>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Sportingbet - Wpłata/Wypłata pieniędzy

P 0

ptasinsky

Użytkownik
Dotarł w poniedziałek przed południem. Wypłacałem 14.05. O kurczę aż się zdziwiłem, że aż tak dawno...:?
A orientujesz się może do której godz taki przelew może przyjść ? Bo raz czytam że do 19 a raz że do 14
 
mr.simpson 261

mr.simpson

Użytkownik
Posłałem dzisiaj. Zobaczymy kiedy dojdzie.
Jestem pozytywnej myśli bo patrze, że przychodzą tylko po dłuższym czasie.
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
dobra to może z innej strony, skoro zasłaniają się problemami technicznymi z pośrednikiem płatności, to dlaczego nie zaproponują ludziom na ten czas wypłat na skrill bez obciążania prowizją, to byłoby rozwiązanie z korzyścią dla ich reputacji, ludzie dalej mogliby tam grać bez obaw, że zostaną bez kasy - no chyba, że te problemy z pośrednikami to jakaś zasłona dymna, a sami kasy nie mają na wypłaty... ;)
 
P 0

ptasinsky

Użytkownik
A pisałeś do nich w tej sprawie,może oni ci odpowiedzą na to pytanie ? ???? A co do szmalu to wątpię że jeden z największych buków w europie byłby na minusie.
 
P 0

ptasinsky

Użytkownik
Kij go wie o co tu chodzi,chętnie anulowałbym wypłatę i zlecił na skrilla.Ale jeszcze skrillem nie ładowałem i musiałbym coś wpłacić a ryzykować więcej nie chcę z tym bukiem
 
mr.simpson 261

mr.simpson

Użytkownik
Ja czekam na wypłatę zleconą 18.05.2017 i 21.05.2017. To już przestaje być śmieszne.
3-10 dni ROBOCZYCH.
Więc powinno na dniach być. Masz obsuwę 1-2 dniową na razie.
Wypłacają dla ludzi tylko ze sporymi opóźnieniami. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze bo jednak sportingbet zawsze dawał ze wszystkim radę.
 
K 0

kanibal1981

Użytkownik
Jakie 2 dni spóźnienia, człowieku dziś mamy 1.06.2017 a ja dalej nic nie wiem. Od 18.05.2017 to już jest 15 ty dzień. Co ty jesteś przez nich zatrudniony, że takie kłamstwa wypisujesz? i myślisz że ktoś to łyknie?
 
mr.simpson 261

mr.simpson

Użytkownik
Jakie 2 dni spóźnienia, człowieku dziś mamy 1.06.2017 a ja dalej nic nie wiem. Od 18.05.2017 to już jest 15 ty dzień. Co ty jesteś przez nich zatrudniony, że takie kłamstwa wypisujesz? i myślisz że ktoś to łyknie?
Czy Ty jesteś upośledzony ? Wiesz co to dzień roboczy ?
Policz sobie.
 
P 0

ptasinsky

Użytkownik
Mam dokładnie to samo zleciłem 2 wypłaty 18.05 i 21.05 i przed chwilą przyszła wypłata z 21.05 trochę dziwne ale zawsze coś.
 
madmax22 46

madmax22

Użytkownik
A mnie dziś na chacie odpisał, że wczoraj zlecili po raz 3 (17.05, 26.05. i 31.05) moja wypłatę. To już są grube jaja :O
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Dziwna sprawa. Może jakiś brak płynności finansowej? I zauważcie, że ze sportingbetem jak podlegał pod licencję maltańską to było ok. W sportingbull jest curacao i są już problemy.
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
ja im zaproponowałem wypłatę w skrill skoro mają problem z przelewami i zmianą pośredników, nabrali wody w usta i nic nie odpisali, na wypłatę czekam od 21 maja, dziś dalej nic
 
Do góry Bottom