>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

World Grand Prix 2017

Status
Zamknięty.
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Faworyzowanie Chinek z Wloszkami chyba lekko przesadzone IMO ???? widze tutaj value na Italy @3.9 chyba ze o czyms nie wiem ...
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
A wgl wiesz w jakich składach grają obie ekipy? Czy tylko patrzysz na kursy ?? ???? )
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Tak składy widziałem i nie patrze tylko na kursy , wnioslbys cos do tematu ale lepiej hejtowac ... Dzis Rosjanki graja z Chinkami +2.5seta mysle do gry
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Przecież ja nie hejtuje tylko zadałem normalne pytanie.... A o wnoszeniu do tematu mi nie mów, bo sam nic nie wniosłeś po za 1 zdaniem że Value...
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
No to zaczynamy, wczoraj odbyły się pierwsze spotkania i już mniej więcej wiemy w jakich składach grają poszczególne drużyny, jaka forma itd...
mecz Chiny - Rosja już trwa. Ja postawiłem w tym meczu +3,5 seta po kursie 1,64. ✅
Brazylia - Serbia 1,61 ✅✅✅ 0:3 - Wczoraj obie drużyny wygrały swoje spotkania po 3:0. Brazylijki ograły Belgię do 22, 23 i 18 i co ważne nie gra w swoim najmocniejszym składzie, brakuje tam paru zawodniczek. Serbki ograły gładziutko Turcję do 19, 17 i 15 nie dając żadnych szans. Serbia gra tutaj w swoim optymalnym składzie i jest sporym faworytem, już kursy pospadały. Dla odważnych -1.5 seta ✅✅✅ na Serbię po kursie 2,21.
Dominikana - Japonia 2,06 ✅✅✅ 3:1 - Wczoraj Japonki ograły Tajlandię po 5 setowym boju 3:2. Dominikanki przegrały 0:3 z gospodarzem turnieju Holenderkami. Mnie osobiście Japonki nie przekonały wygrały ale jakoś bez polotu. Dominikana w swoim najmocniejszym składzie z De La Cruz na czele. Dla mniej odważnych +1,5 seta ✅✅✅ dla Dominikany po kursie 1,45.
Turcja - Belgia powyżej 3,5 seta 1,33 ✅✅✅ 3:1 - Tutaj kurs może nie porywa ale wydaje się być bardzo pewny. Turcja tak jak wspomniałem bez szans z Serbią. Belgijki powalczyły z Brazylijkami mimo przegranej 0:3. Jeśli miałbym ryzykować kto wygra postawił bym na gospodarze tego turnieju czyli Belgijki ⛔ po kursie 1,98. Turcja nie gra tutaj w swoim optymalnym zestawieniu. Belgijki praktycznie swój cały mocny skład.
Niemcy - Kazachstan (+23,5) 2 1,55 ⛔ 3:0 1 punkcik brakło niestety - Od razu mówię, Niemki wielki faworyt w tym meczu i to nie podlega dyskusji. Ale co warte podkreślenia? Niemki nie grają w swoim optymalnym składzie, brakuje dużo zawodniczek pierwszego składu i to daje spore szanse, że Kazachstan nie przegra tak wysoko jak wskazują kursy.
Polska - Kanada (+2,5 seta) 2 1,82 ⛔ 3:0 - Niech nikogo nie zmyli wygrana Polek z Chorwatkami bardzo wysoko bo ponad 30 punktami jeśli dobrze pamiętam. Kanadyjki wygrały z Argentyną 3:1. Ostatnie 2 pojedynki między obiema drużynami to wyniki 3:1 dla Polek, nie wydaje mi się aby dziś miało być 3:0 dla Polek, bo nie są w jakieś super formie. Drugim typem jakim dam to +22,5 pkt ✅✅✅ dla Kanady po kursie 1,50 wydaje się być super opcją.
Bułgaria - Korea 1,67 ⛔ 3:2 - Tutaj stawiam na Koreanki, będzie zacięte spotkanie ale wydaje mi się, że to Korea wygra. Wczoraj ograły Niemki 3:1 pomimo źle rozpoczętego spotkania 0:1 w setach odrobiły straty. Bułgarki ograły Kazachstan do 22, 19 i 14. Były wielkim faworytem i 3 punkty sobie dopisały, nic więcej... Dziś już dużo lepszy przeciwnik.
Bez analizy:
Argentyna - Chorwacja (+17,5) 2 1,51 ✅ 2:3
Kamerun - Wenezuela +3,5 seta 1,42 ⛔ 0:3
Wszystkie kursy z eFortuna
 
