>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet-at-home - Wpłata/Wypłata pieniędzy

waldemar629 203

waldemar629

Użytkownik
ja tez jestem zainteresowany tą wiadomością ????
Odpowiedz na 1 i 2 pytanie bezpieczny jest ten adres i ze swojej strony polecam BaH osobiscie korzystam z telefonu i wystarczy pobrac aplikacje DNset i mozna wtedy wchodzic na BaH rowniez ze starego adresu
A co do 3 pytania to trustly jak najbardziej w opisie przelewu od nich nie ma nic ze do od bukmachera wiec poprostu zwykly przelew a co do kwoty to 10k to spokojnie przejdzie banki maja obowiazek zglaszac przelewy powyzej 15k euro miesiecznie i niewazne czy to jeden taki przelew czy suma mniejszych PKO ma ten limit do 10k obnizone. Wiec spokojnie moglbys sobie 10k zlotych wyplacac. Powodzenia w ugraniu tego ????
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Dlaczego banki miałyby blokować przelewy z Trustly
Dlatego, że udostępnianie loginu i hasła do rachunku bankowego osobom trzecim jest niezgodne z prawem bankowym i umową o prowadzenie rachunku. Nie lubię bankowców, ale w tym wypadku działają oni na rzecz klientów, którzy często są nieświadomi tego co robią i ew. konsekwencji.
Z tego co wiem, to niektóre banki blokują Trustly, ale ja z tego g....a nie korzystam, więc nie wiem, które
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Witam, miałem ostatnio długą przerwę od buków i mam do was pytania:
1. Czy granie poprzez nowy adres www24.bet-at-home.com jest bezpieczne?
2. Jaki zagraniczny bukmacher ma alternatywny adres dla polaków, gdzie można grać bezpiecznie?
3. Gdzie najlepiej robić wypłaty? Przez Trustly na konto bankowe jest dobrą opcją, ale nie jak będę chciał przelać np. 10k zł, bo bank może się do mnie doczepić skąd taka kwota nagle się pojawiła. Albo jakby w ciągu 6 miesięcy pojawiło się np. 50k na moim koncie bankowym. Wcześniej korzystałem ze Skrilla, ale bukmacherzy pozbyli się tej opcji wypłaty.
Skrilla obsluguje betrally . Wplaty/wyplaty bezproblemowo . Polecam
 
C 0

cinek1234

Użytkownik
Witam,
mam pytanie dotyczące wpłaty do Bah przez Trustly ( z banku BZ WBK).
Po wpisaniu numeru klienta pojawia się więcej pól do wypełnienia / wpisania hasła niż ma moje hasło bankowe.
Ktoś miał podobny problem ?
Co wpisaliście ?
 
waldemar629 203

waldemar629

Użytkownik
Ktoś wie z jakiego banku przychodzi przelew od BaH za posrednictwem trustly wczesniej przy zwyklym przelewie byla to Centrala PKO a teraz cos ktos wspomnial czy Raiffeisen?
 
H 0

harfa7

Użytkownik
Heej jestem nowy, tez macie tak czasami, ze w Trustly jakis problem jest bo ja na kase z 2 przelewow czekam juz 4 dzien inne weszly normalnie. Boje sie troche grac w
B A H ale chyba inni tez graja i nikt chyba do pierdla nie poszedl,. Z góry dzieki
 
H 0

harfa7

Użytkownik
Prze Trustly kasa wam dojdzie na 100% ale czasami trzeba czekac nawet pare dni ja 10 czekalem raz ale kontakt jest i wiedzialem co sie dzieje. Ktos mi odpowie czy bezpiecznie mozna grac w BAH ??
 
S 0

series

Użytkownik
Witam, mam takie pytanie do Wszystkich. Czy jesteście pewni ze pisząc tutaj na forum o wypłatach i ogólnie o graniu u nielegalnych macie pewność ze ktos z np. KAS śledzi takie fora a później występuje z oficjalnym pismem do administratora forum o udostępnienie Waszych danych ponieważ zachodzi podejrzenie popełnienia przestępstwa skarbowego? Przepraszam że o tym pisze ale właśnie taka mnie myśl naszła...?
 
E 2

egon522

Użytkownik
Wie ktoś dlaczego nie moge wpłacić kartą? (t mobile usługi bankowe) Podczas Twojej wpłaty wystąpił błąd. Prosimy spróbować ponownie później lub skorzystać z innej metody wpłaty. Nie ma niestety mojego banku w trustly, a na zwykły przelew nie chce mi się czekać. Limity Internetowe mam jak najbardziej ok na stronie banku
 
A 861

amigo007

Użytkownik
To samo w temacie o ustawie hazardowej pisałem z innym użytkownikiem, na temat kart mBanku. Skórwie.. wzięli się za karty. U mnie karta VISA mBank, nie można do żadnego buka/ kasyna już wpłacić. Niech ktoś jeszcze z innego banku potwierdzi, czy jest to samo z blokadą. Czyżby to odgórna blokada wpłat dla hazardu od visa/ Mastercard? Lipa bo nie wszędzie, gdzie można jeszcze grać jest trustly. Jakiś bank zezwala jeszcze na depozyty kartami pod hazard?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Jak myślicie trustly nam nie zablokują? Nie wydaje się to takie niewykonalne, wystarczy że wszystkie banki dostaną zakaz wykonywania przelewów do tego dostawcy. I będzie &quot;kiła mogiła&quot;
 
Do góry Bottom