>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Betgun - Wpłaty i wypłaty

unique- 32

unique-

Użytkownik
czy jest możliwość zmiany konta bankowego jeżeli wcześniej wypłacałem na stare a teraz mam nowe i z tamtego nie korzystam ?
Jeżeli w profilu użytkownika nie ma opcji edycji to napisz na livechat z zapytaniem. Na pewno nie będzie problemów. Ewentualnie mogą Cię poprosić o skan dowodu ale szczerze w to wątpię.
 
kha1 40

kha1

Użytkownik
Potwierdzam. Istnieje oczywiście zmiana. Najlepiej o tym informować od razu support, wtedy działa bezproblemowo.
 
kha1 40

kha1

Użytkownik
Wiesz o skan dowodu proszą zupełnie przypadkowe osoby, trafi na Ciebie albo nie ;-)
To fajny system, może irytować kogoś pełnoletniego, ale pamiętajmy, że przynajmniej takie coś blokuje nieletnim grę.
 
tackles 2

tackles

Użytkownik
czy ktos jeszcze tu z obecnych ma problem z wyplata ostatnio od nich,wplacalem i wyplacalem tam wielokrotnie, a dzis juz mija 3 dzien ( maja wyraznie okreslone ze wyplata do 2 dni roboczych, i prawie zawsze mialem ja juz na drugi dzien) i wyplaty dalej nie ma na moim koncie bankowym, gadalem na czacie to mnie odeslali do supportu meilowego, a support milczy...
 
tackles 2

tackles

Użytkownik
ma ktos jakas informacje do jakiej i czy w ogole sieci nalezy betgun ? chodzi mi o to czy sa czescia jakiejs firmy przed ktora odpowiadaja ,badz jest odpowiedzialna za przelewy..bo widze ze leca sobie..nie jestem jedyna osoba do ktorej nie wyslali kasy i nagle dziwnie cichy stal sie ich support..
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
czy ktos jeszcze tu z obecnych ma problem z wyplata ostatnio od nich,wplacalem i wyplacalem tam wielokrotnie, a dzis juz mija 3 dzien ( maja wyraznie okreslone ze wyplata do 2 dni roboczych, i prawie zawsze mialem ja juz na drugi dzien) i wyplaty dalej nie ma na moim koncie bankowym, gadalem na czacie to mnie odeslali do supportu meilowego, a support milczy...
wyplata idzie 3-5dni roboczych wiec to nie powod do paniki..
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Betgun wprowadził 3% opłatę od WYPŁATY na mb.
Wielki ⛔ dla tego buka!
Nigdy im nie ufałem, nigdy na poważnie nie grałem... teraz nawet dla surebetowców odpada :|


????
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
Oo:wowsdf:
niedosc ze buk w sumie marny, oferta mizerna, bonus prawie zaden i warunki obrotu jego tez nie najlepsze to jeszcze prowizje wprowadzaja ;o
ja nie wiem chyba ta garstka osob co u nich jeszcze gra tak samo sie niedlugo wycofa.. ja nie wiem w jaki oni sposob chca klientow zdobyc ;p
 
K 0

kubal456

Użytkownik
wplata betgun
witam wplacilem kase przez moneybookers na betgun dwa razy dzisiaj i dostepne srodki 0zł a suport mowi ze nic nie wie i ze to nie ich wina,tymczasem w moneyobokers mam potwierdzenie wyslania pieniedzy..juz szkoda gadac na tego bukmachera,nie dosc ze ostanio wyplaty idą dluzej to i zwiekszyli prowizje z 2zł na 5zł..cos zaczynaja szfankowac ..
 
P 0

polpl

Użytkownik
Nowe zasady wypłat w BetGun.com

Co miesiąc każdy gracz otrzymuje możliwość dwóch darmowych wypłat na konto bankowe lub jednej wypłaty na portfel Moneybookers.com

Niewykorzystane darmowe wypłaty nie sumują się w kolejnych miesiącach.

Porażka buk...
 
W 0

wilku2222

Użytkownik
2.8
Środki przekazywane za pomocą strony internetowej betgun.com są po wstępnej weryfikacji natychmiast dostępne na koncie klienta do gry.
2.8.1
W przypadku chęci dokonania wypłaty po wcześniejszej wpłacie, a braku dokonania zakładów lub dokonaniu zakładów za znikomą część wpłaconych środków (mniej niż 65% kwoty), lub dokonania zakładów przeciwstawnych procedura stanowi:
a. w przypadku kart płatniczych/kredytowych: wypłata może nastąpić po min 10 dniach od dokonania wpłaty, klient zobowiązany jest dodatkowo dostarczyć skan dowodu tożsamości oraz oświadczenie dot. postępowania z bezcelową wpłatą do systemu betgun.com.
b. w przypadku wpłaty z MB: wypłata może nastąpić po 5 dniach od dokonania wpłaty
c. w przypadku przelewu: wypłata może nastąpić po 1 dniu od dokonania wpłaty
Notoryczne próby wypłaty po wcześniejszej wpłacie środków, za które nie dokonano zakładów za pełną kwotę będą odciążane zgodnie z pkt. 2.8.2 niezależnie od częściowego obrotu sumy wpłaty.
2.8.2
Od każdej transakcji wypłaty wycofania środków określonej w pkt. 2.8.1 z konta w betgun.com będzie pobierana opłata manipulacyjna w wysokości 10% wypłacanej kwoty nie mniej niż: 16 PLN/4 EUR/6 USD

Powiem krótko. NIE GRAJCIE TAM. !!!
 
S 508

slukasz123

Użytkownik
ja rowniez to samo wam powiem jak wyzej banda zlodzieji i nic wiecej gralem uczciwie i po zleceniu wyplaty inna osoba sie zalogowala i zbanowali mi konto i co mam zrobic nic ZLODZIEJE I NIC WIECEJ!!!
szkoda tylko ze ich firma nie jest zarejestrowana na Malcie juz poszedlby e-mail do odpowiedniej instytucji
 
favago 69

favago

Użytkownik
Do tej pory zawsze wypłacałem od tego buka przy pomocy Moneybookers. Kasa pojawiała się na moim koncie zawsze następnego dnia po zleceniu wypłaty. Nigdy nie było żadnych problemów, dlatego też mogę polecić.
Pozdrawiam ;)
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...] banda zlodzieji [...] ZLODZIEJE I NIC WIECEJ!!! [...]
Rozumiem rozgoryczenie ale na Twoim miejscu i zresztą w ogóle, byłbym ostrożny w potencjalnie pochopnym nazywaniu kogokolwiek złodziejem. Publicznie.
Nie mam nic wspólnego z BetGun, tak na marginesie ...

[...] inna osoba sie zalogowala i zbanowali mi konto [...]
... a to zupełnie osobna kwestia ...
Do wyjaśnienia zapewne.
Gdybym twierdził, że inna niż ja osoba zalogowała mi się tam gdzie trzymam pieniądze, np. na rachunku bankowym to sam domagałbym się natychmiastowej blokady konta.
 
Do góry Bottom