>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet-at-home - Wpłata/Wypłata pieniędzy

F 0

flavius2

Użytkownik
Do 14 lipca. Do jutra. Potwierdzone info od konsultantów BAH. Ale Trustly jest ok, zwykly przelew podajesz tylko nr konta i przychodzi przelew oznaczony jako. Platnosc wewnetrzan, TRUSTLY GROUP AB.... Stockholm
 
T 0

tomekk.

Użytkownik
Witam, czy ktoś wpłacał pieniądze na bet at home przez neteller i mógłby mi pomóc zrobić wpłatę? Ogólnie chcę wypłacić pieniądze z konta bah ale na konto bankowe przelew był cofnięty więc chcę na neteller, ale zanim wypłacę muszę coś wpłacić więc próbuje ale nie potrafię ogarnąć tego tematu...
 
F 0

flavius2

Użytkownik
@TomekK
Czemu ci niby cofneli zwykly przelew bankowy. Nigdy nie mialem takiego problemu. Teraz przelewem sie nie da ale rpzez trustly idzie bez problemu.
Wyplac przez trustly na konto bankowe.
 
M 36

mankiecik

Użytkownik
@TomekK

Czemu ci niby cofneli zwykly przelew bankowy. Nigdy nie mialem takiego problemu. Teraz przelewem sie nie da ale rpzez trustly idzie bez problemu.

Wyplac przez trustly na konto bankowe.
jak długo czekałeś za pomocą trustly?
 
A 8

areeek

Użytkownik
Ja ostatnio wypłacałem za pomocą turstly na konto w banku i jest to kwestia dnia roboczego. Zleciłem wypłatę po południu i na następny dzień rano kasa już była na koncie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
K 0

kamcio92

Użytkownik
Witam, miałem ostatnio długą przerwę od buków i mam do was pytania:
1. Czy granie poprzez nowy adres www24.bet-at-home.com jest bezpieczne?
2. Jaki zagraniczny bukmacher ma alternatywny adres dla polaków, gdzie można grać bezpiecznie?
3. Gdzie najlepiej robić wypłaty? Przez Trustly na konto bankowe jest dobrą opcją, ale nie jak będę chciał przelać np. 10k zł, bo bank może się do mnie doczepić skąd taka kwota nagle się pojawiła. Albo jakby w ciągu 6 miesięcy pojawiło się np. 50k na moim koncie bankowym. Wcześniej korzystałem ze Skrilla, ale bukmacherzy pozbyli się tej opcji wypłaty.
 
Do góry Bottom