinale ale to jednk nie ta półka. Mysle ze mozna mocnej zaatakować te typ !! warto podkreslic ze jeszcze dziś kurs byl ponad 1,7.
 
D 95

davidienko

Użytkownik
ja wiem, że wpis nie bedzie merytoryczny... ale - co sie stalo, sie? Szkoci 2-5 z Singapurem, a po prawdzie powinno byc 1-5 (6 dubli przestrzelonych)... chyba czas odpoczac od bukmacherki. A chwile wczesniej Dunczycy mieli lotke meczowa z Australia...
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Belgia-Grecja 2-0
Belgia 1.23 1xbet✅✅✅
Austria-Kanada 2-0
Austria 1.21 1xbet
✅✅✅
Dwa bety do kombinacji z meczów drugiej rundy. O obu ekipach już pisałem. W 1R Belgowie zagrali słabiej, ale jak widać praktycznie po każdej drużynie debel jest niewygodny do grania. Chyba tylko Mensiur odnajduje się idealnie w tej formule. Trzy rundy oczekiwania to tyle, że dany zawodnik mógłby praktycznie zaliczyć kolejny walk on. Wielu szybko rzucających darterów &quot;nudzi się&quot; przez ten czas, a to wybija z rytmu. Dzisiaj gramy dwa single plus ewentualnym debel. Najprawdopodobniej Ronny z Michaelisem i Kim z no namem. Lepszy układ byłby, gdyby to młodszy z braci grał z bardziej ogarniętym Grekiem. Niemniej jednak uważam, że i tak warto, bo przy ewentualnym deblu Cacyki nie powinni mieć już szans. Huybrechtsy ograni w tej formule, jak i na tej scenie. Drugi Grek w ogóle bez doświadczenia i bez jakiegoś wielkiego rzucania. U Austriaków podobnie. Part w Kanadzie może ciągnąć grę, ale ten drugi ziomek to jakiś oszołom. Wczoraj tak się zakręcił, że zbijał żółwiki z przeciwnikami, jak ci kończyli lega. Najprawdopodobniej korzystny układ, bo to Mensiur zagra z Partem. John od dawna nie gra nic wielkiego, a Suljo przecież ciągle trzyma się w topie. W drugim singlu solidny Rowby z tym gościem od zbijania piątek z rywalami. Nie widzę tutaj żadnego potknięcia, bo młody wykręci te co najmniej 80, a przeciez potrafi nawet robić solidne 92-95.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Oreszkin-Price 1-1 IZZI, ale co z tego, jak Ronny udawał inwalidę...
Oreszkin+3.5 1.23 1xbet✅✅✅
H.Lim-R.Huybrechts 4-2
Ronny-1.5 1.56 1xbet
⛔
Słabiutkie ćwierćfinały pod względem obstawiania. Każdy mecz z wyraźnym faworytem, ale kursy tak marne, że jak już to trzeba by szukać czegoś pod dogi. Dlatego też swoją uwagę kieruję na single. Oczywiście trzeba uważać, bo to tylko bo7, jednak widzę na razie dwa ciekawe bety. Najpierw Ronny ze słabszym z Limów. Świetny mecz starszego z braci wczoraj. Najwyższa średnia telewizyjna zawodnika belgijskiego w historii. Zabrał rekord Kimowi i w śmiechu mówili, że będą starali się to poprawić. Forma jest, może dzisiaj tak wysoko nie będzie, bo jednak avg 116 to kosmos, jednak na słabiutkiego Haritha powinno wystarczyć. Lim avg 73 w singlu, musiałby dzisiaj zagrać coś koło 85-90, żeby podjąć walkę z Belgiem. Jasne, że dzisiaj Huybrechts może nie lecieć na takim flow, ale nawet grając swoje solidne 90 stać go tutaj na zwycięstwo 4-2, bądź wyżej. Kluczowe będą dable. Drugi bet typowo do kombinacji. Gerw nie zachwycił, 4-3 z McGowanem. Oreszkin za to zniszczył Kyle&#39;a, który nie miał nic do powiedzenia. Niezłe dable i avg 93. Jeżeli to powtórzy, to jest nawet w stanie powalczyć o wygraną, a my tu potrzebujemy tylko jednego lega rosyjskiego Whitlocka.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Belgia - Walia 1 @1,88 ⛔ za mocni

Walijczycy jakoś mnie nie przekonują. O ile Webster fajnie się prezentuje, to już Price wygląda gorzej. Szczęśliwe zwycięstwo z O&#39;Connorem, dzisiaj także przyfarcił przy zejściu bodajże na 3-1, a i Rosjanin rzucał słabiutko. Imponuje Kim Huybrechts, dzisiaj znakomite zawody, średnia ponad 121. Price 80, Webster 96. Ronny avg 76 w singlu, jednak już w deblu było dużo lepiej. Stawiam na Belgów, bardziej mnie przekonują.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom