>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

World Grand Prix 2017

Status
Zamknięty.
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Czechy - Bułgaria, 23:10
over 179,5 pkt 1.67 fortuna✅
Teren neutralny, w Portoryko. Mecz powininen być zacięty, 4 sety do 20 dają nam 180 pkt. Poprzednie mecze tych drużyn wskazują na podobny poziom gry, gra 3 drużyna w tabeli z piątą, zagrały kilka meczów 5 setowych, we wszystkich zaciętych meczów tych drużyn padało w setach powyżej 20 pkt dla przegranego set.
 
luken7 121

luken7

Użytkownik
Hej panowie , zostala mi na kuponie wygrana Australii z Trynidadem , zamykac zakład czy Australijki poradza sobie? Jaka wasza opinia ,z gory dzieki ;)
 
luken7 121

luken7

Użytkownik
No wiem wiem przegladalem staty tamtego spotkania i w sumie gladkie wygrane procz tego jednego seta . Ogladalem dzisiejszy mecz Polek z Peru i az oczy bolaly co te nasze dzieczyny graja za patologie :/ naprawde przykro ... boje sie tej Australii bo to 3 dywizja wiec moze byc niezly kabaret ... runy jak w kosza ;)
Ps. Mozna ten mecz obejrzec gdzies na necie?
 
M 220

mm25

Użytkownik
Zibi daj cos na jutro, cos z kursami max 1.5 pewnego, lubie na sety ponad 3.5 albo na punkty, czekam ????
 
M 493

milo93

Użytkownik
No wiem wiem przegladalem staty tamtego spotkania i w sumie gladkie wygrane procz tego jednego seta . Ogladalem dzisiejszy mecz Polek z Peru i az oczy bolaly co te nasze dzieczyny graja za patologie :/ naprawde przykro ... boje sie tej Australii bo to 3 dywizja wiec moze byc niezly kabaret ... runy jak w kosza ;)
Ps. Mozna ten mecz obejrzec gdzies na necie?
Nie wygrały :]
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Kazachstan - Kolumbia
@ Kolumbia 1,80 bet365✅
---
Kolumbia zdecydowanie większa kultura gry. Dobre mecze z Portoryko i Chorwacją. Kazaszki totalnie bez przyjęcia do tego drewniane jak dęby.
Holandia - Dominikana
@ Holandia 1,28 bet365✅
Holandia faworyt murowany. W tamtym tyg wpadka z Japonkami ale wczoraj Dominikanki nie wygrały z totalnie grającymi leniwie Ruskimi.
Bułgaria - Kanada
@ Bułgaria 1,61 bet365✅
Bułgarki również zdecydowanie lepsze. Powalczyły z Niemkami i Koreankami. Kanadyjki grały póki co z samymi ogórami stąd te 7pkt powinno być tutaj 3-0, 3-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Polska - Argentyna 20:25
Polska under 75,5 pkt 1.4 fortuna

Pewniak, Polska gra u siebie, tydzień temu te zespoły spotkały się w Argentynie i było 3-0 dla Polski, typ wszedł, sety były do 21, 19 i 14. Argentyna słaba forma, Polki wczoraj po trudnym meczu dziś będą chciały szybko wygrać i zacząć się szykować na Koreanki.
 
madmax22 46

madmax22

Użytkownik
Bułgaria - Kanada
@ Bułgaria 1,61 bet365
Bułgarki również zdecydowanie lepsze. Powalczyły z Niemkami i Koreankami. Kanadyjki grały póki co z samymi ogórami stąd te 7pkt powinno być tutaj 3-0, 3-1
Ma ktoś jakieś info o tym meczu? Kursy dość mocno urosły, a w normalnych warunkach Bułgarki powinny być sporymi faworytkami.
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Czechy - Kanada⛔
@Czeszki -1,5 1,83 bet365
Nie oszukujmy się Kanadyjki grały póki co z samymi ogórkami i nawet wczoraj Bułgarki drugim garniturem spokojnie dały radę. Kanada to kopciuszek póki co a Czeszki zdecydowanie większa kultura gry ktokolwiek nie zagra...
Francja - Australia ⛔
@ Francja 3-0 1,83 bet365
Australia nie wiem jakim składem pojechała na ten wek ale przegrana z TiB chluby im nie przynosi ... Francja u siebie powinna szybko wyzamiatać.
Meksyk - Algieria⛔
@ under 128,5 1,83 bet365
Algeria słaba jest i basta... nie ma co sie rozpisywać o tym spotkaniu bo obecnie w 3 dywizji algierki sa najslabsze i nawet jakby była 4 to by się tam nie łapały...
 