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Godzina: 21:00 Polska - Kanada
Typ: 1 h- 2,5 seta✅
Kurs: 1.94 Fortuna
Polska jest zdecydowanym faworytem meczu z Kanadyjkami i bez dwóch zdań ten mecz wygra, uważam, że zobaczymy pewne zwycięstwo i wynik 3-0, Kanada w żeńskiej siatkówce to słaba drużyna, daleko im do Męskiej siatkówki w tym kraju. Na IO w Rio przegrywały z Portoryko czy z Dominikaną. W poprzednim sezonie Word Grand Prix przegrały wszystkie 6 meczy, w których wywalczyły zaledwie 1 punkt i 3 sety, więc wynik kompromitujący. Polska uważam, że wygra 3-0 tak jak wczoraj rozgromiły Chorwację. Kanadyjki sprawiły dużą niespodziankę wygrywając 3-0 z Argentyną, jednak Argentyna prezentuje ostatnio tragiczną formę i nie ma co się tym meczem zbytnio sugerować.
 
M 493

milo93

Użytkownik
Argentynki to chyba na paraolimpiadę jechać kawał meczu obejrzałem graliśmy na takim poziomie w podstawówce ????
 
matimacosz 399

matimacosz

Użytkownik
Jak Panowie zapatrują się na mecz Turcja - Brazylia?? Myślę że over seta 3.5 po kursie 1.54 jest warty aby go pobrać. Tutaj brazylijki w 3 setach by tego spotkania nie wygrały..
 
M 220

mm25

Użytkownik
Hej zibi16 nie moge pisać prywatnich wiadomości, dałbyś coś na dziś kilka analiz z siatki kobiet?? Nawet niskie kursy 1.3-1.5
czekam ???? ))
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Hm.. Póki co nie mam czasu więc mogę podać suche typy:
Chiny - USA 1,72 ✅✅✅ 0:3 Bardzo gładko
Kazachstan (+26,5) - Korea 1 1,54 ⛔ 0:3 Niestety drugi zakład był bardziej przemyślany...
Algieria - Wenezuela (-19,5) 2 1,38 ✅✅✅ 0:3 28 punktów przewagi
Tajlandia - Dominikana 1,32 ✅✅✅ 1:3
 
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Wszystko Fortuna
Godzina: 17:30 Holandia - Japonia⛔
Typ: Holandia 3-0 Kurs: 2.02

Holandia -1,5 seta 1.29
Analiza: Kursy na to zdarzenie spadają. Japonia jest drużyną, która bardzo dużo traci w meczach na wyjazdach, w Japonii publiczność jest bardzo żywiołowa i są w stanie powalczyć z mocnymi ekipami, natomiast na wyjeździe grają słabo. Turniej jest rozgrywany w Holandii, więc tu przewagę Hali mają Holenderki , gdzie siatkówka żeńska jest popularna i Hala jest zazwyczaj pełna. Typ opieram też na dotychczasowych meczach rozegranych na tym turnieju w Holandii, gdzie Holandia wygrała po 3-0 z Tajlandią i Dominikaną, natomiast Japonia męczyła się z Tajlandią i wygrała 3-2, z Dominikaną przegrały 3-1. Tak więc nawet neutralny teren Japonkom nie służy, a dziś grają z Gospodarzem. Holandia w poprzedniej edycji WG zdobyła brązowy medal. Ogólnie jest to drużyna należąca do ścisłej światowej czołówki. Nie sądzę, aby Japonki ugrały dziś choćby seta. Można też zagrać do dubla bezpieczny typ h -1,5 seta na Holandię.

Serbia - Belgia godzina 15:30
Serbia 3-0 1.42
✅
ViceMistrzynie Olimpijskie Serbki kontra Europejski średniak Belgia. Turniej rozgrywany w Turcji, czyli teren neutralny, W pierwszych dwóch meczach Serbki dały pokaz siły, wygrały po 3-0 z Brazylią, która jest obrońca tytułu i gospodarzem Turcją, co więcej był to pogrom zarówno w jednym i jak drugim meczu, najwięcej w jednym secie zdołały zdobyć Brazylijki i było to 20 pkt, reszta setów w obu meczach wygrane wyżej. Natomiast Belgia przegrała 3-1 z Turcją i 3-0 z Brazylią. Nie daję szans Belgijkom na ugranie seta z Serbkami.

