>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wplata na skrill z innego konta/osoby

szybszy 45

szybszy

Użytkownik
witam, panowie orientuje sie ktos moze, w takiej sprawie: zakładam konto w wybranym buku na wójka, następnie zakładam Skrilla na wójka, lecz on nie ma konta w banku, jak to jest z tym potwierdzeniem rachunku bankowego na skrillu? musi być? czy jak ja z mojego konta Skrill przeleje kase na konto Skrill wójka to wszystko bedzie ok? i bedzie też mozna tak wypłacać w drugą strone?
 
P 0

phex

Użytkownik
Czy to jest pewne i bezpieczne w 100%? Chce wplacic z konta dziewczyny kwote 1000 zl i niechcialbym sie zdziwić. Akurat ma konto w ing czyli biore doladowanie p24&gt;bank ing i loguje sie na konto i wplacam?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Tak dokładnie. Można tak wpłacić poprzez P24. P24 to pośrednik, więc nie ma znaczenia z jakiego konta bankowego do niego wpłacasz.
 
V 49

vvss2

Użytkownik
Weźcie mi tu wytłumaczcie, bo ja czegoś tutaj nie rozumiem. Dlaczego mogę dokonać wpłaty na skrila przez PSC czy po przez pośrednika P24, a nie mogę przez konto bankowe osoby trzeciej ?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
To proste bo przelewy24 to pośrednik, i skrill nie widzi z jakiego konta bankowego to idzie (przynajmniej tak było, może to się zmieni). Paysafecard to już całkowita anonimowość. A bezpośredni przelew z konta, to oni widzą nadawcę. A według ich regulaminu zabroniona jest wpłata od osób trzecich. Tak mają w regulaminie. Ale już otrzymywać pieniądze z innych kont skrill można dowoli :) Masz swoje konto skrill i musisz je zasilać tylko z własnego konta bankowego. Tak samo przelew na poczcie też nie przejdzie, bo nie jest od ciebie.
 
V 49

vvss2

Użytkownik
To proste bo przelewy24 to pośrednik, i skrill nie widzi z jakiego konta bankowego to idzie (przynajmniej tak było, może to się zmieni). Paysafecard to już całkowita anonimowość. A bezpośredni przelew z konta, to oni widzą nadawcę. A według ich regulaminu zabroniona jest wpłata od osób trzecich. Tak mają w regulaminie. Ale już otrzymywać pieniądze z innych kont skrill można dowoli ???? Masz swoje konto skrill i musisz je zasilać tylko z własnego konta bankowego. Tak samo przelew na poczcie też nie przejdzie, bo nie jest od ciebie.
No dobrze, ale skoro przesyłanie pieniędzy z kont trzecich ma służyć przedziwdziałaniu praniu brudnych pieniedzy to jaki to ma sens, skoro ja ten ich punkt mogę spokojnie ominąć przez PSC albo właśnie przez P24 ? Kolejna sprawa to w jakim sensie oni widzą nadawcę ? BO trochę tego nie rozumiem. Załóżmy, że konto o takim nr jest na Jana Kowalskiego, a Skrill na Marcina Wiśniewskiego to właśnie oni widzą po numerze konta, że to konto konkretne jest Jana Kowalskiego, czy widzą tylko numer i podobne pytanie co buk widzi ? Zadałem tutaj podbne pytanie, ale jeszcze nikt nie odpowiedział, może ty, albo ktoś inny mi pomoże ? Z góry dziękuję za odpowiedź
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Nigdy nie dostałeś przelewu na swoje konto bankowe?? Jak ktoś ci przelewa kasę, to widzisz jego imię nazwisko i adres. Tak samo jak przelejesz standardowym przelewem kasę do skrill. Oni widzą wtedy imię nazwisko i adres nadawcy. A wpłacając przez przelewy24 skrill nie widzi tych danych.
 
Do góry Bottom