>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Wpłaty i wypłaty w Unibet

M 163

maniek04121993

Użytkownik
Panowie olać to?
Uprzejmie informuję, że otrzymaliśmy informację z naszego Działu Finansowego : bardzo prosimy o kontakt z Pana bankiem w celu dokonania depozytu ponieważ poniższa kwota nie została pobrana z Pana konta bankowego ale pośrednik przesłał daną kwotę na Pana konto Unibet. Po dokonaniu depozyty bardzo proszę przesłać na adres email [email protected] potwierdzenia dokonania transakcji.
 
pikobans 10K

pikobans

Użytkownik
ja tez mam problem pierwsza wyplata (na karte kredytowa bo tak składałem depozyt)u nich była dość sprawna w 2 dni teraz zleciłem wypłatę (również na kartę) 17nastego i nic , na czacie odpisali ze wyplata juz powinna być na moim koncie , maila tez dostałem ze wyplata zlecona... nie wiem miał ktoś tego typu problemy? ogólnie robia ludzi w ciula? czy raczej firma jest ok? , jak wspomniałem nie mialem zbyt wiele styczności z nimi. narazie wypłacałem jedna wygrana to jest druga..
 
L 234

lalus85

Użytkownik
ja tez mam problem pierwsza wyplata (na karte kredytowa bo tak składałem depozyt)u nich była dość sprawna w 2 dni teraz zleciłem wypłatę (również na kartę) 17nastego i nic , na czacie odpisali ze wyplata juz powinna być na moim koncie , maila tez dostałem ze wyplata zlecona... nie wiem miał ktoś tego typu problemy? ogólnie robia ludzi w ciula? czy raczej firma jest ok? , jak wspomniałem nie mialem zbyt wiele styczności z nimi. narazie wypłacałem jedna wygrana to jest druga..
Odezwij się do mnie jak będziesz , bo mam ten sam problem co Ty kolego tylko ja już czekam 15 dni na swoje pieniądze ...Jutro będę cały dzień tutaj to pisz na PW
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Kuźwa ciule nie róbcie zamieszania, ludzie mają poblokowane wplaty kartą to chyba jest logiczne, że wypłata również na karte nie przejdzie.Myślcie trochę i nie obwiniajcie buka bo unibet jeśli chodzi o wypłaty to wywiązuje się w 120%.Macie pecha, bank wam zblokował kase i do nich miejcie pretensje.
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Kuźwa ciule nie róbcie zamieszania, ludzie mają poblokowane wplaty kartą to chyba jest logiczne, że wypłata również na karte nie przejdzie.Myślcie trochę i nie obwiniajcie buka bo unibet jeśli chodzi o wypłaty to wywiązuje się w 120%.Macie pecha, bank wam zblokował kase i do nich miejcie pretensje.
Wpłata kartą była zablkowana , a wypłaty przychodziły bez problemu po tym fakcie . Teraz zaczął się cyrk z wypłatami , tylko przez Trustly działa to jako tako
 
T 0

tasmann

Użytkownik
Witam,
U mnie wpłaty bez problemu ale z wypłatami na karte (mbank) juz kiepsko. Wiszą mi od 2 tygodni 2 wypłaty z Unibet 3.5 k oraz ze sporting 2 k.
Walka o te wypłaty to jak kopanie się z koniem. Mogliby chociaż zwrócić na saldo buka te środki a tak żadnej informacji! Bank nic nie wie (bynajmniej tak mówią) a oba buki jak na razie zbywają. Dajcie znać jak dojdzie komuś wypłata na karte.
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Witam,
U mnie wpłaty bez problemu ale z wypłatami na karte (mbank) juz kiepsko. Wiszą mi od 2 tygodni 2 wypłaty z Unibet 3.5 k oraz ze sporting 2 k.
Walka o te wypłaty to jak kopanie się z koniem. Mogliby chociaż zwrócić na saldo buka te środki a tak żadnej informacji! Bank nic nie wie (bynajmniej tak mówią) a oba buki jak na razie zbywają. Dajcie znać jak dojdzie komuś wypłata na karte.
Tez mbank i ta sama historia , reklamacje zlozylem w mbanku i kaza mi 30 dni czekac , unibet mi wciska jakies pierdoly , ze maila do lloydsa napisali i czekaja na odpowiedz - komedia jednym zdaniem , ostatnia wypłata na kartę jaka mi doszła 5 października , po tym ani jedna już
 
