>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Bukmacher Wpłaty i wypłaty w Unibet

qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Wplaty karta revoluta natychmiastowe.Wyplaty zazwyczaj 3 dnia w godzinach 12-14 pojawiaja sie na koncie revoluit .Mam karte plastikowa wiec przelewy do polskiego banku mnie nie interesuja.
No spoko tylko że limity wypłat darmowych z bankomatów ta karta revolut to są śmiesznie małe.
A w ogóle jak to wychodzi procentowo?
 
K 0

kowal1964

Użytkownik
Pytanko ile czekaliście na kaske wypłacając przelewem bankowym? Na stronie od 3 dni widnieje- TRWA PRZETWARZANIE. Z góry dzieki za odpowiedź.Pozdrawiam
 
G 3,3K

general1973

Użytkownik
Czytałem w innym wątku,że ktoś miał problemy z wypłatą przez trustly.
W weekend zleciłem wypłatę.ZAWSZE jak wypłacałem była wypłata max. na następny dzień roboczy o godz11.
ZAWSZE. Ale dzis pieniązki jeszcze nie dotarły. Czyli jest coś na rzeczy.
Edit:Na czacie mi powiedział,ze trzeba czekać do 3 dni roboczych...wiec czekamy.
 
C 445

cristovao

Użytkownik
metoda kartą Revolut jest lepsza? widzę, że opcja wpłaty jest Karta Revolut a opcja wypłaty już tylko karta debetowa/kredytowa VISA ale rozumiem, że dotyczy to też tej karty
mam dylemat czy Revolut czy Ecopayz?
 
G 3,3K

general1973

Użytkownik
Czytałem w innym wątku,że ktoś miał problemy z wypłatą przez trustly.
W weekend zleciłem wypłatę.ZAWSZE jak wypłacałem była wypłata max. na następny dzień roboczy o godz11.
ZAWSZE. Ale dzis pieniązki jeszcze nie dotarły. Czyli jest coś na rzeczy.
Edit:Na czacie mi powiedział,ze trzeba czekać do 3 dni roboczych...wiec czekamy.
Pieniadze dziś rano doszły.
 
B 1

bart1902

Użytkownik
Mimo jakichs opoznien czasowych zwiazanych z wplata I wyplata , uni chyba nikomu pieniedzy nie ukradl? Chcialbym wrzucic wieksza kaske , wolalbym grac na rusku ale za duzo sie naczytalem o problemach z wyplatami dlatego nie ufam im. Na temat uni nic takiego nie widzialem , ktos ma jakies niemile doswiadczenie z nimi ? Domyslam sie ze lepiej wyplacic np 5x200zl niz 1x1000zl?
 
maarcin14 649,7K

maarcin14

Użytkownik
raczej 1000 zł nie zrobi jakiegoś wrażenia na nich , chyba że jeszcze z jednym zerem to wtedy lepiej rozłożyć wypłatę na kilka mniejszych
 
9 0

99bets

Użytkownik
Weryfikacja konta jest bezpieczna? Obstawiam z Polski i wiem że w Naszym kraju Unibet jest bukmacherem nielegalnym. Żądają ode mnie zdjecia dowodu, wyciągu z konta i karty kredytowej. Jest to całkowicie bezpieczne czy lepiej nie wysyłać i zamknąć konto?
 
C 445

cristovao

Użytkownik
No właśnie poruszałem ten temat w wątku o płatnościach jak to teraz będzie z kartami. Bo karta do kogo należy i komu podlega teraz jak jest w PLN? Wcześniej to była karta wysyłana z UK do Polski i oferowała płatność w PLN tak?
Miałem zakładać już tam konto ale wczoraj przeczytałem, że Revolut otworzył się na Polskę (strona PL, pomoc w j. polskim i dostępne PL karty oraz konta) i teraz nie wiem bo coś czuję, że to wpłata przez kartę to tak jakbym zrobił wpłatę swoją prywatną kartą debetową którą mam przypisaną do konta bankowego.
 
P 60

provz

Użytkownik
siema, mogę się wypowiedzieć bo sam robiłem i depozyt i wypłate w ostatnim tyg. A więc poprzez trustly depozyt to kwestia chwili, dosłownie pare sekund, wypłaty wg nich idą 1-3dni robocze, w poniedziałek o 9 zlecone 800zł, we wtorek o 10 hajs na koncie, polecam.
 
2 0

286nfarna

Użytkownik
Witam, chciałbym zadać podobne pytanie co Panowie powyżej, tylko tyczące się większych sum. Wiem, że w Polsce jest jakiś limit kwoty miesięcznej, której nie obejmuje zazwyczaj kontrola US, mam obecnie na koncie unibet około 10k, wpłacałem przez trustly z ING, aczkolwiek wyplacam na konto w mBanku, jest ktos dobrze poinformowany co do tej wolnej kwoty, i czy wyplacenie takiej sumy bedzie mogło nieść za soba jakies konsekwencje ? Z góry dziękuje za wszelkie podpowiedzi i odpowiedzi i pozdrawiam.
 
K 451

kolba121

Użytkownik
Witam, chciałbym zadać podobne pytanie co Panowie powyżej, tylko tyczące się większych sum. Wiem, że w Polsce jest jakiś limit kwoty miesięcznej, której nie obejmuje zazwyczaj kontrola US, mam obecnie na koncie unibet około 10k, wpłacałem przez trustly z ING, aczkolwiek wyplacam na konto w mBanku, jest ktos dobrze poinformowany co do tej wolnej kwoty, i czy wyplacenie takiej sumy bedzie mogło nieść za soba jakies konsekwencje ? Z góry dziękuje za wszelkie podpowiedzi i odpowiedzi i pozdrawiam.
Postaraj się wypłacać mniejszymi kwotami.
 
R 0

rasputin99

Użytkownik
Siema Panowie,
A ile Wam trwała weryfikacja wypłaty? Chciałem wypłacić 2k i teraz ma status: wysłana do zatwierdzenia, czy jakoś tak. Wcześniej 1.5k przyszło bez problemów. Konto mam zweryfikowane .
 
R 0

rasputin99

Użytkownik
Siema Panowie,
A ile Wam trwała weryfikacja wypłaty? Chciałem wypłacić 2k i teraz ma status: wysłana do zatwierdzenia, czy jakoś tak. Wcześniej 1.5k przyszło bez problemów. Konto mam zweryfikowane .
Ach, zażądali kolejnej weryfikacji. 2 dni po pierwszej. Ciekawe ile będę się z nimi walił. Przy wypłacie 2k.
 
Do góry Bottom