jozzy22 553,8K

jozzy22

Użytkownik
Pany a co powiecie o tym spotkaniu:
Peru - Argentyna
Typ: 3:0 Kurs: 2.05 Fortuna ⛔
No cóż pograłem coś takowego. Oglądałem wczoraj Peru przeciw Koreankom i przez 2 sety grały można powiedzieć jak równy z równym. Polkom również trochę krwi napsuły tak więc widze spore szanse na powodzenie typu zwłaszcza patrząc na wyniki osiągane przez Argentynki.Praktycznie nie mają póki co nic do powiedzenia. Dostają okropny łomot od każdego. Psuje mi tu troche obraz ich ostatni pojedynek który Peru wygrało 3:2 ale w sumie nie wiem jak to wyglądało ze składami wówczas,a jak jest teraz.
Cóż bet poszedł i licze na pozytywny wynik
Wynik: 3:1
e: no i zibi16 wykrakał. 1 set sie zagubił ;-)
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Pora na 3 kolejkę w tym weekendzie, mało meczy pozostało ale jest jeszcze z czego wybrać więc po kolei:
Dominikana (-1,5 seta) - Belgia 1 1,58 ⛔ 3:2 - Po tym co pokazują Belgijki to śmiem twierdzić, że może zakończyć się 3:0 dla Dominikanek. Lecz dla pewności daję typ 3:0 bądź 3:1. Dominikanki zagrały 2 bardzo dobre spotkania psując dużo nerwów Holenderkom i Rosjankom.
Peru (-1,5 seta) - Argentyna 1 1,30 ✅✅✅ 3:1 - Bardzo pewny typ na podbicie. Czuję 3:0 dla Argentynek, ale wiadomo jak to jest u kobiet, 1 set może gdzieś się zgubić. 5 setówki nie przewiduję. Argentyna 2 poziomy niżej aniżeli Peru.
Rosja - Holandia (+1,5 seta) 2 1,56 ✅✅✅ 0:3- Tutaj idę w stronę Holenderek. Dużo bardziej mnie przekonują. Rosjanki skład mocno odmłodzony. Na ryzyko proponuję zwycięstwo Holandii ✅✅✅ po kursie 2,22.
Polska - Korea powyżej 4,5 seta 2,57 ⛔ 1:3 - Czuję tutaj mecz 5-setowy. Kto wygra? Trudno jest mi powiedzieć, sercem za Polkami ale to już nie jest poziom Argentynek, Chorwatek czy nawet Peruwianek, które i tak nam nerwów napsuły.
Typ wydający się pewniakiem powyżej 3,5 seta ✅✅✅ po kursie 1,33. Na ryzyko powyżej 202,5 pkt ⛔ po kursie 3,35.
Czechy - Kanada 1,40 ✅✅✅ 3:2 - Tutaj krótko, zdecydowany faworyt to Czechy. Grają w miarę równo w każdym meczu. Kanadyjki potrafią stracić seta nawet z Chorwatkami.
Trynidad i Tobago - Kamerun 2,05 ✅✅✅ 2:3 - Wolę tutaj wejść w kurs ponad 2 na Kamerun który gra ostatnio solidnie aniżeli na anonimowy Trynidad jako faworyt tego meczu, bo moim zdaniem nie są faworytami. Typ na ryzyko.
Wszystkie typy i kursy eFortuna
 
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Godzina: 01:00 Wenezuela - Węgry
Wenezuela 3.80 eFortuna

Takie rozbieżności w kursach ? 1.25 na Węgierki? Wenezuela przecież jest gospodarzem tego meczu, mecz w Ameryce Południowej, daleki wyjazd Węgierek. To pułapka. mecz 50/50 według mnie. Widzę w tym typie bardzo duże value. Dlaczego kurs spadł na Węgierki i jest taki niski? Pewnie wynika to z dotychczasowych meczów i 1 miejsca w tabeli, jeden set stracony w 5 meczach, ale mnie to nie przekonuje. W 3 dywizji są 3 drużyny na lepszym poziomie, tj. Węgry, Francja, Wenezuela. Reszta słabizna, i właśnie dotychczas Węgierki grały z 2 x Meksyk, Trynidad i Tobago, Australia z którą straciły seta, Algieria więc z kim miały te sety tracić. Wenezuela zajmuje 3 miejsce w tabeli, ale grała już z Francją i przegrały 3-2 w Kamerunie. Węgierki można uznawać za podobny poziom do Francuzek. Uważam, ze na własnym terenie faworytem tego meczu jest Wenezuela.
 
luken7 121

luken7

Użytkownik
Hej panowie ;)
Co powiecie o takiem doublu;
Serbia - Rosja 1 a takze Chiny - Japonia 1
Serbki mocny sklad lider tabeli i jeden z faworytow calej imprezy . Martwi mnie troche ta przewaga bo moga sobie pozwolic na mala wpadke ale czy z odmlodzona druzyna Rosji? Kolejnym przeciwnikiem bedzie Japonia i Chiny wiec trudniejszy przeciwnik na obecna chwile a przy dobrym ukladzie wynikow jesli Serbki wygraja za 3pkt z Rosja zapewnia sobie prawie ze awans do final 6 !
Drugi mecz to wielka wojna azjatycka Chiny - Japonia ! Tutaj powiem szczerze sklad silniejszy chinek no i wlasna publicznosc powinna pomoc bardzo Chinka w odniesieniu zwyciestwa .
Serbia + Chiny = Ako 1,49
Jakies sugestie? Bede dzieczny ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom