>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Bwin - Wpłata/wypłata pieniędzy

doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
bukmacher wypłacalny czy trzymać się z dala ?
Ogólnie jeżeli masz stare zweryfikowane konto jest dużo mniej problemów jednak pamiętaj jeżeli będziesz chciał się kontaktować z Supportu to musisz uzbroić się w cierpliwość. Sam zdecyduj jednak moim zdaniem nie warto dużych pieniędzy u nich inwestować.
 
marian77 541

marian77

Użytkownik
ogólnie to chciałem wpłacić 200zł bo przysłali mi ofertę 100% od wpłaty do 200zł i z tego pytam czy warto czy sobie odpuścić.. konto mam od maja br. jak dobrze pamiętam
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
tez na pierwsza wyplate (od dluzszego czasu nie wyplacalem kasy) czekalem 4 dni, kolejna przyszla juz w ~12h co mnie pozytywnie zaskoczylo.
 
lukasztorun 0

lukasztorun

Użytkownik
Witam ???? Jestem raczkujący jeśli chodzi o granie na &quot;BWIN&quot;, gdyż gram dopiero miesiąc. Kilka dni temu w końcu padła wygrana w wysokości 239 złotych inwestując 15 zł ;) Na początek w celu weryfikacji konta wysłałem rachunek, który jest na moje nazwisko jednak tę opcję odrzucili. W sobotę wysłałem zdjęcie dowodu osobistego z obu stron i do tej pory nie ma żadnego odzewu. Ile mniej więcej czasu muszę czekać na odpowiedź co do weryfikacji mojego dowodu osobistego, abym mógł spokojnie przelać wygraną na swoje konto bankowe ?
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Witam ???? Jestem raczkujący jeśli chodzi o granie na &quot;BWIN&quot;, gdyż gram dopiero miesiąc. Kilka dni temu w końcu padła wygrana w wysokości 239 złotych inwestując 15 zł ;) Na początek w celu weryfikacji konta wysłałem rachunek, który jest na moje nazwisko jednak tę opcję odrzucili. W sobotę wysłałem zdjęcie dowodu osobistego z obu stron i do tej pory nie ma żadnego odzewu. Ile mniej więcej czasu muszę czekać na odpowiedź co do weryfikacji mojego dowodu osobistego, abym mógł spokojnie przelać wygraną na swoje konto bankowe ?
Skoro przesłałeś w sobotę, to pewnie do jutra powinni zweryfikować, bo nie wiem, czy nie zajmują się tym tylko w dni robocze. Ja wysyłałem zdjęcia dowodu w zeszły wtorek koło 23:00, a zweryfikowali mi w czwartek o 12:00 :]
 
lukasztorun 0

lukasztorun

Użytkownik
Skoro przesłałeś w sobotę, to pewnie do jutra powinni zweryfikować, bo nie wiem, czy nie zajmują się tym tylko w dni robocze. Ja wysyłałem zdjęcia dowodu w zeszły wtorek koło 23:00, a zweryfikowali mi w czwartek o 12:00 :]
Czyli po weryfikacji będę już mógł normalnie przelać wygraną na swoje konto bankowe ? ???? Weryfikacja jest jednorazowa i przy następnych wygranych już nie będę musiał tego robić czy odbywa się za każdym razem ?
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Czyli po weryfikacji będę już mógł normalnie przelać wygraną na swoje konto bankowe ? ???? Weryfikacja jest jednorazowa i przy następnych wygranych już nie będę musiał tego robić czy odbywa się za każdym razem ?
Tak, po weryfikacji już normalnie będziesz mógł wypłacać wygraną teraz i w przyszłości ???? Nie jest konieczna weryfikacja za każdym razem jak wypłacasz, bo chodzi o to, żeby bwin wiedział, że dane, które podałeś przy rejestracji są prawidłowe ;)
 
lukasztorun 0

lukasztorun

Użytkownik
Dostałem następującą odpowiedź.
dziękujemy za przesłanie dokumentu.
Uprzejmie informujemy, że dane osobowe na przesłanym dokumencie niestety są nieczytelne. Prosimy zatem o ponowne przesłanie czytelnej kopii dokumentu.
Prosimy o przesłanie zeskanowanej kopii lub zdjęcie cyfrowe dokumentu tożsamości korzystając z następującego linku:

Zalecamy zapisanie pliku w formacie JPG, PNG, GIF lub PDF oraz o ograniczenie jego rozmiaru do maksymalnie 5 MB, co zapewni możliwość otwarcia plików.
Czytelność przesłanych dokumentów jest bardzo ważna. Przesyłane kopie nie zawsze spełniają ten warunek. W przypadku, gdy jakość kopii pozostawia wątpliwość odnośnie autentyczności dokumentów, ze względu na bezpieczeństwo naszych użytkowników możemy zwrócić się z prośba o kolejną kopię (tym razem kolorową). Jesteśmy przekonani, że nasi użytkownicy rozumieją naszą troskę o ich bezpieczeństwo i akceptują ewentualne opóźnienia.
Dziękujemy za zrozumienie.
Prosimy o kontakt w przypadku dodatkowych pytań.
Najlepsze jest to, że zdjęcie było tylko troszeczkę zamazane i wszystko co było potrzebne było doskonale widoczne...
 
