>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Wpłaty i wypłaty w Unibet

A 861

amigo007

Użytkownik
Czyje zdjęcie prawka, swoje czy siostry. :) Sami prosicie się o kłopoty, a później płacz że nie chcą zweryfikować konta i może wypłacić wygranej..
 
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik
Po co wy gracie jeszcze w tym Unibet. Jest przecież asianconnect gdzie macie pinka i sbobet, są bitcoiny...
z tym asian connect troche zachodu można by się zmobilizować, druga sprawa, ze z tymi Bitcoinami i wahaniem kursów też można się było nasłuchać róznych historii, jak ktoś jest ogarnięty w temacie i jest w stanie napisać, jakie są straty na samych kursach czy przewalutowaniach to było by ok.
 
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik
nie gram na Unibecie ale szukam pomału alternatywy, z tym, że i&quot; tak wyjde lepiej jak na unibecie&quot; to nie bardzo ogarniam, rzuć jakies argumenty. Ok pojde Twoim tokiem rozumowania wyjde lepiej jak na unibecie, kursy na Pinku jasna sprawa, że są lepsze ale pytałem o whania kursów kryptowaluty i ewentualnych prowizjach. No nic odkrywczego nie napisałeś poza tym, że przelewajac z Uni i majac lepsza oferte live to nie wiem czy lepiej wyjde..prosiłem o jakieś konkretne stwierdzenia w tej kwestii.
Miałem nadzieje, ze napiszesz cos czego nie wiem a nie jakies puste frazesy.
 
gonsack 1,1K

gonsack

Użytkownik
ale pytałem o whania kursów kryptowaluty
a jakie to ma znaczenie? Wahania zdarzają się czasem i po +-500$ z dnia na dzień, ale to tylko przy jakichś różnych spekulacjach jak ostatnio odnośnie segwit2x, tylko co z tego jak ogólna tendencja jest cały czas wzrostowa i jak potrzebujesz hajsu to sprzedajesz w najlepszym dla siebie momencie? Normalne wahania są minimalne. Zaletę masz też taką, że możesz sobie btc wydać, a możesz też i chomikować w portfelu i bez żadnych działań czekać na lekkie wzrosty czego przy &quot;normalnym&quot; pieniądzu nie doświadczysz, więc wahania w dłuższym okresie są bez znaczenia. Przecież bukmacher też Ci wypłaca btc po aktualnym kursie, więc nic nie tracisz oprócz samych prowizji wypłat i przekazu z portfela do portfela.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 861

amigo007

Użytkownik
Bitcoin to &quot;bańka spekulacyjna&quot;, nie życzę komuś kto kiedyś wpłaci gdzieś duże pieniądze. Wygra i wypłaci w bitcoin dużą kwotę, żeby wtedy kurs bitcoina padł ostro. Tak się może w końcu zdarzyć. Niepewna ta kryptowaluta.
 
riise203 113

riise203

Użytkownik
Dzisiaj rano (około 8:00) wpłaciłem pieniądze do Unibeta metodą Trustly, do teraz pieniądze nie pojawiły się na koncie gracza. Czy ktoś miał taką sytuację ? Co w tej sytuacji i kiedy można sie spodziewać pieniędzy?
 
B 31

bushido

Użytkownik
Jakiś miesiąc nie grałem na Unibecie.
Wczoraj jak i dziś próbując wpłacić przez Trustly wyskakuje błąd
&quot;
Depozyt nie powiódł się
Your transaction has been cancelled. Please start again if you&#39;d like to make a deposit.&quot;
Macie to samo? Czy to już koniec Unibeta w Polsce ?
 
blake-veyn 98

blake-veyn

Użytkownik
#1 Witam. Przyszedłem z zapytaniem czy jeśli inna osoba wpłacała mi pieniądze na konto w Unibecie, to duża jest szansa że te konto mogą mi zablokować? Pieniądze wypłacam tylko na jedno konto. Gdzieś słyszałem że nie ma z tym problemów, lecz chce się upewnić.
#2 Drugie pytanie dotyczy przelewów. Zawsze przychodziły tego dnia co zlecałem wypłatę lub następnego. Zleciłem wypłatę 28.11 i została zrealizowana o godzinie 10:50 (tak pisał Unibet), więc myślałem że pieniądze będą spokojnie do godziny 17:00 lub rano następnego dnia, lecz tak się nie stało. Chciałbym się zapytać czy ktoś czekał dłużej niż dwa dni(lub więcej) i czy to jest normalne?
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Witam wszystkich,
Pewnie to już się przewijalo , ale nie mam obecnie dostępu do PC, a ciężko mi na tym telefonie przeglądać forumka, wiec proszę o wyrozumiałość. Chciałbym powrócić do gry na Uni z racji tego, że linie i kursy jakie wystawiają na NBA to jest bajka. Moje pytanie jest następujące jak wygląda realizacja wypłat na chwile obecna tj. Jak wygląda czas w jakim przychodzi wypłata (ING, ale pytam ogolnie) i czy wpłacać najlepiej poprzez jakieś trustly czy coś, czy jest jakiś nowy interesujący wynalazek pokroju skrill(od razu pisze, ze neteller odpada). Z góry dzięki. Pozdrawiam
 
dawidekzks 16

dawidekzks

Użytkownik
#1 Witam. Przyszedłem z zapytaniem czy jeśli inna osoba wpłacała mi pieniądze na konto w Unibecie, to duża jest szansa że te konto mogą mi zablokować? Pieniądze wypłacam tylko na jedno konto. Gdzieś słyszałem że nie ma z tym problemów, lecz chce się upewnić.
#2 Drugie pytanie dotyczy przelewów. Zawsze przychodziły tego dnia co zlecałem wypłatę lub następnego. Zleciłem wypłatę 28.11 i została zrealizowana o godzinie 10:50 (tak pisał Unibet), więc myślałem że pieniądze będą spokojnie do godziny 17:00 lub rano następnego dnia, lecz tak się nie stało. Chciałbym się zapytać czy ktoś czekał dłużej niż dwa dni(lub więcej) i czy to jest normalne?
Doszla ci kasa? U mnie jutro juz trzeci dzien bedzie i mocno licze, ze przed weekendem dojdzie.
 
blake-veyn 98

blake-veyn

Użytkownik
Bardzo proszę o informację, czy wyplacili komuś pieniądze z unibet jeżeli wpłacił kasę z nieswojego konta? Wypłacić chcę na moje konto
Unibet nie robi z tym problemów i dostaniesz pieniądze na swoje konto. Też się o to bałem, ale najwidoczniej nie ma o co.
Doszla ci kasa? U mnie jutro juz trzeci dzien bedzie i mocno licze, ze przed weekendem dojdzie.
Wczoraj wysłałem maila do Unibet z zapytaniem gdzie moja wypłata i dzisiaj już była na moim koncie. Mam nadzieję że ty też dostałeś.
 
B 0

budyniowy

Użytkownik
Unibet nie robi z tym problemów i dostaniesz pieniądze na swoje konto. Też się o to bałem, ale najwidoczniej nie ma o co
Dziękuję za informacje.
Pytałem, ponieważ już drugi tydzień czekam na kasę i napisali mi że dział bezpieczeństwa sprawdza moje konto oraz konto gracza z którego konta bankowego dokonałem wpłaty
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Witam od jakiegoś czasu ok 2 miesiące mam problem bo nie mogę płacić za pomocą karty debetowej/kredytowej.
Jest błąd i komunikat aby użyc innej metody płatności a Trustly nie chce robić.
Czy tez mieliście lub macie podobne problemy.
2 miesiące temu odszedłem przez to z tego buka, teraz chciałem wrócić aby Supertoto pograć i znów ten sam błąd. Zaznaczę że do innego buka wpłaciłem kartą bez problemu.
mam konto w mbank jeśli to istotne...
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Witam od jakiegoś czasu ok 2 miesiące mam problem bo nie mogę płacić za pomocą karty debetowej/kredytowej.
Jest błąd i komunikat aby użyc innej metody płatności a Trustly nie chce robić.
Czy tez mieliście lub macie podobne problemy.
2 miesiące temu odszedłem przez to z tego buka, teraz chciałem wrócić aby Supertoto pograć i znów ten sam błąd. Zaznaczę że do innego buka wpłaciłem kartą bez problemu.
mam konto w mbank jeśli to istotne...
Mbank od 7 listopada zablokowal mozliwosci wplat kartą do firmy Unibet
 
Do góry Bottom