>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wpłaty i wypłaty w Unibet

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Minimalna stawka: 1zł
Minimalna wpłata: 80zł przelewem. Moneybookers i kartą kredytową 40zł
Minimalna wypłata: przelewem bez ograniczeń, Moneybokers 80zł
Rodzaj wpłaty:
• przelew bankowy (realizacja do 5 dni)
• Moenybookers (realizacja do paru minut)
Rodzaje wypłaty:
• konto bankowe (realizacja do 5 dni - jeżeli wypłacasz mniej niż 75zł unibet potrąci 15zł - konto bankowe na tą samą osobę co w unibet)
Moneybookers (realizacja do kilku sekund - opłaty tak jak wyżej - konto w MB to samo, co dokonywało wpłaty)
Kasa nie znika od razu z konta przy zleceniu wypłaty, należy ukazać dowód tożsamości przy wypłacie
 
A 2

algorytm

Użytkownik
Nie wiem skad informacja o wyplatach na MB wciagu kilku sekund ????
Wiem ze zdarzaly sie takie pojedyncze wybryki ???? ale zazwyczaj trzeba czekac owe pare godzin.
Dla przykladu ja wyplacam nie pierwsz raz i czekam od 11 ????
Unibet to nie scandic czy bluesq gdzie tam wyplata idzie naprawde w sekunde na MB
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Jesteś w Anglii to możesz zadzwonić do nich i się zapytać.
Jakbyś wypłacał na MB to nie byłoby problemu. Przewalutowane byś miał. A tak może być jakaś opłata. Ale sam nie wiem. Zadzwoń i zapytaj.
+44 207 949 0088

 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Zleciłem wypłatę w unibet na MB już ładnych kilkanaście godzin temu i dalej nic nie przelali, dodam tylko że jeszcze nie przedstawiałem im skana dowodu osobistego, czy w związku z tym muszę im wysłać skana teraz czy oni mnie jakoś o tym poinformują?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Zleciłem wypłatę w unibet na MB już ładnych kilkanaście godzin temu i dalej nic nie przelali, dodam tylko że jeszcze nie przedstawiałem im skana dowodu osobistego, czy w związku z tym muszę im wysłać skana teraz czy oni mnie jakoś o tym poinformują?
Już nie pamiętam jak tam u nich jest...
Ale masz numer telefonu.

0800 702 073
bezpłatna linia telefoniczna w języku polskim jest czynna w odpowiednich godzinach. Polski operator jest dostępny w godz. 10:15-13:45 15:15-18:45.
Możesz zadzwonić za darmo i zapytać.
Wypłata na MB znośnie. W niedziele wypłata, w poniedziałek kasa. Akurat wypłacałem od nich.
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Dzięki, poczekam jeszcze do jutra a później zadzwonię i popytam.

Wypłata już doszła bez wysyłania skanu dowodu.
 
A 0

auri

Użytkownik
Dzisiaj zleciłem wypłate z Unibetu i mam pytanie czy pieniądze będą w stanie dojść w pare godzin na MB?
Widze po poście Vadera że 1 dzień a to za długo jak dla mnie ;/
 
M 0

mr_olimp

Użytkownik
a jak to jest z zalozeniem 2konta. bo przez strone nie ma sprawy, ale jesli chce wejsc do gry, to wyskakuja mi nazwy starego konta..
 
damianek632 9

damianek632

Użytkownik
POLECAM POLECAM I JESZCZE RAZ POLECAM!!!
wypłata na konto bankowe zlecona w poniedziałek po południu a we wtorek po południu kasa juz na koncie w banku ???? baaaardzo szybka wypłata ???? pierwszy raz spotkałem sie z tak szybką wypłatą na konto w banku ????
PS. nie musiałem weryfikować konta bankowego, nigdy nie wpłacałem poprzez bank do UNIBET , takze duzy +
Pozdrawiam
 
tamlin 0

tamlin

Użytkownik
POLECAM POLECAM I JESZCZE RAZ POLECAM!!!

wypłata na konto bankowe zlecona w poniedziałek po południu a we wtorek po południu kasa juz na koncie w banku ???? baaaardzo szybka wypłata ???? pierwszy raz spotkałem sie z tak szybką wypłatą na konto w banku ????

PS. nie musiałem weryfikować konta bankowego, nigdy nie wpłacałem poprzez bank do UNIBET , takze duzy +

Pozdrawiam
to akurat na dobry okres trafiłeś.
Mi unibet wypłacał okolo tygodnia pieniadze, awarie miała podobno ta firma Earthport odpowiedzialna u nich za wypłaty...
Podobno czasem mają takie przestoje w wypłatach.
 
oczek92 3

oczek92

Użytkownik
mi nie przysylali juz tydzien pieniedzy napisalem do supportu poprosili o zdjecie dowodu wplaty i wszystko juz jest ok ogolnie czekalem 11 dni ;P
 
raczeq 0

raczeq

Użytkownik
Mam pytanie, jeśli wpłaciłem pieniądze z konta bankowego, a później dopłaciłem jeszcze z MB to czy bezproblemowo wypłacę całość na konto bankowe?
Lub też abstrahując od tej sytuacji to czy jeśli wpłacę raz pieniądze z konta bankowego to bedę mógł zawsze wypłacać na to konto bez względu na to czy kolejne wpłaty będą z MB czy z konta? Troche to zagmatwane, lecz liczę na zrozumienie i odpowiedz ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom