>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Worldsy 2017 - League of Legends

Status
Zamknięty.
M 30

mateuszlasek

Użytkownik
Tak jak mówiłem tak też się stało, finalnie WE wygrało z C9 po bardzo zaciekłym meczu 3-2.
Weźmy na tapete mecz SKT T1 - RNG.
Jak dla mnie jest to przedwczesny finał, RNG pokazało że wszystko to co stało się w group stage&#39;u, nie było przypadkiem i są gotowi na SKT. Mecz z Fnatic zakonczyl sie 3-1 tylko dla tego ze w szeregi RNG wkradła sie nonszalancja w stosunku do Fnatic, nie mozna umniejszać Reeklesowi swietnego combacku, jednakże RNG wygralo z nimi delikatnie mowiac &quot; pewnie &quot;. SKT miało spore problemy z Misfits, ich mecz zakonczyl sie wynikiem 3-2 dla SKT, aczkolwiek wydaje mi się że to była pewnego rodzaju gra ze strony SKT, nie typowe picki europy np Leona z ignitem dały im spojrzenie na to ze nie wszystko sa w stanie przewidziec, ale pokazali ze w swoim 5-osobowym gronie sa w stanie znalezc odpowiedz na wszystko. Wedlug mnie mecz SKT-RNG nie bedzie grany w calej dlugosci BO5. Typuje 3-1 dla SKT, mimo to ze RNG moze byc poniesione tym gdzie są i na kogo graja wydaje mi sie ze Faker i spólka szybko ustawia ich do pionu.
SKT T1 TELECOM - RNG
Typ: 3-1
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Jak dla mnie całe Worldsy bierze SSG, które wygląda po prostu świetnie. Rozbili Longzhu, teraz grają z WE, które powiedzmy sobie szczerze nie gra jakoś wybitnie. W drugim półfinale jest więcej niewiadomych, SKT z Misfits zagrało na pół gwizdka (zlekceważyli ich) lub po prostu mieli słabszy dzień (co też w LCK im się zdarzało). Z RNG już tak łatwo mieć nie będą, bo tam Uzi pokazuje dlaczego jest uznawany za jednego z najlepszych ADC na świecie (wg mnie bezapelacyjnie no 1). Sam potrafi wygrać mapę i jeżeli tylko dostanie jakiś hypercarry pick to mapa prawdopodobnie poleci na stronę RNG (oczywiście jeżeli nie stracą za dużo w early). Według mnie to właśnie drużyna z LPL jest większym kandydatem do finału (SKT w early nie gra za dobrze, a w late mogą mieć problemy z Uzi&#39;m). Na jakieś dłuższe analizy może skuszę się jeszcze tuż przed weekendem.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Ja podobnie, poczekam do soboty nawet ale widzę sporą szansę na to co postawiłem w pierwszych dniach, czyli Korea win po grubszej sałacie i finał z przed roku.
Jednak jak wygra SSG nie będę płakał, bo każdy trochę ich odstawił a pokazują, że cały czas to jedna z najlepszych ekip a szczególnie CuVee, który może pretendować do najlepszego zawodnika Mistrzostw jeśli potwierdzi klasę w tych przyszłych meczach.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Zaczynamy, w SKT Penaut ławka a Blank na Jungli.
Liczę na 3-2 dla SKT .
Ja mam RNG pograne po @2.35, pierwsza mapa dla nich, SKT nic nie zrobiło. Huni jak na razie nie mógł się wykazać, ale Blank na jungli to na pewno na plus. Penaut jest wg mnie gorszy, mniej stabilny, raz mu wyjdzie mapa, a raz nie. Blank zapewnia regularność, chociaż 1mapa też bez jakiś dobrych zagrań.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Ja mam RNG pograne po @2.35, pierwsza mapa dla nich, SKT nic nie zrobiło. Huni jak na razie nie mógł się wykazać, ale Blank na jungli to na pewno na plus. Penaut jest wg mnie gorszy, mniej stabilny, raz mu wyjdzie mapa, a raz nie. Blank zapewnia regularność, chociaż 1mapa też bez jakiś dobrych zagrań.
RNG się przejechało po SKT prawdę mówiąc ????
Gdyby była meta na Lee Sina, wtedy Orzeszek mógłby się wykazać a tak cóż, trochę rozbici będą ale walkę na pewno podejmą.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
RNG się przejechało po SKT prawdę mówiąc ????
Gdyby była meta na Lee Sina, wtedy Orzeszek mógłby się wykazać a tak cóż, trochę rozbici będą ale walkę na pewno podejmą.
Dokładnie + trzeba dodać że ten pick Blitza kompletnie nietrafiony, nic nie zrobił w tej grze. Zaraz druga mapa i będzie zdecydowanie ciekawiej, bo pewnie zobaczymy standard na botlane.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Dokładnie + trzeba dodać że ten pick Blitza kompletnie nietrafiony, nic nie zrobił w tej grze. Zaraz druga mapa i będzie zdecydowanie ciekawiej, bo pewnie zobaczymy standard na botlane.
Za dużo celnych Grabów niestety nie było dane nam zobaczyć ????
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Za dużo celnych Grabów niestety nie było dane nam zobaczyć ????
Trochę nie rozumiem decyzji, żeby oddawać Faker&#39;owi Galio, bo w LCK to on non stop praktycznie był banowany, znaleźli odpowiedź przez Malzahara, ale tym razem może to nie wystarczyć.
Na toplane będzie bardzo ciekawy pojedynek i early tak naprawdę zadecyduje o przewadze w późniejszym etapie gry. W dodatku Leona na botlane po stronie SKT, będzie wielkie bum w team fight&#39;ach.
Nocturne po stronie RNG trochę wygląda jak trollpick, ale wiedzą co robią i zobaczymy jak zadzała ????
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Trochę nie rozumiem decyzji, żeby oddawać Faker&#39;owi Galio, bo w LCK to on non stop praktycznie był banowany, znaleźli odpowiedź przez Malzahara, ale tym razem może to nie wystarczyć.
Na toplane będzie bardzo ciekawy pojedynek i early tak naprawdę zadecyduje o przewadze w późniejszym etapie gry. W dodatku Leona na botlane po stronie SKT, będzie wielkie bum w team fight&#39;ach.
Nocturne po stronie RNG trochę wygląda jak trollpick, ale wiedzą co robią i zobaczymy jak zadzała ????
Będzie młyn ale fajnie zobaczyć czasami odstępstwa od reguł postaci ???? To dobrej gry!
 
