>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Bwin - Wpłata/wypłata pieniędzy

k@mil 1,2K

k@mil

Użytkownik
Bwin.com
&lt;!--Please note that changes to this code are not permitted. Should the code be manipulated in any way, bwin.party partners reserves the right to block the account.--&gt;
&lt;a href=&#39;https://sports.bwin.com/en/sports?wm=4427522&amp;zoneId=1673126&#39; target=&#39;_blank&#39; rel=&#39;nofollow&#39;&gt;
&lt;img height=&#39;90&#39; width=&#39;728&#39; style=&#39;border:0;&#39; src=&#39;https://mediaserver.bwinpartypartners.com/renderBanner.do?zoneId=1673126&amp;t=i&amp;v=1&#39;&gt;&lt;/a&gt;​
Wpłata[/size]
Przelew bankowy
Wypłata A oto możliwości wypłaty pieniędzy:
 
T 0

thical

Użytkownik
Mam jedno pytanie po co im moje ksero dokumentu tozsamosci przy wyplacie pieniedzy i ktora strone/strony trzeba skserowac z dowodu lub z paszportu ?

Oraz czy to nie jest jakos niebezpieczne ze wysyla im sie ksero np. dowodu ?
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Ksero im potrzebne do weryfikacji twoich danych

Jezeli wyslasz mailam na adres suportu to nie jest niebezpieczne

Jezeli masz papierkowy paszport to wyslasz strony z danymi zameldowania i osobistymi jezeli plastik to tylko strone ze zdjeciem
 
fortun 2

fortun

Użytkownik
No na waszym screenie widoczne jest ze min mozna wplacic np przy przelewie bankowym 1 PLN

a u mnie jest że 40 ???? To w koncu ile minimalnie musze wplacic zeby mi zaksiegowali ?

Dla niewierzących załączam screena

 
T 0

thical

Użytkownik
Wlasnie przeczytalem ten temat po uprzednim przelaniu na konto baw 25zl i natychmiast przed chwila anulowalem przelew i dolaczam sie do pytania czy min. to 40zl ?
 
T 0

thical

Użytkownik
Przelew zrobilem z mBanku i jako &quot;oczekujacy&quot; w zakladce - Historia - Operacje Zaplanowane - jest mozliwosc &quot;anuluj&quot; oczywiscie do czasu az przelew sie nie przeleje ????
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Przelew zrobilem z mBanku i jako &quot;oczekujacy&quot; w zakladce - Historia - Operacje Zaplanowane - jest mozliwosc &quot;anuluj&quot; oczywiscie do czasu az przelew sie nie przeleje ????
No ok to znaczy zle sformułowales wczesniejszy post ????
 
D 0

dario

Użytkownik
Witam.
Czy przelewając kasę z mbanku na przelewie trzeba umieścić adres właściciela konta (odbiorcy), czy wystarczy sam odbiorca i kod banku +numer konta?
 
D 0

diler-nh

Użytkownik
Mam problem z wpłatą kasy z bwin.com. Wypełniam wszystkie pola itd. a na koniec pojawia mi sie wiadomość że ze względów bezpieczeństwa nie moge wpłacić(płace kartą) i mam wybrać inny sposob wpłaty. Nie wiem ocb
 
miha13 0

miha13

Użytkownik
Nie wiem dokladnie jak to jest, ale kidys jeszcze przyed tym jak minimalna wplata przelawem byla 1 zl, to minimalna byla 60 o ile sie nie myle...

W kazdym badz razie, 60 nie mialem a grac chcialem i sprobowalem 10 zl zapodac na konto no i po jakims czase doszlo.

Bycmoze sie pomylili i mialem farta, ale historia prawdziwa. Moja teoria na to jest taka, ze nie gardza zadna kasa...

No i nie to zebym kogos namiawial na takie wplaty!!! ????

pozdro!
 
misiek_1212 10K

misiek_1212

Użytkownik
Czy przy wpalcie kasy, jest konieczny skan dowodu?? Nie wystarczy, ze beda miec dane z konta ?? Czy teraz sie cos pozmienialo ? Sa jakies ciekawe promocje? 8)
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
tyle ile placisz za przelew czylo od 50gr do 1zł czyli ogolnie zadna prowizja jak wplacasz bo twoj bank pobiera ci prowizje za przelew
 
Do góry Bottom