zibicool 99

zibicool

Użytkownik
Postaraj się zrobić dokładniejsze zdjęcia bez jakichkolwiek zamazań, refleksów itp. żeby nie budzić wątpliwości bo dla nich to ważne. Pozdro...
 
E 0

emcowy

Użytkownik
cóż, właśnie dotknęła mnie sytuacja, w której czekałem 3 dni na tzw. &quot;realizację&quot; wypłaty, po czym okazało się, że została ona zablokowana. Otrzymałem przez stronę bwin informację, że mam się z nimi skontaktować, ale formularz do wypełnienia przez stronę jakimś cudem również został dla mnie zablokowany.
 
E 0

emcowy

Użytkownik
...
Próbuj tutaj.
dzięki.
Znając sprawność polskich supportów i tego, że raczej im się nie spieszy, napisałem już w międzyczasie maila do międzynarodowego. Zobaczymy jak to się dalej potoczy, będę tu informował.
jeszcze z ciekawości, czy na tym forum jakiś przedstawiciel tej firmy kiedykolwiek się pojawił?
 
E 0

emcowy

Użytkownik
edit:
oczywiście na maile brak jakiejkolwiek odpowiedzi, natomiast udało mi się jakoś skontaktować z chatem (niestety, ale tylko tym polskim) i odpowiedź niesamowicie przemiłej pani mnie... zszokowała.
otóż pani Joanna, pracownik supportu bwin, kiedy tylko zapytałem o powód zablokowania transakcji, odpowiedziała że sprawa została przekazana do odpowiedniego działu (czyli typowe &#39;kliencie weź się odwal&#39;), po czym bez słowa się rozłączyła ????
tak się traktuje graczy w bwinie ????
zastanawiam się, czy jest jakikolwiek sens dalej się z nimi kontaktować, czy uderzyć od razu do ich organu nadzorującego. wiem że w sumie nie minęło jakoś bardzo dużo czasu, bo z tego co widziałem to potrafią odpisać i po 2 tygodniach, ale było nie było - zablokowali mi pieniądze bez podania przyczyny.
 
O 5

oskarro

Użytkownik
edit:
oczywiście na maile brak jakiejkolwiek odpowiedzi, natomiast udało mi się jakoś skontaktować z chatem (niestety, ale tylko tym polskim) i odpowiedź niesamowicie przemiłej pani mnie... zszokowała.
otóż pani Joanna, pracownik supportu bwin, kiedy tylko zapytałem o powód zablokowania transakcji, odpowiedziała że sprawa została przekazana do odpowiedniego działu (czyli typowe &#39;kliencie weź się odwal&#39;), po czym bez słowa się rozłączyła ????
tak się traktuje graczy w bwinie ????
zastanawiam się, czy jest jakikolwiek sens dalej się z nimi kontaktować, czy uderzyć od razu do ich organu nadzorującego. wiem że w sumie nie minęło jakoś bardzo dużo czasu, bo z tego co widziałem to potrafią odpisać i po 2 tygodniach, ale było nie było - zablokowali mi pieniądze bez podania przyczyny.
Co do bwina, miałem z nimi kilka spięć, ostatnio jakoś mniej, musisz uzbroić się w cierpliwość i walczyć. Kasa to zawsze kasa. Są momenty, że na maila odpowiadają w przeciągu jednego dnia, są też takie maile, na które nie odpowiadają w ogóle. Jest jeszcze różnica w tym, że ja mam konto premium, które mi zaproponowali po jakiś 5latach grania na normalnym. Może stąd ta różnica.
 
O 5

oskarro

Użytkownik
Mi regularnie wypłacają pieniądze, nie robią problemów. Czy ostatnio ktoś z premium narzeka na support i ogólnie obsługę konta? Polecacie jakiegoś innego buka który jest lepszy pod tym względem od bwin premium? Bo nie pytam o ofertę, bwin ssie totalnie jeśli o to chodzi.
 
gracek1995 462

gracek1995

Użytkownik
Mam pytsnie. Jak wyplacic 1900zl z bet365. Skrillem chyba nie moge bo wplata byla z konta bankowego. Wiec jak rozlozyc zeby sie nie orzyjebali w banku? Np. 3przelewy od razu czy np 3przelewy ale 1 w msc? Pomocy kumple ;/
 
Do góry Bottom