M 30

mateuszlasek

Użytkownik
Huni gra masakrycznie.. Ale to co zrobilo RNG pickujac tego Noctourna to juz wgl.. Faker na Galio Na prawde pokazuje ze potrafi pograc wszystkim. Ciekawe meczyki sie szykuja.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Znów dziwne picki, rozumiem że hyper carry Vayne, ale oddali znów Galio i Tristanę, w zamian na 1st picku wzięli Seju, która dobrze wyszła na 1mapie. Martwi toplane, bo tam Letme nie zatrzyma w late Hunie&#39;go pickiem Maokaia. 2-1 dla SKT się szykuje.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Jednak mapa dla RNG, ale to tylko przez błędy Faker&#39;a. Dwukrotnie zły ult, pierwszy kill to też niezły missplay. Później RNG się rozpędziło, zobaczymy jak będzie teraz, dwa match pointy dla &quot;wiecznych przegranych&quot;.
&quot;Orzeszek&quot; ma być teraz, więc może być coś nowego i ciekawego ????
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Jednak mapa dla RNG, ale to tylko przez błędy Faker&#39;a. Dwukrotnie zły ult, pierwszy kill to też niezły missplay. Później RNG się rozpędziło, zobaczymy jak będzie teraz, dwa match pointy dla &quot;wiecznych przegranych&quot;.
&quot;Orzeszek&quot; ma być teraz, więc może być coś nowego i ciekawego ????
Pierwsza mapa przejazd, druga też przejazd ale trzecia dla RNG to była autostrada już ????
No mam nadzieję, że będzie remis i niech Faker weźmie coś innego.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Pierwsza mapa przejazd, druga też przejazd ale trzecia dla RNG to była autostrada już ????
No mam nadzieję, że będzie remis i niech Faker weźmie coś innego.
Właśnie czekam na draft i prawdopodobnie kontra jak będzie coś nie po mojej myśli ???? będę lekko do przodu albo lekko w plecy :p
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Właśnie czekam na draft i prawdopodobnie kontra jak będzie coś nie po mojej myśli ???? będę lekko do przodu albo lekko w plecy :p
Tak Epicko nie wyglądają już aczkolwiek jak Faker weźmie coś innego to może ugrają, chociaż Bóg też błędy popełnia :rolleyes:
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Puściłem kontrę, ale dalej liczę na RNG, Uzi wreszcie zasługuje na mistrza. Ten comp bez tanka mi się nie podoba, SKT bardzo solidny botlane i jeśli J4 nie zrobi różnicy w early to będzie late dla SKT.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
I mamy 2-2 a więc jak teraz wygra SKT to idealnie mi wejdzie 3-2 i SKT będzie dalej aby kolejne bety wygrać a jak przegrają no cóż, zostanie mi Galaxy S8 ????
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Dziwny ten ostatni draft RNG, jak dla mnie SKT to bierze. Niby Uzi dostał Tristanę, ale Lee w jungli to słabe wyjście, po drugiej stronie dużo zależy od early. Jak Cait weźmie wszystkie zewnętrzne wieże do 20-25 minuty to do late nie dociągnie RNG.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
3-2 dla SKT, każdy chciał ostrożnie rozegrać i jednak wydaje mi się, że doświadczenie wygrało ale RNG naprawdę dobrze się zaprezentowało.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom