>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

wpłata w święto - 15.08.09

R 0

rafi92

Użytkownik
Witam
Przez nieuwagę nie wpłaciłem wczoraj kasy na konto bukmachera (expekt), Mój bank na przelwy24 jest niby otwarty - czy przelew uda się?
 
R 0

rafi92

Użytkownik
Gdy wybrałem bank okazało sie że jest zamknięty wybrałem wiec WBK. po 15 minutach nie odnotowano zaksiegowania przelewu. Czy dojdzie ten przelew czy pieniądze przepadną ?
 
woojt14 4

woojt14

Użytkownik
Mam podobną sytuację.. Podobno w święta powinno być dostępne:
Dostępność: Poniedziałek-Piątek: 07:00-20:00, Sobota: 07:00-14:00, Niedziela: 07:00-23:00, Święta: tak
Jak ktoś wie coś więcej to niech nas uświadomi.
edit:
Wydaje mi się jednak, że pieniądze nie mogą tak po prostu przepaść (zapewne przelew wyjdzie w poniedziałek).

@rafi92: A ściągnęło Ci z konta pieniądze?
 
R 0

rafi92

Użytkownik
U mnie to jest dość skomplikowane. Bo powinienem chyba wybrać ING a wybrałem BZ WBK. i teraz sytuacja wygląda następująco: ING nie pracuje więc nie zaksięgowali przelewu; przelewy24 nie dostały kasy.
Kase przelał brat więc nie mam dostępu do konta ale jestem pewien że wzięło ją ale jest tak jakby w trybie oczekującym.
Nie dość że nie mogę zagrać to nie wiadomo czy dostane tą kasę w poniedziałek.
Napisałem do supportu polskiego i angielskiego na expekcie i do przelewy24. Jak dotąd nie mam odpowiedzi. Jak będę coś wiedział dam ci znać. Dzięki że napisałeś
 
R 0

rafi92

Użytkownik
przysłali mi maila z supportu angielskiego. Prosili o moje dane z expekta i numer transakcji z przelewy24.pl . Niby przesłali do wydziału finansów tą sprawę i niby mają coś z tym zrobić ;/ oby jak najszybciej
 
Do góry Bottom