>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Wpłaty i wypłaty w Unibet

kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Mi to odpisał Uni
Witam serdecznie Panie ........,
Dziękuję za kontakt z Unibet!
Uprzejmie informuję, że wpłaty za pomocą karty sa już dostępne. Niestety mielismy mały kłopot z pośrednikiem który został już rozwiązany.
W razie innych pytań proszę śmiało się z nami kontaktować.

MOJE PYTANIE TO WIERZYĆ IM ??? ????
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Dzięki
A Trustly to bezpieczne ???
Bezpieczne , ale ja osobiście po każdej transakcji i tak zmieniam hasło w banku
e: nie wpłacaj tam kartą środków , ja ostatnio na wypłatę na karte mbank czekałem 3 tyg ...
Jako ciekawostke podam , że polskie konto weryfikowali mi 2 tyg , założyłem konto na UK teraz i weryfikacja 15 min i bez problemu najmniejszego z czymkolwiek
 
adrian715 187,8K

adrian715

Użytkownik
Jaka jest największa bezpieczna kwota wypłaty na konto bankowe przez Trustly oraz ile czeka się na przelew wygranych środków?
 
B 0

budyniowy

Użytkownik
Jaka jest największa bezpieczna kwota wypłaty na konto bankowe przez Trustly oraz ile czeka się na przelew wygranych środków?
Nie mam pojęcia jaka jest największa kwota wpłaty, ja wplacilem 1000, po jednym dniu wyplacilem 100 i od razu mialem ją na koncie, potem przez tydzień udalo mi się zarobić i jak chciałem wypłacić ponad 6000 zaczęli robić problemy. Czekam już pinad 3 tygodnie, wysłałem wszystkie dokumenty i nic. Na koncie jest informacja twoja wypłata nie zostanie zrealizowana(dołączam plik). I cisza, znów poprosili o dokumenty, obłęd nie polecam ich
 
baku996 69

baku996

Użytkownik
Witam, widze że kilak osób pisalo o tym że po wpłacie przez trustly na Unibeta pokazało że transakcja nie powiodła się a pieniędzy brak. Jak potoczyła się sprawa ? mam ten sam problem właśnie i niewiem od czego zacząc
 
raaul007 188

raaul007

Użytkownik
Cały czas było ok i nagle limity? dla mnie to jest to celowa blokada ze strony mbank k****
Śmiem się zgodzić ???? . Może mBank boi się, że rząd weźmie ich pod lupę, a jako najpopularniejszy bank do bukmacherki wydaje się być 1 w kolejce? A może boją się wpłat przez Trustly, które ma dostęp do loginów i haseł klientów, a następny dzień jest po to, by to programistycznie ogarnąć? Nie dowiemy się.
Myślę, że warto się zastanowić gdzie otworzyć konto. Opcje mamy takie:​
defox pisze o BZ WBK. Kto w w/w wymienionych bankach miał jakieś problemy z depozytem natychmiastowym przez Trustly?
Czy ktoś może potwierdzić, że problem dotyczy tylko mBanku, a przez resztę banków wpłaca się ok ?
Nie obraź się, ale myślisz, że ktoś ma konta w 20 bankach i z każdego wpłacał depozyt przez Trustly do Unibetu? Dzielmy się doświadczeniami/problemami z wpłatą podając bank. Tylko metodą eliminacji cokolwiek ustalimy.
Wstępnie myślę o ING lub Eurobanku.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Ja mam 4 konta w różnych bankach. Testowałem to w trustly. Z mBanku nie wpłacam przez trustly. Tmobile bank nawet nie ma. Mam jeszcze alior bank i raiffeisen. Z aliora większość razy wpłaty przechodzą instant. Niestety nie zawsze późno w nocy (NBA), kiedy potrafi wpłatę pobrać a do buka nie wpłaci. Błąd jakiś wyskakuje. Miałem tak 2 razy, środki zeszły z konta bankowego. A fizycznie kasa w buku na następny dzień. Ale to 2 razy na kilkadziesiąt depozytów. Natomiast w dzień, a nawet do północy nie zdarzył mi się błąd. Natomiast w Raiffeisen w godzinach nocnych, to mam informację że przelew jest możliwy tylko w godzinach pracy banku.. Tak więc te informacje w trustly o przelewach nie są tak do końca prawdziwe. Ale generalnie z alior bank pod wpłaty trustly jestem zadowolony, trzeba tylko pamiętać że późno w nocy przelew może nie przejść &quot;instant&quot;. Takie czasy niestety, kiedyś się wpłacało przez przelewy24 i nie było problemu :)
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Witam, widze że kilak osób pisalo o tym że po wpłacie przez trustly na Unibeta pokazało że transakcja nie powiodła się a pieniędzy brak. Jak potoczyła się sprawa ? mam ten sam problem właśnie i niewiem od czego zacząc
Kasa wpływa na konto gracza nastepnego dnia roboczego po godzinie 12 , więc bez stresu
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Obecnie cały czas wpłacasz kartą mBanku? Pytam bo też mam vise z mBank i już do żadnego bukmachera i kasyna mi nie puszcza depozytów z tej karty. Chociaż akurat do unibet nie próbowałem wpłacać tą kartą.
 
T 0

theszyna

Użytkownik
gram na unibecie, korzystam z trustly (ing, credit agricole) i wplaty sa w tej samej chwili. z wyplatami na credit agricole tez nie mialem jeszcze problemu - zlecam wieczorem, a pieniadze sa na koncie z pierwsza sesja. w grudniu wyplacilem lacznie 3000+, w mniejszych kwotach max 900
z tego co sie orientuje banki maja obowiazek zglaszac wyplywy powyzej 15k EUR, zglaszaja tez kwoty nizsze ale powtarzajace sie/regularne, ktore nie pochadza od pracodawcy.
jest ktos na forum kto posiada faktyczna wiedze nt wplywow na konto a zainteresowanie urzedu skarbowego?
to ze przelewy nie sa sygnowane nazwa bukmachera, nie oznacza ze US sie nie dowie...oczywiscie jedna wyplata na kilkaset zlotych to nic ale co w przypadku regularnych wyplat?
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Nitros14 - ale skana nie wkleisz żeby potwierdzić swoje słowa prawda ? Bo nie wydaje mi się żebyś był tak wyjątkowy , że tylko Ciebie ominęła ta blokada
 
speedy_ut 228

speedy_ut

Użytkownik
Poratuje ktoś radą co robić z większą sumą (5cyfrowa). Wypłacać małymi transzami to wiadomo, ale jak często? Wypłata trustly.
 
Do góry Bottom