>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

World Open 2024 (18-24.03.2024)

psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
World Open 2024
18 - 24 marca 2024

430103321_916512437148030_5083057951180683713_n.jpg
World Open 2024 to kolejny z chińskich wielkich turniejów który wraca do kalendarza po długiej, trwającej 3 sezony, przerwie pandemicznej. World Open 2024 rozegrany zostanie w Yushan Sport Centre w chińskim Yushan w dniach 18 - 24 marca 2024 roku. Pula nagród wynosi aż 815,000 funtów, w tym dla zwycięzcy 170,000 funtów. Tytułu z poprzedniej edycji turnieju z 2019 roku bronić będzie Judd Trump, który w finale pokonał Thepchaiyę Un-Nooha (10-5).


Kwalifikacje do World Open 2024 odbędą się w dniach 22-24 stycznia 2024 w Barnsley Metrodome w angielskim Barnsley, przy czym kilka meczów kwalifikacyjnych kilku wybranych zawodników (Trump, Brecel, Ding, Anda) plus kilku młodych Chińczyków z dzikimi kartami zostało przeniesionych do Yushan tuż przed turniejem głównym. Format meczów kwalifikacyjnych taki sam jak w turnieju głównym, czyli wszystkie mecze do 5 wygranych frejmów (Best-of-9). W poniższych linkach szczegóły dotyczące formatu i drabinki kwalifikacji.

Format turnieju głównego
Drabinka turnieju głównego
Livescore

Nie masz konta w Betfan, nic straconego - załóż je wchodząc na betfan.pl lub klikając w baner i odbierz bonus

1000x200.png

Zapraszam do dyskusji
i podawania swoich typów z analizami
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +190
V 95K

vuvuvu

Użytkownik
Dominic Dale - Marco Fu 2
Pang Junxu
- James Cahill 1
Yuan Sijun
- Alexander Ursenbacher
1
Ako 2,82 forbet


Na eliminacje wybrałem takie " pewniaczki"
Coś może jeszcze dorzucę jutro.
 
Ostatnia edycja:
V 95K

vuvuvu

Użytkownik
Wilson G. - Carrington S. 1
Haotian Lyu - Carty A. 1
Craigie S.
- Doherty K. 1
Ako 2,09 fortuna

Na dzisiaj również trzy pewniaczki mam nadzieję że z lepszym skutkiem Kurcze znowu jeden mecz
 
Ostatnia edycja:
V 95K

vuvuvu

Użytkownik
Bingham S. - Chadha I.S. 1
Yupeng C. - Astley J. 1
Un-Nooh T. - Zehuang L. 1
McGill A. - Hugill A.1

Ako 2,62 fortuna obiecuje nie gra c juz eliminacji do tego turnieju ;)

Może trzy mecze to za mało ;) ,no to cztery '' pewniaczki''
 
Ostatnia edycja:
V 95K

vuvuvu

Użytkownik
Si Xu - Murphy S. 2
Jiahui Si - Zehuang L. 1
Wells D. - Allen M. 2

Chadha I. - Sijun Y. 2
Ako 2,81 fortuna

Kupon wydaje się dosyć pewny z przyzwoitymi kursami na poszczegolne mecze.Murphy 6 w rankingu ,a Si Xu 58 i wiem że pokonał w Nemczech Anglika ale to se ne wrati. Mecz numer dwa to spotkanie dwoch Chińczyków ktorych dzieli ponad 70 miejsc w rankingu. Allen trzy ostatnie mecze wygralwz Wellsem ,bylo to z sześć lat temu ale myślę ze nic się nie zmieni między tymi zawodnikami , i znowu gorą będzie Mark Allen. Ostatni mecz z kuponu to potyczka Chindusa z Chińczykiem. Grali tylko jeden mecz i to w ubieglym roku , Chińczyk głasdko wygrał 3-0 w meczu grupy 13 Ligi Mistrzów Snookera
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +691
G 6,1K

gumazi

Użytkownik
4 mecze to sporo coś z tego napewno zawali pytanie co :) ja stawiam na Chadha pokonal brecela i bringhama wiec coś potrafi
 
V 95K

vuvuvu

Użytkownik
Zawalił Jiahui. Do Allena i Sijuna dokładam Dinga kurs koło 1.98 Fortuna.Mali bo z pracy Wyrażnie ten turniej moi nie leży
 
Ostatnia edycja:
V 95K

vuvuvu

Użytkownik
Maguire S. - Junxu P. 1
Yupeng C. - Saengkham N. 2
Stevens M. - Day R. 2

Ako 4,41 LVBet

Mecz pierwszy ,liczę na doświadczenie Maguira. Mecz drugi skłaniam się ku Tajowi ktory ma odrobinę lepszy sezon.Mecz trzeci Derby Walii Day ma sezon zdecydowanie lepszy od rodaka.
 
Ostatnia edycja:
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Oliver Brown - Luca Brecel
Handicap frejmowy: Luca Brecel (-2.5) @ 1.32 2-5
Handicap frejmowy: Luca Brecel (-3.5) @ 1.84
Handicap frejmowy: Luca Brecel (-4.5) @ 3.65

Im bliżej MŚ tym forma Brecela zwyżkuje, jak przystało na urzędującego mistrza świata. Niedawno świetna gra w World Masters gdzie dopiero w finale zatrzymał go O’Sullivan i trzeba było do tego trochę magii Ronniego, bo od momentu 2-1 i chyba 40-0 dla Brecela Anglik grał zjawiskowy snooker i był nietykalny. Forma chyba nie uleciała bo wczoraj zdmuchnął młodego Taja 5-1 aplikując mu 2 setki i jedną prawie setkę (131, 100, 94). Dzisiaj również rywal który powinien być formalnością i okazją do prezentacji umiejętności Belga.

