>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wpłaty i wypłaty w Unibet

Status
Zamknięty.
X 0

xxseba95xx

Użytkownik
Cześć, przeczytałem kilka stron wstecz i mam już tak namieszane w głowie, że nie wiem jak wypłacać depozyt z unibetu. Mam konto w mBanku i tutaj pytanie, jak najlepiej to robić i jak wyglądają procedury? Czy bezpośrednio na konto? Czy przez tego skrilla? Ogólnie wypłaty będą rzędu kilku stówek maksymalnie, więc który sposób będzie optymalny? No i druga sprawa czy ktoś z Was wypłacał bezpośrednio na mBank i bezproblemowo wszystko szło? Czy złożyć jakieś konto walutowe może czy coś z tym stylu?
 
X 0

xxseba95xx

Użytkownik
Nie wpłacisz już przez skrill, została karta i trustly.
Bardziej chodzi mi o wypłaty, bo wpłata działa bezproblemowo kartą, ale wypłaty kartą nie zrobię, bo mam kartę Mastercard, a nie Visa.

A co do wypłaty kartą, to jakbym miał kartę Visa to bezproblemowo wszystko śmiga? A ta wyplata bezpośrednio przelewem? Bo wiem, że jest coś takiego, ale nie próbowałem jeszcze.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
A w części banków depozyty kartą blokują. Więc niektórym zostaje tylko trustly. Myślicie że to trustly jest nie do ruszenia? Nie znajdą sposobu na jego blokadę?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Ja mam mBank i wypłacałem na mBank. Co prawda ostatni raz jeszcze jak z Polski wysyłali. Teraz przychodzi chyba z zagranicy w euro. Do wypłacających ostatnio, unibet nie wypłaca także przez trustly?
Edit. sorry za post pod postem. Seba95 wypłacałem w przeszłości na visa kilkukrotnie, bez problemu. Zablokuj master card, i wyrób sobie visa. Minus to dość długi czas oczekiwania na pieniądze 3-5 dni roboczych.
 
X 0

xxseba95xx

Użytkownik
Ja mam mBank i wypłacałem na mBank. Co prawda ostatni raz jeszcze jak z Polski wysyłali. Teraz przychodzi chyba z zagranicy w euro. Do wypłacających ostatnio, unibet nie wypłaca także przez trustly?
Edit. sorry za post pod postem. Seba95 wypłacałem w przeszłości na visa kilkukrotnie, bez problemu. Zablokuj master card, i wyrób sobie visa. Minus to dość długi czas oczekiwania na pieniądze 3-5 dni roboczych.
A korzystałeś może z tej wypłaty przez przelew bankowy? Wiesz jak to działa?
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
A korzystałeś może z tej wypłaty przez przelew bankowy? Wiesz jak to działa?
normalnie, podajesz konto, dane właściciela konta i wypłacasz.Powiedzmy dzisiaj przed 22 zrobisz wypłate, zatwierdzą Ci tak dwie godziny później i jutro koło 17-19 masz na koncie.Przychodzi przelew z UK, w tytule nie ma nic co by wskazywało że kasa jest od bukmachera więc mogą cie pocałować.Od lat w mbanku robie wypłaty
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
normalnie, podajesz konto, dane właściciela konta i wypłacasz.Powiedzmy dzisiaj przed 22 zrobisz wypłate, zatwierdzą Ci tak dwie godziny później i jutro koło 17-19 masz na koncie.Przychodzi przelew z UK, w tytule nie ma nic co by wskazywało że kasa jest od bukmachera więc mogą cie pocałować.Od lat w mbanku robie wypłaty
ja mam vise i konto w mbanku.
mogę na luzie wpłacić i wypłacić?
bo wypłata to chyba przelewem jak to wygląda?
 
X 0

xxseba95xx

Użytkownik
normalnie, podajesz konto, dane właściciela konta i wypłacasz.Powiedzmy dzisiaj przed 22 zrobisz wypłate, zatwierdzą Ci tak dwie godziny później i jutro koło 17-19 masz na koncie.Przychodzi przelew z UK, w tytule nie ma nic co by wskazywało że kasa jest od bukmachera więc mogą cie pocałować.Od lat w mbanku robie wypłaty
Super, dzięki wielkie za odpowiedź! A ja wygląda sytuacja z tym całym przewalutowaniem, miałeś już z tym kontakt?
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
ja mam vise i konto w mbanku.
mogę na luzie wpłacić i wypłacić?
bo wypłata to chyba przelewem jak to wygląda?
wypłacaj śmiało.Przelewem, podajeszz numer z PL na początku, swift i dane i wypłacasz
 
R 0

rafiooza

Użytkownik
Czy ktoś już wyplacal przez to trustly?
Będzie widać w banku ze to przelew od buka czy jakiś pośrednik jak w skrillu?
Jesteś pewny? My jak użytkownicy możemy nie widzieć a bank już tak. W USA istnieje takie coś jak kod mcc w którym widać skąd przelew idzie. U nas niby to istnieje tylko dla transakcji wykonanych za pomocą karty ale kto wie jak to jest.. Na p24 też niby nie było widać w historia z bahem jest znana że i tak się dobrali do tych co wplacali tam.

Oczywiście to tylko przypuszczenia. Być może nic Nie widać i jest git
 
B 14

bartek0386h

Użytkownik
Witam.

Mam pytanie czy jak wpłace przez trustly to potem moge wypłacic ta samą metoda?
Bo nie widziałem opcji wypłaty przez trustly.
Drugie pytanie czy w do unibetu jak wplace za pomoca karty Visa bank bedzie wiedzial ze kasa poszła do buka? Bank mam PKO BP
 
R 0

rafiooza

Użytkownik
Wplata pewnie tak. Wypłatę robią z zewnętrznego banku więc bez obaw. Pko to dziady. Ja bym nie ryzykowal karta i prędzej wolałbym te trustly
 
N 22

nika8332

Użytkownik
trusty się chyba nie sprawdza na weekend , powód ? .Przelew zrobiony o 18 który dojdzie nastepnego dnia roboczego z pkobp oczywiście szok ????
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Załóż sobie konto internetowe w alior bank. Można założyć bez kuriera, autoryzując przelewem z innego banku. Z tym że, i tak pewnie poczekasz do poniedziałku. Jakiś pracownik aliora musi to zatwierdzić. A z aliora masz przelewy do trustly 24h.
 
K 73

kolumbo

Użytkownik
Pisałem tu wcześniej. Wg konsultanta uni wypłata przez trustly uaktywni się dopiero jak zrobisz wpłatę przez Trustly.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom