>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet365 - Wpłaty i wypłaty pieniędzy.

Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Bet365 coś leci w kulki i nie da się wypłacić pieniążków na skrilla. Osobiście wpłacałem jedynie za pomocą Skrilla/Paysafecard a w tym momencie mogę jedynie wypłatę zrobić na konto bankowe.
U mnie wszystko jest ok, też wpłacałem tylko przez Skrilla / Paysafecard. Dzisiaj wypłaciłem i miałem opcję tylko na Skrilla, więc nie wiem dlaczego u ciebie nie ma.
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Czemu nie mam opcji wypłaty na skrilla? A wyplacajac na konto bankowe pieniądze nie przyszly a juz 4 dni minęły.
Jak się logujesz na konto po zleceniu wypłaty i wyskakuje od razu okienko , że możesz anulować wypłate to znak , że chcą dodatkowej weryfikacji o której sie dowiesz za tydzien drogą mailową , jak nie wyskakuje wszystko jest w porzadku i wystarczy poczekać
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Żeby móc wypłacić z bet365, muszę posiadać min. 150 PLN. Mam obecnie ok. 100 PLN. Czy jeżeli wpłacę ponad 50 PLN to będę mógł wypłacić całość?
 
T 48

tadi33

Użytkownik
Mam to samo, zawsze jakoś mniej im schodziło, a teraaz idzie im to jakoś ślamazarnie. Może mają &quot;natłok&quot; wypłat w związku ze zbliżającym się 30 marca, sam nie wiem. Musimy chyba po prostu czekać :/
 
V 0

voodzio

Użytkownik
Skrill dziala bez problemu, bet365 ma 3 dni do zamkniecia polskiego rynku wiec opoznienia spowodowane to sa duza iloscia transakcji. Najbogatsza oferta i design, prawie 5 milionow odwiedzin miesiecznie i 2 miejsce na polskim rynku, szkoda ????
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Skrill dziala bez problemu, bet365 ma 3 dni do zamkniecia polskiego rynku wiec opoznienia spowodowane to sa duza iloscia transakcji. Najbogatsza oferta i design, prawie 5 milionow odwiedzin miesiecznie i 2 miejsce na polskim rynku, szkoda ????
strach pomyślec ,że 1 miejsce ma BAH i od razu widać jakich mamy graczy w Polsce ...
 
A 0

artur89

Użytkownik
Od jakiegoś miesiąca wpłacam poprzez skrill, czy jakbym doładowal dziś ostatnia stówke poprzez psfc bezpośrednio na beta to będę mógł ewentualnie wypłacić na skrill czy automatycznie zmieni mi się na konto w banku?
 
T 1

tomziak

Użytkownik
Można wypłacić w ten sam sposób w jaki ostatni raz wpłacałeś do buka najlepiej rozpocząć wpłate przez Skrilla i na samym końcu nie dokończyć tej transakcji i sposób wypłaty zmieni się na Skrill.
A mnie trapi inna rzecz, przed godziną robiłem wypłatę na skrill i teraz zastanawiam się czy kasa zdąży dojść, czy będę musiał się z nimi kontaktować mailowo zeby tą kase wypłacić.
 
P 0

polp

Użytkownik
Coś dziwnego się stało, wczoraj zleciłem wypłatę przez Skrilla i było wszystko ok, jednak dziś patrzę, że dwie godziny po zleconej wypłacie, sposób wypłaty zmienił się na przelew bankowy, a nie dostałem żadnej informacji. Anulować tego nie mogę w sekcji historii, jest jakaś szansa, żeby to cofnąć?
 
M 199

mawaszi

Użytkownik
Na netellera wczoraj wypłacałem z kilku kont to czas oczekiwania na wypłatę pomiędzy 30 minut a 2 godziny. Skrill jest bardziej popularny, masa ludzi teraz wypłaca więc pewnie stąd u Was te opóźnienia. Bet to nie jest jakiś Unikrzak i raczej niczego nie odwali, spokojnie ????
 
P 0

polp

Użytkownik
Nie moge się juz z kompa zalogować na becie, a z telefonu nie ma dostepu do czatu :/ a wciąż nie wiem czy przelew poszedł na moje konto, czy ktoś przypadkiem nie zchackował :v
 
T 1

tomziak

Użytkownik
poczekaj, bo maja pewnie mase wypłat w tym czasie i mogą nie nadążać, za kilka dni możesz kontratakować się z nimi mailowo, mi wczoraj wypłata zlecona o 21:00 doszła o 2:00 na skrill
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Wczoraj pierwsza wypłata zlecona koło 22, na skrillu o 3 rano. Następna z wygranego zakładu zlecona przed 5 rano, nadal czekam. Strona już nie działa, mam nadzieję że przyjdzie dzisiaj. Jeszcze jak można było się logować to koło 13 można było anulować wypłatę, czyli nie wyszła od nich. Na pewno mają masę przelewów z polskich kont i dlatego.
 
Do góry Bottom