Neil Robertson - Tian Pengfei
Handicap frejmowy: Tian Pengfei (+3.5) @ 1.42 5-3
Handicap frejmowy: Tian Pengfei (+2.5) @ 2.01
Handicap frejmowy: Tian Pengfei (+1.5) @ 2.95
Zwycięzca: Tian Pengfei @ 4.40

Typ przeciwko Robertsonowi, który notuje chyba najsłabszy sezon od wielu lat, może nawet od jego mistrzowskiego sezonu 2010. Nie wiem z czego to wynika, ale jego forma jest bliżej top64 niż top16 i to pokazują wyniki. Ledwie jeden znaczący wynik czyli półfinał Shanghai Masters (czyli turniej nierankingowy) a tak to w prawie każdym turnieju szybkie wyloty w 1 czy 2 rundzie. Dlatego myślę, że dzisiaj będący w podobnej formie Tian może się dostosować do jego poziomu a z tego może wyjść wyrównany mecz. Co by nie mówić Chińczyk grać potrafi, pokazywał to nie raz i może na swojej ziemi sobie o tym przypomni. Ale tak jak wspomniałem na początku: typ głównie przeciwko Australijczykowi, bo kursy po prostu nie pokazują jak słabo ostatnio gra. Na dzisiaj każdy zawodowy snookerzysta jest dla niego zagrożeniem, taka jest prawda.

Betfan
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +923
V 95K

vuvuvu

Użytkownik
Joe Perry - Shaun Murphy 2
Robbie Williams - Barry Hawkins 2
Cao Yupeng - Ding Junhui 2

Ako 2,59 forbet

Na rano proponuję coś takiego. Ten turniej wyjątkowo mi nie leży,ale walczę dalej.Murphy zacząl rok połfinałem w Mastersie , potem bez szału , Perry też bez gra bez rewelacji.Hawkins w tym roku dwa przegrane połfinaly w Championship League Robbie Czwarta runda w Walii,w Pażdzierniku Hawkins gladko wygrał4-0 i teraz też stawiam na jego wygraną . Mecz pomiędzy ćhińczykami , wyżej oceniam bardziej doświadczonego Dinga. W tym roku obaj doszli do pólfinalow World Grand Prix gdzie Ding przegral z Ronniem 6-1 , A Yupeng uległ Trumpowi6-2.


Allister Carter - Chris Wakelin 2 (+2,5)
He Guoqiang
- Daniel Wells 1 (+1,5) Katastrofa z 3-1 na 3-5
Ako 2,69 forbet

Na popołudnie proponuję takie dwa mecze. Odrzucam granie na faworytów typu Ronnie, Selby ,Trumph i Robertson. Wakelin wygralw tym roku 3-0 z Carterem w Championship League. Oczywiścoie Carter ma lepszy sezoni jest lepszym graczem niż Chris ,ale oczedkujęże trzy frejmy to ugra. Drugi mecz , spotkanie Chińczyka z Walijczykiem. Wcześniej nie grali , Wellls w tym roku zagral pięć meczy z czego cztery wygra miedzy innymi w tym turnieju z Alleneml, ale Chińczyk nie odstaje bo przy pięciu tegorocznych meczach wygral trzy i ma spektakularne zwycięstwo z Markiem Williamsem 5-1. Stawiem na conajmniej cztery frajmy Chińczyka ,a jak będzie to się okaże
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1649
V 95K

vuvuvu

Użytkownik
Barry Hawkins - Stephen Maguire 2 (+1,5)
Kyren Wilson - Ben Woollaston 2 (+3,5)
Ako 2,41

Na rano proponuję takie dwa mecze . Maguire ma szansę ugerać z Hawkinsem conajmniej cztery frejmy.Wczoraj wygral z Brecelem 5-1,ostatnio grali w 2019 roku Maguire wygral 3-1 i przegrał1-3 i 2-3. Ben Woollaston musi ugrać dwa frejmy, w tym roku ben przegrał co prawda 1-5 z Kyrenem w German Masters , ale teraz licze na poprawę. Wilson w meczach w tym turnieju tracił 3 i 4 frejmy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +692
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Jackson Page v Elliot Slessor wygrał i wbił 140 breack
Page to win and make the Highest Break in the Match kurs 3.25 Ladbrokes
Hm troszkę w ciemno bo nic nie widziałem prawie , a Slessora nic na prawdę ale widziałem 2 freamy z dzisiejszego meczu Page"a z Selbym wygrał 5:2 i 5 brejków notowanych 130 , 120 , 100 , 97 i 74 to robi wrażenie i po takim kursie się skuszę
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1453
V 95K

vuvuvu

Użytkownik
Ding Junhui - Neil Robertson 1
kurs 1 ,97 forbet


Co prawda Australijczy ma patent na Chińczyka , bo ostatnie cztery mecze z nim wygrał ,ja jednak stawiem na wygraną Dinga w polfinale. Uważam że gra Chińczyka wraca na właściwe tory i na ten moment jest lepszym snookerzystą
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +960
V 95K

vuvuvu

Użytkownik
Judd Trump - Ding Junhui 1 (- 2,5)
kurs 2.02 LVBet


Finał , do 10 wygranych frejmów. Po dzisiejszym farcie i przy pomocy kibiców final dla Chińczyka, ale nie wrozę Mu tutaj sukcesu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +424
Do góry Bottom