>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

World Grand Prix 2017

Status
Zamknięty.
guernica 584

guernica

Użytkownik
Tak wiem wiem mój błąd, bo nie obejrzałem dokładnie to dlatego, że na szybko chciałem coś napisać o swoich typach. Jednak jak mawiają też mądrzy ludzie nie mylą się tylko Ci co nic nie robią ;) Pozdrawiam i przepraszam z te brednie ;)
No to 1:1 w tym co mawiają mądrzy ludzie ;).
 
M 220

mm25

Użytkownik
czego zibi myslisz ze kanada wygra az tyloma pkt a co myslisz o 3-0 dw?? Masz jakąs analize chce to dać.. Kanada o klase lepsza??
 
M 220

mm25

Użytkownik
no tez myslałem grac na over 3.5 seta albo na pkt ale jeden tu pisze ze kanada w handi -17.5 czy iles tam wygra, drugi tez pisze i dałem kuzwa mac 3-0 na kanade, super dzieki!!, a drugi kupon mam dw 3-1... ciekawe czy wejdzie, czulem ze moze byc ciezko.. skad takie glupie typy dali..
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Tak to jest jak się komentuje czyjeś typy podczas trwania meczu ???? Handi punktowe gładziutko wejdzie, trzeba było grać handi to byś nie płakał.. ????
A po 2 masz swój rozum? To graj swoje typy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Polska - Argentyna godzina 00:00
1 h-23,5 pkt 2.34

Polska do gry, raczej najpewniejszy mecz dnia, powinny oddać rywalkom max 55 pkt. Można grać nawet największe handi, Polkom nie wiedzie się ostatnio, przegrywane eliminacje, dlatego muszą sprawiać dobre wrażenie w takich meczach. Argentyna jak było już napisane poziom amatorski. 3 sety do 17 i typ wchodzi.
Portoryko - Kolumbia, 23:35
Portoryko 3-0 1.93

Mecz rozgrywany w Peru, ciekawie wygląda H2H, było 5 meczów tych drużyn i każdy 3-0 dla Portoryko. Ogólnie Kolumbia to dużo słabszy poziom niż Portoryko, na tym turnieju przegrały 2 razy po 3-0, natomiast Portoryko ugrało po secie z Peru i Czeszkami. Typ dość ryzykowny ponieważ mogą dziać się różne rzeczy, gdyż jest to bardzo niski kobiecy poziom. Ale lekko do gry.
 
kamil1989 963

kamil1989

Użytkownik
To fortuna dzisiaj zaszalała z kursami :-D
Kolumbia - Chorwacja 1 2,00 3-1 ✅
Chorwatki, są bardzo słabe, by nie powiedzieć tragiczne. Dostały baty od Polek i Kanadyjek. Kolumbia zadziwiła ostatnio wygrywając 3-0 z Portoryko. Jest tam kilka doświadczonych zawodniczek. Z tym składem Chorwacji powinno być 3-0.
Kolumbia - Chorwacja 3-0 @ 4,65 3-1 ⛔ mało brakło w 2 secie :-/

Kamerun - Francja under 134,5 pkt @ 3,45
Linia pewnie dlatego, że Kamerun grając tydzień temu u siebie urwał Francji seta. Na wyjeździe nie daję im na to szans. Kamerun z Wenezuelą, słabszą od Francji zrobiły u siebie 131 punktów ...
Trynidad i Tobago - Australia 2 @ 1,80
Trynidad to chyba najsłabszy zespół World Grand Prix. Grają ten mecz u siebie i pewnie stąd te kursy. Tydzień temu Australia wygrała 3-0. Rachel Rourke poprowadzi Australię do pewnego zwycięstwa.
Trynidad -Australia 0-3 @ 5,00
Wenezuela - Algieria under 120,5 pkt. @ 3,10
Tydzień temu Wenezuela zrobiła 122 pkt, jutro grają u siebie. Algieria tylko z jedną zawodniczką która coś potrafi grać - Abderrahim. Beznadziejny Kamerun rozbił Algierki (130 pkt.). Widzę w tym kursie value.
http://imgur.com/a/9as7b
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
sokrates 1,8K