lemcio 12

lemcio

Użytkownik
Także mam problem z nimi. Do tej pory wypłaty poprzez Trustly przychodziły bez problemu, praktycznie z dnia na dzień. A ostatnio zleciłem wypłatę w czwartek, niby jest potwierdzone, że kasa poszła, ale u mnie na koncie jej nie ma. Jestem zaniepokojony i nie wiem co zrobić z tym faktem. Czekać, czy to raczej już spalona ziemia i od tego buka kasy się nie otrzyma.
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Także mam problem z nimi. Do tej pory wypłaty poprzez Trustly przychodziły bez problemu, praktycznie z dnia na dzień. A ostatnio zleciłem wypłatę w czwartek, niby jest potwierdzone, że kasa poszła, ale u mnie na koncie jej nie ma. Jestem zaniepokojony i nie wiem co zrobić z tym faktem. Czekać, czy to raczej już spalona ziemia i od tego buka kasy się nie otrzyma.
Przez Trustyly przychodzą bez problemu , płatności kartą nie dochodzą
 
W 0

walekk69

Użytkownik
Witam.
Ja z reguły mam problem z jakąkolwiek wypłata. Miała to być dziś pierwsza wypłata przez trustly ale trzy razy została odrzucona i kasa zwrócona na moje konto. Dodam, że nie robiłem żadnej weryfikacji konta, klikając w zakładkę &#39;&#39;moje konto&#39;&#39; i &#39;&#39; zweryfikuj konto&#39;&#39; wyskakuje mi komunikat, że wszystko gotowe, że nie ma oczekujących dokumentów itd.. Sęk w tym, że ja wcześniej nie wysyłałem im żadnych dokumentów. Jedynie dziś parę h temu wyczytałem, że jak tam nie działa to, żeby wysłać im na e-mail skan dowodu. Wysłałem ale nie dostałem żadnej odpowiedzi ani nic. Jedyne co to udało mi się zlecić własnie przelew bankowy na konto PKO BP w EURO i niby ma potrwać od 3 do 10 dni? Nie da się tego przyśpieszyć bądź jakoś załatwić przez trustly? Miał ktoś podobną sytuację? Jak bym wiedział, że jest taki problem z tym bukiem to bym się z nim wcale nie bawił.
PS. Działa Wam chat live? Bo mi oczywiście też nie.
PS2. Pierwszy raz mam do czynienia z Unibet i jestem w szoku. Żeby wypłacić jakiekolwiek pieniądze muszę je najpierw obrócić?!
 
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
Kolego konto masz nie zweryfikowane w tych czasach to podstawa robisz sie g....albo....z ministerstwa jesteś edukacji narodowej ???? Unibet to dobra pralnia możesz swoja kasę tam wpłacić i ja wyprać od razu a tak poważnie ludzie....kolego która firma wypłaci ci depozyt bez zagrania choćby jednego zakładu ?
 
W 0

walekk69

Użytkownik
Tak myślałem właśnie, że chodzi też o weryfikację tylko pytanie jak ją zrobić w takim razie? Skoro z na stronie nie mogę? Np. bet-at-home? Spotykałem się, że trzeba było &#39;&#39;coś&#39;&#39; obrócić ale nie z tym, że całość.
Dla jasności, skoro wpłaciłem np, 500 zł muszę zagrać za te 500 zł jednorazowo czy mogę stopniowo czy jak? Wybaczcie ale nie spotkałem się jeszcze z czymś takim i nie do końca wiem jak ma wyglądać ten &#39;&#39;obrót&#39;&#39;.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Ja pier**** gościu pytasz o elementarne podstawy. Depozyt o ile nie korzystasz z żadnego bonusu, przed wypłatą trzeba obrócić raz, po jakimkolwiek kursie. Może być kurs 1,01. U legalnych bukmacherów ze względu na podatek musi to być minimum kurs 1,14. Od ciebie tylko zależy, czy obrócisz wszystko na jeden raz. Czy podzielisz to sobie na dowolną ilość kuponów.
 
mar5hial 11

mar5hial

Użytkownik
Działała rano, aktualnie nie chce się włączyć (oczywiście DNS zmienione etc.). Prawdopodobnie problem leży po stronie konkretnego dostawcy internetu, bo jak łącze się przez hotspot z telefonu to działa. Szukam informacji, ale nic jeszcze się nie pojawia.
PS mam internet z vectry
 
Do góry Bottom