CHINY - USA over 176,5 pkt 1.50
godzina 13:30 ⛔
Zapowiada się wyrównany mecz, Chinki mistrzynie Olimpijskie z Rio, są gospodarzem tego turnieju, natomiast Amerykanki również światowa czołówka, drugie miejsce w poprzedniej edycji tych rozgrywek. Obie drużyny mają po 2 zwycięstwa, oraz obie wygrały 3-2 z Rosjankami, oraz za 3 pkt z Włoszkami, które jednak dziś wygrały z Rosjankami, więc ogólnie turniej bardzo mocno obsadzony. Według mnie większe szanse na zwycięstwo mają Chinki, ciężko się z nimi gra w Chinach, jednak stawiam, że będą tu co najmniej 4 sety, lepszy taki over niż over 3,5 seta po 1.34. Aby uzbierać 177 pkt potrzebne są zaledwie 3 sety do 20 i 1 do 17, więc przy 4 setach bardzo prawdopodobne. Może spokojnie zdarzyć się jeden set na przewagi. Można zagrać odważniej np. over 183,5 po 1.84.

Kamerun - Francja godzina 19:00
Francja h -1,5 seta 1.29✅
Francja 3-0 2.03
⛔
Wczoraj Wenezuela pokazała jak się wygrywa z Kamerunem, kurs na 3-0 dla Wenezueli był 8.60, natomiast na zwycięstwo 2.9, niestety ja zagrałem tylko na czyste zwycięstwo za niedużą stawkę, ale dziś jest kolejny mecz. Gospodarzem tego turnieju jest Kamerun, więc Wenezuela sobie ładnie poradziła w Afryce. Dziś stawiam na Francję, jest to 3 dywizja tych rozgrywek, jednak Francja to zespół Europejski, który powinien poradzić sobie z Kamerunem bez dwóch zdań. Francja wygrała tu z Wenezuelą 3-2, oraz 3-0 z najsłabszą w tym turnieju Algierią. Natomiast Kamerun przegrał 3-0 i wygrał 3-0 z Algierią. Myślę, że Francja powalczy w tym sezonie o awans do dywizji B. W końcu męska reprezentacja tego kraju wygrała Ligę Światową.

Bułgaria - Niemcy godzina 19:10
over 174,5 pkt 1.51✅
Podobnie jak w meczu Chinek z USA, lepszy taki over punktowy, niż over 3,5 seta po 1.37. Turniej rozgrywany w Bułgarii, dlatego Bułgarki są faworytem według buków, wygrały 3-2 z Koreą, natomiast Niemki z nimi przegrały 3-1. Mecz meczowi nie równy, ale uważam, że zobaczymy dziś przynajmniej 4 sety, mecz zapowiada się na wyrównany.


Narazie bez analizy:

Dominikana - Tajlandia godzina 20:30
1 h-1,5 seta
1.62✅

Portoryko - Kolumbia 23:35
1 h-1,5 seta 1.29

Czechy - Peru over 3,5 seta 1.33

Polska - Argentyna 3-0 1.53 PETARDA
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Kanada (-16,5) - Chorwacja 1 @2,00 ✅ (toto, można zagrać promo bez podatku)

Kanadyjki nie prezentują jakiegoś nadzwyczajnego poziomu, jednak na tle Chorwatek wypadają bardzo dobrze. Mecz Argentyna v Chorwacja, tak jak już tutaj pisano, to była &#39;parodia westernu&#39;. W zasadzie najlepszą opcją na Chorwatki to odpuszczenie kompletnie bloku przy słabszym przyjęciu (czyli w 95 procentach meczu). Kanada pojechała Argentynę 3-0, różnicą 22 pkt. Ja nadal twierdzę, że gospodynie turnieju - mimo przegranej w TB - prezentują się ciutkę lepiej od Chorwatek, więc spodziewam się tutaj wygranej w okolicach handi 25 pkt. Fortuna ma na to handi kurs @1,66.
Polska - Argentyna Polska under 75,5 @1,84 ✅ 1xbet