sokrates

Użytkownik
To fortuna dzisiaj zaszalała z kursami :-D

Kolumbia - Chorwacja 1 2,00

Chorwatki, są bardzo słabe, by nie powiedzieć tragiczne. Dostały baty od Polek i Kanadyjek. Kolumbia zadziwiła ostatnio wygrywając 3-0 z Portoryko. Jest tam kilka doświadczonych zawodniczek. Z tym składem Chorwacji powinno być 3-0.

Kolumbia - Chorwacja 3-0 @ 4,65
Nie twierdzę że Chorwacja to spotkanie wygra ale weź pod uwagę że wraca ich najlepsza zawodniczka Samanta Fabris która będzie stanowić 70 % wartości tej reprezentacji
 
C 326

carambula88

Użytkownik
Nie twierdzę że Chorwacja to spotkanie wygra ale weź pod uwagę że wraca ich najlepsza zawodniczka Samanta Fabris która będzie stanowić 70 % wartości tej reprezentacji
Zdecydowanie tak, sama może narobić krzywdy Kolumbii, aczkolwiek w tym składzie nie są faworytkami.
 
kamil1989 963

kamil1989

Użytkownik
Nie twierdzę że Chorwacja to spotkanie wygra ale weź pod uwagę że wraca ich najlepsza zawodniczka Samanta Fabris która będzie stanowić 70 % wartości tej reprezentacji
Zgadza się, wraca Fabris ale po kontuzji i ciężko powiedzieć w jakiej będzie dyspozycji. Poza tym, by Fabris mogła atakować potrzebne jest jeszcze przyjęcie którego Chorwacja nie ma, a Kolumbia zniszczyła Portoryko właśnie zagrywką. Kursy już pospadały i obecnie na Kolumbię 1,20 ...
 
M 493

milo93

Użytkownik
Chorwatki to kapitalna drużyna każdą końcówke wygrywają. Pózniej do 10 dostają, ale zacięte sety wszystkie wygrywają kozacki zespół. Co prawda ciemne kobiety nie grzeszą chłodną głową, ale mimo wszystko.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Hm.. póki co nie mam zbytnio czasu. Ja wczoraj takie coś pograłem:
Wenezuela - Algieria poniżej 121,5 2,43 ⛔ 3:0
Kamerun - Francja poniżej 137,5 2,42 ⛔ 0:3
Kazachstan - Niemcy poniżej 133,5 2,04 ⛔ 1:3
A z mniejszych kursów:
Brazylia (+13,5) - Serbia 1 1,55 ✅✅✅ 3:0
Kolumbia (-1,5 seta) - Chorwacja 1 1,50 ✅✅✅ 3:1
Japonia (-1,5 seta) - Tajlandia 1 1,34 ✅✅✅ 3:1
Kazachstan (+15,5) - Niemcy 2 1,42 ⛔ 1:3 2 punktów brakło
Holandia - Belgia 1 1,22 ✅✅✅ 3:0
Rosja - Dominikana powyżej 3,5 seta 1,49 ✅✅✅ 1:1
Kamerun (+11,5) - Francja 2 1,47 ⛔ 0:3
Wszystkie kursy z eFortuna
 
J 0

jarkota

Użytkownik
No nie wierze w Argentynki dwa puerwsze sety przegraly 2 i 3 a pozniej do 8 no parodia!!! Jestem tak wkurzony +20,5punkta no i tak zawalic ostatni set zeby tych 10 nie dobić nie wierze normalnie ....
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
No nie wierze w Argentynki dwa puerwsze sety przegraly 2 i 3 a pozniej do 8 no parodia!!! Jestem tak wkurzony +20,5punkta no i tak zawalic ostatni set zeby tych 10 nie dobić nie wierze normalnie ....
Kto normalny gra na Argentynki w tej formie ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom