>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wpłaty kartą kredytową

sz4kil 0

sz4kil

Użytkownik
Macie może doświadczenie w takich wpłatach ?? oraz czy są one bezpieczne bo nie chciałbym żeby potem się okazało że ktoś okrada mi kartę... ????
 
punkix91 0

punkix91

Użytkownik
Widze ze nikt Ci nie odpisal to moze ja wezme glos.
Przy karcie nie ma zadnych szans na to ze zostanie przechwycony Twoj nr konta i PIN. Jedynym minusem jest to, ze pobiera jest prowizja w wyskosci 4% od wplaconej kwoty. A wiec lepiej zrobic przelew i miec pieniadze pozniej, ale tracac tylko kase za przelew.
 
sz4kil 0

sz4kil

Użytkownik
Dzięki ???? a te 4% to nie jest dużo jak się małą kwotę wpłaca ???? wtedy akurat zależało mi żeby zdążyć przed meczem Polaków dlatego chciałem kartą wpłacić ????
 
sylaaa 5

sylaaa

Użytkownik
Macie może doświadczenie w takich wpłatach ?? oraz czy są one bezpieczne bo nie chciałbym żeby potem się okazało że ktoś okrada mi kartę... ????
warto również pamiętać, że przy wpłacie z karty kredytowej nie obowiązuje okres bezodsetkowy; jest to traktowane jako wypłata gotówki z bankomatu, tyle że bez prowizji, no ale z ładnymi odsetkami.
 
K 0

kacper323

Użytkownik
Nie jestem pewien czy to dobry watek, ale jak to w koncu jest z tymi wplatami przy pomocy kart płatniczych niby mialo sie dac robic tak wplaty a wciaz jest problem z numerem identyfikacyjnym karty... z gory dzieki za odpowiedz
 
L 0

lifanek

Użytkownik
NIBY SIE DAŁO?? Jakos nie potrafie Cie zrozumiec, przeciez tygodniowo (jak nie dziennie) robi sie miliony takich transakcji, wiec nie rozumiem co oznacza niby mialo sie dac robic?
Najlepiej podaj: gdzie wplacasz
Jaka karta
jaki bank
ew. jaka firma posredniczy w tej transakcji
Ja z inteligo jak robie transakcje to po paru sekundach po nacisniecu koncowego &quot;OK&quot; dostaje SMSa ze sciagnelo mi kase.
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
warto również pamiętać, że przy wpłacie z karty kredytowej nie obowiązuje okres bezodsetkowy; jest to traktowane jako wypłata gotówki z bankomatu, tyle że bez prowizji, no ale z ładnymi odsetkami.
Do tej pory korzystałem tylko z kart debetowych. Chciałbym się dowiedzieć jak jest z tymi oplątami. Płace kartą której okres wynosi powiedzmy 54 dni,czyli wiadomo przychodzi wyciąg i ją spłacam prędzej czy później nie ponosząc żadnych odsetek. Ale jak kolega wyżej napisał przy wpłatach to nie obowiązuje. Mógł by mi ktoś to wyjaśnić dokładnie więc jak to dziala, bo staram sie to zatrybić ale jednak mi nie wychodzi
 
L 0

lifanek

Użytkownik
Jest tak:
W sklepie placac karta (tak jak w normalnym sklepie np. spozywczym, o ile nie jest inaczej napisane) PŁATNOŚĆ jest za darmo (bo sa ponoszone przez sklep), jednak opłaty TWOJEGO DEBETU to calkiem inna sprawa (osobna platnosc i odsetek - zalezy od Twojego banku)
Natomiast buki i inne syfy ( ???? ) zrezygnowaly z placenia prowizji z placenia karta i przerzucili ja na klienta, dlatego np. za przelew jest 0zł (placisz tylko w banku) a za karte np. 0%
I znowu w 2. przypadku jest tak samo. 2% dla WSZYSTKICH KART jednak KWESTIA DEBETU znow jest jakby niezalezna i tyczy sie zasad wew. banku.
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
Znaczy sorry ze źle się sformułowałem w pierwszej wypowiedzi i zostałem źle zrozumiany. Ale chodziło mi o karty kredytowa, bo na nie chciałbym się przerzucić z kart debetowych
 
L 0

lifanek

Użytkownik
No to tak samo jak Ci napisalem z debetowa, tyle ze kwestia Twojego zadluzenia jest pomiedzy Toba a bankiem, a warunki platnosci sa niezmienne od rodzaju karty.
 
D 0

dziodusss

Użytkownik
Witam jak dla mnie wpłacanie kartą kredytową jest niebezpieczne. Używając karty posługujemy się numerami znajdującymi sie na karcie i nie możemy ich zmienić tak jak np. hasła. Uważam, że brak dodatkowych zabezpieczeń sprawia, iż karta kredytowa jest niebezpieczna. Jeśli ktoś pozna nasze numery może z dowolnego miejsca na świecie dokonać transakcji. Mam natomiast dodatkowe pytanie. Wiadomo, że od wpłaty kartą kredytową każdy buk pobiera procentową opłatę tzw. prowizję czy jak tego nie nazwać inaczej. Wiecie może który pobiera najniższą. Wiem, że Bwin ma 2% ma ktoś może mniej?
 
Do góry Bottom