Nie wiem co tutaj Półki musiałyby odwalić żeby nie wygrać tego 3-0 bez gry na przewagi. Argentynki fatalne przestoje, przyjęcie nie istnieje. Czasami lepiej zagrać im plas, niż mocno zaatakować bo tutaj jeszcze mogą coś zdziałać blokiem (raz na 15 akcji), a tak to same się pogubią. Tam jest parę znanych nazwisk, któraś tam grała w Polsce na niezłym poziomie, jednak teraz są one w ciężkim treningu bo zupełnie nie ma w nich mocy. Polki to biorą gładko, handi punktowe też do gry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Hm... Ja w toto mix taki kuponik stworzyłem:
Kazachstan - Korea poniżej 129,5 1,85 ✅✅✅ 0:3 i 120 punktów
Kanada (-16,5) - Chorwacja 1 2,00 ✅✅✅ 3:1 i 33 punktów różnicy
Portoryko (-13,5) - Kolumbia 1 1,90
Argentyna - Polska poniżej 132,5 1,85
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Siatkówka - World Grand Prix, kobiety
Godzina: 02:05
Spotkanie: Peru - Czechy
Typ: 1
Kurs: 2,24
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Oba zespoły wygrały swoje dwa pierwsze mecze na tym turnieju rozgrywanym w Peru. Peruwianki wygrały z Portoryko 3-1 i z Kolumbią 3-0, natomiast Czeszki z Kolumbią 3-0 i z Portoryko 3-1. Ciekawie zapowiadający się pojedynek i Czeszki napewno są faworytkami ale ja myślę, że gospodynie u siebie stać na sprawienie tutaj niespodzianki i wygranie tego spotkania. Grają u siebie więc ma to pewne swoje zalety. Wprawdzie w meczach z europejskimi reprezentacjami na 13 meczy Peru wygrało tylko 2 spotkania a Czeszki jeszcze nigdy nie przegrały meczu z reprezentacją z Ameryki Południowej ale kiedyś musi być ten pierwszy raz ;) Spotkania spodziewam się wyrównanego i próbuję tutaj pograć w stronę zwycięstwa gospodyń. Jak wspomniałem faworytkami są Czeszki, które wydają się być nieco mocniejszym zespołem ale Peruwianki grają u siebie w swoim klimacie, przed własną publiką itd. itd. i myślę, że te siły się nieco wyrównują i dla mnie jest to taki mecz 50 na 50 a skoro tak to idę w stronę zespołu na który jest wyższy kurs. Myślę, że mecz będzie wyrównany i o końcowym zwycięstwie może zadecydować tie break.
⛔ 1-3 (24-26 , 25-21 , 22-25 , 23-25)
 
guernica 584

guernica

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - World Grand Prix, kobiety
Godzina: 02:05
Spotkanie: Peru - Czechy
Typ: 1
Kurs: 2,24
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Oba zespoły wygrały swoje dwa pierwsze mecze. Peruwianki wygrały u siebie z Portoryko 3-1 i z Kolumbią 3-0, natomiast Czeszki z Kolumbią u siebie 3-0 i na wyjeździe z Portoryko 3-1. Ciekawie zapowiadający się pojedynek i Czeszki napewno są faworytkami ale ja myślę, że gospodynie u siebie stać na sprawienie tutaj niespodzianki i wygranie tego spotkania. Grają u siebie więc ma to pewne swoje zalety. Wprawdzie w meczach z europejskimi reprezentacjami na 13 meczy Peru wygrało tylko 2 spotkania a Czeszki jeszcze nigdy nie przegrały meczu z reprezentacją z Ameryki Południowej ale kiedyś musi być ten pierwszy raz ;) Spotkania spodziewam się wyrównanego i próbuję tutaj pograć w stronę zwycięstwa gospodyń. Jak wspomniałem faworytkami są Czeszki, które wydają się być nieco mocniejszym zespołem ale Peruwianki grają u siebie w swoim klimacie, przed własną publiką itd. itd. i myślę, że te siły się nieco wyrównują i dla mnie jest to taki mecz 50 na 50 a skoro tak to idę w stronę zespołu na który jest wyższy kurs. Myślę, że mecz będzie wyrównany i o końcowym zwycięstwie może zadecydować tie break.

Ha, ha. Co za bzdury. Jak mawiają mądrzy ludzie - lepiej milczeć udając idiotę niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Ha, ha. Co za bzdury. Jak mawiają mądrzy ludzie - lepiej milczeć udając idiotę niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
Poprawione ;) Tak wiem, wiem mój błąd, bo nie obejrzałem dokładnie to dlatego, że na szybko chciałem coś napisać o swoich typach. Jednak jak mawiają też mądrzy ludzie nie mylą się tylko Ci co nic nie robią ;) Pozdrawiam i przepraszam z te brednie ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom